Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180801) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

PS storeban még mindig van ez a minimum 1500ft-os költés?

(#180802) 30z.Samu válasza hulkobb (#180800) üzenetére


30z.Samu
félisten

A PC-hez képest gyengébb a grafika. Hogy ez mennyire zavaró, azt Neked kell eldönteni. :) Én végül nem vettem meg, de nem a grafika miatt döntöttem így.

Sic Parvis Magna

(#180803) seniman válasza pulyka jocó (#180801) üzenetére


seniman
addikt

Nincs,890-ért vettem nemrég.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#180804) pulyka jocó válasza seniman (#180803) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Szuper, köszi :R

(#180805) Kendek válasza hulkobb (#180800) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

És úgy tudod eldönteni, hogy nézel róla videót. :)

<-ƘƘ->

(#180806) Zoleee83 válasza #58978304 (#180784) üzenetére


Zoleee83
addikt

Már linkeltük is, hogy van pl Stand hozzá, ha ennyire zavar, szóval van kiegészítő hozzá. Viszont tényleg gáz, hogy 2-3 napja a radirról szól a ps topic.:)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#180807) i@lex válasza Peat76 (#180793) üzenetére


i@lex
őstag

Közel 2 órát szenvedtem vele. Valamelyik évben az év legnehezebben megszerezhető trófeájának titulálták... Már a tv előtt állva idegbajosan csináltam mire végül sikerült.

Örök emlék, hogy rohadjon meg. :-)

(#180808) F-ECT$ válasza vonSux (#180797) üzenetére


F-ECT$
titán

Mert milyen releváns tartamomra vársz? Minden ott van az összefoglalóban, max az aktuális akciók érdekesek még.

Dive ever, work never.

(#180809) Kendek válasza Zoleee83 (#180806) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A radír csak egy - nem túl elegáns - eszköz, a lényeg, hogy egyrészt a mechanikai és hangrezgések kevésbé jutnak át a tartószerkezetre (asztal), másrészt valamelyest jobban el tud távozni a keletkező hő a konzol aljáról.
Paraszt megoldás, de környezettől függően tényleg sokat segíthet a kellemetlen hang tompításában. Ettől függetlenül ez egyáltalán nem gyári hiba, illetve nem is a rosszul megtervezett hűtésnek az eredménye.

<-ƘƘ->

(#180810) sztpega válasza Kendek (#180809) üzenetére


sztpega
tag

Ettől függetlenül ez egyáltalán nem gyári hiba, illetve nem is a rosszul megtervezett hűtésnek az eredménye.

Hanem minek??

(#180811) Kendek válasza sztpega (#180810) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A mozgó alkatrészek rezgéseket generálnak, és az, hogy van a konzolban BD meghajtó, ventilátor és vinyó, nem nevezhető gyári hibának. Az, hogy a burkolat melegszik, szintén természetes és nem a rosszul megtervezett hűtés eredménye.

<-ƘƘ->

(#180812) Mike válasza Kendek (#180809) üzenetére


Mike
veterán

a radír szépen elnyeli a rezgéseket, nem ok nélkül vannak normális vinyótálcákon szilikon tappacsok. persze lehetne gyári vagy igényesebb vagy drágább megoldás de a radir fillérekből megvan és sokkal jobb mint jégkorong vagy a zseton amit korábban láttam.

(#180813) Mike válasza pulyka jocó (#180801) üzenetére


Mike
veterán

nincs

(#180814) Mike válasza Peat76 (#180793) üzenetére


Mike
veterán

és milyen a kecske szimulátor? mit kell benne csinálni?

(#180815) sztpega válasza Kendek (#180811) üzenetére


sztpega
tag

Már megbocsáss, de ha valami rohadtul hangos, mocskosul meleg és piszkosul rezonál, akkor én ezt gyári hibának nevezném. Más kérdés, hogy a gyár tesz rá és ő ezt nem hajlandó elismerni. Ha a vásárlók fele ezzel szenved akkor az azért nem kis probléma.

(#180816) Kendek válasza sztpega (#180815) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jó, akkor legyen gyári hiba, hogy hangos, meleg és rezonál. Ettől függetlenül ez még tervezett dolog volt a Sony részéről, a design része. Ha szupercsendes és hűvös konzolt szerettek volna, akkor az nem így nézne ki.

<-ƘƘ->

(#180817) birorichard válasza 30z.Samu (#180802) üzenetére


birorichard
őstag

Sully? :C

(#180818) 30z.Samu válasza birorichard (#180817) üzenetére


30z.Samu
félisten

:K

Sic Parvis Magna

(#180819) oriic válasza 30z.Samu (#180818) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én azt hittem Magnum, de aztán leesett. :DDD

Live-Die-Respawn

(#180820) 30z.Samu válasza oriic (#180819) üzenetére


30z.Samu
félisten

Végül is van hasonlóság.. :D

Sic Parvis Magna

(#180821) Bétaville


Bétaville
senior tag

Egy kicsit másról is beszélgessünk már.
Pedig radírt én is fogok venni. :DD :D :DDD

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#180822) Carvus


Carvus
senior tag

Kaptam Karajcsontra egy Venom töltőállomást, páran ahogy olvasgattam anno ajánlottátok már, és hiába tetszett az elképzelés magamtól biztos nem vettem volna meg...viszont ez tényleg fasza cucc, így most már fix helye lett a DS4-nek, nem árválkodik sehol! :C

(#180823) discrate


discrate
aktív tag

Aki használ STRIKEPACK F.P.S. DOMINATOR-t megosztaná a tapasztalatait? Scuf-ot sokallom, és ez jó alternatívának tűnik fps/tps-hez (Fortnite főleg).
Igazából az ugrás és célzás egyidejűleg történjen, ez a lényeg. Kényelem milyen?

[ Szerkesztve ]

(#180824) Peat76 válasza i@lex (#180807) üzenetére


Peat76
őstag

Ne is mond..! Még adok neki pár esélyt, csak meglesz..
Amúgy elég beteg játék ez a Kecske szimulátor..!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#180825) Deck válasza ProEvoFan (#180795) üzenetére


Deck
titán

Sajnos vannak, ez ilyen. Kontroller folytatod és nem nézel kill camot, abbahagyod vagy veszel xim apexet. Itt más "csalás" nincs szerencsére :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#180826) 30z.Samu válasza Deck (#180825) üzenetére


30z.Samu
félisten

Meg van amikor hiába jön egérrel a másik, ha nem tud azzal sem célozni. :D

Sic Parvis Magna

(#180827) Deck válasza 30z.Samu (#180826) üzenetére


Deck
titán

Igen, ilyen is van. :D
De vannak nagyon nagyon jó kontrolleresek. :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#180828) 30z.Samu válasza Deck (#180827) üzenetére


30z.Samu
félisten

Próbálkozom én is kitanulni a fortélyokat. :D

Sic Parvis Magna

(#180829) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Végeztem a Dragon Quest XI-el. 98 óra. Ha a platinát nem nézem, akkor is bőven 90 óra az, amit a játék ad.

Számomra a generáció legjobb játéka. Egy gyöngyszem. Mindenkinek tudom ajánlani, mert nagyon könnyű, főleg az előző részekhez képest. Élénk színek, egységes művészeti stílus. Akira Toriyama karakterei mindig is elvarázsoltak legyen szó a Dragon Ballról, a Dragon Quest játékokról vagy a zseniális Chrono Triggerről. Es ami a legjobb benne: megmaradt Dragon Questnek.

Nem kurvult be, mint a Final Fantasy széria (igen, jó játék a XV, de csak a nevében FF). Csak apróbb áramvonalasítások történtek, de ez még mindig ugyan az a core jrpg, mint már három (!) évtizede. A karakterek szerethetőek és kedvesek, a történet szintén. Kedvesen indul, aztán bekomolyodik, de sosem gyerekes, mint a Ni No Kuni 2. Gyönyörű képet varázsol a tv-re, nem lehet ilyen téren sem bele kötni. A harcok élvezetesek, a karakterek maguktól is elvannak, ha csak nézői szeretnénk lenni az egyébként rendkívül látványos küzdelmeknek. Bossfightoknál viszont mindig vegyük kezünkbe a gyeplőt, ez azért még sem egy idióta mobilos játék. Ilyen téren még mindig a Final Fantasy XII az etalon...amennyire ott személyre lehetett szabni a karakterek harcban történő viselkedését a gambit rendszerrel...olyat azóta sem láttam, és hiányolom is.

Egyetlen hibát tudok csak felróni, bár ez csak apróság: a zenei rész nagyon jó, csak éppen kicsapták a nagyzenekarral felvett dalokat, amik részét képezték a Japán kiadásnak, és helyette a szokásos midi prüntyögést kapjuk. Egek! Legalább meghagyhatták volna a választást... Félreértés ne essék, szerintem így is varázslatos zenéket kapunk, és az első perctől az utolsóig hallgattam, viszont elviseltem volna a nagyzenekari darabokat is.

Ami miatt mégis ennyire elégedett vagyok a játékkal,.az a harmadik fejezet. A stáblista után nem kell új játékot kezdenünk, hogy elérjük a legkeményebb helyeket, mint kb minden jrpg- ben, hanem nemes egyszerűséggel folytatják a történetet, és habár az ismert helyszíneket járjuk be újra, de ott új ellenfelek és loot van, új sztorival és feladatokkal. Itt már meg lehet küzdeni pár nehezebb bossal is, nem árt felkészülni, de ez a játék annyira de annyira játszatja magát.

Kifejezetten jó ezeken a szürke napokon játszani egy ilyen színnel él élettel teli játékkal. Csak a legjobb szívvel tudom mindenkinek ajánlani!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#180830) McNamara


McNamara
Ármester

Sziasztok!

Még kezdő PS 4 Pro tulaj vagyok. PC-ről váltottam és ott leginkább FPS játékokkal játszottam. Megvettem a COD WWII de még igen csak nehéz a célzás, főleg multiba.... Kérdésem az lenne, hogy szerintetek a többség kontrollerrel játszik vagy inkább egér + bill kombót tolják? Nézegettem egy két videót, hogyan is működik ez. Vagy engedjem el a témát és tanuljak meg kontrollerrel célozni? :D

(#180831) gyuromoj válasza McNamara (#180830) üzenetére


gyuromoj
veterán

Adj pár hét tanulási/szokási időt magadnak. :)
Elsőre mindenkinek furcsa, főleg PC után. Nekem is kellett legalább 2 hét mire ráéreztem a dolgokra.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#180832) oriic válasza McNamara (#180830) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyszerűbb ha megtanulsz kontrollerrel játszani. Single FPS-ekkel próbálkozz kezdetben, utána jöhet multi.

Live-Die-Respawn

(#180833) Kendek válasza McNamara (#180830) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Természetesen mielőtt multira mennél, előbb tanulj meg kontrollerrel játszani. Van jó pár single shooter, ha már úgy érzed, hogy profi lettél (pár hónap, fél év), akkor mehetsz a többiek közé. :)
Normál billentyűzettel és egérrel amúgy nem lehet játszani, illetve csak kevés játék támogatja. Ami megoldások vannak rá azok inkább csak az egér mozgását alakítják át a kontrollerévé.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#180834) Bétaville válasza Rigormortiis (#180829) üzenetére


Bétaville
senior tag

Én is megrendeltem már 25.-én a Dragon Quest XI-et, de
sajnos két ünnep között nem kaptam meg. Remélem 2.-án
megkapom. :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#180835) hombre[EU] válasza Rigormortiis (#180829) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én is januárban kapom meg kollégámtól (ha addigra végez vele) és örülök is neki,mert több,mint egy hónapja csak lovaglok a RedDeadben :D
Milyen partyval/buildekkel játszottál általában? Azt mondta Sylvando eléggé feldobja a gamet

Life, Uh, Finds A Way

(#180836) AxBattler válasza McNamara (#180830) üzenetére


AxBattler
félisten

Szerintem aki PC-ről jön, annak rávezetésként érdemes először valami third person (Uncharted-ek, Last of Us, Tomb Raider-ek) nézetes játékkal kezdenie, ott talán könnyebb a célzás.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#180837) Rigormortiis válasza hombre[EU] (#180835) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ezt inkább a játék saját topicjában folytassuk :)

A végén még megdobálnak, amiért nem a "mennyire hangos a ps4", "mit tegyek a gép alá, hogy jobb legyen a hűtés, mert okosabb vagyok a Sony mérnökeinél", illetve a mostanában divatos "hogyan kell célozni tanulni" kérdésköröket járjuk körül.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#180838) Deck


Deck
titán

Dualshock 4: Az új pár hetes kontrolleren a bal analóg ki van akadva, jobban mozog mint a jobb ha L3-at nyomva tartom. Ezt házilag megpróbáljam megoldani vagy garanciáztassam? :)

PS5

(#180839) hombre[EU] válasza Rigormortiis (#180837) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Megértem :) de nem szoktam járni topikokba (csak játékok vége felé), mert úgy szórják a spoilereket,mint a pápa az áldást.

Life, Uh, Finds A Way

(#180840) Rigormortiis válasza hombre[EU] (#180839) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Teljesen mindegy, kiket teszel az elején a csapatba, act 3-ban lesz majd fontos a csapatválasztás. Tényleg könnyű game.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#180841) hhenry válasza Deck (#180838) üzenetére


hhenry
őstag

Szerintem gari

(#180842) A`rpi válasza Deck (#180838) üzenetére


A`rpi
addikt

Vidd gariba. :K

(#180843) Zolix


Zolix
tag

Sziasztok!

Akit zavar a rezgés vehet öntapadós műszerlábat!
Nekem ilyen van!

Conrad.hu termékszám: 2050000166464

De van egy csomó lehetőség!
A pendrive csatlakoztatásnál sem csúszik el a PS4 és az alja is jobban szellőzik!

(#180844) ldave válasza Rigormortiis (#180829) üzenetére


ldave
félisten

Gratula :) Csak annyit fűznék hozzá, hogy a japán változatban sincs nagyzenekari felvétel, ott is midi a zene ;)

A Slime draws near! Command?

(#180845) hombre[EU] válasza Zolix (#180843) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ne kezdd újra,kérlek :D

Life, Uh, Finds A Way

(#180846) cyberkind válasza McNamara (#180830) üzenetére


cyberkind
félisten

Igaz az fps-ben béna vagyok kontrollerrel de én a pc-s Dark Souls 1-el tanultam meg használni jól a kontrollert, azóta gyakorlatilag mindenben azzal játszom, szóval idő és sok gyakorlás kell. :)

Paranormal Cocktivity

(#180847) sting2 válasza Zolix (#180843) üzenetére


sting2
addikt

Nem is rossz ötlet!

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#180848) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Szerintetek az akcióba fog még valami bekerülni vagy marad ez, ami most van?

Sic Parvis Magna

(#180849) McNamara


McNamara
Ármester

Köszönöm mindenkinek! :R

(#180850) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Otherworld videó.Tudom sokan nem szeretik, mert kimondják, amit mások nem mernek...de most nem ez a lényeg.Beszélgetnek a kövi generációról.Sasa szavaival egyet értek.12 perc, érdemes megnézni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.