Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180251) felixo


felixo
őstag

Most már csak valami igazán jó PS+ akció kell.

Redmi Note 9

(#180252) #65537792 válasza felixo (#180251) üzenetére


#65537792
törölt tag

12ért az évest. :U

(#180253) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Engem a Steep pont annyira érdekel hogy letöltsem, de azért annyira nem hogy pénzt is adjak érte, nálam pont ez a tökéletes ps+ játék definíciója, szóval én nem panaszkodom. Kár, hogy az Amplitudeból csak a ps3 verziót kapjuk meg, megvan ps4-re és tök jó móka.

(#180254) felixo válasza #65537792 (#180252) üzenetére


felixo
őstag

Annyiért jó is lenne.

Redmi Note 9

(#180255) seniman válasza Nayrobi (#180253) üzenetére


seniman
addikt

Volt már rosszabb,a Vita utolsó három hónapját megnyomhatnák kicsit,főleg hogy most szereztem egyet a gyereknek.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#180256) Nayrobi válasza seniman (#180255) üzenetére


Nayrobi
őstag

Vitára már az összes nagyobb címet kiszórták a ps+ban, csak a gow és pár másik collection kiadás maradt ki, de a húzócímek már mind voltak.

(#180257) seniman válasza Nayrobi (#180256) üzenetére


seniman
addikt

Akkor ennek örömére a GoW jöhetne is márciusig. :B

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#180258) penge111 válasza Nayrobi (#180245) üzenetére


penge111
addikt

Hmm ez a Fallen Legion érdekesnek tűnik, a Portal Knight meg gyerkőcnek jó lest úgy látom Minecraft+Rpg keveréke.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#180259) oriic válasza Nayrobi (#180256) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akadnak azért még ott nagyobb címek amik jöhetnek, de nyilván már nem fogják a végtelenségig ingyen osztogatni őket PS Plus-ban szerintem. (Ok kollekciók is azért, Metal Gear Solid HD, Final Fantasy X, Motorstorm RC, Borderlands 2 stb.)

Live-Die-Respawn

(#180260) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Megint beletoltam néhány órát a Nier Automatába. Még mindig varázslatosan jó ez a játék, bár tagadhatatlan, hogy a sztori és a hangulat, amik húzzák az embert. No és a kb tökéletes h&s harcrendszer. Mellette az AC Odyssey, amibe már majd 40 óra beleszaladt. Számomra az év meglepetése, hogy ennyire jó lett, bár az Origins kimaradt, így én meg csak most szembesültem az újításokkal.

Aki pedig még mindig vacilál: nagyon jó a Battlefield 5, vannak jó újításai, de vannak szarok is. Viszont még mibdig ez az a játék, ami a háborús hangulatot szállítja. A hangok, a zene es a megjelenítés...közelébe nem ér semmi ilyen téren. Viszont a járművek iszonyúan nerfelve lettek, ezt rovom fel legnagyobb hibájaként.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#180261) parandroid válasza Tyler Durden (#180250) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Steepet anno valami ingyen hétvégén próbáltam, sok energiát nem pazaroltam rá. Nem véletlenül zuhant be az ára nem sokkal a megjelenés után, és állt be utána valami jelképes szintre.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#180265) Tyler Durden válasza parandroid (#180261) üzenetére

Nálam ilyen ingyen 1-nek jó lesz kategória, pénzt nem adtam volna érte..

Rigormortiis: ha multi lövöldét akarok, akkor azt vegyem meg? A titanfall volt amit megvettem, de egyelőre normál net hiányában még nem töltöttem le, így a kipróbálás is elmaradt.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#180266) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Tölthetőek a Januàri PS+ címek: Steep ès Portál Knights

[ Szerkesztve ]

(#180267) ProEvoFan válasza Nayrobi (#180253) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pontosan.A Steep már régóta piszkálja a fantáziám, de pénzt nem adtam volna érte.Hasonló volt a Onrush.Demo nem tetszett, de ps+al jött, látott és lenyűgözött.Platina is lett, de pénzt az életben nem áldoztam volna rá.A Portal Knight is ok, gyerekeknek már többször néztem, de eddig mindig beelőzte egy Lego játék.Tetszik a kínálat, jól kezdődik az év.

(#180268) ProEvoFan válasza felixo (#180242) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kiütni, takedownt adni társaknak nem tudsz.A csapattársaidnak neki tudsz menni, de csak kicsit, alig észrevehetően lökitek meg egymást.
Hogy mit kell csinálni a játékban?A kampányban minden verseny előtt meglehet nézni az adott versenytipus lényegét és az autók tulajdonságát is.Van oktató mód is.

Befejeztem az utolsó Pókember dlct is.Minden trófea megvan. :B Screwball kib@szott idegesítő volt már, kár hogy nem tudtam agyonütni a végén....A harmadik volt a legjobb dlc.Kicsit nehezebb, mint az első kettő.A történet kerek lett a végére.Kár hogy nem lesz több dlc... :(

[ Szerkesztve ]

(#180269) Xaels válasza ProEvoFan (#180268) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem a 3DLC-t együtt kell kezelni. Screwball-t teljesen skippeltem. A Yuris gyűjtögetni való is érdekes, további lehetőségeket nyit meg egy esetleges folytatáshoz.

Szerintem simán folytathatnák ilyen epizódikus stílusban a sztorit amíg jön egy komolyabb hangvételű folytatás akár.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#180270) ProEvoFan válasza Xaels (#180269) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"Szerintem simán folytathatnák ilyen epizódikus stílusban a sztorit amíg jön egy komolyabb hangvételű folytatás akár."
De jó is lenne. :K Nem látok rá esélyt, de remélem igazad lesz.

(#180271) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Azt hiszem megvan mit kérek jövő karácsonyra. :C :DDD

(#180272) Nayrobi válasza oriic (#180259) üzenetére


Nayrobi
őstag

A metal gear és a motorstorm rc volt ps+ban, ez tuti. A másik kettő tényleg nem, viszont ahogy a borderlands 2 a vitán fut úgy nem is kellene.

(#180273) Rigormortiis válasza Tyler Durden (#180265) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem jársz rosszul a Battlefield 5-el. Mivel új játék, támogatni is sokáig fogják, mivel nem lesz hozzá prémium, ezért a jövőbeni pályák sem osztják majd szét a játékosokat (bár én mindig elégedett voltam a prémium csomagokkal már a bf 3 óta, viszont 1-2 év távlatából már nehéz volt dlc játékokat találni, hiába adta őket sokszor ingyen az ea).

Ha pedig pörgösebb csatákra vágysz, arra ott lesz a Titanfall.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#180274) Xaels válasza ProEvoFan (#180270) üzenetére


Xaels
félisten

A jelenlegi generációra feleslegesnek érezném ha újra kiadnák New Yorkot játszótérnek mivel technikailag ki van maxolva. Tartalommal viszont simán van mit megtöltsenek. Hajlandó lennék fizetni nekik a DLC-kért ha ezt a minőséget tartanák.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#180275) hhenry válasza Tyler Durden (#180265) üzenetére


hhenry
őstag

BF V szerintem mindenképpen.

(#180276) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Srácok napokban kezdtem el el a Doomot . Eddig itt pihent a polcon , nem is tudom miért nem játszottam eddig vele , de mióta elkezdtem alig bírom letenni .
Akkora hatalmas FPS game , hogy hihetetlen. Árad belőle a régi Doom feeling , a zene , a grafika a játékmenet , a pálya tervezés mind 5*!!

Nekem nagyon adja :C

[ Szerkesztve ]

(#180277) EczkE


EczkE
addikt

Ezt en kaptam karacsonyra. :))

Remelem mindenkinek jol telt a karacsonya. :R

Asszem mindenféleképpen!

(#180278) hhenry válasza EczkE (#180277) üzenetére


hhenry
őstag

Ilyet honnan tudok rendelni? Nagyon állat! :D

(#180279) koncsik válasza hhenry (#180278) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Például :)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#180280) hhenry válasza koncsik (#180279) üzenetére


hhenry
őstag

Köszi! :R

(#180281) Dyde


Dyde
aktív tag

Sziasztok. Első játéknak kijátszottam a Titanfall 2-t, nagyon jó, tetszett, bátran ajánlom olyanoknak is akik nem annyira fps játékosok. Nem olyan hosszú a story de minden perce élvezhető. Aztán pár napja befejeztem a Last of Us-t... Úr isten, nincsenek szavak... Olyan hiány érzetem van most utána hogy csak na. Nem gondoltam sose full kompetitív PC-s-ként hogy single player játék adhat ennyit. Adtam magamnak most pár napot, mert még nem tudom hogy mi legyen a következő, Uncharted 4, Spiderman, God of war, HZD vagy RDR2 :D

(#180282) S e t h válasza Zoleee83 (#180235) üzenetére


S e t h
nagyúr

Aki western fan, annak kötelező. Szvsz a legjobb western film az elmúlt évekből és ennek te vagy a főszereplője.
Nálam még ezután jön majd a God of war, ezért arról véleményt sem tudok formálni, hogy jogosan nyerte-e meg az év játéka díjat, de a Rdr2 vmi elképesztő módon tárja elénk azt a bizonyos vadnyugatot.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#180283) hhenry válasza Dyde (#180281) üzenetére


hhenry
őstag

Spiderman,RDR2,Uncharted 4 kötelelző :)

(#180284) Dyde válasza hhenry (#180283) üzenetére


Dyde
aktív tag

Ja a felsoroltak mind itt állnak a polcon, csak a sorrenden gondolkozok :DDD

(#180285) hhenry válasza Dyde (#180284) üzenetére


hhenry
őstag

Ja,értem oké nekem uncharted 4,spider man,rdr2 most tartok a pókemerben 25%-nál

(#180286) birorichard


birorichard
őstag

Sziasztok, ha esetelg használ valaki razer raiju ultimate-et, írna róla pár mondatot? Szemezek vele, de elég vegyes a kép róla a külföldi fórumokon. :/

(#180287) hhenry válasza birorichard (#180286) üzenetére


hhenry
őstag

Személyeset nem tudok de egyik haveromét igen ha az megfelel.

(#180288) huntenseN


huntenseN
tag

Pfuuuh God of War.. Aztak*rva. :)
November közepén vettem PS4-et 25 év pc gaming után, de nem sok időm volt játszani, abban a kicsiben meg RDR2 pörgött. Tegnap elkezdtem a GoW-ot, beleraktam 17 órát és alig várom hogy kipihenjem magam és holnap folytathassam.
Half Life 2 óta nem éreztem ilyet single player játéknál. RDR2 közelébe sem ér nálam. Komolyan mondom, csak ezért az egy címért megérte ps-t venni..
Felkészül: The Last of Us. :)

(#180289) birorichard válasza hhenry (#180287) üzenetére


birorichard
őstag

Az is tökéletes. :)

(#180290) hhenry válasza birorichard (#180289) üzenetére


hhenry
őstag

Azt mondta,hogy ami neki tetszett tartós és jó az anyag használat valamint ugye az a világítás és még a mechanikus gombokat mondta jó tulajdonságok közt.Negatívum a d-pad minősége.
Egyébként nyilván még az ár volt,ez már személyes innentől én inkább használtam venném de úgy meg ugyebár nem nagyon van.
De összeségében azt mondta,hogy jó :)

(#180291) 30z.Samu válasza WhiteWalker (#180276) üzenetére


30z.Samu
félisten

Még mindig rohadt nagy game! Én is most kezdtem el PS-en, de én abból az indíttatásból, hogy meg akarok tanulni FPS-t játszani controller-el. :D De még mindig feelinges játék és hamarosan jön az új. :D

#180288) huntenseN: Have fun! :C

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#180292) Halley


Halley
csendes tag

Sziasztok!

Új vagyok a konzolok világában, így lehet, nagy hülyeséget kérdezek, nézzétek el.
Gyerekek kaptak most egy PS4Pro-t.
Nézegetem a ps store akcióit, felmerült egy kérdés.
Például: LEGO® Marvel's Avengers van fent PS4-ben és PS3-ban is.
Lefelé is kompatibilis a PS4Pro?
Van, ebben az esetben lényeges különbség melyiket töltöm le?
Mindkettőnél azt írják: Released 29 Jan 2016.
A ps3 720p, a ps4 már 1080p, ezen kívül lehet lényeges különbség?
Tehát ha régebbi és csak ps3-ban van fent azt érdemes a gyereknek megvásárolni, ha nagyon szeretné az adott játékot?

(#180293) 30z.Samu válasza Halley (#180292) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gratula a géphez! :C Mindenképp a PS4-es verziót szedd le, mert a PS4 nem kompatibilis visszafele.

Sic Parvis Magna

(#180294) Halley válasza 30z.Samu (#180293) üzenetére


Halley
csendes tag

Hú de jó hogy megkérdeztem. Akkor ne is próbálkozzak ps3-s lemezzel ha valahonnan hozzánk kerülne. Köszi az infót.

(#180295) S e t h


S e t h
nagyúr

Egy hónapja van meg a ps.
Mostanra vagyok nagyjából meg a Red dead redemption 2-vel, ami mellett levezetésként tolom még most is a God of war 3-at.
Asszony azóta két Tomb raidert végzett ki rajta.
Én most az Assassin Creed originst kezdtem el, de már jön lefelé az Odyssey és a postás is úton van a Last of us és Uncharted 4 duoval.
Tessék mondani, mikor lesz legközelebb szabadidőm?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#180296) 30z.Samu válasza S e t h (#180295) üzenetére


30z.Samu
félisten

Óóó, vannak még címek... ;]

Sic Parvis Magna

(#180297) Halley


Halley
csendes tag

Tegnap vásároltam egy 3 játékos pakkot a ps store-ból.
1 játék lejött, a másik kettő részben.
Ha játszanak a gépen, közben nem tölti le?
Vagy csak egyszerűen a karácsony miatt zsúfoltság van minden szerveren, s ezért szakad, akad meg.
Egyébként mikor érdemes letölteni?
Pihenő üzemmódban is megszakadt. (wi-fi kapcsolat)

(#180298) #58978304 válasza Halley (#180294) üzenetére


#58978304
törölt tag

Hát ne nagyon akard beletenni a ps3 lemezeket Ps4 be....
Oda kelleni fog egy ps3 is :DDD

(#180299) Halley válasza #58978304 (#180298) üzenetére


Halley
csendes tag

:Y :C
Ja meg egy PS2 is. :DD
Majd megbeszélem velük keressünk ps4-ben érdekes játékot.
Azért érdekes hogy lefelé nem müxik.
Persze üzletileg értem. :R .

(#180300) 30z.Samu válasza Halley (#180299) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az is benne van, hogy teljesen más hardverre épül a két gép. A PS3 nagyobb címeit kidobták grafikailag kicsit kipofozva (Remastered).

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.