Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180401) KaitouP válasza 30z.Samu (#180400) üzenetére


KaitouP
veterán

Persze, nem vészes, nekem meg sem az egeres, sem a kontrolleres fps játék nem idegen, csak valahogy a Doom az még a műfajában is különösen inkább egeres game, leginkább a tempója miatt. Konzolon így kicsit lassabb, de még mindig élvezhető. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#180402) 30z.Samu válasza KaitouP (#180401) üzenetére


30z.Samu
félisten

El lehet vele lenni, én azzal szórakoztam hogy a Hell Knight-ot "táncoltam" körbe és lőttem sima shoti-val a fejét. :D

Sic Parvis Magna

(#180403) gamegod


gamegod
senior tag

instán volt egy promotált post "more game added" a januári leárazáshoz mégsem látom hogy adtak volna hozzá bármit is :(

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#180404) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Ezt a régióváltást próbálta valaki? Van egy ezer éves angol profilom, sok-sok vásárlással, trófeával, mentéssel, stb...
Van bármi hátulütője, ha magyarra váltok? Pl. eltűnhet valamilyen tartalom (pláne olyan, ami a magyar store-ba nincs fent, az angolban igen), elvesznek a felhőben tárolt mentések, kitörli a kártya adatokat, bekavar a Plus előfizetésnek, elvesznek a barátok, stb...
Ha meggondolom maga, vissza tudok váltani angolra?
Kicsit tartok tőle, mert a név váltásnál is elég vad dolgokra hívták fel a figyelmünket....

(#180405) WhiteWalker válasza oriic (#180382) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Úgy úgy :R
Ahogy mondod , régi classic részek hangulatát nagyon hozza.

De ez kb olyan kijelentés, mintha a GTA V-re mondanak hogy igénytelen... What? :o

[ Szerkesztve ]

(#180406) 30z.Samu válasza fausto (#180404) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Kicsit tartok tőle, mert a név váltásnál is elég vad dolgokra hívták fel a figyelmünket...."

De nevet nem lehet váltani még. Vagy igen? :Y

Sic Parvis Magna

(#180407) saelin válasza marilllyo (#180305) üzenetére


saelin
veterán

Pont ezért nem is használom. Múltkor az Odyssey kiégette a retinám... Nekem nagyon farasztja a szemem a HDR. :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#180408) fausto válasza 30z.Samu (#180406) üzenetére


fausto
addikt

Talán valami zárt béta már volt, de hivatalosan nem

[ Szerkesztve ]

(#180409) 30z.Samu válasza fausto (#180408) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na, lehet lesz belőle valami. :D Nekem az is elég lenne ha egyszer lehetne változtatni mondjuk fél éven belül és kész. :D

Sic Parvis Magna

(#180410) saelin válasza penge111 (#180312) üzenetére


saelin
veterán

Szép gyereked van. ;]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#180411) penge111 válasza saelin (#180410) üzenetére


penge111
addikt

Mellé nagyon nem lőttél, a kislányomnak vettem anno, de mint mindig lenni szokott végül a kutyus az enyém lett. Kb mára már olyan mintha a gyerekem lenne... Nagyon sok vidám percet okozz. Ezen a nyáron még szorosabbá vált a kötelék közöttünk, mivel segítségére voltam a két kölyke születésénél, azóta megkaptam a környéken a dr. titulust...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#180412) marilllyo válasza penge111 (#180411) üzenetére


marilllyo
veterán

Tipikus.... Egyik exemnek megtetszett egy vörös macska... Elhozta az ismerősétől... majd beállított vele hozzám... Hozzám, aki kutyás. Azzal, hogy csípi ezt a macskát úgyhogy elhozta...
És mondom: Oké...de miért hozzám.
-Hát mert nálam nem maradhat...
Pfff. köszi. Azóta van egy macskám. Úgy hozzám nőtt a rohadt dögje... Evégett macska az avatarom.

Tudom off! Ki lehet törölni. Csak gondoltam megosztom. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#180413) freeknight


freeknight
őstag

Sziasztok!

Póki Digital Deluxe megéri a plusz pénzt? Tudom, csak 2ezer forint a különbség, de pl a rdr2-nél se ért meg egy forintot sem a drágábbik kiadás, nemhogy 2ezret.
Nem nagyon olvastam jókat a Póki dlc-kről.

(#180414) seniman válasza marilllyo (#180412) üzenetére


seniman
addikt

Rajtad maradt mint szamáron a fül. :DD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#180415) 30z.Samu válasza marilllyo (#180412) üzenetére


30z.Samu
félisten

Muti képet! :DDD

Sic Parvis Magna

(#180416) Xaels válasza freeknight (#180413) üzenetére


Xaels
félisten

A DD-ben megkapod a City That Never Sleeps Saga-t. Ami 3 DLC egyenként 1,5-2óra sztori alapú tartalommal meg némi gyűjtögetni valóval meg challengekkel.

Egyébként szerintem nem rosszak a DLC-k. Nem kell tőlük ugyanazt várni mint az alaptól, de a 3 együtt kerek egészt alkot. Kapsz új karaktereket, ellenségeket.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#180417) ProEvoFan válasza freeknight (#180413) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Persze hogy megéri, hiszen hozzá jár a The City that Never Sleeps, ami három dlct tartalmaz. :K
/megelőztek/
Nem olvastál róla jókat?Pedig ha kétezer forintért otthagyod a dlc csomagot, később bánni fogod.A dlck is pofásak:K Főleg az első és a harmadik.

[ Szerkesztve ]

(#180418) marilllyo válasza 30z.Samu (#180415) üzenetére


marilllyo
veterán

[kép]

Csak, hogy on is legyek picit. Volt anno PS3-ra az LBP2 részéhez egy dinamikus téma. Kis madárkák repkedtek meg minden. Ledöntötte a monitort...Mondjuk van benne kraft.

Más: COD4 felezésben csak az alapjáték és a mapok osztódnak! Az extra karakterek, cod pontok nem.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#180419) 30z.Samu válasza marilllyo (#180418) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mekkora már! :Y :C Szép tita! :K

Sic Parvis Magna

(#180420) RangerFox válasza marilllyo (#180418) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Uh, ezt elfelejtettem mondani, pedig láttam, hogy kérdezted itt... Ahogy írod, nem osztódnak. Ahogy a Ubisoft játékoknál az ingame currency se :(

(#180421) freeknight


freeknight
őstag

Köszi srácok, akkor behúzom a dlc-ket is... remélem nem bánom meg :DDD
Az igaz, hogy csak a heist dlc-ről olvasgattam, itt is többen írták, hogy nem nagy szám.

(#180422) ProEvoFan válasza freeknight (#180421) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pedig az nem is rossz:)A Turf Wars ami kicsit gyengébb lett, mint a többi.

(#180423) marilllyo válasza RangerFox (#180420) üzenetére


marilllyo
veterán

Mindegy végül is. A mapok igen...ez a lényeg. Azt sajnálom, hogy igazán én akartam megvenni és az öcsémmel feleztünk... mivel az ő accjára lett megvéve a menő elixíreket is ő kapta meg. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#180424) penge111 válasza marilllyo (#180418) üzenetére


penge111
addikt

Bazz, ez nem tigrincs? Hàny kiló, 6? A Szofi kutyim 2.8 kg, ez a tita keresztbe lenyelné :) Amúgy szépséges!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#180425) Rigormortiis válasza Wesder (#180395) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én is csatlakozom. Mindenki elhordja az Ubit minden szarnak, de azért ez az Odyssey nagyon szépen össze van kalapálva. Én is szinte csak mellékküldetésezek (sokszor egész jó történeteket írnak hozzájuk) és felfedezek. Már 36os vagyok, de még csak a negyedik szekvenciában vagyok. Gyönyörű. Szépen fut. AChez képest egész változatos. És annyi tartalom van benne, mint három másik játékban.

Ez előtt a Ghost Recont nyúztam azzal sem volt semmi problémám.

Szóval nem értem, hogy mostanában miért köcsög az Ubi. Oké, volt az Unity-s balhé, de aztán kipeccselték, plusz kaptunk egy fasza dlc-t hozzá ingyen. Utána a Syndicate simán fasza volt, aztán az Originssel nem játszottam, de igazából csak jókal lehet róla hallana, most az Odyssey meg simán 10-ből 8-9 pontos játék. Hol itt a probléma?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#180426) Wesder válasza Rigormortiis (#180425) üzenetére


Wesder
félisten

Az a probléma hogy hogy rókabőr egy két jàtékuk szerintem. Pl.: FC3-at imàdtam. A 4 nekem nem jött be, a helyszínen kívül nem adott pluszt a 3-hoz képest. Az 5 sem sokat vàltozott, de mégis zseniàlisan össze lett rakva. Ami unalmas volt azt kiszedték. Az AC sem tetszett, szinte utàltam, mert mondom magamban hogy ezzel a sz@rral hogy lehet jàtszani meg rajongani? Aztàn ugye az Origins-szel àtàltak az RPG-re és simàn élvezem az Odyssey-t.
Az Origins-t csak azért nem vettem meg, mert nem szeretem az egyiptomi témàt.

Na ebből csak azt akarom kihozni hogy egy új része sokan egyből rókabőrt kiàltanak és instant szarozzàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#180427) F-ECT$ válasza mike1334 (#180398) üzenetére


F-ECT$
titán

Mobiloknál nálam 3 fő ok van a váltásra:
-Elhasználódik az aksi, és amíg eleinte lazán kibír 1 napot a telefon, ~2 évesen már sokszor kell napközben is rátölteni.
-Ahogy jönnek a frissítések az appokhoz úgy válnak egyre cpu igényesebbé. Több játékkal is előfordult, hogy az aktuálisan top telefonon röccenésmentesen futott, majd 2 év elteltével már meg-megakad ugyanazon a vason.
-Sok kis "apróság": kicsit jobb aksi, kicsit több tárhely, kicsit jobb kamera - külön-külön egyikért sem vennék új telefont, de 2-3 év alatt fejlődnek annyit a készülékek, hogy megérje lecserélni őket.

Dive ever, work never.

(#180428) F-ECT$ válasza freeknight (#180413) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem az alap játék van lemezen, és erősen gondolkozom, hogy 4e-ért megvegyem a 3 kiegészítőt, de valószínűleg vásárlás lesz belőle. Így szerintem 2e Ft-ot biztosan megér.

Dive ever, work never.

(#180429) ProEvoFan válasza Rigormortiis (#180425) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ghost Recon tényleg fasza lett.Gyereket mostanában a Pókemberen kívül nem nagyon kötötte le másik egyjátékos gém, de a Ghost Recon nagyon bejön neki.Nézem ahogy játszik, teljesen rendben van. :K Én majd később kezdek bele.

[ Szerkesztve ]

(#180430) b. válasza marilllyo (#180418) üzenetére


b.
félisten

hallod, megitta a sört.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#180431) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ma voltam MM-ben, gondoltam megnézem, van-e valami akció (2-t fizet, 3-at vihet szokott lenni ilyentájt, vagy 3 játék 50 eur-ért, ilyesmik). Akció nem volt, de ami még érdekesebb, hogy Spiderman, vagy GoW4 sem. Egy darab sem, még mutatóba sem. Ausverkauft. Frankfurt am Main, MM Borsigalle. :DDD

Asszem, megvannak az idei Game of the Year díjasok.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#180432) szilchi


szilchi
őstag

Szép estét.Otthon találtam régebbről egy PS3-as Move kamerát és Move kontrollert.Lehet használni PS4-hez ezeket vagy felejtős.Mondjuk a "fagyi" aksiját vagy két éve nem töltöttem,úgyhogy az sztem mindenképp cserés :).

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#180433) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Otthon egy gépen, több profilnál elég egy ps+. Ugyan ez anno a PS3as időkben is megvolt?

(#180434) kokr


kokr
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,hogyan lehet kormánynál átállítani a pedálokat.
T300rs-nél most a kuplung a gáz.
Beállításoknál a játékban hiába nyomom a gázpedált a megfelelő menüponton.A fék jó.
Tegnap még minden ok volt,de a kisfiam ma játszott vele... :)
Dirt rally,Asetto corsa és F1 2018.

(#180435) Kendek válasza szilchi (#180432) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Lehet használni, ezek kompatibilisek. Viszont jobbára csak VR játékoknál hasznosak, szóval az is kell hozzá.

(#180433) ProEvoFan: Elég persze, elsődleges konzolon a Plus előfizetés is osztódik.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#180436) Sefter válasza ProEvoFan (#180433) üzenetére


Sefter
veterán

Igen

Psn ID: sefter_hun

(#180437) predakon


predakon
őstag

Használ itt valaki PSVR-t FAT Ps4 konzollal? A processing uniton lévő usb aljzat szivat, ha kábelt megmozgatom akkor van kép de hibázik, ha elengedem nincs kép. Cinema mód működik de egy vr játék sem, az indítást követően nincs kép (szemüvegben fehér töltés körök non stop, tv pedig no signal).
Az usb-t kihúzva van olyan app vagy játék ami normálisan megjelenik a tévén és a rendszer kéri a processing unit csatlakoztatását.

Mivel ez már a 2. vr szemüveg ami ezt a hibát produlja elkezdtem az én psemre gyanakodni....
Szóval a kérdéseim:
Milyen gyártási kódú a FAT PS4-ed? (a konzol alján jobb oldalon van egy 2 tagból álló kód), ez nálam 4D (cuh 1116a) Találtam egy olyan fórum threadet amiből kiderült, hogy van olyan régi gyártási számú PS4 fat ami tudja meghajtani a ps vr-t.
Miden gond nélkül megy átállás a vr kontent indítását követően? Kép nem ugrál?

Már kábelt is cseréltem preimum minőségű 4K 3D HDMI 2.0 kábelre, baromi idegesítő ez az egész....
Kábelezéssel nincs probléma.

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#180438) szilchi válasza Kendek (#180435) üzenetére


szilchi
őstag

Köszönöm :C .Ez nagyon jó.Szeretnék VR-t majd,de mindenhol olvasom,hogy kamera nincs/nem szokott lenni a csomagban.Akkor ez meg lenne oldva.

Esetleg Just Dance-hez?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#180439) ProEvoFan válasza Kendek (#180435) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Azt tudom most hogy van:) A ps3as időkről kérdeztem mi volt anno a helyzet.
(#180436) Sefter
Köszi!

(#180440) RangerFox válasza szilchi (#180438) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én úgy tudom, hogy csak a Ps4 kamerája jó hozzá, a Ps3-é nem. A fagyik viszont kompatibilisek.

(#180441) szilchi


szilchi
őstag

Neked is köszi.Azért már az is valami :K .

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#180442) Doki16


Doki16
addikt

A Ratchet & Clank-ben van lehetőség ketten játszani egyidejűleg? Valamiféle coop-ra gondolok :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#180443) saelin válasza penge111 (#180411) üzenetére


saelin
veterán

Nekem ne is mond. Otthon anyáméknál van egy macska amit még én vittem oda. Vittem volna albiba, de sehol nem akarták engedni, mert szerintük kapart volna...

Néha haza megyek megnézni a kislányt. Anyámék meg azt hiszik őket látogatom... :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#180444) Xaels válasza Doki16 (#180442) üzenetére


Xaels
félisten

Sajnos nem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#180445) Bogyi007 válasza marilllyo (#180418) üzenetére


Bogyi007
veterán

Szép "szobacirkáló" :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#180446) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Itt is bekérdezem.Call of Duty WWIIben gondolom a multi még mindig ezerrel pörög?A dlc pályáknál is? :R

[ Szerkesztve ]

(#180447) marilllyo válasza ProEvoFan (#180446) üzenetére


marilllyo
veterán

2 vh miatt?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#180448) WaterWave


WaterWave
veterán

Holnap bo4 multi srácok... :DD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#180449) marilllyo válasza WaterWave (#180448) üzenetére


marilllyo
veterán

Egy kis türelem és én is belevágok. Sajni az ünnepek körül sok a melóm.. Idegesít is, hogy rátapsiztam 23k-t és ha 5 percet tudtam tolni. Amúgy mit toltok? Blackout? TDM? Zombi?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#180450) horkovy24 válasza Xaels (#180111) üzenetére


horkovy24
senior tag

Na csak megvettem a Crash-t meg a Spyro Reignited Trilogy-t bundle-ben. :) Azért az a 15 ezer forintos akciós ár most durván jónak számít tekintve hogy 6 játékot tartalmaz és a spyro-t nem is lehet használtan venni mivel nincs eladó. Újonnan meg 11 ezer forint a Crash-ről már nem is beszélve. Amúgy nagyon fasza játékok! Ajánlom mindenkinek! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.