Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180951) Rigormortiis válasza penge111 (#180944) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A klasszikus phantasy star jatékok kimaradtak nekem, én mar csak az universe részekkel jatszottam ps2-n es psp-n, de azokat imádtam.

Tényleg, az ubisoft miért állt le a 2d-s játékok készítésével? A Rayman Origins, Legends, Valiant Hearts, Child of Light...mind szinte tökeletes alkotás. Ennyire nem voltak rá vevők az emberek?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#180952) Bétaville válasza #58978304 (#180937) üzenetére


Bétaville
senior tag

Kb. mennyibe kerül most egy VR? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#180953) hhenry válasza Bétaville (#180952) üzenetére


hhenry
őstag

100 ezer újonnan használtan 60 körül van

(#180954) ldave válasza Rigormortiis (#180948) üzenetére


ldave
félisten

Erősen gondolkozom rajta, de én csak a KH 1 és 2-vel játszottam, a többi kimaradt teljesen (DS, 3DS, PSP-s részek), lehet megnézem valami videó összefoglalót a sztoriról, aztán utána eldöntöm.

A Slime draws near! Command?

(#180955) Bétaville válasza hhenry (#180953) üzenetére


Bétaville
senior tag

Tényleg elég drága... :(((

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#180956) szilchi válasza Bétaville (#180955) üzenetére


szilchi
őstag

Gyakran akciózzák és akkor újjonnan kerül 69-be. Igaz valaki írta,hogy abba a csomagban azt hiszem nincs PS kamera és hogy azt külön meg kell hozzá venni.

Gyorsan utána is néztem,van szett amiben van kamera is.Az persze több

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#180957) hombre[EU] válasza Bétaville (#180955) üzenetére


hombre[EU]
veterán

De annyiért Európában már megkapod a megapackot

Life, Uh, Finds A Way

(#180958) wierra válasza Deck (#178901) üzenetére


wierra
senior tag

PC-n próbálkozok vele, Sloth-nál tartok, de...

Az első két rész cipőfűzőjét se kötheti be ez, az identitásában meghasonlott ipari hulladék.
Hardon nehéz, de nem úgy nehéz és frusztráló, mint egy BB.
Ebben nincs ritmus, darabos az egész harc, az időzítésekre nem igazán sikerült ráéreznem, fegyverek sebzése egy rossz vicc. Emellett kaotikusak a map-ek, látványvilág itt-ott rendben van, de igazából idejétmúlt, fantáziátlan és szerintem gagyi. Roppant érdektelenre sikerült a karakter is, ahogy tulajdonképpen az egész sztoriu.

Összességében a sorozat előző részeiből azt tartották meg, amit nem kellett volna (idejétmúlt stílus/grafika), és még akár működhetnének is a soulsborne nyúlások, ám azok implementálása csapnivalóan sikerült.

Kb. 2-3000 HUF-ot talán megérhet, de biztos vagyok abban, hogy a saját időd többet ér annál, hogy ilyen szemétre pazarold.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#180959) hhenry válasza Bétaville (#180955) üzenetére


hhenry
őstag

Alzánál 68 volt 2 hete és bfen is úgyhogy tuti hogy lesz még jó áron szerintem

(#180960) _drk válasza Bétaville (#180955) üzenetére


_drk
őstag

És még játékot is vegyél hozzá.
Amik finoman is szólva így külső szemlélőként is csak mintha tech demok lennének többségében.
Ennek kell meg jó pár év mire tényleg lesz értelme.

(#180961) EasyLife válasza Bétaville (#180952) üzenetére


EasyLife
aktív tag

(#180962) szilchi válasza EasyLife (#180961) üzenetére


szilchi
őstag

Ez nagyon jó ár sztem :K .Ezen még én is elgondolkodok.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#180963) hhenry válasza EasyLife (#180961) üzenetére


hhenry
őstag

Ezt nem láttam nagyon kínos elnézést :D ,de ennyiért megéri

(#180964) Peace


Peace
nagyúr

Azokhoz intézném a kérdésem, akiknek van hivatalos PS4-es adapterük PC-hez. Tényleg nem lehetséges 2 controllert egyszerre ráerőszakolni? Keresgéltem leírást és youtube videót. Olyat találtam, hogy bluetooth-al minden gond nélkül rátolnak két DS4-et a gépre. Nem tértek ki rá, hogy beépített BT vagy pedig dongle lett volna. Nekem nem jön össze a Sony kütyüvel...

(#180965) hhenry válasza Peace (#180964) üzenetére


hhenry
őstag

ez engem is érdekelne mert nekem se jött össze.

(#180966) Bétaville válasza EasyLife (#180961) üzenetére


Bétaville
senior tag

Kösz! Erre még alszok vagy kettőt. :K
Köszi a többieknek is! ;)

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#180967) Tyler Durden válasza Rigormortiis (#180829) üzenetére

Köszi a beszámolót. Én megnéztem 1 hete róla a kotakus vidit és instabuy lett nálam. Megvárom év elejét és még az akciós áron beszerzem, aztán vmikor a közeljövőben nekiállok. Ez a turn based fantasy mindig is a gyengém volt, illetve ennek a képi világa olyan, ami hozzám igen közel áll. A nehézségről akarnék annyit kérdezni, hogy vannak olyan bossok amik kihívást jeletenek? Olyasmire gondolok, mint pl a weaponok voltak az FF7ben.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#180968) mcwolf79 válasza bacsis (#180908) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát a hivatalos ajánlás szerint 12 év alatt nem ajánlott a VR, mert olyan szinten becsapja az agyat ami káros lehet az ilyen fiatal gyereknek. Jó, lehet rá legyinteni, hogy biztos csak kamu duma, de én azért ezt nem reckìroznám meg.
De te tudod, én biztos nem kockáztatnám ezt a lányommal.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#180969) hhenry válasza mcwolf79 (#180968) üzenetére


hhenry
őstag

Nálunk 11éves gyerek kipróbálta és 5 perc után levette mert nem érezte jól magát :(
Úgyhogy majd 1-2 év múlva

(#180970) Jim74 válasza mcwolf79 (#180968) üzenetére


Jim74
nagyúr

Felnőttek közül sem bírják sokan...

(#180971) #65537792


#65537792
törölt tag

PS4-hez lévő vezetéknélküli fejes...kompatibilis pc-vel?

Meg egyszer próbáltam a vr-t. Pisztollyal kellett célokra lőni időre. És forogni kellett, mert mindig máshol bukkant fel. Tudja valaki a címét?

(#180972) EczkE

Akkor csak olyat érdemes nézni?

[ Szerkesztve ]

(#180972) EczkE válasza #65537792 (#180971) üzenetére


EczkE
addikt

Ha a goldra gondolsz akkor igen.

Asszem mindenféleképpen!

(#180973) RangerFox válasza Peace (#180964) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Sima beépítettel gond nélkül működik pedig.

(#180974) Zolibacsi88 válasza #65537792 (#180971) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Sony platinum wireless fejhallgatóját használom PC-n ha teamspeaken dumcsizunk Win 10-es gépen.

(#180975) hhenry válasza #65537792 (#180971) üzenetére


hhenry
őstag

vr worlds the heist játékmód?

(#180976) 30z.Samu válasza #65537792 (#180971) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én eddig mindennel tudtam használni, amin van USB. PC, Macbook, Laptop, Nintendo Switch. :D

Sic Parvis Magna

(#180977) #65537792 válasza 30z.Samu (#180976) üzenetére


#65537792
törölt tag

Bocsi, úgy értettem, hogy a vezetéknélkülisége kompatibilis e. :C

válasza cyberwarfare (#180971) üzenetére

Nem ez volt. Egy sima szobába voltam. forgolódni kellett és minél pontsabban, gyorsabban kellett lelőni a célokat.

[ Szerkesztve ]

(#180978) 30z.Samu válasza #65537792 (#180977) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezt írtam én is, igen, kompatibilis. :K :D

Sic Parvis Magna

(#180979) adalbert1


adalbert1
veterán

Battlefield V-ben másnak is bugos az assignmentek trackelése? Tegnap lenyomtam 3 Grand Operation-t, és egyet sem érzékelt - a Tides of War assignmentekhez kell, amúgy inkább conquestet játszom.
A Tides of Warban megszerezhető fegyvereket lehet később is unlockolni valahogy?

(#180980) McNamara


McNamara
Ármester

PS Plus előfizetésre van valami olcsóbb megoldás? Ha van honnan érdemes beszerezni? 12 havi érdekelne.

(#180981) seniman válasza McNamara (#180980) üzenetére


seniman
addikt

Lesni kell az akciókat,néha van az aprón is.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#180982) #65537792 válasza 30z.Samu (#180978) üzenetére


#65537792
törölt tag

Jah, hogy ehhez ilyen USB adapter van? Értem. :C

(#180983) hhenry válasza McNamara (#180980) üzenetére


hhenry
őstag

Talán storeban lesz most akciósan.

(#180984) F-ECT$


F-ECT$
titán

Vr élmény megfizethető áron. Nem voltam még, csak ajánlották.

Dive ever, work never.

(#180985) luigi106


luigi106
tag

PS Plus-al kapcsolatban kérdezném, hogy van ez az ingyen játék? Az aktuális hónapban kapok két játékot ingyen, ez idáig világos. De le is kell töltenem még abban a hónapban, ahhoz hogy később is tudjak vele játszani? Tehát ha az adott hónapban nem töltöm le akkor később már eső után köpönyeg? És ha letöltöttem akkor mindig a HDD-n kell lennie, vagy letörölhetem, és később letölthetem a donwload list-ből?

(#180986) seniman válasza luigi106 (#180985) üzenetére


seniman
addikt

Elég csak "megvásárolni" ott lesz a könyvtáradban.De használni csak érvényes előfizetéssel tudod.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#180987) Xaels válasza luigi106 (#180985) üzenetére


Xaels
félisten

Letölteni nem kell csak betenni a könyvtárba.

Anthem demo részletek

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#180988) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

A Ratchet & Clank-et lehet játszani egyszerre ketten kooperatív módban?

(#180989) Xaels válasza Jim74 (#180988) üzenetére


Xaels
félisten

Nem lehet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#180990) Jim74 válasza Xaels (#180989) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R

És van olyan 8-10 éves gyerekeknek való játék, amit tudnak egyszerre játszani, de nem egymás ellen, hanem kooperatív módban? (Ha egymás ellen játszanak abból tutira balhé lesz :DDD. Most folyamatosan azon megy a vita, hogy mikor legyen Spider-Man és mikor Just Dance :DDD Arról nem is beszélve, hogy én csak éjszaka jutok oda a Gran Turismo-hoz :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#180991) Xaels válasza Jim74 (#180990) üzenetére


Xaels
félisten

Rayman Legends, Alienation, Unravel 2, Knack 2, Overcooked például.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#180992) Jim74 válasza Xaels (#180991) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R

(#180993) Deck válasza wierra (#180958) üzenetére


Deck
titán

Köszi a véleményt, akkor hanyagolom :)

PS5

(#180994) EczkE válasza adalbert1 (#180979) üzenetére


EczkE
addikt

Bugos sajnos. Ha belepsz egy jatekba es a menuben a jobb felso sarokban nem mutatja az assigmentet akkor nem trackeli. Valts servert es csekkold megint.

A fegyvereket kesobb megtudod venni ingame penzert.

Asszem mindenféleképpen!

(#180995) Rigormortiis válasza Tyler Durden (#180967) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az alapjátékkal nem lehet különösebb gond. Ha valami nem megy le elsőre, akkor egy kis szintezés és/vagy fegyver/páncél feljavítás-kovácsolás megoldja a problémánkat. A harmadik fejezet az, ami tartogat igazi kihívásokat. Bár a legvégére, amikor ideális esetben már felhúztad magad 99-es szintre és megcsináltad/felfejlesztetted mindenkinek a legmenőbb fegyvert/páncélt, akkor már senki nem áll meg előtted. Bár eddig egy jó 100 óra, amíg eljutsz.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#180996) stilo18 válasza adalbert1 (#180979) üzenetére


stilo18
addikt

Ha nem számolja, quit, majd a Tides of War menüből indítom a Grand Operations - t...

Nekem bejött így :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#180997) Bétaville válasza Jim74 (#180990) üzenetére


Bétaville
senior tag

A Gran Turismo-t online játszod vagy single-be?

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#180998) luigi106 válasza seniman (#180986) üzenetére


luigi106
tag

Köszi a gyors választ neked is meg xaels-nek is. Az értetlenségem onnan fakad, hogy márciusban vettem a pro-t és akkor aktiváltam a 14 napos ps plust, akkor meg is vettem a bloodborne-t és a ratchet & clank-ot. Augusztusban előfizettem a ps plus-ra (1év) és azóta egy pár játékot meg is vettem ami tetszett. De a könyvtárban a ps plus mappában csak a ratchet és a mad max van (ezt még áprilisban vettem, mert a 14 naposat úgy aktiváltam, hogy mind a két hónap (március és április) belelógjon. Azóta az összes ps plusban megvett játék a megvásárolt mappában van, még a bloodborne is. Biztos van erre magyarázat, csak én nem jövök rá. :R

(#180999) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Már jó pár hónapja porosodott a hdd-n a God of War, gondoltam nekifeszülök és végigviszem...

Végig is ment, és adom, hogy technikailag valóban 2018 top játékai között van a helye. Több helyen is olvastam, hogy mennyire jó a története. Na aki ezt mondja, az még nem jatszott jó történettel rendelkező játékkal, de még a God of War első három részével sem, mert ilyen szempontból még azok is körbehugyozzák.

A következőkben SPOILERes értekezés lesz, így ne olvass tovább, ha még nem vitted végig!

Szóval erősen indít a játék, nem tudjuk, hol vagyunk, mi ez az egész. Aztán jön Baldur, es olyat harcolunk, hogy letettem az állam. Na mondom, igen. Fuck yeah! Aztán kepbe kerül Freya, mindenki sejtelmesen utalgat, hogy valami nagynak vagyunk a részesei, blabla. Kratos is titokzatos, azt hihetjük, hogy súlyos titkokat zár el a fiától. Aztán amikor a törtenet katarzisához érünk, és elérkwzik az igazság pillanata mit mond a fiának? Hogy spartai volt, es olan embereket ölt, akik raszolgaltak, és olyanokat, akik nem. Pont. Ennyi a titok. Meg hogy ő isten, bár ez még korábban "kiderült". Még csak azt sem mondja el, hogy a korábbi családját maga ölte meg, oedig azt hittem, erre megy majd ki. De nem.

A történet pedig kimerült annyiban, hogy a játék kezdete előtt meghalt K neje, a kölyök anyja, és elviszik a hamvait Jotunheim legmagasabb pontjára. Közben összeakaszkodunk Baldurral, akinek van némi személyes drámája az anyjával, a végén megöljük, és ennyi. No meg két masik nyikhaj istent is elteszünk láb alól, de nekik a nevükre sem emlékszem.

Aztán felmegyünk a helyre, szétszórjuk a hamvakat és ennyi a sztori. Na itt mondjuk titkon reménykedtem, amikor mutatták a távolban az óriasokat, hogy majd a szetszort hamvak felélesztik őket, és úgy lesz vége, mint a 2-nek, de neeeem. Semmi. Nulla. Felmebtek, szétszórtál, csá. Az eszaki mondavilág kimerült Baldur es Freya családi nezeteltéresében, és kész.

Fú, de mekkora csalódás volt így az egész. A játék feléig bíztam benne, hogy majd valami lesz, de már akkor fura volt, hogy csak baktatunk és igazából semmi nem történik.

Komolyan kérdezem attól, aki szerint ez igy fasza, hogy látott/olvasott/játszott barmit, ami egy fokkal is komolyabb, mint a Barátok Közt?

Komolyan, ez a játék nemcsak megsértett itt a vegen a nagy semmivel, de láttam magam előtt, miközben a keszítők nevei sorakoztak előttem, ahogy toltam le a bringát a hegyről, hogy röhögnek rajtam, amiért ennél többet vártam. Vagy tényleg, legalább lett volna valami cliffhanger, mint anno a 2 végén, hogy jön loki vagy thor vagy valami komolyabb északi isten. De semmi.

Na mindegy, ez is csak egy vélemény volt, de kíváncsi vagyok, hogy valaki latott-e ebben ennél többet. Tudom, majd jön a ragnarök 2 rész múlva, de ez ebben a formában édeskeves volt.

Pont ugyanazt csinálta amugy a játék, mint a Mass Effect Andromeda. Felvezetett egy új mitológiát, törtenetszálat. Csak a ME-ről ezért a keresztvizet leszedték, a GoW pedig az év játéka lett.

Ettől függetlenül a tecnikai díjakat nem sajnálom tőle, tényleg egy csoda, ahogy kinéz, de ezen kívül...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#181000) #80123904 válasza Rigormortiis (#180999) üzenetére


#80123904
törölt tag

Menj haza és jön a cliffhanger. :) Pont az egyik, amit írtál.

Ha pedig már letörölted:
Hazamentek. Alszotok egyet. Nagy zaj, kimentek és ott fog állni thor a kalapácsával.

Loki pedig...
Ő ott volt végig a képernyőn. Hisz a gyerek neve loki csak végül a spártai nevét használják, mert K-nak az tetszett

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.