Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175851) Tegla80 válasza sutyesz96 (#175840) üzenetére


Tegla80
addikt

Tegnap volt ez tema mert mas is kereste.....nehezen,de megtalalta,szval ott van valahol a lista vegen a store-ban. Amugy nov20-27 kozott jatszhato,igy a mai az uccso lehetoseg es lehet felesleges mar erolkodnod vele.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#175852) #58978304 válasza .LnB (#175847) üzenetére


#58978304
törölt tag

Számolja meg a pixeleket? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#175853) sp8787 válasza Deck (#175788) üzenetére


sp8787
addikt

A DS1-2-vel sztem nem vegzett ha ugyanarrol beszelunk. A Nioh-bol meg csak az alappal.De sztem a BB-al is csak az alappal. Szoval meh

Squilla, Faraaz, Lobos sokkal durvabb mert nohit etc.-akat csinalnak es kozben valaszolgatnak a chat-re. Mondjuk teny hogy nemelyik bosfight alatt a azert blackout van. :)

[ Szerkesztve ]

(#175854) Gebrosz01


Gebrosz01
újonc

Sziasztok! szerintetek meg éri váltani pro ra? nekem a régi vas van még imádom de sokat néztem róla olvastam is van különbség az tény de sok játéknál nem igazán van.!4k tévém van és nekem régi vassal eszméletlen szép.Régóta játszottam a gondolattal váltok de engem annyira nem nyűgözött le a változás a konzolok között. :R

(#175855) #58978304 válasza Gebrosz01 (#175854) üzenetére


#58978304
törölt tag

Szia,
4K Tv mellé mindenképp érdemes lehet a váltás sőt ajánlott is :D

Főleg BF alkalmával a "Hangtalan" prora ami 120-25k jelenleg..

[ Szerkesztve ]

(#175856) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Olvastátok, hogy (úgy néz ki) besült egy picit a Battlefield Vé? Kevesebb fogyott belőle mint a 6-7(?) hete megjelent COD-ból. O_O Oké, hogy digitálisból biztos fogyott, de ez beszédes adat azért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#175857) mcwolf79 válasza Janusz001 (#175848) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ha a HZD mindent visz, akkor a God of war-tól össze fogod vizelni magad, olyan profin össze van rakva.

.LnB:
Ez komolyan meglepett , hogy te ezen csodálkozol . Ilyen rosszul összerakott indulást , mint amit az EA/Dice összehozott nehezen lehetne überelni. Az lett volna a csoda ha jól fogy. Egyébként ahogy nézegettem róla videokat a végleges produktum nem lett rossz. Csak hát a xar marketing miatt elég nagy hátránnyal indult szerencsétlen BFV.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#175858) szallasi007 válasza .LnB (#175856) üzenetére


szallasi007
őstag

Igazából 10 óra triált próbáltam PC-n. Ami rohadt idegesítő hogy a játékosállomány nagyja olyan szinten bozótharcos hogy az vmi botrány.
Én elhiszem hogy nem kell rohanni, de hogy abba mi az értelem hogy hasalsz 90%-ban és lenyomsz vkit azt nem tudom. Nálam kb 3 órát ment aztán törlés.
Buták is az emberek, rohadt kevesen fogják fel ha hátbalövik őket, egy tankot nem kéne gépfegyverrel lőni mert nincs sok értelme, hogy a medic nem frontra való hanem support, hogy van gránát és gránátvető stb.
Ps tábor nem tudom milyen de sw játékosok 3 hónap után is úgy megcsappantak hogy ihajj. Valamelyik nap benéztem rá hát többet tölt mint amennyit bent vagy játékban

[ Szerkesztve ]

(#175859) GRaul válasza .LnB (#175856) üzenetére


GRaul
őstag

Ha ez csak a dobozosra igaz akkor teljesen érthető. Én se vettem már meg, illetve digitálisan se.... Minek is? Ha ott a premium access havi pár ezerért és megkapom mellé a fifat, nfl-t. Aki sportjatekokat is játszik felesleges megvenni bármit is mivel 3 játék teljes ára kiadja az elofizu éves díját.

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#175860) .LnB válasza GRaul (#175859) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg. Jogos.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#175861) A`rpi válasza Neoteric (#175846) üzenetére


A`rpi
addikt

"Ha valaki mobilnetet használ és problémája lenne a NAT typepal (2 helyett 3), b@sztassa a szolgáltatót, hogy adjanak publikus IP címet. Nálam bevált."

Érdekességképp, ha nem titok, melyik szolgáltató, és milyen csomagról van szó?

[ Szerkesztve ]

(#175862) penge111 válasza mcwolf79 (#175857) üzenetére


penge111
addikt

mcwolf79, te szakítottál a Playstationnal? Látom eladtad a cuccaidat ;)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#175863) bigrob válasza .LnB (#175856) üzenetére


bigrob
őstag

BF1 után lassú volt, vergōdsz a földön stb.. Haverokkal pc-n kihagytuk és maradunk a BF1-nél.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#175865) mcwolf79 válasza penge111 (#175862) üzenetére


mcwolf79
veterán

Még nem, a héten lesz meg a váltás. Az exeket amiket akartam kipörgettem, meglesem a zöld oldalt. A LoU2-re meg kölcsönkèrem sógor Pro-ját.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#175866) ZS3NI válasza ProEvoFan (#175819) üzenetére


ZS3NI
őstag

Hollow Knight szerintem az utóbbi évek legjobb platformere. Metroidvania stílus, egy nagy térkép van amin folyamatosan egyre többet tudsz mozogni. Maga a képi világ, a hangok, animációk számomra 10/10. Viszonylag nehéznek mondanám, első végigjatszasom kb 30 óra volt. Olvass teszteket, én bátran ajánlom.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#175867) #87082240 válasza .LnB (#175856) üzenetére


#87082240
törölt tag

Mi haverokkal előrendeltük már béta előtt, de szinte mindenkinek csalódás a játék. Gameplay szinte egyikünknek sem tetszik. One X-en is bugos, futok és rendesen látni ahogy előttem 10-20 méterre bukkannak fel a tereptárgyak vagy cserél egy-két objektumot nagyobb felbontásúra.

(#175868) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Ha eddig lemezesen játszottam, és megveszem digitálisan ugyanazt a kiadást. Mennek a mentések?

(#175869) sutyesz96 válasza Tegla80 (#175851) üzenetére


sutyesz96
őstag

Mostmár nyílvan offos a téma, de azért jó lett volna tolni vele megint pár kört. :(

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#175870) retesz147


retesz147
addikt

Segítségért fordulnék a Logitech G29 -es tulajokhoz.

Milyen tápja van a kormány és pedálnak?
Külön kell a kormánynak egy táp, külön a pedálnak és külön a váltónak?
Felkeltette az érdeklődésem egy használt (kormány+pedál), de nincs hozzá táp.

Köszi!

Xiaomi 13 eu dev...

(#175871) Tyler Durden válasza ProEvoFan (#175819) üzenetére

Látom már fórumtárs válaszolt a kérdésre, én is írtam tegnap, hogy bátran ajánlom, igaz én is csak kipróbáltam, de egyből 2 órát beletoltam havernál. Tegnapi nap pedig este megvettem a store-ban, + mellé burnout paradise illetve asszonynak vmi ginger nevű platformer..
Neki akarok állni vmikor, bár még HZD pörög és nem szeretem elaprózni magamat :I

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#175872) ProEvoFan válasza GRaul (#175859) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jó de a PCs eladások sosem voltak releváns mennyiség.Itt is, mint általában a konzolon fogynak jobban a játékok.Szóval...

(#175873) RudY válasza .LnB (#175856) üzenetére


RudY
addikt

Egyiket se védem, de a COD 6-7 hete jelent meg a BF V 6-7 napja. Az első hetes eladások vannak összehasonlítva. :U :DDD

(#175874) .LnB válasza RudY (#175873) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én amit olvastam brit eladásokat, azok múlt hetiek. Szóval a COD még most is a 2., míg a BFV csak 4. helyen nyitott.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#175875) Carlos Padre válasza Cobra652 (#175864) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem kellett volna megpróbálni beelőzni vele a codot meg a RDR2-t. Meg a béta tálalása sem volt túl szerencsés. Nem is értem hogy gondolták, hogy nem fogják magukra vonni az életvitelszerű haterek figyelmét.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#175876) penge111


penge111
addikt

(#175877) ZS3NI válasza penge111 (#175876) üzenetére


ZS3NI
őstag

:D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#175878) S e t h válasza penge111 (#175876) üzenetére


S e t h
nagyúr

Jó sok tesztet, kritikát, hozzászólást olvashatott róla.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#175879) k04k0s válasza sutyesz96 (#175869) üzenetére


k04k0s
csendes újonc

Szia,
Én játszottam vele, a free demo(/trial?)-t töltöttem le, és teljes értékű volt a játék, a progress is megmaradt.

(#175880) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Resident Evil 7 bármelyik verziója Vr támogatott? Vagy csak amire rá van írva?

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#175881) H.lacika


H.lacika
tag

Jön a prom RDR2 és Pókemberrel, eddig volt egy sima gépem két hónapig BF1 és Fifa ment.

Milyen játékokat ajánlotok?

Már nem mai gyerek vagyok 40+ család gyerek minden van😃
PS exkluzívokkal gondolom nem lövök mellé.

[ Szerkesztve ]

(#175882) Tyler Durden válasza H.lacika (#175881) üzenetére

Exekkel sose lősz mellé, TLOU, HZD, UC4, GOW simán mehetnek.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#175883) Carlos Padre válasza penge111 (#175876) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem tudok vitatkozni vele.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#175884) oriic válasza BigBlue69 (#175880) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg bármelyik.

Live-Die-Respawn

(#175885) Nayrobi válasza retesz147 (#175870) üzenetére


Nayrobi
őstag

Egy táp van, amit a kormányba kell dugni, ahogy a pedált és a váltót is.

(#175886) sasa134 válasza Carlos Padre (#175883) üzenetére


sasa134
addikt

Ne vicceljünk, ha 3 órát ment a gép, az azt jelenti, hogy a játékban kb 1 órát tölthetett (a telepítés úgy 1-1,5 óra, plusz a gép setupja). 1 óra alatt a tutorial feléig jutsz el - talán. Ez alapján megítélni egy játékot, rendkívül intelligens csókára vall. Gratulálok. Az ilyeneknek tényleg ott a Fifa meg a CoD.

Avanti Roma

(#175887) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Batman: Return to Arkham megvételén gondolkozom, mert az Arkham Asylum nagyon tetszett anno még 360/ps3-on.
De ha van olyan pakk amiben benne van a PS VITA rész is Batman: Arkham Origins Blackgate annak jobban örülnék. :)
Létezik ilyen pakk PS4-re?
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#175888) .LnB válasza sasa134 (#175886) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nyugi, Padre is tolja az RDR2-t, és szereti is. :D Csak trollkodik, de látod, nem mindenkinek megy az jól. ;]

De amúgy jól levezetted az időt, mosolyogtam egy jót rajta. De tényleg így van ahogy írod.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#175889) erahurka válasza sasa134 (#175886) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem pont az első óra tetszett kb. a legjobban :DDD Éjszakai fények, hó, kilátástalanság, sajnáltam hogy olyan hamar vége lett annak a résznek.

(#175890) erahurka válasza Petreszku (#175887) üzenetére


erahurka
félisten

Az Origins PS3-ra is megjelent, de kegyvesztett epizód lett és PS4-re már nem portolták (pedig szerintem jobb mint az Arkham City). Egyébként állítólag a héten jön egy új Arkham gyűjtemény, lehet reménykedni, de valszeg az Asylum-City-Knight trió lesz benne. :(

(#175891) retesz147 válasza Nayrobi (#175885) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi!

Mostmár csak a táp fajtája, specifikációi és csatlakozóját kellene kiderítenem.... :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#175892) FollowTheORI válasza Petreszku (#175887) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jelenleg nincs ilyen pakk és nem is várható.

A trilógiát adták ki Xboxra nemrég újra, picit felújítva... esetleg az átjöhet majd PS-re csomagként, de az sem biztos.

Addig ez a csomag a legjobb remaster. :K

Ha megveszed ezt meg az Arkham Knight-ot (most együtt 8k ahogy nézem), kb ugyanott vagy.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#175893) penge111


penge111
addikt

Tököm kivan reggel 3 óra óta dekkol a pro csomagom a csomag kézbesítőbázison, ez ma se jön már meg. Pedig már a két játékot mára ígértem a vevőmnek....

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#175894) Xaels válasza S e t h (#175878) üzenetére


Xaels
félisten

Mondjuk a kritikák 90%-ban az egekbe magasztalják a játékot. Egy kezdő konzolosnak egyáltalán nem tudnám ajánlani mert az irányítás egyáltalán nem barátságos sokszor még olyannak sem akinek már van pár év tapasztalata.

(#175889) erahurka én is azt bírtam az egyik legjobban. Még a mocsár volt nagyon jó és Rhodes környéke.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#175895) .LnB válasza Xaels (#175894) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az nem a játék hibája. Egy értelmes ember meg ezt felismeri maga. Még én is ezt írtam róla az első nap: [link], Nem magamat akarom fényezni, de azért ez is az illetőt minősíti.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#175896) S e t h válasza Xaels (#175894) üzenetére


S e t h
nagyúr

A kezdő konzolos magát minősíti ha felül a hype trainre és azt sem tudja milyen játékot vásárolt magának.
Az meg hogy még közzé így teszi két dolgot jelent számomra.
Valóban ennyire megfontolt, vagy egyszerűen ez egy kamu duma, bár kérdés mit is akarna ezzel elfedni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#175897) bulikavagyok válasza H.lacika (#175881) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"PS exkluzívokkal gondolom nem lövök mellé." - sajnos mellé lőhetsz azokkal is. A lényeg, h ne legyenek túl nagyok az elvárásaid! Én is friss PS4 tulajdonos vagyok, kipróbáltam 7 ex címet amiből 3 tetszett (Uncharted 4, TLoU, GoW), a Detroitot még épphogy csak elindítottam, a maradék három viszont csalódást okozott (HZD, Spider-Man, GT Sport). Szerintem az a baj, h nagyon túl van tolva az ex címek hypeolása, és ezért sokan csodát várnak ezektől a játékoktól. Én is így tettem, hiba volt. :B

(#175898) Wesder válasza S e t h (#175896) üzenetére


Wesder
félisten

#Nemlopott

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#175899) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Sziasztok,

Előkerült szekrényemből az alig használt Logitech G27-em. Ma megrendeltem hozzá a Playseat-et, egy nagyon segítőkész Úriember figyelmeztetett, hogy nem jó a PS4-hez a G27. Sehogy nem összehozható? Mert akkor eladom és rendelek egy G29-et.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#175900) sp8787 válasza bulikavagyok (#175897) üzenetére


sp8787
addikt

Szamomra egyebkent alapbol rejtely ,hogy ,hogy erdekelhet vkit egyaltalan ennyifele jatek.
Ezt most igy valojaban nem neked cimzem csak ugy jott.

Ez biztos vmi kenyszer ,hogy minden f*st ki kell probalni. :D

En leragadtam BB meg az 1/2 ex Nioh-nal a tobbi az meh

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.