Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175701) penge111 válasza castiels (#175698) üzenetére


penge111
addikt

Szia, ha van pénzed akkor pro, ha nincs slim. Én is full hd-n tolom csak, nekem elég volt a slim is, de csak viszketett a tenyerem így várom egy pro érkezését én is. Elviegben picit részletgazdagabb, és folyékonyabb a játék fhd-n is, de 4k-n mutatja meg igazi erejét a pro.

Nem tudom milyen ajánlata van most az ediginek, ezt nézted már:
Jelenleg ez best buy, mert két játék is jár hozzá, amik magyar feliratosak, és kb 15-16k az értékük még

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#175702) mike1334 válasza penge111 (#175678) üzenetére


mike1334
veterán

Na kész csoda, pedig az tudtommal népszerű kérdés. Van olyan ismerős, aki direkt nem frissíti (úgyis régebbi lemezes játékokkal játszik csak elmondása szerint), mert így jobb árat fog tudni kérni érte, ha megunja :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#175703) ViktorHUN79 válasza #87082240 (#175699) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Vagy alzán ugyancsak ps4 slim +god of war 79900ft,szerintem full hd tévénél felwsleges a pro.

(#175704) #87082240 válasza ViktorHUN79 (#175703) üzenetére


#87082240
törölt tag

Szerintem ezt nem nekem szántad, viszont nekem is volt Pro Fullhd tv-n, lényegesen szebb a kép, élesebb, supersampling és s boost mode is jó cucc.

(#175705) WhiteWalker válasza slmq3 (#175689) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez miért jó? Aztán ha halk , nem biztos hogy hűt is ám ;]

(#175706) penge111 válasza ViktorHUN79 (#175703) üzenetére


penge111
addikt

Na majd ha megjön próbálok objektív választ adni, mert én is sokáig úgy voltam vele kell a bokámnak pro. Most is inkább azért húztam be, mert csak kell, meglegyen érzés, meg fogyasztói társadalomban élünk... Szóval nagyon logikus magyarázatot nem tudok adni rá miért, mert nem nagyon tervezem 4k tv vételét. Mondjuk Witcher 3 nál volt olyan, hogy a távoli objektumokat később rajzolta ki, meg a Niohnál itt ott éreztem ha csak forgattam a karaktert körbe, akkor beberöccent a masina, de több mint 10 játékot pörgettem ki más gondom nem volt. Mondjuk a 2 év garancia is motivált az Alzánál.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#175707) Tyler Durden válasza penge111 (#175706) üzenetére

Nekem sincs 4k-s tv-m sőt egyelőre nem is tervezek váltani pana plazmáról, mégis a pro-t szereztem be. Igaz én kéz alól vettem, viszont még több, mint másfél év gari volt rá. Megbízható volt az eladó és kaptam 3 elég jó játékot is hozzá /HZD,TLOU ill UC4/.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#175708) erahurka válasza ViktorHUN79 (#175703) üzenetére


erahurka
félisten

Nem hinném hogy felesleges lenne a Pro, bár én is meg vagyok elégedve a Slimemmel.

(#175709) Snooker válasza slmq3 (#175689) üzenetére


Snooker
senior tag

Én 576ról rendeltem, igaz szombat reggel, de még semmi infó.

(#175710) Kendek válasza penge111 (#175706) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nekem kicsit csalódás volt a Pro mikor Slim-ről váltottam. Közelről nézve valamelyest élesebb lett a kép, és ennyi, amúgy volt ami rosszabbul is futott a felturbózott grafika miatt (plusz felbőgött a masina és túlmelegedett benne a vinyóm). De azóta kapott a Pro pár értékes extra funkciót (boost, supersampling), illetve a jobb játékoknál választható a performance/resolution mód. VR alá pedig egyértelműen a Pro az ajánlott.

<-ƘƘ->

(#175711) petszol


petszol
tag

Sziasztok. Nem hiszem,hogy ide tartozik,de felteszem a kérdést.
Gyermekemnek vennénk ps4-hez tv-t.
Ezt a típust néztük ki: Panasonic TX-49FX700E.
Játszik valaki közületek ilyen készüléken vagy ajánlott ez a típus hozzá?

Üdv: Petszol

(#175712) Tyler Durden

Most néztem közben a Flash offert. Én csak ismerősnél néztem bele, de szerintem nagyon jó kis játék és most akciós a Hollow Knight. Aki szereti ezt a stílust, az ennyiért zsákolja be, nem fogja megbánni..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#175713) Wesder válasza penge111 (#175690) üzenetére


Wesder
félisten

Nem lesz hosszú életű az a PS-ha csak PUBG-zni kell neki úgy érzem. Xboxon is gàzos, nem hiszem hogy hirtelen megtanulnak majd PS4-re fejleszteni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#175714) Tyler Durden válasza Wesder (#175713) üzenetére

Az szerintem PC-re is ipari hulladék, tákolják, toldozzák-foltozzák, de ha megnézel egy ROE-t már fényévekkel odébb járnak..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#175715) Kendek válasza petszol (#175711) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Biztosan nem egy kifejezetten ajánlott típus, hiszen a fekete és a HDR az felejtős ennél a TV-nél. Előbbin némileg segít ha VA paneleset választasz (mint az elődmodellje esetén), utóbbi pedig inkább csak magasabb árfekvésű TV-knél értékelhető (natív 10 bites panel és 1000+ cd/m²). Ezen kívül az input lag ami egy nagyon fontos tényező, játék módban minél alacsonyabb legyen (e téren mondjuk jól teljesít, ~14 ms).

<-ƘƘ->

(#175716) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Pénteken sikerült vennem egy RDR2 Pro bundle-t az osztrákoknál 349€-ért, aminek nagyon örültem. Bár kellett hozzá, hogy lefoglaljam napközben mert mire odaértem este 6ra már csak Slimből volt 2 de mentünk pár kört utána már az sem.

Ez már a 7216B verzió, hangról nincs tapasztalatom korábbról, mert nem volt még PS4-em de ez több óra RDR2 után is egészen halk igaz nem 4k-ban hajtom.
PS Plus-on gondolkodom, bár most RDR2 lesz a terítéken egy darabig, az nem multis de a havi 2 ingyen játék nem lenne rossz. Most ezek a 13500as árak nagyon akciósak vagy szokott máskor is ennyiért lenni?

(#175717) .LnB válasza BaLee (#175716) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nemsoká multis lesz az is. Napokon belül (?) talán.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#175718) Kendek válasza BaLee (#175716) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A 13.500 az teljesen akciós, nagyobb leárazásra ne nagyon számíts. Az RDR2 meg elvileg még a héten megkapja a multiját. Habár ha az nem érdekel, akkor az egyjátékos módjához továbbra sem lesz szükség Plus előfizetésre.

<-ƘƘ->

(#175719) markknight válasza .LnB (#175717) üzenetére


markknight
veterán

Az szerintem ezen a héten lufi, de reménykedek.

(#175720) Polllen válasza BaLee (#175716) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha nem volt még PS-d, akkor a játékok miatt is megérheti, de ugye zsákbamacska. Szerintem ezen ráérsz akkor gondolkozni, ha a RDR2-n már túl vagy. Akciók is elég sűrűn vannak a store-ban.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#175721) pulffy válasza .LnB (#175717) üzenetére


pulffy
őstag

Most felröppent olyan hír hogy a egypár boxos rdr2 online acsi be van húzva egypár embernek, lehet titokban tesztelnek? Ki tudja... :U

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#175722) .LnB válasza pulffy (#175721) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, hát tesztelik. Nem is értem, hogy ez miért hír. És semmit sem számít, lehetnek napok, hetek is a megjelenésig. Jön ha jön. Én ráérek. Kicsit rá vagyok feszülve úgy is egy másik játékra. Szal' nem bánnám, ha hetek múlva jelenne csak meg. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#175723) Xaels


Xaels
félisten

[link] Darksiders 3 kritikák.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#175724) .LnB válasza Xaels (#175723) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

40-90-ig.. Az szép. Össze-vissza. Mint amikor részegen próbálsz célba h****zni... :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#175725) Xaels válasza .LnB (#175724) üzenetére


Xaels
félisten

Nem olvastam mind végig, de a technikai gondok elég rosszul hangzanak. Nekem a 2 sem akar rendesen futni Boost mód ide vagy oda. Volt jópár évük valamit alkotni grafikailag nem látok olyan változást amit nem tudtak volna megoldani normális framerate-tel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#175726) .LnB válasza Xaels (#175725) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én a videók alapján se tartom semmire. Oké, hogy H'n'S game. De ránézésre ez nem egy 2018-as cím.. Se a gameplay, se a kinézet, semmi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#175727) Deck


Deck
titán

Kezdtem aggódni, hogy nem volt 1 napja a slimet vagy prot vegyek kérdés. De látom ma már volt így megnyugodtam :)

PS5

(#175728) erahurka válasza Xaels (#175725) üzenetére


erahurka
félisten

Azt is tegyük hozzá hogy nem 21k-ról indul mint a legtöbb AAA játék.

Szerintem ha grafikában hozza a második rész szintjét akkor már kellemes kikapcsolódás lehet, egy kis gerincostorral való csapkodás egy korrekt történettel. Majd meglátjuk, én előbb-utóbb tuti megveszem.

[ Szerkesztve ]

(#175729) .LnB válasza erahurka (#175728) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

17k na bumm.. Ránézésre szted ér ez annyit?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#175730) pulffy válasza .LnB (#175722) üzenetére


pulffy
őstag

És mi az a játek ha szabad tudni? :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#175731) .LnB válasza pulffy (#175730) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nemszabad! Titok. Nem reklámozom nyilvánosan. Árt az imidzsemnek :D COD BO4 :P Iszonyatosan rá vagyok függve.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#175732) penge111 válasza erahurka (#175728) üzenetére


penge111
addikt

Nekem, csak az első részhez volt anno szerencsém xboxon, nagyon kellemesen csalódtam akkor benne. Erősen túlmutatott egy szimpla hack and slash játékon. Durván jó nézet ki a főhős, rengeteg logikai feladvány volt, némelyik komolyabb rpg-k logikai feladványait is felülmúlta, meg számomra sok boss is emlékezetes volt, illetve jól hozta a poszt apokaliptikus hangulatot is

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#175733) Deck válasza .LnB (#175731) üzenetére


Deck
titán

Nem szégyen. Ami jó az jó. Összes vh-s részt utálom ebbe meg a bf-be is de a bo sorozatot imádom. Ebbe meg amiket újítottak stb pont az hiányzott az egészből.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#175734) pulffy válasza .LnB (#175731) üzenetére


pulffy
őstag

ok, nem mondom el senkinek nyugi :DDD pvp, br ?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#175735) wierra válasza Xaels (#175725) üzenetére


wierra
senior tag

Szerintem kifejezetten nem használt ennek a szériának, hogy több mint 6 év választja el a 2 és 3. részt.
Grafikailag ez a szint már kevéske 2018-ban. Ha a játékmeneten se újítottak számottevően, akkor az is már fényevesztett lesz napjainkban, pláne ha figyelembe vesszük milyen stuffok "folytak le a Dunán" ez idő alatt.
Pedig az első része nagy kedvenc volt, a másodikhoz már kellett egy kis plusz akaraterő, annyira nem vitt a lendület. A harmadik részre pedig kiöregedtem és az érdeklődésemet sem kelti fel. Kár, hogy ennyire elhúzták a folytatásokat...

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#175736) .LnB válasza pulffy (#175734) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Multi (pvp) TDM & HC TDM eddig leginkább. BR nincs tervben. Egyet nyomtam, tíz percekig nem találkoztam senkivel, aztán találkoztam, ő rögtön le is lőtt, így lettem 10. Zomit majd kipróbálom, egyszer.

(#175733) Deck Neked lehet, hogy nem. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#175737) markknight


markknight
veterán

Lehet kicsit idejét múlt a grafika, de nálam instant buy a Darksiders 3, nyár óta nagyon várom. Remélem skippelik Strife-ot és két év múlva már rákanyarodhatunk arra amikor mind a négy lovas egyszerre harcol.

Az ending nagyon baszó volt a első részben :DD
"No.. not alone.."
[link]

[ Szerkesztve ]

(#175738) erahurka válasza penge111 (#175732) üzenetére


erahurka
félisten

Én a másodikat is lenyomtam már, az viszont annyira már nem volt jó :(

(#175739) Rekro


Rekro
aktív tag

Sziasztok!

Lehet hülye kérdés, de a mai naptól vagyok csak ps tulaj;

Az normális, hogy használtan és újonnan alig van különbség a játékárak között?(pl god of war 8900újonnan és 7500alatt használtan se nagyon láttam shadow of the colossusnál szintén 1k difi max) vagy még mindig tart néhány bf leárazás?

köszi

(#175740) penge111 válasza erahurka (#175738) üzenetére


penge111
addikt

Én azért nem is szereztem be anno, nagyon lehúzták, így ki is maradt pótolni meg továbbra se akarom :B

Más, sakcok Alzán azt írja, hogy az alábbi *************** számon nyomon követheti csomagját (ps4 prom lenne), de hiába írom be ezt a kódot az MPL oldalára, azt írja: A megadott küldeményre vonatkozóan a rendszer sajnos nem talált adatot. Ez azt jelenti, hogy akkor ma tuti nem kapom meg igaz? Azt hiszem 17:00-ig szállítanak, ma meg 15:00-ig vagyok melóhelyen szóval nem is baj, csak nehogy cumizzak és 15:00 után hozzák. Nyugtassatok meg, hogy holnap jön a csomag, ha a nyomon követés még nem is látja a csomagot :C

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#175741) petszol válasza Kendek (#175715) üzenetére


petszol
tag

Köszönöm.
50" körül 180 ezerig van valami ajánlott készülék?

Üdv: Petszol

(#175742) SemmerFH válasza penge111 (#175740) üzenetére


SemmerFH
tag

Én reggel kaptam egy emailt, hogy ma hozza a posta. Aztán 10:30-kor már meg is érkezett.
Csomag nyomonkövetést meg felejtsd el náluk :D

PSN: SemmerFH

(#175743) ldave


ldave
félisten

Angol Amazon-on is egész jó akciók vannak, akik a dobozos játékokat kedvelik, pl Divinity Original Sin 2 - 22 font, Shadow of the Colossus - 11 font, Elder Scrolls V: Skyrim - 15 font. Érdemes körülnézni ott is, ha szóba jöhet az onnan rendelés.

A Slime draws near! Command?

(#175744) .LnB válasza petszol (#175741) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt nagyon nem itt kellene. De LG UK6300 még az 55" is belefér. És jó az inputlagja viszonylag. Attól függ milyen igények vannak. Nagyjából 300-ig úgy is van valami baja mindegyiknek. Ha átlagos felhasználásra kell, átlagos igényekkel. akkor szerintem az UK6300 is jó lehet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#175745) wierra válasza petszol (#175741) üzenetére


wierra
senior tag

Tavaly a Samu MU61xx szériája volt belépő szinten ajánlható PSPro mellé.
Úgy nézem a Samu NU71xx széria lett az utódmodell.

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#175746) Sityu1990


Sityu1990
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémával fordulnék hozzátok, hogy a konzolomon szépen működik a profil megosztás, egészen addig amíg meg nem szakad az internet... Onnantól kezdve, a profilommal csak az ismerős profilja álltal megvásárolt játékok indulnak el, a sajátaimon egy lakat van. Ennek így kell működnie, esetleg hogyan tudom ilyenkor elérni a saját játékaimat?

(#175747) markknight válasza Sityu1990 (#175746) üzenetére


markknight
veterán

Te kis trükkös :D

(#175748) penge111 válasza SemmerFH (#175742) üzenetére


penge111
addikt

ok, köszi mailt még nem kaptam, csak most láttam, hogy az Alzás fiókomban ezek az infók vannak, de csak délután változott erre. :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#175749) erahurka válasza Rekro (#175739) üzenetére


erahurka
félisten

Akciósak ezek a játékok, azért vannak ilyen közel az új és a használt árak. Teljes áron a God of War 16-20k közt mozog.

(#175750) A`rpi válasza Sityu1990 (#175746) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok!

Olyan problémával fordulnék hozzátok, hogy a konzolomon szépen működik a profil megosztás, egészen addig amíg meg nem szakad az internet... Onnantól kezdve, a profilommal csak az ismerős profilja álltal megvásárolt játékok indulnak el, a sajátaimon egy lakat van. Ennek így kell működnie, esetleg hogyan tudom ilyenkor elérni a saját játékaimat?"

Ez normális jelenség. :K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.