Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) LLKobe


LLKobe
veterán

Nyissuk meg a témát, most hogy bejelentették!

A 2K Games megejtette a hivatalos bejelentést is, a Borderlands 2 a kiadó következő gazdasági évében fog megjelenni, ami 2012. április 1-én kezdődik. A folytatásban Pandora eddig ismeretlen tájaira visz majd az új kaland és az elmésen megírt új sztori. Jönnek új karakterek, képességek, ellenfelek, fegyverek és felszerelések.

Linkek:

Grafika optimalizáció: [link]
Physics bekapcsolása Radeon kártyákon: [link]

[ Módosította: ollie ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2) LLKobe válasza LLKobe (#1) üzenetére


LLKobe
veterán

Engem mondjuk rögtön az érdekelne hogy a második rész is UE3-mal jön-e. Megt ha igen akkor sürgősen váltanom kell GeForce-ra :O

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#3) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Engem az érdekelne igazából, hogy milyen irányba tud fejlődni a játék, illetve milyen koncepció alapján fogják a történetet kreálni.

Főleg a koncepció érdekel, mert ha figyelembe vesszük, hogy van ugye az alapjáték, meg az 5 DLC, elég sokféle ötlet el lett "pufogtatva" ami a Borderlands arculatába belefér.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4) LLKobe válasza Kareszovics (#3) üzenetére


LLKobe
veterán

Hát szerintem: a "történet" eddig se volt erős pontja a játéknak, és nekem annyira nem is hiányzott. Bár azért nagyritkán egy átvezető beleférne. Amúgy meg ha csak új helyszínek, új karakterek, új fegyverek és képességek lesznek, akkor már nagyon nem lehet elszúrni a dolgot.

Ja és még valami: az első részben mókás volt az autózgatás, de az se lenne rossz ha valami repülő járműbe lehetne ülni :K És erre elég nagy esély van, ha megnézed az első kép hátterét alaposabban...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#5) Kareszovics válasza LLKobe (#4) üzenetére


Kareszovics
addikt

"Amúgy meg ha csak új helyszínek, új karakterek, új fegyverek és képességek lesznek, akkor már nagyon nem lehet elszúrni a dolgot."

Ezt magyarázom; engem az érdekel, hogy ebben milyen újat tudnak alkotni. Ha csak ráncfelvarrás lesz, illetve kimerül abban a játék, hogy új küldetések lesznek, akkor szerintem létrehoznak egy olyan játékot, ami tovább erősíti azt a mai "divatot", hogy az adott játék rajongói csalódnak a folytatásban.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#6) Mukorka


Mukorka
addikt

Némi új információ a fegyvergyártókról és azok sajátosságaikról:

Bandit: Mechanikailag fejletlen csoport így a fegyvereik kinézetén is meglátszik a különféle dolgokból összetákolt jelleg. Könnyen találhatunk távcső helyett üvegpalackot , nyílt irányzék helyett csavart is a fegyvereken. Sajátosság még hogy nagy tárkapacitással rendelkeznek ezek a fegyverek viszont lassú újratölteni őket.

Dahl: Erről annyit lehet tudni hogy hasonlóak lesznek a modern hadviselés fegyvereihez, realisztikusabb kinézettel. Pl: Call of Duty vagy Batllefield fegyverek.

Hyperion: Ezekről is annyit lehet csak tudni hogy főleg a robotok kinézetét örökölték. Claptrap tiszta sárga és fehér stílusát kapták.

Vladof: Főleg orosz gyártmányú fegyverekhez fognak hasonlítani mint amilyen az AK47. Szinte mindegyik típusnak minigun-hoz hasonló többcsövű kiegészítője lesz így ezek a fegyverek lesznek a leggyorsabbak tűzgyorsaságban.

Forrás

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#7) mad1


mad1
veterán

Jot nevettem az aprilisi megjelenesen...Amugy kiba varjuk spanokkal eme remekmuvet.hajra legyen minel tobb bejarhato "hatarvidek" ;]

Ne szemetelj ! = Steam

(#8) Mukorka


Mukorka
addikt

:)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#9) LLKobe válasza Mukorka (#8) üzenetére


LLKobe
veterán

Hűű, ez vajon ánríl endzsin?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#10) Mukorka válasza LLKobe (#9) üzenetére


Mukorka
addikt

Hát a kép alapján biztos nem ríl endzsin de ánríl lehet még :DDD

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#11) Mukorka


Mukorka
addikt

Újabb érdekességek a Gunzerker classról, (Salvador)

Említi a 3 féle skillfát és a képességeket. Egyik képessége: ha két ugyanolyan fegyver van a kezében akkor a sebzésére kap bónuszt, ha két különböző akkor a pontosságára. Lesz olyan fejlesztése is mely által a végső pillanatokban is használhat képességet valamint olyan is amitől a tűzgyorsasága növekedik annak függvényében hogy mennyi ideig tartja lenyomva a ravaszt. :R

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#12) LLKobe


LLKobe
veterán

:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#13) Mukorka válasza LLKobe (#12) üzenetére


Mukorka
addikt

Ezeket direkt nem raktam fel mert nem ingame képek. :DDD ;)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#14) LLKobe


LLKobe
veterán

:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#15) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Nem tudom Ti hogy vagytok Vele, de nekem majdnem sok a színvilága a játéknak. :N

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#16) LLKobe válasza Kareszovics (#15) üzenetére


LLKobe
veterán

Majd letekered a monitoron a kontrasztot :DDD Nekem az első rész színvilága volt egy picit fakó...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#17) Mukorka válasza Kareszovics (#15) üzenetére


Mukorka
addikt

Nekem kép alapján bejön ez a mélykék éjszaka. Jó lesz

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#18) LLKobe


LLKobe
veterán

Újabb infók :C

A második videó végén vajon célzás a tábla? Ez áll rajta: "Coming International MAY 3"

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#19) intercooler válasza LLKobe (#18) üzenetére


intercooler
őstag

Reméljük :)

(#20) MARV6969


MARV6969
tag

Új game play a GEATSU.Com-on.... 1 perc 32 másodperc... kiszivárgott... véletlenül... :C

"Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

(#21) MARV6969


MARV6969
tag

bocsánat... GEMATSU.COM....

"Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

(#22) LLKobe válasza MARV6969 (#21) üzenetére


LLKobe
veterán

Nem töltötted le? Mindenhonnan törölve lett...:(

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#23) Mukorka válasza LLKobe (#22) üzenetére


Mukorka
addikt

Jah én is néztem, szerintem ha valaki felvette akkor lesz nemsokára teljes/normális felvétel amit kiadnak. Gamescom-os gameplay hiányzik, remélem még a héten lesz!

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#24) LLKobe


LLKobe
veterán

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#25) LLKobe


LLKobe
veterán

Megint fent van a gameplay video.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#26) Mukorka válasza LLKobe (#25) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem jó a video :(

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#27) DeFranco válasza Mukorka (#26) üzenetére


DeFranco
nagyúr

De jó :D

(#28) LLKobe válasza Mukorka (#26) üzenetére


LLKobe
veterán

Nekem is működik.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#29) Mukorka


Mukorka
addikt

Ipod touch-ról nem megy :( , remélem estére meglesz még.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#30) intercooler


intercooler
őstag

Ez brutális lesz :C :C

(#31) LLKobe válasza Mukorka (#29) üzenetére


LLKobe
veterán

Letöltöttem, ha nem lesz fent felcsapom ftp-re és megadom a linket hozzá ;)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#32) Mukorka válasza LLKobe (#31) üzenetére


Mukorka
addikt

Sikerült , de köszi. Egy jobb minőségü vidi jó lenne, ez nem győzött meg. :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#33) Kareszovics válasza LLKobe (#25) üzenetére


Kareszovics
addikt

Nem akarok ünneprontó lenni, de ez így ebben a formában egy semmi... :N

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#34) LLKobe válasza Kareszovics (#33) üzenetére


LLKobe
veterán

Miért milyen hosszútávú következtetéseket vontál le egy 1 perces videóból, amiben 5 négyzetméteren belül ugrál a karakter? :B

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#35) Kareszovics válasza LLKobe (#34) üzenetére


Kareszovics
addikt

Hát erről beszélek. :D Ezzel a cuccal sem agyonhype-olni, sem lehúzni nem érdemes a játékot, mert csak magából csinál hülyét az ember. :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#36) MARV6969 válasza LLKobe (#22) üzenetére


MARV6969
tag

Nem gondoltam, hogy letörlik, de legközelebb, ha találok, egyből mentem is. egyébként meg ez az a video, és nekem meg tecccik.... a Tediore fegyó és meg jól is néz ki, az is igaz, hogy a játékról még messzemenő következtetéseket eme videó alapján nem lehet levonni, de azért ez is már valami, nem? de. vagy még se? igen. :D
amúgy meg amit meg olvasok meg látok az eléggé bíztató_ még nagyobb bejárható pálya, új karakterek, új fegyverek, végre történet is lesz, szóval jól kinéz a dolog. szerintem. Ja! azt meg majd nem elfelejtettem, hogy a fegyverek is meg a harci jármű is fejleszthető lesz az eridiummal. vagy mivel. de naaaaaagyon sokat kell még várni, na ez a baj.... :K

"Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

(#37) intercooler


intercooler
őstag

Pár új kép ha valaki még nem látta volna ;)

(#38) Mukorka válasza intercooler (#37) üzenetére


Mukorka
addikt

Szép képek csak kár hogy még mindig csak ilyen renderelt fotók vannak. Lassan minden kiadó megmutatja a zárt ajtók mögötti videóját. 2K is megtehetné.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#39) Kareszovics válasza intercooler (#37) üzenetére


Kareszovics
addikt

Felülről a második, illetve a legalsó kép tetszik nagyon. :K

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#40) intercooler válasza Kareszovics (#39) üzenetére


intercooler
őstag

Na igen :K Jó féle a kocsi is. Csak még sokat kell várni rá :((( :(((

Jöhetne valami beta vagy demo de rögtön ;] ;]

(#41) Kareszovics válasza intercooler (#40) üzenetére


Kareszovics
addikt

Engem is gépjármű megjelenítése győzött meg; sokkal kidolgozottabb, illetve jobban passzol az egész játék arculatához.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#42) intercooler válasza Kareszovics (#41) üzenetére


intercooler
őstag

Így van ezen látszik hogy van bent erő, és valóban jobban illik is a játékba :K Az 1részébe is eltudnám képzelni :U

(#43) MARV6969


MARV6969
tag

.....csak jelzem, hogy fent van egy 15 perces video egy csomó helyen...a zártkörű játékbemutatót vették fel okosan :D

"Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

(#44) intercooler válasza MARV6969 (#43) üzenetére


intercooler
őstag

pl hol? :U esetleg 1 linket dobhatnál :R

(#45) intercooler


intercooler
őstag

Közbe megtaláltam tessék!

>>>>>>>>>>Borderlands 2 Leaked Gameplay Video (14 minutes) <<<<<<<<<<

(#46) Mukorka válasza intercooler (#45) üzenetére


Mukorka
addikt

Eddig nem sok érdemi változást látni , igaz hogy rossz a minőség de számomra rókabőr szaga van persze a rókabőrök korában erre lehet számítani.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#47) intercooler válasza Mukorka (#46) üzenetére


intercooler
őstag

Végülis igen :K De nekem így is tetszik. menü azért elég jól néz ki, az új karakterek fegyverek kocsik meg a helyszinek kb ez lesz a változás. De más nem is kell szerintem mert akkor már nem borderlands lenne ;)

(#48) intercooler


intercooler
őstag

Ez mi ez ezekszerint már van hivatalos megjelenési dátum? Én nem halotam róla

[ Szerkesztve ]

(#49) TESCO-Zsömle válasza intercooler (#48) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem, még nincs. Hivatalosan...

Legalább is a nagyközönségnek.

De érdemes feltenni így WS-ba, hogy aki akarja már most előrendelje, aztán legfeljebb módosítanak a dátumon...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#50) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Salvador-os gameplay videó alapján nem tűnik snipolhatónak a cucc. Az egybe elég nagy terek voltak, hogy valahol távol megbújva szépen ossza az ember a fejlövéseket. Kíváncsi leszek ez átmegy-e kötelező közelharci henteldébe... Nem mintha az gáz lenne, csak -véleményem szerint- azzal kevesebbé válna a játék, kikopna egy kaszt.

Csapatban játszva már a mesterlövész is elég necces, mert ugye hogy kapod le titokban az ellent, ha beszabadul a táborba 1-2 Gunzerker... :DDD

Szóval kíváncsi leszek. Jelenleg ugye két kaszt ismert, illetve biztos. A Salvador a Gunzerker, és Maya a Syrene.
1-2 helyen rebesgetik, hogy az ezen a képen látható bandit Sniper lesz a harmadik kaszt, és ezen a képen lehet(ne) a negyedik. Persze tudom, hogy a különböző ellenségek már az egyben is támadták egymást, szóval ez merő spekuláció, de játszható karakternek még nem volt rohampáncélja, ami szintén egy komoly lehetőség.

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.