Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180901) ProEvoFan válasza Halley (#180899) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Egy accounton lévő mentést nem tudsz tovább adni.

(#180902) Halley válasza ProEvoFan (#180901) üzenetére


Halley
csendes tag

Az a gond hogy az emailcím már napok óta nem elérhető, nem lehet belépni. Ezért szerettem volna újat. Akkor csináljak egy normálisabb emaillel a gyereknek egy új hozzáférést, s kezdje újra a játékokat?

(#180903) koncsik válasza Halley (#180902) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Esetleg az ügyfélszolgálat tud segíteni, ha az e-mail címet akarod az account-on belül megváltoztatni... azt hiszem.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#180904) ProEvoFan válasza Halley (#180902) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Uh, várjál.A Family managmen alatt nem tudom hogyan működik.
Amit tudok; a mentésemet kimásoltam usb pendrivera, hogy átadjam másnak, de ez nem lehetséges, mert egyik account sem ismeri fel a másik account játékmentéseit.
Family managmen alatt ez hogy működik, azt nem tudom.
Ha email, akkor gmail!
Egy gépen lehet több account, szóval igen, kell egy új profil ha a régi email nem működik.
Alattam írják az ügyfélszolgálatot.

[ Szerkesztve ]

(#180905) penge111 válasza Rigormortiis (#180829) üzenetére


penge111
addikt

Köszi a beszámolót. Én most épp az FF XII-vel nyomulok. Én elsősorban a hagyományos, körökre osztott jrpgt kedvelem. Eleinte ez a gambit rendszer nagyon zavart, hiszen kb csak beállítod mit, hogy merre csináljanak a karik és onnan darálás van. Kb. Mint egy focimanager játék. De most kb. 20 óra után megbarátkoztam vele, 2* 4* sebesség meg a grind szempontjábólhatalmas előny. Viszont nem tudom lehet az én angol tudásom kopott meg nagyon, de még ilyen nehéz szöveggel nem találkoztam jrpg játékban. Sokat kell szótáraznom. Meglátjuk milyen lesz majd a végére, de a nagyokhoz FF VI, VII, X még nem ér fel. DQ XI, Ni No Kuni 2, Ys VIII meg itt várakoznak még a polcon.

Ui: BUÉK előre is mindenkinek!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#180906) mike1334 válasza penge111 (#180905) üzenetére


mike1334
veterán

Belépőnek a jrpg világba nagyon durva lenne a Persona 5? Ni no kuni 2 a másik, amin elgondolkoztam, de a Persona valahogy jobban bejön videók alapján. Mondjuk attól még visszatart az, hogy a witcher 3 után közvetlen még egy ilyen hosszú játék sok lenne. Bár ahogy olvasgattam a témában, minden jrpg játék elég hosszú. A másik ami visszatart tőle, hogy van olyan pletyka, hogy jövőre jön switchre is a Persona 5, és valahogy jobban el tudom képzelni ezt a játékot kézi konzolon.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#180907) LeventeV válasza mike1334 (#180906) üzenetére


LeventeV
senior tag

Én a Persona 5-öt ajánlanám. Annyira stílusos, és játszatja magát, nem vevődik észre az a 100 óra.
Viszont abban igazad van, hogy kézi konzolon jobb. Persona 4-et Vita-n vittem végig.
Viszont ha most akciós PS4-re az 5. rész, szerintem mindeképp tégy vele egy próbát.

(#180908) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Sziasztok!
Szóval a család tagja lett egy PS4 PRO... És most majdnem a csomag része lett egy VR cuccos is.. na erről lebeszéltem a család többi tagját, hogy hát ennyi lóvét nem kéne elcseszni...
Igaz a konzolokra óriási szemellemzővel tekintek, de magára a VR teknikára nem... Szóval ha úgy van lehet bővólhetne a csomag egy VR kiegészítővel is, de csak akkor ha tényleg van "értelme" ÉS ebben kérném a tanácsotokat, ti hogy látjátok?
Gondolok itt arra, hogy 20 percnél tovább is lehet kényelmesen használni? van annyi tartalom rá, hogy 3 óra nettó használat után se válljon porfogóvá a nappaliban? Egyéb tapasztalatok?
Köszönöm szépen előre is a válaszokat :R

(#180909) saelin válasza mike1334 (#180906) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem ugorj bele a Persona 5-be, mert nagyon jó játék. Teljesen egyedi stílusú, a karakterek elképesztően jól kidolgozottak és tele van tömve a játék mindenféle mechanikával amik ki tudnak szakítani a begyepesedett jrpg sémából. Ha belegondolok hogy mennyi párbeszéd van benne, akkor csak fogom a fejem hogy mennyi, de mennyi munka lehetett ezzel! :Y Komolyan, próbáld ki és nem fogod tudni letenni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#180910) Rigormortiis válasza mike1334 (#180906) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A P5 nagyon nem egyszerű játék. Semmiképp nem ajánlom kezdésnek, mert nagyon el tudja venni az ember kedvét. És vedd figyelembe, hogy ott az időd legnagyobb részét beszélgetéssel fogod eltölteni. Iszonyú erős művészeti stílus jellemzi, de ez egy tipikusan nehéz játék. Ettől még zseniális, de pl a DQ11 sokkal kezdő-barátabb.

A ni no kuni 2 meg szörnyen gyerekes. Nekem nem vette be a gyomrom sem a karaktereket, sem a sztorit. Technikailag és játékmebetileg nagyon jó, de nálam a fenti tényezők miatt vérzett el.

Penge: A DQ a lehető legklasszikusabb körökre osutott harcrendszert használja. Mindenképp ezzel folytasd!

Én azért szeretem nagyon a Final XII-t, mert ugyanabban a világban játszódik, mint a Tactics, és szerintem az a legjobban sikerült ff történet. Plusz a zenék, illetve a felnőttebb, komolyabb karakterek, amiért nagyon értekeltem már a ps2 éraban is.

Az YS pedig mindig is egy B ligás frencsájz volt. Egy kis agyatlan akciórpg, az égvilágon semmi nincs benne, ami miatt egy lapon lehetne említeni bármely másik jatékkal, amiről mostanában beszéltünk. Megvannak a maga pillanatai, jópár részt vegig toltam psp-n és vitán, de ps4en nem ülnék le elé.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#180911) mike1334 válasza saelin (#180909) üzenetére


mike1334
veterán

És LeventeV

Köszi! Akkor biztosan kipróbálom, csak előbb vmi könnyedebb/rövidebb játékot kipróbálók előtte. Spoilerek nélkül: van olyan, hogy nem sikerül a végére érni? Azt tudom, hogy van benne valamiféle időkorlát, de lehet olyan, hogy game over, mert lassú voltam? Mint pl anno a fallout első részeiben.

Rigormortiis

Köszi Neked is! A ni no kuniról is néztem videókat, láttam hogy az a cukiságra épít, de annyira az nem zavar, ha a játékmenet jó.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#180912) hombre[EU] válasza bacsis (#180908) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Tartalom van rá és még jönnek. Pl. Astrobot ~10 órás game szóval attól nem kell félni. A headset kényelmes felnōtt fejre (gyerekekrōl nem tudok nyilatkozni). DE a helyedben elōtte kipróbálnám valahol/valakinél,mert ez nem a PC-s minōség lesz. Egy highend pc-vive/rift kombinációtól messze van, azt mondanám "egy generáció" van közöttük
Nekem nincs csak ismerōsi körben,ott próbáltam,jó-jó ennyit megér,de én megvárom a next-gent :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#180913) Xaels válasza mike1334 (#180906) üzenetére


Xaels
félisten

A Ni No kuni 2 könnyű játék, egyedül az ilyen taktikai RTS-es rész ami bosszantó lehet. A harc nem körökre osztott hanem rendes csapkodós mint egy HnS-ben. Kezdésre szerintem jó beugró lehet a jrpg világba.

Nem cukiságra épít hanem konkrétan a Ghibli Studio stílusára. Sajnos a 2. rész nem annyira jól kidolgozott karakterileg mint az első mert itt a stílus maradt de a Ghibli Studio nem vette ki a részét belőle. Egyébként téma tekintetében néha elég komoly dolgokat feszeget.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#180914) Rigormortiis válasza mike1334 (#180911) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ezért sem ajánlom, mert nagyon be van táblázva, hogy mikor mit csinálhatsz. A főbb események időhöz kötöttek, plusz a napi rutin is abból all, hogy pl délelőtt iskola, délután szabadon választott (akkor mehetsz le dungeonba vagy beszélgethetsz), este pedig megint csak ismerkedhetsz/beszelgethetsz/moshatsz, ilyenek, de nagyon kötött az egész. Ha nem vigyázol, könnyen olyan helyzetben találhatod magad, amikor nincs tovább. Ezért sem ajánlom elsőnek.

Plusz személyes velemeny, de a P4G karakterei és zenéi sokkal szerethetőbbek/jobbak voltak voltak, meg a sztorit is érdekesebbnek találtam.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#180915) Xaels válasza bacsis (#180908) üzenetére


Xaels
félisten

VR-t lehet bérelni, egy hétvégére 20k körül van azthiszem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#180916) #65537792 válasza Xaels (#180915) üzenetére


#65537792
törölt tag

Mivan? Akkor inkább kihagyok 3 hétvégét és veszek egyet. Vagy rosszul látom?

(#180917) seniman válasza bacsis (#180908) üzenetére


seniman
addikt

Tolj vele egy Resi7-et,garantált becsokizás. :D Haver lánya úgy beparázott,hogy a sisakot is lekapta a fejéről. :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#180918) 30z.Samu válasza seniman (#180917) üzenetére


30z.Samu
félisten

VR Pisti is lekapta egyszer. :D :D

Sic Parvis Magna

(#180919) saelin


saelin
veterán

Amúgy nem vr játék képét át lehet küldeni a sisakba?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#180920) bacsis válasza seniman (#180917) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Ezzel tisztában vagyok.. volt már VR-ben élményem
De a kérdés az, hogy hosszabb távon is megéri belefektetni ekkora összeget? Mert 5 perc élmény kedvéért nem szívesen áldozna a család ennyit...
Xaels! Hol lehet bérelni?

[ Szerkesztve ]

(#180921) Kendek válasza bacsis (#180920) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Tartalom az már van elég sok rá, persze ezek minősége, típusa és hossza az változó. Nekem a játékaim kb. negyede VR-kompatibilis, de ez is majd' 30 darabot jelent. Ezekkel már jó sok órát eltöltöttem, de az is igaz, hogy porosodik is a cucc, hiszen ez azt is jelenti, hogy az idő nagyobb részét normál játékokkal töltöm.
Élménynek viszont nagyon nagy a VR, én még Aim kontrollert is szereztem, és egyszerűen zseniális. A VR használata persze kicsit macerás, kell neki egy optimális tér és beállítás. Eleinte pedig általában rosszul van tőle az ember, és pár, kicsit hosszasabban játékban töltött alkalom kell hozzá, hogy ez elmúljon.
Ha van rá felesleges pénz, akkor szerintem megéri, főleg több ember részére. Kuporgatni-gyűjtögetni rá már nem biztos, hogy célszerű, ez az első generáció, vannak még limitációk, és nem tudni, hogy hosszútávon mi fog kisülni belőle.

<-ƘƘ->

(#180922) Xaels válasza bacsis (#180920) üzenetére


Xaels
félisten


Például egy. holoszoba.hu

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#180923) Kendek válasza Xaels (#180922) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha kölcsönöz egy szettet az ember, akkor milyen játékokat adnak hozzá? Vagy külön lehet játékokat is kölcsönözni itt? Mert nem túl jó buli ennyi pénzt áldozni egy rövid alkalomra, ha mellette a Store-ban kell örökbe venni a játékokat.

<-ƘƘ->

(#180924) Xaels válasza Kendek (#180923) üzenetére


Xaels
félisten

Passzolom, nem béreltem még. Haver nézegette mert ő sem akart kiadni annyit, de ki akarja próbálni. Szerintem ha rájuk írnak e-mailben akkor erre fognak válaszolni. Egyébként mivel adnak elvileg alapgépet is így azon is megoldható szvsz, hogy legyenek játékok.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#180925) #65537792 válasza Xaels (#180924) üzenetére


#65537792
törölt tag

Akkor inkább menjen play-it vagy valami rendezvényre. Többnyire vannak ps standok. Ott szokott lenni vr is.

(#180926) seniman válasza Xaels (#180922) üzenetére


seniman
addikt

Jó biznisz,3-4 hétvége alatt kitermeli egy VR az árát. :D

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#180927) STC Speed válasza bacsis (#180920) üzenetére


STC Speed
őstag

Ha nagyon nem tetszik, vagy unalmas, akkor eladod, és buksz egy keveset.
Pl most néztem Pesten és Gödöllőn is van VR üzlet,ahol akár több órát is játszhatsz PS VR al...

(#180928) Kendek válasza #65537792 (#180925) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha komolyan gondolja az ember, akkor nagyon nem éri meg, hiszen utána még a saját garnitúrát is meg kell venni. Bacsis itt eléggé ismert személy, szerintem sokan ingyen is megmutatják neki, hogy miről van szó és akkor tud dönteni.

<-ƘƘ->

(#180929) M3oH válasza Xaels (#180922) üzenetére


M3oH
addikt

Inkább vennék egyet, ha nem jön be eladom. Kevesebb bukó van rajta, mint egy hétvégi bérlés. De biztos van rá igény.

(#180930) Mike válasza Rigormortiis (#180910) üzenetére


Mike
veterán

a dq11 nagyon tetszik, de ugyanakkor mégis az első pár óra után abbahagytam.
- a főszereplő néma
- nagyon sok néma beszélgetés
- a feliratkiirás pittyeg
- a prüttyögős zene elég repetitív és egy idő múlva idegesitett
- a körökre osztott csaták jók voltak 1996ban, mára azonban végtelenül unalmasak, elalszom közben
alapvetően csalódás volt a játék számomra, ugyanakkor érdeklődve olvastam milyen lelkesen irtok róla, úgyhogy lehet egyszer adok neki még egy esélyt, de rengeteg idő és még nem tudom milyen hangulat kell hozzá (plusz rengeteg elmaradásom van, ha az eddig megvett játékokat végig akarom játszani)

(#180931) Xaels válasza #65537792 (#180925) üzenetére


Xaels
félisten

PlayIT :DDD Állj sorban a sok pisis között, aztán valamelyik frissen beleizzadt izé után vedd fel a headsetet. Ha meg családiasan akarnátok kiélvezni...

(#180926) seniman egy PSVR szettét igen, de egy Vive esetén már nem így van.

Mint írtam, nekem ebben semmilyen érdekeltségem nincs csak felvetettem egy lehetőséget.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#180932) penge111 válasza mike1334 (#180906) üzenetére


penge111
addikt

Szia, én se ajánlanám kezdésnek a persona 5-öt, mert nagyon mély játék. Szerintem a jelen generáció legjobb jrpgje, de kezdésnek semmiképp, mert lehet pont nem fogja veled megszerettetni ezt a stilust. Valami könnyedebbel kezdenék. Ahogy írták pl DQ XI, de mondjuk mondok én neked egy szuper kis játékot, ami bevezet ebbe a csodálatos műfajba, nem teljesen igazi jrpg, mert sok nyugati vonással van felvértezve, de épp ezért emészthetőbb, rövid,és velős. Child of Light a neve ennek a kis csodának, 890 forint volt pár hete, lesz még annyi, sűrűn akciózzák.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#180933) bacsis válasza Kendek (#180921) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Nagyon szépen köszönöm az őszinte válaszodat.. Igaziból ez pont arra volt jó, hogy még bizonytalanabb legyek :DDD
A helyzet az, hogy igaziból nem az én szórakozásomra lenne... Na jó, persze ha beesne egy ilyen is a gép mellé, akkor tuti, hogy kipróbálnám, sőt 1-1 órát alkalmanként lenyomnék vele\benne, de ennyi, és nem több... ha szabad időm van, inkább a retro gépeimet nyomkodom, és ezen nem változtatna egy ilyen szett sem...
2 lányom szórakoztatása lenne a cél, de igaziból ők sincsenek érte annyira oda... A kisebbik lányom PC-n végig játszotta a Far Cry Primal-t és ennyi volt a videójátékos karrierje (Közösen apával azért 1-1 játékot még végig csinált azért, Most pl Serious Sam 1-ezünk esténként) A nagyobbik lányom egy hajszállal nagyobb videójáték fogyasztó, eszméletlen Witcher 3 függő, meg végig nézte Youtube-n az Assassins Creed pár részét, tehát kb ennyi. A család magától biztosan nem vett volna PS4-et, mert nálunk értelmét vesztené, úgy kaptuk...
És ez a kis történet még inkább árnyalja a bizonytalanságomat...

(#180934) Mike válasza penge111 (#180932) üzenetére


Mike
veterán

ne vedd kötekedésnek, de a child of light -nak mi köze a jrpg-hez?. az egy platform játék
akkor már inkább a tokyo xanadu

(#180935) seniman válasza Xaels (#180931) üzenetére


seniman
addikt

Nem is vádaskodásnak szántam,csak már régen láttam ilyen gyorsan megtérülő bizniszt. :D Nyilván drágább a Vive,de ha jól láttam a bérleti díja is több.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#180936) Kendek válasza bacsis (#180933) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Attól függ mennyi idősek a lányok, én kicsiknek biztos nem adnám. De amúgy szerintem ha most kapták a konzolt, akkor van bőven mivel játszani, a VR pedig ráér akár jövő karácsonyig is. :)

<-ƘƘ->

(#180937) #58978304


#58978304
törölt tag

Akár kinek húztam a VR-t a fejébe eddig mindenkinek bejött.
A VR nagyon jó buli és mindenkinél ott lenne a helye a ps mellet.
Csak igye sajnos sokan tétlenkednek mert vagy sokallják az árát (amit egy. megértek)
Vagy előtte kipróbálnák.
!!Az meg felesleges mert úgy is be fog jönni!!

(#180938) Bazsi1987 válasza #58978304 (#180937) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nekem ára oké de a játék felhozatala szegényes kb 5 db címet tudok amit tolnék aztán ennyi 😞 picit ps vita érzésem van😞

[ Szerkesztve ]

(#180939) hhenry válasza Bazsi1987 (#180938) üzenetére


hhenry
őstag

Igen a játékokat én is keveslem :(

(#180940) Neoteric válasza Rigormortiis (#180864) üzenetére


Neoteric
addikt

El van b@szva az operations. Lustak voltak arra is, hogy a kor vegi pofazasokat az eredmeny fuggvenyeben modositsak. Ezt ugy kellett volna csinalni, hogy oda-vissza meglegyenenek a scenariok. De meg csak arra sem voltak kepesek, hogy a harmadik kor vegen az osszesitett statokat mutassa a jatek. Egeszen a harmadik kor vegeig orzi az osszesitett eredemenyed, de kor vegen csak a harmadiket mutatja. Assignment nem tudom minek a fuggvenye, nekem is tegnap harom operationst kellett megcsinalni, mire hajlando volt elfogadni, hogy vegigtoltam egyet.

PSN: ne0teric_sAN

(#180941) predakon válasza bacsis (#180908) üzenetére


predakon
őstag

Én konkrétan az Astrobot miatt vettem vr-t, nem csalódtam. Nagyon jó játék, dirt rally vr-t játszom még rajta illetve tetszik a mozivászon képernyőméret.
Kényelmesnek mondanám, felnőtt fejen szemüveggel sincs probléma.
Pár hónapig jó poén de utána eladom, vegyél online egy szettet aztán 14 napon belül vidd vissza.
Legalább lesz egy képed az egészről.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#180942) #58978304 válasza Bazsi1987 (#180938) üzenetére


#58978304
törölt tag

Erre csak annyit mondanék ,hogy VR el olyan címeket is tolok amelyekre egyébként rá sem néznék!
/!Minden!/ játéknak ad egy hatalmas plusszt akár milyen silány is az alapötlet.

(#180943) bacsis válasza Kendek (#180936) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

9 ill 11 évesek...
Nekik mennyire ajánlanád? Olyan igazi Z nemzedék... telefonon\tableten nőttek fel.. Na jó, meg Doom-on :)

(#180944) penge111 válasza Mike (#180934) üzenetére


penge111
addikt

Teljesen igazad van, irtam is, hogy nem igazi jrpg. Arra gondoltam, hogy szokja a körökre osztott, egyeseknek lassú és unalmas harcrendszert, mert a Persona 5 is körökre osztott harcrendszerrel operál. Én még mindig a körökre osztott harcmenetet preferálom jobban ebben a műfajban, lehet mert nagyon rég kezdtem a jrpgs pályafutásomat a Phantasy Starral, kb. 1994-ben Sega Master Systemen. De persze nem vetem meg a nem körökre osztottakat sem :C

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#180945) Kendek válasza bacsis (#180943) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Őszintén szólva nekik még nem erőltetném, inkább majd csak a következő generációt pár év múlva...
Amúgy is elég nagy anyagi terhet jelentenek maguk a játékok is, mindent egyszerre azért csak nem lehet. :)

<-ƘƘ->

(#180946) Rigormortiis válasza Mike (#180930) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Amiket írsz, az mind igaz, és megértem, ha negatívumként éled meg.

Bár szerintem ezek mind pozitívumok. Mert az eddigi DQ játékok is ilyenek voltak. Nem mindig jó a változás és az újítás. Manapság szinte nem is jelennek meg jrpg-k, és aki régi motoros (snesen es ps1en kezdte az ipart), az jó néven veszi, ha egy-egy sorozat megmarad annak, ami. Nem a semmiért van el ilyen jól a Tales of sorozat. Mindig is egy full közepszar jrpg széria volt, de a mai napig jól elvan, generációnként 2-3 résszel full ugyanazzal a játékrendszerrel. Mert akinek tetszik, az ezt igényli.

Aki pedig élte az eddigi DQ részeket, vagy legalább a nyolcat, az pedig azt igényli, hogy olyan játékot kapjunk, mint a 11. rész. Nem a semmiért áll még mindig 90 pont körül metaceiticen.

De a Persona 5 harcrendszere az még "visszamaradottabb", bár ez megint csak pozitívum, szerintem.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#180947) saelin válasza bacsis (#180943) üzenetére


saelin
veterán

Ez nagyon nagy! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#180948) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Csak nem bírtam ki, és megvettem a Kingdom Hearts 1.5+2.5 Remixet.
Persze mindegyik rész megvan a saját konzoljára, de nagyon régen jatszottam már velük, gondoltam a 3. rész előtt visszarázódok kicsit.

Van még valaki, aki meg fogja venni a 3. epizódot? Sokan nagyon felnek tőlük a disney karakterek miatt, pedig kurva jo sorozat. A videojátek törtenelem legjobb zenéjével.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#180949) zsotesz81 válasza bacsis (#180943) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Szerintem várj vele, én tavaly vettem, de alig használtam, ismerősök próbálgatták főleg a batmant, az nagyon jó, meg azt végigvittem. Nálam sajnos befigyel a motion sickness is, e miatt nincs is kedvem vr-ozni. Meg mindig van valami más játék amit szívesebben játszok.

(#180950) Xaels válasza Rigormortiis (#180948) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem listán van. Páromtól feltöltőt kaptam karácsonyra valószínűleg arra költöm. Minden attól függ az Anthem mennyire fog behúzni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.