Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#184251) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Mennyi fosós galamb van itt. :DDD
Nálam ezek mind nagy kedvencek: Layers of Fear, Resi összes, The Evil Within.
Nálam idénre csak a Days Gone + Metro a biztos vétel de már nem day one, ez egy csendesebb évnek tűnik játék szempontból eddig.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#184252) headhunter86


headhunter86
senior tag

Azért utálom a horrorjátékokat, mert mindegyik amivel játszottam rohadt jól sikerültek. Nagyon sok a minőségi darab köztük. Fosok velük játszani, de mindig ráveszem magam, hogy ki kell próbálni, és amúgy tényleg nagyon jók, csak sokszor nem bírom 2-3 óránál tovább.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#184253) fahrii válasza Gery9112 (#184245) üzenetére


fahrii
őstag

Sosem felejtem el anno a Doom 3 micsoda parát váltott ki belőlem, negyed óránként szünetet kellett tartanom mert nem bírtam.
Azóta mögöttem jó pár év és egyetlen játékba se tudom magam igazán beleélni. Egy Amnesia sem váltott ki belőlem semmit pedig direkt éjszaka játszottam fejhallgatóval (az legalább érdekes volt és vitt előre a történet, az Alien és a Resi7 engem bealtatott).

(#184254) redhunter válasza mastadoc1 (#184226) üzenetére


redhunter
senior tag

Én is a kettő között vacilláltam aztán végül nálam egy harmadik lett a befutó a Kingstone hyperx flight .Ami igaz hogy csak stereo ,viszont cserébe nem kell töltögetnem naponta hanem csak hetente,mert LED világítás nélkül kb 25 óra a készenléti idő.Viszont ismerőseimnek a gold van és ők nagyon szeretik.

PSN - RedFoxHun

(#184255) #58978304 válasza fahrii (#184253) üzenetére


#58978304
törölt tag

Doom nem is horror :D
Én Silent Hill től fostam ps1 en (azon edződtem) .
Aki azt "túlélte" annó annak szerintem bármi jöhet nyugotan ,mind csak rózsaszín szökdelés a virágos réten :D

[ Szerkesztve ]

(#184256) Madwe válasza #58978304 (#184255) üzenetére


Madwe
nagyúr

A 3 egész horroros volt am :D

(#184257) Mike válasza #58978304 (#184240) üzenetére


Mike
veterán

Teljesen normális

(#184258) #58978304 válasza Madwe (#184256) üzenetére


#58978304
törölt tag

Sosem annak fogtam fel.

[ Szerkesztve ]

(#184259) Mike válasza _drk (#184250) üzenetére


Mike
veterán

Engedd meg hogy eldöntsem :)

(#184260) _drk válasza Mike (#184259) üzenetére


_drk
őstag

Csak egy tipp volt akinek nincs pénze mindenre!
Kb minden játékon lehet spórolni pár ezret, főleg ilyen Tomb Raider-es esetek után. De a cod meg bf is egyből kapta az akciókat.
De neked biztos van rengeteg pénzed így azt csinálsz amit akarsz!

(#184261) fahrii válasza #58978304 (#184255) üzenetére


fahrii
őstag

Kis általános iskolásként még fosatott nagyon :)

(#184262) STC Speed válasza Frod (#184230) üzenetére


STC Speed
őstag

Van Cod4 trial? Hol?

Más: Detritot végitoltam, most nyomjam végig tapasztalt módban, vagy mit ajánlotok?

(#184263) #58978304 válasza _drk (#184260) üzenetére


#58978304
törölt tag

Ez igaz,hogy nem kell mindent Day 1 venni és akkor sokkal olcsóbban be lehet szerezni a gammákat akár használtan is.
De milyen sz@r lenne már hallgatni a haveroktól ,kollégáktól h milyen jó is az az új játék amivel ők játszanak én meg csak a nyálam csorgatnám közben...
Így inkább Day 1 veszem ami érdekel és ha kell begyűjtöm a környék összes visszaváltható flakonját ! :D

(#184264) #58978304 válasza fahrii (#184261) üzenetére


#58978304
törölt tag

Oké,

Szóval, a Doom 3 az horror oda kell a 8-10 kekercses háromrétegű pakk, a Silent Hill 1 meg nem ha elmúltál alsó tagozatos 🤣
Ez most csak valami vicc akar lenni ugye?! :D

[ Szerkesztve ]

(#184265) Mike válasza #58978304 (#184264) üzenetére


Mike
veterán

Én a tomb raider 1 elején, még kocka Larával is majdnem leestem a szekről, amikor a farkasok hátulról rám ugrottak. Ehhez képest a horror filmeken nevetni szoktam

[ Szerkesztve ]

(#184266) 30z.Samu válasza _drk (#184260) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem kell mindent Day 1 megvenni, csak amiről tudjuk hogy b@szó lesz! :B :D Nem szoktam mindent előrendelni, de amiket eddig előrendeltem, azoknál nem bántam meg a döntést. :)

Sic Parvis Magna

(#184267) Nayrobi válasza headhunter86 (#184239) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ezen mindig mosolygok, hogy nincs elég játék, meg hogy rövidek. Persze, kevesebb játék van rá mint a hagyományos fajtából, de ez természetes, meg ha rövidebb is, akkor se kerül annyiba, mint egy aaa cím. De van egy rakás multis játék vagy ott a beat saber, ezekbe pedig annyi órát raksz amennyit nem szégyellsz. Vr fronton fogalmam sincs mikor fogom magam utolérni, annyi jó játékom áll sorban befejezetlenül. És nem horrorok :)

(#184268) ivcsi86 válasza fahrii (#184261) üzenetére


ivcsi86
tag

Kisiskolásként engem a fölös tej fosatott :-D

(#184269) KaitouP válasza #58978304 (#184237) üzenetére


KaitouP
veterán

Nekem nem sokba, illetve CSAK akkor, ha a Cyberpunk 2077 idén megjelenik. Mert akkor a legfullosabb kiadás kell, ráadásul PS4 - re és PC - re is, előbbire a konzol élményért, másikra a grafika miatt. :DDD

(#184248) .LnB

Emlékszel a baby demon-okra? ;] 14 voltam amikor először játszottam a játékot. Na annál a résznél mondtam azt hogy oké, elég. :DDD Persze aztán végigjátszottam. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#184270) #58978304 válasza KaitouP (#184269) üzenetére


#58978304
törölt tag

Most a Cyberpunk 2077 meg miért kellett említeni??
Azt ki is felejtettem a listámból ! :D

(#184271) KaitouP válasza #58978304 (#184270) üzenetére


KaitouP
veterán

Calculated. ;] :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#184272) Mike válasza #58978304 (#184270) üzenetére


Mike
veterán

Most jön a kingdom hearts 3

(#184273) hhenry


hhenry
őstag

Valaki esetleg keres home társat?

(#184274) Wesder válasza hhenry (#184273) üzenetére


Wesder
félisten

Rossz topic:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184275) KaitouP válasza hhenry (#184273) üzenetére


KaitouP
veterán

Ha főlővárosi vagy... Pont mostanában költöznék Budapestre. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#184276) hhenry válasza Wesder (#184274) üzenetére


hhenry
őstag

Bocs psen nem tudom hogy hívják

(#184277) Wesder válasza hhenry (#184276) üzenetére


Wesder
félisten

Nem gàz, csak hülyültem.:)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184278) Petreszku válasza .LnB (#184246) üzenetére


Petreszku
senior tag

Dead Space első része? Szerintem az egyik legjobb "horror", sci-fi játék. A második is jó volt, de ott már felkészültebb voltam. :DD

(#184279) Mike válasza _drk (#184260) üzenetére


Mike
veterán

Gszdag vagyok, igen ;]

(#184280) Mike válasza hhenry (#184273) üzenetére


Mike
veterán

Az mi?

(#184281) #58978304 válasza Mike (#184279) üzenetére


#58978304
törölt tag

Akkor te quad Crossfire-ben nyomod a ps pro-kat? :D

[ Szerkesztve ]

(#184282) Mike válasza #58978304 (#184281) üzenetére


Mike
veterán

Alap

(#184283) james001


james001
veterán

The Crew 2-t most már véglegesen is nyugovóra tettem... Nyomogatom már egy ideje a játékot de már csak idegesít mint hogy élvezném. Az a baj hogy "ígéretes" a játék eleinte,de aztán a sok bug elveszi a kedved az egésztől,plusz baromi lassú is,egy fotó módba belépés is beletelik több másodpercbe... Maga az egész világ szép azért,ahogy a buggy-val tolod neki ezerrel a hófedte csúcson az elég látványos és vagány dolog tud lenni.
Viszont még kissé igazságtalanul vannak beárazva a járgányok is szerintem,farmolni órákat meg nem akarok azért hogy megnyissak egy újabb "kategóriát",mert hát az nem úgy van hogy mondjuk veszel egy Corvette-t és azt használhatod driftre és drag race-re is pl... :U Unalmassá válik egy idő után ugyanaz az event újrajátszása. :(
Bár lehet rosszul ültem neki a játéknak,mert egy Forza Horizon 4 "pótló" alkotást vártam,de közben baromira nem azt kaptam... De amúgy változatos és élvezetes sokszor a Crew 2,azért így is vagy 7-8 órát belepakoltam,de egy idő után elveszti a "varázsát".

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#184284) .LnB válasza james001 (#184283) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rosszul ültél neki. Ez tuti. :D
Én úgy csináltam, hogy a Forza H4 után, neki se ültem. Ez volt az egyetlen logikus döntés. :)

Szerencsére már alpha-t is próbáltam a The Crew 2-ből, aztán volt free weekend is. Annyi elég is volt.

Szerk. : az igazsághoz hozzátartozik, hogy én pont ugyan így ultem neki a DriveClub-nak. Na annak borzasztó csalódás lett a vége.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#184285) james001 válasza .LnB (#184284) üzenetére


james001
veterán

Csak az FH4 miatt nem nagyon szeretnék boxot venni,gondoltam ez a játék hátha olyan... Hát egyáltalán nem :( :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#184286) .LnB válasza james001 (#184285) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt a játékot még nem készítették el amiért én boxot venném. Max ha csinálnak egy frankó PoP! Halo játékot. ;]
Nekem volt szerencsém még Pc-n tolni, teljes pompájában. Elvarázsolt. Viszont pont akkor gondolkodtam a VGA-m eladásán. És egyszerűen nem volt ésszerű döntés megtartani, csak a Forza miatt. Szóval én elengedtem. PS-en heti párszor megcsinálom a napi kilométert, hogy tudjak pörgetni kocsit, és ennyi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#184287) james001 válasza .LnB (#184286) üzenetére


james001
veterán

Több órányi streamet néztem már a Horizon 4ről,nagyon bejön. Ez az egy játék csak amit irigylek a "másik oldalról" :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#184288) Wesder válasza .LnB (#184286) üzenetére


Wesder
félisten

Mi lett veled? Màr egy rendeset sem tudsz beszólni? Nem vagy làzas?:(;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184289) oriic válasza .LnB (#184286) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Azt a játékot még nem készítették el amiért én boxot venném. Max ha csinálnak egy frankó PoP! Halo játékot. ;]"

Figyelek ám. ;]

Live-Die-Respawn

(#184290) seniman válasza james001 (#184287) üzenetére


seniman
addikt

A demót kipróbáltam,nem egy nagy eresztés.Ezért kár boxot venni.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#184291) .LnB válasza Wesder (#184288) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ennyire szar volt? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#184292) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Srácok, amúgy ez kész, egész hétvégén a Niert-t toltam. Ledaráltam a játékot. (Amit utólag bánok, hogy így kapkodtam vele) A végére már szinte megcsömörlöttem tőle, azert három végigjátszás meg egy kicsi..
Erre ma mi van? Egész nap azon kattogok, hogy elölről kellene kezdeni és szép nyugiba, kimaxolni az egészet. :D

Vagy ez lesz.

Vagy a DQ XI

Vagy megveszem a FFXV Royal Edition-t PS4re is. :D Azt is tökre kívánom... (nem a szereplőket!) (de drága, és ha már PC-re megvettem, nem akarok PS-en is tizen x ezret adni érte megint.)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#184293) Wesder válasza .LnB (#184291) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudtam a szivemre venni, úgyhogy ja:DDD

Màs.
Végigvittem a Crash 2-t. (XOX) (Első kör) az ehez jàró Achievementet a jàtékosok 5% szerezte csak meg.
Tényleg ennyire nehéz az 1-2 az N.Sane-ben, vagy a jàtékosok lettek sokkal bénàbbak?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184294) #80123904 válasza .LnB (#184292) üzenetére


#80123904
törölt tag

Van még a nierben pár ending, amit nem láttál :D

(#184295) Alcsi69 válasza james001 (#184287) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Nincs PC-d? :)

(#184296) james001 válasza Alcsi69 (#184295) üzenetére


james001
veterán

De van,netezésre nem játékra :D FH4-hez túl gyenge.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#184297) RangerFox válasza Wesder (#184293) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az első kihívásokkal teli végig, a másodikban asszem 3-4 pálya, ami szopatós, a harmadik pedig már-már túl könnyű.

(#184298) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt el is felejtettem reggel a Nier véleményező kommentembe leírni, hogy milyen szájízzel tettem le a kontrollert mikor végeztem. De leírom, mert szerintem vicces, de csak az olvassa el aki tényleg vegigjatszotta E ending-ig, mert nagyon spoileres.

Szóval, lement a D ending, majd következett az E, a credits résszel. És hallottam valamit, hogy van ilyen is a játékban, de azt se tudtam mikor, szóval csak annyit, hogy van. Elkezdtem lőni a betűket, próbálgattam, nyomtam, meghaltam, állandóan. Erre a játék feltesz kérdéseket, nehéz e? Feladom e? Kell e segítség? Nyomtam ki mindet állandóan, próbálkoztam. Már örültem, ha egy checkpont-tól kellett folytatni, nem elölről. Mikor meghaltam, nyomtam ki a valaszokat, nem, nem, folytatni akarom. Nos ezzel kb egy órát baszakodtam. Mikor beletorődtem, hogy ez nekem sok. Kerdezi a gép, hogy kell e segítség? Nyomom, kell. Azt hittem, hogy ezzel elbukom a feladatot. És tökre mérges voltam, hogy nem sikerült (egyedül). Aztán megkaptam a segítséget, de akkorra már olyan mérges és csalódott voltam, hogy a cinematic után, mikor a pod kérdezi, hogy akarok e segíteni másoknak, nyomtam, hogy oké, igen, igen, igen, igen....el se olvastam mit ír, csak én segíteni akarok.. És amikor bejött a menü, és elkezdtek eltűnni a dolgok... Azt az érzést gyerekek. Több mint egy óra próbálkozás után, alapjaraton már full ideg voltam, és elkeseredett.. Gondolom tudtok tippelni, hogy mit éreztem.

Gyors kapcsoltam, PS+ os menteseket megnéztem, letöltöttem abban a pillanatban. Vesztek el dolgok, de legalább nem minden. Ma délután néztem csak meg, hogy mikori az utolsó mentés.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#184299) Wesder válasza RangerFox (#184297) üzenetére


Wesder
félisten

10-évesen PS1-en végigtoltam mindet, kimaxolva. Ezért fura nekem hogy nehéz lenne. Minden fillért megért, ahogy a CTR:NF is meg fogja érni. Àllítólag benne lesz Spyro, vagy legalàbbis kap egy pàlyàt:Y

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184300) .LnB válasza #80123904 (#184294) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Párba belefutottam így is, de semmi különös, csak mikor elcsesztem valamit 2-3 talán.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.