Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#184701) #10186752 válasza Krissz1983 (#184699) üzenetére


#10186752
törölt tag

Csakis fülessel, tényleg nagyon egyedi játékélményt ad!

(#184702) ProEvoFan válasza Madwe (#184649) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kerek 100 órám van benne.Szerintem nagy játék.De ugye kinek mi.Ha nem tetszik nincs azzal semmi baj, meg azzal sem ha nekem még ps+ban sem kellene az RDR2 :)

(#184703) prokxy


prokxy
veterán

Srácok, vkinek Guitar Hero van eladó? Nagyon rá van kattanva a gyerek a témára. :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#184704) mike1334


mike1334
veterán

Na folytattam a Last of Us-t. Vegyesek az érzéseim, annyira még nem fogott meg. A sok lopakodós részt úgy próbálom egyensúlyozni, hogy ha tele a tár és katonák az ellenfelek, akkor lőfegyvert használok, és csak a fertőzötteknél lopakodok.

Ami zavar kicsit:

- a clickerek apró zajra is reagálnak, de csak ha én okozom...a többiek szabadon rohangászhatnak, volt, hogy a kiscsaj neki ment egy clickernek, de azt láthatóan nem zavarta, ellenben rám a frászt hozta, mikor lopakodok, az meg elrongyol hirtelen mellettem nagy csattogással

- a játék csal...jönnek a fegyveres katonák, egyet se tud lőni mielőtt meghal, de persze lőszer az nincs nála..értem én, hogy miért van ez, de attól még furán veszi ki magát, hogy pár darabot se dob

- az előző miatt (kevés lőszer, becsüld meg), alig tudok tartalékolni lőszert, konkrétan a puskából 6 töltény után közli, hogy teltház...ne már...de persze a baszom nagy faléc az elfér, de még egy marék lőszer nem...értem én de azért na...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#184705) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Sziasztok, pm-be egy Anthem fiendly kód ha lenne valakinek megköszönném. :R

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#184706) hombre[EU] válasza mike1334 (#184704) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az AI problémát megértem (sokkal jobb AI companion egyébként most sincs) egy majdnem 6 éves játékról bészélünk. A másik 2 "kritika" az a survival játékok alapja. :) Ez egy 10/10-es játék volt anno, törōdj bele

Life, Uh, Finds A Way

(#184707) 30z.Samu válasza mike1334 (#184704) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nagyon úgy fest, hogy nem kötöttél szoros barátságot Ellie-ékkel. :D

Sic Parvis Magna

(#184708) Wlac válasza mike1334 (#184704) üzenetére


Wlac
Ármester

Valóban rombolja egy kicsit az illúziót, hogy a társaink szabadon "garázdálkodhatnak", de inkább így legyen, minthogy miattuk vegyen észre az ellenség. Úgy lehetetlen lett volna groundedon végignyomni.

A töltényekkel pedig nem feltétlenül kell spórolnod. Nyilván nem élhető út az, hogy az ember Rambo módra megy neki mindenkinek, de a játék nem hagy töltény nélkül, annyit mindig találsz/kapsz, hogy a következő harchoz legyen.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#184709) freeknight


freeknight
őstag

Ahogy nézegetem ezeket a Resi 2 videókat, feltűnt, hogy a zombik nem halnak meg a fejlövéstől, sőt, van, amelyikbe 1 tárat is bele kell engedni (persze mindet fejbe).
Ez nehézszégfüggő, vagy tényleg nehezen halnak a szörnyek? (Vagy csak gázpisztollyal lövöldözik Leon :DDD ).

Bocsánat a tudatlanságomért, nem vagyok mai gyerek, de nekem a sorozat valahogy teljesen kimaradt.

(#184710) 30z.Samu válasza freeknight (#184709) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is aggódtam emiatt, ne aggódj! :D Nehézség függő lesz szerintem, ha van alatta vértócsa, akkor tutira meghalt. Legalábbis a demoban így volt.

Sic Parvis Magna

(#184711) RolEnD_


RolEnD_
tag

Sziasztok,

segítséget szeretnék kérni. Úgy tűnik, hogy ma délután a PS4 Pro-m megadta magát. Legalábbis valamelyik alkatrész biztosan. Először megfagyott, aztán azóta 5-10 perc játék után fagy, vagy hibaüzenettel kidob mindenhonnan. Rebuild database megvolt, inicializálás megvolt szoftvertelepítéssel. Semmi nem segített. 2017. 08. hónapban vettem a Telekomtól. Gondolom 1 év garancia volt hozzá, mint általában mindenhez. Ilyenkor mit tudok csinálni? Próbálkozzam a Hireltech-nél? :R

(#184712) bandi0000 válasza freeknight (#184709) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Én most próbáltam ki, 3 at belelőttem a fejébe, feküdt nem mozdult, amikor meg el akartam mellette menni megharapott, elég idegesítő, 6-7 golyó 1 zombi, ami nem lenne gond, ha kifogyhatatlan tár lenne :D

Xbox One: bandymnc

(#184713) xkoti válasza freeknight (#184709) üzenetére


xkoti
senior tag

A demot sikeresen ki tudtam próbálni és egy zombi se halt meg elsőre hiába lőttem fejbe :D
Komolyan itt érdekes szitu lesz spórolni a lőszerrel :D

KO

(#184714) gyuromoj válasza Bencus88 (#162413) üzenetére


gyuromoj
veterán

A Plague Tale Webseries | Ep1 – Roots of Innocence :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#184715) RangerFox válasza gyuromoj (#184714) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az első előzetese óta kíváncsi vagyok a játékra :K

(#184716) Madwe válasza RolEnD_ (#184711) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha vanotthon szabad hdd, először azzal nézd meg, lehet csak az kattant meg?

(#184717) proly01 válasza freeknight (#184709) üzenetére


proly01
őstag

8 órám van benne(írja a játékidőt),kb a felénél járok.2 napja játszom nem sietek szétnézek mindehol normálon célzás rásegítés nélkül. Nagyon sokat bele kell lőni a zombikba van hogy 8 golyó után fekszik meg majd bemegyek mellette egy szobába aztán kijövök újra felkel és újabb 3 golyó kell bele .Úgy vettem észre tök mind1 hogy fejbe lábba vagy a testét lövöd. Ez kicsit frusztráló tud lenni. Nem véletlenül mondja Leon is mikor már 5 golyót kapott valamenyik nem egyszer hogy mi a... meg ezt nem hiszem el :D

....Pr:)ly....

(#184718) marilllyo


marilllyo
veterán

Nekem úgy rémlik, hogy a lőszer beosztása az mindig is a játék egy fontos aspektusa volt. Főleg az első részben. A második részben még anno pc-n volt valami easy mód és ott egy smg-vel kezdesz, amiből sosem fogyott ki a lőszer.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#184719) RangerFox válasza marilllyo (#184718) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igazából nem kell megölni a zombikat, csak meg kell lőni őket, hogy elhátráljanak az utadból, hogy kikerülhesd őket. Ez egy játékmechanika, hogy ennyi golyó kell a zombikba... Végtére is egy túlélő horror játékról beszélünk.

(#184720) Peat76 válasza RolEnD_ (#184711) üzenetére


Peat76
őstag

Milyen hibakódokat dob be?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#184721) Xaels


Xaels
félisten

Befejeztem a ThroneBreaker-t. Aki bírja a kártyajátékokat, de nem akar PVP-zni meg grindelni annak csak ajánlani tudom. Majd írok róla egy komolyabb bemutatót.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#184722) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

Nem is értem, hogy a legjobb sportjáték díjat miért nem a GoW kapta.. :U :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#184723) consono válasza .LnB (#184722) üzenetére


consono
nagyúr

Azért a Detroit is ott van jópárszor. Mondjuk szerintem jogos mindkettő :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#184724) Rage47 válasza .LnB (#184722) üzenetére


Rage47
veterán

na akkor jöhet már a GOW2 :D

(#184725) gyuromoj válasza Rage47 (#184724) üzenetére


gyuromoj
veterán

Majd PS5-re... :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#184726) RolEnD_ válasza Madwe (#184716) üzenetére


RolEnD_
tag

Az a baj, hogy nincs. Én is először arra gondoltam. Bár furcsa volt, hogy a BFV-ben betöltötte a pályát, de fekete kép volt. Hang rendben, hallottam mindent, csak kép nem volt.
A Battlefront 2 simán csak megfagyott.

Peat76: idegállapotban voltam, nem írtam fel, de ha megint bedobja, feljegyzem. Valami olyasmit írt, hogy hiba történt a Playstation 4 szoftverében...

(#184727) Domaximus válasza RolEnD_ (#184726) üzenetére


Domaximus
tag

Meg tudod nézni Beállitások - Rendszer - Hibakódok ha jól emlékszem.

(#184728) Xaels


Xaels
félisten

Kingdom Hearts 3 kritikák

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#184729) Bogyi007 válasza F-ECT$ (#184554) üzenetére


Bogyi007
veterán

Rad Rogers egy nagyon jó kis pörgős 2D shooter. Aki vén motoros mint én még ismerős is lesz neki ha esetleg Amiga 500 vagy 1200-on játszott a Ruff & Tumble játékkal...
Mellette még az Overlord ugrott a kosaramba, valamint a Hotline Miami 1 ingyenes valami okból kifolyólag...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#184730) seniman válasza Bogyi007 (#184729) üzenetére


seniman
addikt

A Rad az igazi retro platformer shoot'em-up. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#184731) RolEnD_ válasza Domaximus (#184727) üzenetére


RolEnD_
tag

Igen, megtaláltam, de ott meg nem jegyzi a hibát. Azt írja, hogy nincsenek hibaelőzmények. Majd ha újra dobja, felírom.

(#184732) Bogyi007 válasza seniman (#184730) üzenetére


Bogyi007
veterán

Öreg vagyok, nem jutott eszembe hogy kell írni, megyek is megkeresem a pirulákat. :)) :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#184733) Vitee


Vitee
aktív tag

Sziasztok!
Akinek lesz esetleg egy felesleges Anthem kódja gondolna rám és nekem ajándékozná?
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#184734) Bétaville válasza RangerFox (#184690) üzenetére


Bétaville
senior tag

Úgy értettem, hogy most drága még. Egy pár hónap múlva megveszem használtan olcsóbban. :)

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#184735) storm3 válasza Vitee (#184733) üzenetére


storm3
senior tag

En is Anthem kodert allnek sorba, hatha beszippant mint anno a Destiny 1.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#184736) x4matyee1986 válasza RolEnD_ (#184731) üzenetére


x4matyee1986
csendes tag

CE-36329-3 hibakód
Kb 2 hete ugyanezt csinálta a féléves slimem. Rise of the tomb raiderrel játszottam és megfagyott a game de a ps menüjébe vissza tudtam lépni. Bezártam a játékot és kész. Kicsit később böngésztem a storet és akkor lett fekete kép és utána kaptam a hibaüzenetet. Újraindítottam és nyomtam egy rebuild database-t. A hibakódot nem naplózta. Az értesítéseim tűntek el meg néhány játék kikerült a mappájából de ennyi. Azóta nem jött elő.

(#184737) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr


GOWal meglett a hatodik platinám, ebből öt sony ex cím :)
Kérdés.Pár napja írta valaki, hogy akik tavaly platinázták a GOWot, azok kaptak egy új GOW avatart.Ezt a friss platinások is betudják szerezni?Cirit leváltanám rá.

[ Szerkesztve ]

(#184738) darnics


darnics
aktív tag

Üdv! Érdeklödnék hogy teli lett az 1 TB-os vinyom és vettem hozzá ma egy tuti kis küldő vinyót ami elvileg hozzá kéne hogy kegyen való hiszen erederilwg aut hiszem a ps4-hez való is ilyen.wd elements 1TB.pc-n leformáutam exFatra más nem volt de tudomásom szerint erre kell!rákötöttem a ps4-re és nem akarja elfogadni.látja de azt irja dormázzam nagyobb tárolodormárumra vagy mi.amikor rányomom azt irja nem lehet és akkor leieja milyen kell hozzá.de annak megfelel ez a modell akkor most mi van?nem jó hozzá egy ilyen drága és márkás cucc??ez ennyire túl van varjálva??nem értem.szép napot!

(#184739) Wesder válasza ProEvoFan (#184737) üzenetére


Wesder
félisten

Végigviszed Platina, vagy van benne kihívàs is?

Darnics
Gondolom itt is a minimum a 256GB meg USB3

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184741) wolf13 válasza ProEvoFan (#184737) üzenetére


wolf13
őstag

Redeem code formájában küldték mailban. Lehet folyamatosan dobja majd a rendszer aki teljesíti.

Tehát külön így storeban az avatarok között nem találod meg.

[ Szerkesztve ]

(#184742) marilllyo válasza Wesder (#184739) üzenetére


marilllyo
veterán

Maga végigvinni a kihívás. Ha kicsit körbenézel mindenhol és nem rohansz akkor adja magát a plati is.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#184743) Wesder válasza marilllyo (#184742) üzenetére


Wesder
félisten

Remek.:R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184744) RangerFox válasza marilllyo (#184742) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Hát a sztori után azért kell egy kicsit grindolni meg varjakat keresgélni... :N

(#184745) marilllyo válasza RangerFox (#184744) üzenetére


marilllyo
veterán

Írtam még anno egy hosszabb szösszenetet róla amikor kiakasztottam ( csak, egy ilyen ige is legyen :p). Ez volt az első játék ahol tényleg minden sarokba benéztem. Szóval nekem a post-game collectibles az talán 6-8 varjú volt meg egy szekrény. Nem volt vészes. Nem jellemző rám ez egyébként. Pláne, hogy nekem nem volt ez a játék egy szerelem...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#184746) bozont


bozont
veterán

Nemrég én is végére értem a HZD-nek. Közel 85 órám van benne a DLC-vel együtt és 90% körül áll mindkettő a statisztikák szerint (a vadászterületekből csak annyit csináltam meg ami a klubhoz kell). Nekem nagyon tetszett végig és egyáltalán nem volt unalmas. Hardon kezdtem, így volt benne kihívás is. A sztori lehet nem Oscar-díjas, de szerintem jó volt. Mondjuk sikerült összeszedni majdnem minden hanganyagot, pda-t és azokat is végig hallgattam, elolvastam. Jó volt felfedezni, hogy mi történt a múltban és hogy hogyan élték meg az "ősök". Várom a folytatást! :C
Az arcmimika tényleg lehetne jobb, meg volt egy-két furcsa, elhamarkodott vágás is. Külön effektekbe is bele lehetne kötni, de összességében nagyon ott van a grafika. Ez volt ez első játék, amit nagyon sajnálok hogy egy kis 27"-os monitoron játszottam.

(#184747) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Days Gone – World Video Series: Riding The Broken Road | PS4

Egyre jobbnak tűnik ez a Days Gone, érik a preorder.

(#184748) #58978304


#58978304
törölt tag

A Resi nap is eljött végre.
Hú meló után mit adok én annak a játéknak ! :D

[ Szerkesztve ]

(#184749) 30z.Samu válasza #58978304 (#184748) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaja, ma megkapjuk a vízumot Raccoon City-be. :D

Sic Parvis Magna

(#184750) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kapott a Madden 19 egy laza leárazást, gondolom a Super Bowl-ra való tekintettel: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.