Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180151) hhenry válasza H.lacika (#180137) üzenetére


hhenry
őstag

Nekem tesómmal itthon működik én úgy csináltam hogy az én fiókommal bejelentkeztem az ő psére aktiválás elsődleges ps4ként kijelentkezés át az ő profiljába és ment is játék telepitésnél annyi volt hogy amíg telepit nem jelentkeztem ki a profilomból

(#180152) #65537792 válasza Kendek (#180149) üzenetére


#65537792
törölt tag

(#180146) Na ezt jó, hogy mondod. Az asztalimban vagy egy 2TB-os ami kb nincs használva.

Szétszedni nem szeretném, mert most kaptam. ;]

A kapcsolható HDD ház miért fontos?

(#180153) Kendek válasza #65537792 (#180152) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem kell szétszedni, illetve csak a HDD kiszedése nagyon egyszerű. Ott be lehet tolni ezt a SATA extendert, én mondjuk lefogadtam gyorskötözővel, mert különben könnyen kihúzódhat. Viszont azt nem tudom, hogy 12V van-e benne 3,5" vinyóhoz, mert olyanom már nincs.
Kapcsoló az nyilván azért kell, mert a külső tápos vinyó nem kapcsolódik le magától ha kikapcsolod a PS-t. :)

<-ƘƘ->

(#180154) felixo


felixo
őstag

Üdv !
Nézegettem a store-t és látom, hogy a Rocket League most "csak" 3090 Ft.
Szerintetek megéri ?
Mennyire aktív még ez a játék ? Irányítás nem túl bonyolult ?
PS+ kell hozzá ?
Válaszokat előre is köszönöm.

Redmi Note 9

(#180155) horkovy24 válasza seniman (#180141) üzenetére


horkovy24
senior tag

Én is úgy tudom hogy 8Tb-ig elkezeli a vinyókat beszerelve is. Bár nem tudom hogy van e arra megoldás hogy valahogy el is férjen benne. Úgy tudom hogy hdd tarolóba csak 9.5mm-es noti vinyókat lehet belepattintani. De biztos van rá valami megoldás.

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#180156) seniman válasza horkovy24 (#180155) üzenetére


seniman
addikt

Vagy amit a kolléga írt az előbb,kívülre kivezetve,vagy FAT gépekhez létezik egy tetejére való púp,amibe asztali vinyó fér.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#180157) hhenry válasza felixo (#180154) üzenetére


hhenry
őstag

Aktívnak aktív. Irányítás egyszerű.
Ps+ az online miatt nem árt ha van.
3000 ért szerintem mindenképpen megéri

(#180158) Wesder válasza felixo (#180154) üzenetére


Wesder
félisten

Megéri.
Easy to learn, hard to master
Kell a +
Nagyon addiktív.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#180159) felixo


felixo
őstag

Köszi a válaszokat.
Volt a store-ban 14 napos PS+ előfizetés, amit aktiváltam. Így most 3 játék ingyenes (Soma, Onrush, nemtom pontosan).
Onrush-al szemezek. Ha letöltöm, akkor az örökre ingyenes marad a számomra ?

Redmi Note 9

(#180160) ProEvoFan válasza felixo (#180159) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Csak addig, amíg van aktív ps+ előfizetésed.
Akcióban kell megvenni az éves ps+t, akkor nem vészes.Évi 24 ps4 játékod ad, amiből ha már min 2-3 bejön, már visszahozta az árát.

(#180161) _drk válasza Wesder (#180093) üzenetére


_drk
őstag

Jo az új AC!
Benne van már vagy 20 órám de sehol nem tartok még. Viszont itt folyamat kapsz valami jutalmat, megéri tovább és tovább menni. Szerintem a legnagyobb nyílt válogú játék eddig.

A harc az nehéz, nem az irányítás mert az szerintem nagyon jól eltalálták, nagyon jó benne aprítani.
De mindent a te szintethez igazít, tehát nincs olyan hogy vissza mész és könnyen megcsinálnsz egy régebbi küldetést.
Lopakodni azért kell mert rohadt sok az ellenfél, a kapitányok, vezérek meg tényleg erősek, nem elég nekik 1-2 ütés. Ha nem figyel az ember elég gyorsan meghal.
De szerintem pont jól eltalálták, mert így van benne kihívás. Viszont a közkatonákat úgy lehet szeletelni ahogy akarod.
A sztori jó eddig, elég csavaros.
Az egyetlen negatív, hogy annyi mindent lehet benne csinálni, ha megnyitod a mapot csak azon gondolkozol 5 percet mit kéne csinálni. Szerintem vagy 100 óra lazán van ebbe a játékba.

Nem arpg, ez tiszta olyan mint a witcher, választható párbeszédek, több befejezés is van állítólag.

[ Szerkesztve ]

(#180162) felixo válasza ProEvoFan (#180160) üzenetére


felixo
őstag

Van most valahol akciós ?

Redmi Note 9

(#180163) uszid94


uszid94
tag

Sziasztok! Konzolvásárlás előtt állok és a kérdésem az lenne, hogy az xbox one x grafikailag szembetűnően jobb mint a playstation 4 pro-é? Nézegettem videókat playsation 4 prora sokkal több exkluzív játék van, bár én szinte csak a fifa-val játszanék onlinen. Fifa 19 ben is jobb a grafikája?

(#180164) zojjektum


zojjektum
senior tag

Sziasztok! Nektek küld a rendszer ellenőrző kódot sms-ben? Nálam már 1 órája semmi sem érkezik.

[ Szerkesztve ]

(#180165) ProEvoFan válasza felixo (#180162) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Most nem, de remélem storeban a januári leárazásban lesz, mint ahogy két éve már mindig is volt.

(#180166) Xaels


Xaels
félisten

Befejeztem a Pókember: A Város Ami Sohasem Alszik sagat (3DLC). Nagyon szépen kikerekedett a történet és jól is zárták le. A kihívás folyamatosan emelkedett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#180167) seniman válasza uszid94 (#180163) üzenetére


seniman
addikt

Nem tudom emlékszel e a régi Pirelli reklám szlogenre:

"Mit ér az erő,ha nem uralod?" ;]

Vehetsz bivaly erős X-et,kapsz rá évi egy Forzát meg Halot,aztán csókolom.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#180168) Wesder válasza _drk (#180161) üzenetére


Wesder
félisten

Megvettem tegnap végül.
Amennyire rühellem az AC-t, ez annyira bejön. Simàn kiadhattàk volna Odyssey néven is, màrmint nem az AC sorozat részeként.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#180169) Nescafé válasza Xaels (#180166) üzenetére


Nescafé
őstag

Hónap elején megveszem én is a 3 dlc-t egyben :)

 iPhone 15 Pro

(#180170) ProEvoFan válasza uszid94 (#180163) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem a fifa topikban érdeklődj, ott megfér egymás mellett a pc/ps4/xbox tábor.Egy toikban vannak a három platform játékosai.

[ Szerkesztve ]

(#180171) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok!
Vannak itt olyanok akik nyomják a Black Ops 4-et? Lehet valakikhez csatlakozni?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#180172) uszid94 válasza seniman (#180167) üzenetére


uszid94
tag

jogos ... de engem szinte csak a fifa érdekelne... :D őszintén szólva a pst jobban preferálom csak az ismeröseim körében legtöbb embernek boxa van...

(#180173) Kendek válasza zojjektum (#180164) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Sajnos van, hogy nem, vagy csak késve érkeznek az ellenőrzőkódos SMS-ek. Ezért lenne jó ha másféle megoldás is lenne rá, pl. Google Hitelesítő. De addig is, ilyen helyzetben fel tudsz használni egy tartalék megerősítő kódot abból a tízből amit a kétlépéses hitelesítésnél kaptál. Csak ne felejtsd el majd pótolni őket ha már többet is elhasználtál, mert csak egyszer szavatosak.

<-ƘƘ->

(#180174) uszid94 válasza ProEvoFan (#180170) üzenetére


uszid94
tag

köszi szépen felteszem ott a kérdésem!

(#180175) Deck válasza marilllyo (#180171) üzenetére


Deck
titán

Black Ops 4 topikba vagyunk páran itt az oldalon. Amúgy lehet random is magyarokkal találkozni :D

deck91_x és near13_x ha gondolod vegyél fel minket. ;)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#180176) KaitouP válasza seniman (#180167) üzenetére


KaitouP
veterán

I have 1 question:

1. Miért gondoljátok minden egyes alkalommal amikor szóba kerül ez a téma, hogy mindenki az exkluzívok alapján dönt? Engem egyáltalán nem érdekelnek a Sony exkluzívjai, 95% - ban multiplatform címekkel játszok, mégis Sony - s vagyok mert:
- Gyermekkorom óta PlayStation - ös vagyok (PS1 - el kezdtem)
- Szimpatikusabb ez a platform, a kezelőfelület, a jól ismert PS szimbólumok, a kontrollerek, stb.

Mindenki játszon a szempontjai által választott konzoljával. Annyi de annyi lehetőség van játékra, kicsit túl jó világ is van ebből a szempontból, mert ha nem így lenne, talán nem lenne állandóan ez az "én kedvenc platformom jobb mint a többi" vita.
JÁTSZ, ne haborúzz. :D PS-en, Box-on, Switch-en, az asszony cicijével, a gyerek Lego-javal, tök mindegy.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#180177) zojjektum válasza Kendek (#180173) üzenetére


zojjektum
senior tag

Köszönöm! Akkor ránézek azokra, csak tegnap minden kódom megváltoztattam, mert valaki be akart lépni most gondoltam ránézek erre nincs sms.

(#180178) Deck válasza KaitouP (#180176) üzenetére


Deck
titán

Ps4 exkluzívitása van a cod-nak :D
Amúgy én imádom a Sony exkluzívokat. Ha neked nemis tetszenek de van rá lehetőséged. Jobb ez mintha nem is lenne. Meg sok minden másban is a ps a nyerő ahogy írtad. Persze vegye mindenki amelyiket akarja.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#180179) hombre[EU] válasza uszid94 (#180172) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha csak Fifázol xboxot,mert van EA Acces (~€20 az éves elōfizetés) vagy Switchet és viheted magaddal.

Life, Uh, Finds A Way

(#180180) 30z.Samu válasza Deck (#180178) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azért remélem a kövi generációban nagyobb lesz a verseny. :))

Sic Parvis Magna

(#180181) parandroid válasza seniman (#180167) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ahhh, ha már témánál vagyunk (#theresnogamesforxbox). Karácsonyra kapott a gyerek egy PS4-et, az obligát Uncharted sorozattal, meg HZD-vel. Uncharted Collectionből az U1, már kész, U2-vel is gyorsan halad, mondjuk direkt lemezen vettem mindent, talán sikerül minimális bukóval meg is szabadulnom tőlük, ha kész lesznek. Úgy tippre január közepéig kitart a dolog, szerencsére ezzel párhuzamosan ott az új Tomb Raider, illetve a Far Cry 5, és a felújított Far Cry 3 neki XOX-en, előbbi kettőnek kb a harmadánál van, az FC3 lassan kész. FC4, FC Primal már kész, ahogy a két korábbi Tomb Raider is, Skyrim annyira nem fogta meg, Witcher 3 semennyire sem. 13 éves, de az eddigi playlistje alapján 16-os játékok jöhetnek. GTA szerencsére megintcsak nem érdekelte, RDR2-t majd még próbálja szerintem, de egyelőre drágállom, másrészt azt úgyis XOX-re veszem. Fallout megint kilőve, valamelyik Borderlands-szel még bepróbálkozom nála, úgyis megvan mind boxra. Nyitott világok, meg a túlélőszimulátorok amúgy bejönnek neki, ARK nagy kedvenc volt, amíg a bétát lehetett csak offline játszani, az online játéktól hamar elvették a kedvét. Minecraftra már ráunt, LEGO játékokból már kinőtt. Vagy fordítva.

The Last Guardianon gondolkoztam még, esetleg Last of Us-on, de tartok tőle, hogy az neki kicsit korai (túl komoly) lenne még (Life is Strange-et játszotta egy darabig, de aztán inkább hagyta). OK, God of War, de gondolom ez is olyan, hogy vagy beszippant a sztori, vagy nem, egy próbát talán megér, majd próbálunk valamelyik osztálytárstól kölcsönkérni egy lemezt.

Szóval ez eddig 5 exkluzív cím (Uncharted, HZD, Last Guardian, The Last of US, God of War), van még valami 'kihagyhatatlan'?

Szerk.: Jó, tudom, biztos van egy ötoldalas lista redditen csupa PS-exkluzív címmel, de valami olyan, ami a fentiek alapján érdekes is lehet...

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#180182) Wesder válasza KaitouP (#180176) üzenetére


Wesder
félisten

Azért, mert sokak szerint ha nincs megfelelő mennyiségű exklúzív, akkor màr a multiplatform jàtékok is megszünnek azon a platformon.
Legalàbbis egyesek nagyon így adjàk elő mikor a "nincs mivel jàtszani" bullshitet puffogtatjàk.

Deck
Az exklúzív jàtékokon kívül mi az a sokminden màsbam is?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#180183) felixo válasza ProEvoFan (#180165) üzenetére


felixo
őstag

Akkor várok még. Január 6-ig tart a 14 napos ingyenesem.

Redmi Note 9

(#180184) ProEvoFan válasza parandroid (#180181) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Hol maradt a Pókember? :Y Az ismerőseim körében a Pókember miatt vettek ps4et a gyereknek.No meg szerintem az év játéka.
Ratchet & Clank is jó ex.

[ Szerkesztve ]

(#180185) KaitouP válasza Deck (#180178) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez igaz is, bár most már csak 7 napnyi előny a platformra. :D Mondjuk amilyen CoD "buzi" vagyok, ha átvinnék Box - ra az exkluzivitást (ne merészeld Activision, mert durci leszek), könnyen lehet hogy váltanék konzolt. ;] Látod nekem ez a cím például olyan szinten húzócím, mint másnak egy Sony exkluzív.

Viszont nincs olyan hogy PS a nyerő. Mindenkinek más a nyerő. Az tény, hogy több exkluzív címmel rendelkezik a Sony konzolja, amik tényleg jó címek (biztos, én nem tudom, ezt rátok hagyom), de minden más tényező az egyéni ízlés kérdése.

Ahogy nincs az, hogy csak a nagy cici jó, mert valakinek a kisebb cici a jó, nincs olyan hogy a vörös hajú nő a jó mert valaki a barnát szereti, stb. Érted.

Na irány vissza CoD - ozni. :D SICC! ;]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#180186) WaterWave válasza Deck (#180175) üzenetére


WaterWave
veterán

Én már veszlek is:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#180187) parandroid válasza ProEvoFan (#180184) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Eh, tényleg, ez jó ötlet, köszi, régebben gondoltam is rá, nem tudom, hogy maradt most ki! Januárban szülinap, kezdem is nézni, hol mennyi.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#180188) hombre[EU] válasza parandroid (#180181) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha UC bejön neki akkor Lost Legacy, ott a Spiderman mint open world, Infamous Second Son(nézzen róla gameplayt), Yakuzák elég jók ill. a Bloodborne (ez DarkSouls stílus)

Life, Uh, Finds A Way

(#180189) marilllyo


marilllyo
veterán

Azt tudja valaki , hogy a cod pontok is osztódnak a felezéskor? Van értelme az ubermega pakknak? Az extra zombimapok miatt a középsőt venném. Ha jól látom a legdrágább az csak extra cod pontok.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#180190) #65537792 válasza ProEvoFan (#180184) üzenetére


#65537792
törölt tag

Én is olyan ps4-et kaptam amihez a pókember járt. Igaz én a barátnőmtől. :U Hát beszarás az a játék. Stroyban alig haladok. A gyűjtögetés és a mellék küldik tökre lekötnek. :D

Kölyökként a 1-et, 2-t szét játszottam ps2-n.

[ Szerkesztve ]

(#180191) WaterWave válasza marilllyo (#180171) üzenetére


WaterWave
veterán

felvettelek

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#180192) ProEvoFan válasza #65537792 (#180190) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én is így voltam vele.Sztori ráért.Lengedezés az ment ezerrel és a mellék feladatok.Már majdnem minden trófea megvolt, mire végére értem a storynak.
A három dlct is ajánlom.Most olcsóbb storeban.

[ Szerkesztve ]

(#180193) marilllyo válasza WaterWave (#180191) üzenetére


marilllyo
veterán

Biztos? Nem kaptam értesítést! Az UK accom vetted fel sztem. A magyarban 2 alulvonás van.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#180194) WaterWave válasza marilllyo (#180193) üzenetére


WaterWave
veterán

ohh akkor felveszem azt is:) pillanat

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#180195) WaterWave


WaterWave
veterán

nah adunk a szájuknak :DD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#180196) Tyler Durden válasza parandroid (#180181) üzenetére

+1 a pókemberre. Fiam 9 éves most fejezte be az ünnepek alatt a 3 dlc-t. Teljesen beszippantotta, szerintem most olcsón hozzá tudsz jutni lemezesen, rengeteget kiszórtak belőle ilyen-olyan bundle-ben.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#180197) _drk válasza Wesder (#180168) üzenetére


_drk
őstag

Én is ezen gondolkoztam. Ez egy külön jó kis ókori Görögországban játszódó RPG lehetett volna.
De az Assassin Creed már egy jól bejáratott név.
Ráadásul akkor az lenne a baj, hogy minden elemet onnan loptak.
Egyébként nekem teljesen jól működik a dolog, ha AC hanem. Eddig amúgy is csak a Syndicate-el nyomtam, ott is inkább maga London varázsolt el, nem az hogy lopakodok össze vissza.
Itt meg az Odyssey-ban a látványra nem lehet panasz, jó sokszor meglehet állni kicsit bámészkodni, gyönyörködni a tájban.

(#180198) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Újabb kérdésem lenne... Just Dance 2019-hez vettem 1 hónapos unlimited előfizetést. A saját accountom-ra vettem, mert mindent ahhoz veszek. A gyermekemnek is van saját accountja, azzal szokta játszani a Just Dance-t.
Szóval megvettem az 1 hónapos unlimited előfizetést, látszik is az accountom alatt az előfizetések kezelése pontban, azonban a játékban amikor az unlimite-es számokra megyek azt írja, hogy iratkozzak fel a szolgáltatásra, illetve ubisoft-os fiókot akar létrehozni, vagy belépni.
Ubisoft-os fiók nélkül nem megy az unlimited szolgáltatás?

(#180199) hhenry válasza seniman (#180167) üzenetére


hhenry
őstag

Ez teljes mértékben így van ha nem vagy nagy forza fan nem éri meg szerintem

(#180200) Mike válasza parandroid (#180181) üzenetére


Mike
veterán

Detroit
13 éves gyerek már simán játszhat vele
de miért nem dönti el ő, mi érdekli?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.