Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175651) november


november
tag

Sziasztok!

BF keretében sikerült lecsapnom egy Pro csomagra. Holnap fogom személyesen átvenni. És ha külsőleg nem sérült a doboz, akkor szerintetek érdemes a helyszínen kibontani? Vagy mi ilyenkor a szokás?
Ez lesz az első konzolom. :)

(#175652) Wesder válasza Xaels (#175607) üzenetére


Wesder
félisten

Ha azt mondod hogy jó, akkor lehet befejezem.:R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#175653) Bétaville válasza november (#175651) üzenetére


Bétaville
senior tag

Én pl. a promat úgy vettem, hogy ki sem bontottam csak itthon. :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#175654) Xaels válasza Wesder (#175652) üzenetére


Xaels
félisten

A játékmenet jó, a puzzle-öket nagyon bírom és egy két rejtett kamra is nagyon jól meg van tervezve későbbi pályákon. Komoly darálás is ki tud alakulni esetenként és vannak bossok amiknél rá kell jönni a technikára. A relikviákat hangulatos vadászni haverral, néhányat rendesen el dugtak és vannak olyan járatok amikre még nem jöttünk rá, hogy tudunk megnyitni. A 3. küldetésben vissza kellett venni a nehézséget mert nem bírtunk vele. Még nem értünk az alapjáték végére, van 1,5 küldetés hátra meg a 2 DLC-s. Fegyverekre még mindig nincs mindre elegendő aranyam. Igaz a DLC-s fegyverek lehet túl erősek alapból így annyira nem is hajt ez a része. A skill pontokat nehezen szedjük össze és a fegyverbe rakható köveket sem dobja bőkezűen a játék, ha meg ketten vagyunk akkor azok nem is osztódnak meg.

Kicsit félve vettem meg, de így ketten jól szórakozunk. Random emberekkel nem próbáltam, meg Horda módot is csak egyet indítottam egyedül. Kicsit alulértékeltnek érzem. Nem tökéletes, de amire ki van találva azt szerintem kifejezetten jól tudja.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#175655) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Flash Sale!

Na ilyen is ritkán van, flash sale az eu storeban, van pár egész korrekt ajánlat.

(#175656) .LnB válasza KaitouP (#175574) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én 8$-ért vettem ilyet: [link]
Ebből ezt használom: [link]

Igazából megjött, rátettem kipróbálni, hogy milyen is lesz ez a magas stick. Aztán azóta is úgy maradt. :)
Ezzel toltam le az RDR2-t, és most BO4-ben is ezt használom.

Egyszer kpróbáltam ezt is: [link] Viszont ennek a tetejét kicsinek éreztem, és púpos. Viszont a rögzítése ennek nagyon jó: [link]
Na nem mint ha a KF-fel baj lenne, nincs.

Szóval a "márka" és az "olcsó kínai" között én csak azért használom a KF-fet, mert nekem kényelmesebb az a forma.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#175657) penge111


penge111
addikt

De termèkenyek voltatok péntek óta 450+ hozzàszólàs. Pénteken eladtam a Slimem, azt hittem BF őrület miatt nehezen megy el. 30 perccel a hírdetés feladàsa utàn már öten jelentkeztek. Aznap este nár el is vitték 70-ért. Most vàrom az Alzást Pro-t, de félek a nagy dömping miatt, hétvége körül kapom csak kézhez. Pedig most kezdtem rafüggni a Niohra...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#175658) Mike válasza Nayrobi (#175655) üzenetére


Mike
veterán

hm... ez a batman arkham milyen? a starwars battlefront csak multi?
és bedobták a sword art online még hiányzó részét :)

[ Szerkesztve ]

(#175659) Dyde válasza Nayrobi (#175655) üzenetére


Dyde
aktív tag

Ma délután tudom átvenni a PS 4-emet. De látom milyen jó leárazások vannak. Csak a PS 4en keresztül tudok regisztrálni ide, vagy kell a regisztrációhoz a PS4-emhez valami sorszám vagy akármi? Pl a Battlefrontot nagyon szívesen megvenném ennyiért, de félek estig már nem lesz.

(#175660) penge111 válasza Mike (#175658) üzenetére


penge111
addikt

Nekem rajta van a Batman a bakancslistámon. Olvasatom szerint nagyon jó lett. De a batmobilos részek fusztràlóak tudnak lenni. Most 4k minden dlcvel együtt, hmmm...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#175661) nxswitch válasza Dyde (#175659) üzenetére


nxswitch
senior tag

Nekem is valószínűleg ma hozzák, már a falucskám postáján van. :) Sajnos a játékom amivel játszani szeretnék csak pár napon belül várható.

[ Szerkesztve ]

(#175662) .LnB válasza penge111 (#175660) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, én a Knight-nak 3x álltam neki PC-n, de a sok kocsis rész miatt abbamaradt mindig. Nem rossz a kocsizás sem amúgy, csak sose volt hangulatom hozzá. Viszont az első két részt imádtam. Látva ezt az árat elgondolkodtam a Knight megvételén. De annyi mindenem van így is. És még a DQ XI-t meg sem vettem. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#175663) Mike válasza Dyde (#175659) üzenetére


Mike
veterán

a storeból nem fogynak el a cuccok
és a magyaron is van flash akció

[ Szerkesztve ]

(#175664) Kendek válasza Dyde (#175659) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Itt tudsz regisztrálni, és itt tudsz játékokat vásárolni. Bankkártya vagy PayPal kell hozzá.

<-ƘƘ->

(#175665) Mike válasza .LnB (#175662) üzenetére


Mike
veterán

elsőre azt hittem, vmi középkori programról beszélsz ahol sokat kell szekerezni :)

(#175666) Dyde válasza Mike (#175663) üzenetére


Dyde
aktív tag

Rosszul írtam, nem attól tartok hogy elfogy, hanem hogy vége lesz addig a sale-nek :)
Kendek : köszi szépen, akkor jól sejtem hogy itt regisztrálok aztán tudok vásárolni, és este amint beüzemelem a PS-t már ezzel az accounttal lépek be?

(#175667) BigBlue69 válasza Dyde (#175666) üzenetére


BigBlue69
őstag

Igen. Én is igy csináltam . :)

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#175668) Tegla80 válasza Kendek (#175664) üzenetére


Tegla80
addikt

vagy feltoltokartya.;)
(mert az mindig muxik es nem tossza az embert az ideg,h elfogadja vagy sem,muxik vagy sem stb-stb....)

Sony® & PlayStation®

(#175669) erahurka válasza penge111 (#175660) üzenetére


erahurka
félisten

Nagyon jó az Arkham Knight, a kocsikázás kicsit béna lett de szerintem nem vészes.

(#175670) Mike válasza Dyde (#175666) üzenetére


Mike
veterán

dec 1ig tart
csinálsz egy psn account-ot, és azzal fellépsz a magyar store-ra
csak itt juthatsz hozzá magyar tartalomhoz (pl felirat)
aztán ha már képben vagy, és a magyar store-t kevésnek érzed, regisztrálsz amcsira vagy az indonézra is.
a magyarban simán tudsz fizetni olyan kártyával amit a neten elfogadnak

[ Szerkesztve ]

(#175671) Woodslave


Woodslave
nagyúr

nem találtam topicját, de a Fifa 2019-ben még nincs (nem is lesz) magyar kommentár? Magyar store-n vettem most hétvégén.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#175672) Mike válasza Woodslave (#175671) üzenetére


Mike
veterán

melyikben volt utoljára?

(#175673) Dvix


Dvix
senior tag

Gyerekek "Flash Deals" van a Store-ban. Burnout Paradise RM csak 3k! Akit érdekel! :U

(#175674) nxswitch


nxswitch
senior tag

Battlefield 1-el meddig fognak játszani várhatóan? Szívesen játszanék vele, de van értelme megvenni ennyi idővel a megjelenés után, vagy kihaltak a szerverek?

(#175675) Woodslave válasza Mike (#175672) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja :U Azt nem tudom legutolsó amit látok az a 2010-es (az fut a laptopon) abban van. Mondjuk idegesítő qrvára de akkor lemaradtam eléggé

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#175676) Frod válasza nxswitch (#175674) üzenetére


Frod
addikt

Értelemszerűen az új rész miatt egy nagyobb réteg kikopott, ezek a mostani számokat még egy pár hónapig szerintem fogja tartani.

Do you see the white shadow?

(#175677) mike1334 válasza penge111 (#175657) üzenetére


mike1334
veterán

Ha már .LnB-től is megkérdeztem anno...és az ötből hány kérdezte meg, hogy milyen számú firmware van a konzolon? :D
Amúgy garanciás volt?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#175678) penge111 válasza mike1334 (#175677) üzenetére


penge111
addikt

Szia, senki nem kérdezett Fw számmal kapcsolatban, 3 hó garancia volt még rá. De hiába jegeltem, már ki kellett azt is írnom, hogy eladva, csak értékelésre vár. Kb. összesen 10-en írtak rám a két nap alatt, még ma reggel is jött egy érdeklődő annak ellenére, hogy kiírtam eladva :F

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#175679) Wesder válasza Xaels (#175654) üzenetére


Wesder
félisten

Köszönöm. Akkor nem olyan rossz, csak nem éreztem rà még ezek szerint.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#175680) reggi


reggi
aktív tag

Sziasztok! Back Friday keretében beruhaztam egy második kontrollerre, fiammal elszorakozunk. Mortal kombat és fifa lett kiprobalva, tudnátok esetleg ajánlani más játékokat amit együtt lehet nyomni?
Köszi előre is

(#175681) saelin válasza penge111 (#175678) üzenetére


saelin
veterán

Viszik a ps4-et mint a cukrot - vagy kenyeret. Ez jó. :K
Most black friday alkalmából egyik ismerősöm is vett egy slimet és sosem volt még konzolja. Kíváncsi vagyok mit fog mondani pár nap/hét/hónap után.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#175682) A`rpi válasza reggi (#175680) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok! Back Friday keretében beruhaztam egy második kontrollerre, fiammal elszorakozunk. Mortal kombat és fifa lett kiprobalva, tudnátok esetleg ajánlani más játékokat amit együtt lehet nyomni?
Köszi előre is"

[link]

(#175683) McSzaby


McSzaby
őstag

Sziasztok,

Ez tizes skálán mennyire fos? Valaki rendeltelt már kínából dualshockot? Havonta kb. 10-15 órát játszok maximum.

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#175684) .LnB válasza McSzaby (#175683) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még nincs értékelése az eladónak.. Sztem kamu hirdetés.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#175685) xgbcx válasza reggi (#175680) üzenetére


xgbcx
tag

Szia! Én ezeket ajánlanám helyi multihoz: Unravel 2, little big planet 3, injustice 1-2, knack 2 (első részben is lehet de az nem az igazi), knowledge is power, trine 3, that's you, gangbeasts, frantics, zombie vikings és még sok más 2D-s játék. Foul playt ne vedd meg mert európai fiókkal nem működik a helyi multi...

(#175686) McSzaby válasza .LnB (#175684) üzenetére


McSzaby
őstag

Rengeteg hasonló hirdetés van, 5-6e körül, ez csak egy példa volt.

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#175687) Kendek válasza McSzaby (#175686) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azt írja, hogy eredeti, teljesen új és bontatlan. Ha pedig az, akkor nem értem a kérdést. Viszont ha nem azt adja amit hirdet és amiért fizetsz, akkor PayPal-on visszakéred a lóvét és kész. Ez egyébként eléggé valószínű, már a képek sem egységesek és a verzióról sem ír semmit. A magam részéről inkább adtam volna tízet érte még pénteken.

<-ƘƘ->

(#175688) McSzaby válasza Kendek (#175687) üzenetére


McSzaby
őstag

Péntekem még működött a kontrollerem. :) Amúgy teljesen igazad van.

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#175689) slmq3


slmq3
csendes tag

Sziasztok!

Alzaról vettem pénteken Spidermanes PS 4 Prot + ingyen GoW, ma meg is jött, kibontottam és ez már a 7216B-s modell. :C
Lehetséges, hogy ezentúl már csak az új modelleket nyomatják vagy megint lemaradtam valamiről?

"Ugye vagyok aki leszek, ugye leszek ami marad?" by Hiperkarma

(#175690) penge111 válasza saelin (#175681) üzenetére


penge111
addikt

Ez a srác, aki elvitte szintén PC-ről jött. Mondom Ps4-ed volt már, azt mondja nem. Mondom minek lesz: azt mondja Pubg-ni, mondom fintorogva, azért lesen már rá pár exlusivra is. Azt is mondta, hogy három haverja is mind Ps4-re dobbantott az elmúlt hetekben, így jött velük ő is, nem bírják már anyagilag a gépfejlesztéseket.

@slmq3:: a játék külön volt csomagolva mellé? Várom én is mint a messiást, az Alzás csomagom :))

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#175691) .LnB válasza slmq3 (#175689) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nyilvánvaló, hogy ha van új model akkor azt gyártják csak. A meglepő az, hogy már ki is futott az összes előző modell.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#175692) Xaels válasza .LnB (#175691) üzenetére


Xaels
félisten

Annyira nem meglepő szerintem. Nyáron sok helyen volt hiány Pro-ból. Nem valószínű, hogy bentragadt volna BF-re akkora készlet belőle mint amekkora kereslet volt rá.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#175693) slmq3 válasza penge111 (#175690) üzenetére


slmq3
csendes tag

A GoW külön egy légpárnás borítékban hozzá volt a Ps4 dobozához fóliázva.

"Ugye vagyok aki leszek, ugye leszek ami marad?" by Hiperkarma

(#175694) Bishi válasza slmq3 (#175689) üzenetére


Bishi
tag

Én is pénteken rendeltem bolti átvétellel, és még semmi híre a csomagnak.
Még azt írja, hogy "a termékek készen állnak az átvételi pontra történő kiszállításra." Illetve ezen fázison már túl volt szombaton, majd jött sms, hogy elnézést, a szállítás csúszni fog, majd erre az üzenetere visszaváltott.
Másnak nem volt hasonló bonyodalma?

(#175695) SemmerFH válasza Bishi (#175694) üzenetére


SemmerFH
tag

Csütörtökön este rendeltem alza-ról, 20 perce hozta a postás.

PSN: SemmerFH

(#175696) Tegla80 válasza slmq3 (#175693) üzenetére


Tegla80
addikt

Persze ,mert alapban rdr2,sm es fifa bundle letezik....a tobbi kieg csak a jo magyar uzletpolitika resze(most ugy is megveszik igy egyben is es nagyobb a haszon a tobb termeken....) mert sogoreknal nelkule adtak. Itt irtam,h 340€ volt kint minden csomag.

Sony® & PlayStation®

(#175697) penge111 válasza Bishi (#175694) üzenetére


penge111
addikt

Én is bolti átvétellel kértem, majd lemondtam, mert később vettem észre, hogy van ingyen kiszállítási kupon. Mondom ilyen esős időben fene se fog érte rohangálni, mert a kocsi kellett erre a hétre az asszonynak.Így végül szombat délelőtt rendeltem meg a melóhelyre történő szállítással, remélem holnap azért megjön a kis csomagom :)

Mondjuk nekem ezt írja:

Készpénzes utánvétel, a megrendelése az átvételi ponton van.
A megrendelés kiszállításának ideje: H 11.26. - K 11.27.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#175698) castiels


castiels
addikt

Sziasztok!

PS4 vásárlásra előtt állok.

Full HD TV-m van 102 cm-es.

Az Extreme Digitálnál látok most akcióban 100 ért slim gépet vagy 125 ért pro-t, az lenne a kérdésem melyik érné meg jobban? Tud annyival többet a pro? Köszönöm

(#175699) #87082240 válasza penge111 (#175690) üzenetére


#87082240
törölt tag

Nem kell ezen fintorogni, az emberek 90 %-a még mindig a FIFA, BF, COD miatt veszik a konzolokat, legyen szó bármelyik oldalról.

(#175700) Kendek válasza castiels (#175698) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

125-ért van az Alzán Pro két játékkal is. Szerintem most ennyiért nagyon megéri.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.