Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175351) hramon94 válasza gergelyv (#175349) üzenetére


hramon94
tag

Nem mindegy? Vedd meg, használd, ha elromlik küld vissza :D Másról sem szól a topik csak erről, én megvettem azt amihez a legtöbb játék van és kész, nem törődök vele hogy melyik verzió és nem is érdekel :D

[ Szerkesztve ]

(#175352) seniman válasza gergelyv (#175349) üzenetére


seniman
addikt

Leginkább azt hogy bővült az idióta kérdések arzenálja a topikban,amitől napi szinten megy a falnak mindenki.Eddig ezek voltak a slágerek:
-milyen tévét vegyek a pro-hoz?
-nektek is hangos a pro?
-mi lesz a következő havi ps plus játék?

Na ez most bővült a "hol lehet kapni a 7216-os ultraszájlent lopakodó prót?" című tanmesével.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#175353) Deck


Deck
titán

Far Cry 5: Valahogyab teljesen ellentétes lett az irányítás. Reseteltem a beállításait így fogalmam sincs, hogy oldjam meg vagy, hogy mi történt. Bal és jobb oldal fel lett cserélve szóval nem az r2-vel lövök hanem az l2-vel. Nem az r1-el dobok bombát hanem az l1-el.
Nem az l1 a fegyver menü hanem az r1.
Nem az l2-vel zoomolok hanem az r2-vel. Stb. Erre valakinek valami ötlete? :/

[ Szerkesztve ]

PS5

(#175354) gergelyv válasza hramon94 (#175351) üzenetére


gergelyv
csendes tag

(Nem értem, miért kell beleszólni abba, más mit szeretne.)

(#175355) gergelyv válasza seniman (#175352) üzenetére


gergelyv
csendes tag

Szerintem totál ontopic, hogy hol milyen PS4-et lehet kapni. Főleg, ha érdekli a kérdés az embereket. Ellenben látom, hogy csomó duma megy multiplat játékokról... De én kibírom, ha más olyan dolgokról beszél, ami engem nem érdekel, nem kezdem lehülyézni rögtön. Elférnénk egymás mellett.

(#175356) bigrob válasza gergelyv (#175354) üzenetére


bigrob
őstag

Napok óta legalább 20+ hsz arról szól, hogy 3 dB-el halkabb elvileg a 72xx, cserébe melegebb.
Többen kaptunk most vatta új 71xx-et és én nem hallottam még süvíteni, pedig tegnap nyomtam egy 2 óra horizon-t...

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#175357) Deck válasza bigrob (#175356) üzenetére


Deck
titán

Nekem április óta van meg rengeteget megy és nálam sem hangos. Ez a hangos nem hangos tema minden egyes nap előkerül.. Nagyon de nagyon unalmas már.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#175358) S e t h válasza seniman (#175352) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kicsit túlzásba viszed, neked bizonyos információ kérés zavaró, másnak meg az ennek ellenfeszülni akaró hozzászólások.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#175359) zojjektum


zojjektum
senior tag

Sziasztok! Tudtok ajánlani valakit aki megbízható pasztázással/géptisztítással kapcsolatban? A 2 éves promat szeretném kicsit felfrissíteni! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#175360) gergelyv válasza bigrob (#175356) üzenetére


gergelyv
csendes tag

Nem állítólag halkabb, ezt azért eléggé megerősítette a sajtó. Összehasonlítottad? Nem. Tudod, hogy nelem mennyit számít a zaj? Nem. Ha tévedek, és túlértékelem ezt a
szempontot, meg szerinted a 71xx sem hangos, van értelme elmondanod? Nincs. Én kérek elnézést, volt egy egyszerű kérdésem, hogy hol tudok tutira 72xx-et venni, erre ment egy csomó felesleges hiszti, egy ember segített eddig, egy kicsit.

(#175361) seniman válasza S e t h (#175358) üzenetére


seniman
addikt

Akkor nyilván az előtted hozzászólók se unják még. :U Hidd el ugyanúgy unalmas másoknak is napi szinten ugyanazokat a kérdéseket látni.Pedig csak visszaolvasni kéne,meg beírni annyit fent a keresőbe,hogy "hangos".

(#175360) gergelyv

Még a boltok sem tudják garantáltan állítani,hogy 7216 van a csomagban.Ellenben az egyik kolléga tévedésből 7116-os bundle-t kapott,egy hétvégét hajtotta,majd becseréltette a bolttal 7216-ra és leírta itt,hogy semmilyen hangbeli különbséget nem tapasztalt a két modell közt.De hát ehhez is vissza kéne óóóóvasni. :W

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#175362) Deck válasza Deck (#175353) üzenetére


Deck
titán

Na megoldva :D

PS5

(#175363) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ha csinálok egy accountot, akkor a free 14 nap is elindul? Illetve amíg nincs háznál a ps4 addig is tudok venni játékot? Tehát ez is olyan mint a steam hogy megvan de nem muszáj letölteni?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#175364) Deck válasza Woodslave (#175363) üzenetére


Deck
titán

Ps+ free? Akkor aktiválod mikor akarod. Igen, vehetsz bármit de nem kell letölteni. Ps+ játékok is így működnek.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#175365) seniman válasza Woodslave (#175363) üzenetére


seniman
addikt

A free trial csak akkor indul,ha aktiválod,nem indul automatikusan az acc létrehozásával.De bevásárolhatsz akár egy évre előre is.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#175366) MrPeekaboo válasza KaitouP (#175335) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Én is rendeltem egy ilyet szerdán bolti fizetéssel, péntekre ígérték, de nem érkezett meg a szállítmány. Talán ma megjön... Mondjuk furcsa, hogy ezt a készletet újból feltöltötték, a többit meg nem. A fényképen mintha 7216B lenne a modelszám, nem 7116B. Akkor már ez is az új szériás, nem csak az RDR2-es?

(#175368) seniman válasza Cobra652 (#175367) üzenetére


seniman
addikt

Most elrontottad pár ember azon elméletét,hogy ez a 7216 hype csak engem zavar és én vagyok a hülye. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#175369) Deck válasza seniman (#175368) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#175370) gurus válasza gergelyv (#175360) üzenetére


gurus
aktív tag

én írtam 7116b is jó. nem hangos, több hétig használtam van tapasztalatom. most 7216b van ez semmivel nem melegebb ennek már nincs hangja és nem ventit szabályozták itt van mi a változás:
https://youtu.be/C-NtrubxPPE?t=256

[ Szerkesztve ]

(#175371) marilllyo válasza Cobra652 (#175367) üzenetére


marilllyo
veterán

Ilyenkor van rendszerint az, hogy miután az illető hozzájutott a PS4-hez..nem az van, hogy leül és önfeledten játszik, hanem bekapcsolja és android app-pal méregeti, hogy vajon ez most hány dB. Ez inkább a belső béke számára fontos...mert a "hangos" , "nem hangos" hangerő dolog megítélése jóval túlmutat azon a 3 dB-n.
Ez az széria nem a hangerő csökkentése miatt lett kiadva és akinek hangos volt a 7116... annak ez is az lesz.
Xbox-ot kell venni, mert annál észre sem lehet venni, ha be van kapcsolva a PS-t meg a szomszéd is hallja a panelba.... #bazinga

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#175372) S e t h válasza seniman (#175368) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem, csak alacsony az ingerküszöböd, front van és/vagy szeretsz provokálni.
Nem tudom mi késztethet arra vkit, hogy azért támadjon másokat, mert azok segítséget kérnek.
Nem off, a topik témájához tartozik, aki meg annyira unatkozik és viszket az ujja az inkább játsszon a gépen, vagy vezesse le máshol a fölös energiáját.

Lassan olyan a topik mint azok a telefonos témák, ahol egyesek arról kapnak agyvérzést, hogy mások tokokról beszélnek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#175373) marilllyo válasza marilllyo (#175371) üzenetére


marilllyo
veterán

Btw egy régi lelakott FAT az tényleg k*rva hangos. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#175374) gurus válasza marilllyo (#175371) üzenetére


gurus
aktív tag

új ps4 pro - xbox one x hangban egyenlő. mind kettő van itthon

[ Szerkesztve ]

(#175376) luigi106 válasza gurus (#175374) üzenetére


luigi106
tag

Hogy lehet azt lepipálni, aminek állítólag nincs hangja?

(#175377) gurus válasza luigi106 (#175376) üzenetére


gurus
aktív tag

Jogos, javítva is :R .azért durva Alza nem a fotón szereplő ps4 pro adja hanem régebbit

(#175378) pulffy válasza marilllyo (#175373) üzenetére


pulffy
őstag

Én azzal nyomom jóó fekete lakkos első Fat, se portalanítva se pasztázva és..............nem hangos nekem ;] de azért persze hogy van hangja de [kép], ezt tudom ajánlani mindenkinek akinek hangos a péese :D

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#175379) H.lacika


H.lacika
tag

Itt a Sonynal dolgoznak emberek??
Megmondják mi a különbség az új verzió és a régi között?😂
Rd2 dobozon az új van csak azt küldik és hogy az újabb nem jobb az vicc..

Kerdés: aki:Alzáról rendelt mikor kapta meg?

[ Szerkesztve ]

(#175381) LeventeV


LeventeV
senior tag

PS3 után, most PS4-en is végigvittem a Bioshock Infinite-et. Sztori szempontjából még ma is megállja a helyét és ismét bebizonyította számomra, hogy miért ez a széria a kedvenc FPS-em.

(#175383) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Sziasztok PS+ e havi ingyenes Bulletstormot letöltöttem de az ingyen kipróbálható Overwatchot nem engedi. Nem volt még soha PS+om tudna segíteni valaki esetleg bekéne állítani valamit?

(#175384) RangerFox válasza S e t h (#175372) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ezzel csak az a baj, hogy ezek állandóan visszatérő kérdések, nem telik el olyan hét, hogy valaki ne tenné fel ezeket. 72xx gép meg csak az RDR2 Bundle-ben van (aminek a csomagolása is RDR2-es). Nagyon jó beszélgetések is kialakulhatnának játékokról, de erre az utóbbi időben egyáltalán nem volt példa. Inkább a veszekedés, meg ezek a százszor ismételt, csontig lerágott kérdések újra felszínre hozása megy. :(

(#175386) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Gyerekek, nem a Pro hangos, hanem ez. Hagyjátok abba :D

Life, Uh, Finds A Way

(#175387) vonSux


vonSux
őstag

Ó a régi szép idők, amikor attól volt hangos a fórum, hogy a Killzone SF jó lett-e vagy sem ;]

(#175390) ImpersonatoR válasza H.lacika (#175379) üzenetére

Miért kapta mar meg valaki az alzatol RDR2 boundle-t?
En mar csütörtökön megrendeltem de meg mindig nem vehető át a boltban.
" termékek készen állnak az átvételi pontra történő kiszállításra."
Vagy honnan van az infó hogy nem 7216 ot adnak hozza alzanal?

(#175393) kresz2


kresz2
tag

Utolsó hozzászólásom a hangos hűtéshez.
A 7116b pro god of war közben szabályosan süvített,miközben 1 éve megvan az xbox one x,és soha nem volt hangos.
Ha elhiszitek,ha nem.Értem hogy a digital foundry mást állít,de én a saját fülemnek hiszek.
Nem vagyok elvakult x tulaj,ha fordítva lenne a dolog azt is elismerném.

(#175396) marilllyo


marilllyo
veterán

Skacok! Fortnite megy ps+ nélkül?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#175397) ViktorHUN79 válasza marilllyo (#175396) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Megy, ingyenes multik mennek.

(#175398) seniman válasza marilllyo (#175396) üzenetére


seniman
addikt

Free to play játékok általában mennek.

Egy utolsó adalék a "hangospró" témakörhöz,aki szerint egy ilyen gép hangos,annak nem volt még referenciahűtésű AMD 290/X-e vagy HD4870x2-je.De szívesen felajánlok neki itthonról egy Nidec 7K fordulatú szerverventit,ami azért nincs a gépembe építve,mert még hét voltra szabályozva is elviselhetetlen hangja van.Aztán innentől mindenki azt vesz amit akar,ha rám hallgat akkor egy slimet,legalább amiatt nem jön ide vinnyogni,mint a kölkes görény,hogy hangos. ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#175399) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Amúgy slim-be lehet cserélni a hdd-t?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#175400) seniman válasza vodrosjozsi (#175399) üzenetére


seniman
addikt

Miért ne lehetne?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.