Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#169701) Deck válasza hombre[EU] (#169693) üzenetére


Deck
titán

Ott a Sony hivatalos weboldalán. Keyboard & Mouse alatt. Officially Licensed Products. FPS játékokhoz ajánlják ott van a leírásba.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#169702) Def26 válasza EczkE (#169696) üzenetére


Def26
félisten

szar vagy repülővel. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#169703) Deck válasza EczkE (#169696) üzenetére


Deck
titán

Nekem jobban kézre áll a kontroller és jobban is szeretem mint a billentyűzet és egeret. DS4 forever :D

PS5

(#169704) hombre[EU] válasza Deck (#169701) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Elég nagy baj. A Blizzard/Overwatch (ami FPS) már tiltakozott is rendesen. Ezért írtam a szürke zónát. A software gyártók nem támogatják és nem egyezik a 2 álláspont. Hogy miért nem bannolnak az megint egy más téma

Life, Uh, Finds A Way

(#169705) Scholes9 válasza Carlos Padre (#169699) üzenetére


Scholes9
nagyúr

WoW 3,5 év kb 8 ezer óra :DDD :( “Kicsit” addiktív volt.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#169706) EczkE válasza Def26 (#169702) üzenetére


EczkE
addikt

Repulovel is. :DDD

Ripper: Ugy legyen. :R

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#169707) Mike válasza hombre[EU] (#169690) üzenetére


Mike
veterán

remélem a linuxodat is parancssorból használod, nem venném a szivemre hogy szánalmasnak érezd magad :)

[ Szerkesztve ]

(#169708) RangerFox válasza Mike (#169707) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A grafikus felületben mi az izgalom/kihívás? ;]

[ Szerkesztve ]

(#169709) Mike


Mike
veterán

úgy érzem jól elvagyunk
visszahoztátok nekem a 2000-es évek elejét
bár akkor nagyobb flamek voltak :)

[ Szerkesztve ]

(#169710) Mike válasza RangerFox (#169708) üzenetére


Mike
veterán

próbáld egér nélkül ;)

(#169711) hombre[EU] válasza Mike (#169707) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Éés az Év hasonlata díjat Te nyerted. Gratulálok.

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#169712) Mike válasza hombre[EU] (#169711) üzenetére


Mike
veterán

:D

ezen most hangosan felnevettem :D

[ Szerkesztve ]

(#169713) b. válasza #20844032 (#169632) üzenetére


b.
félisten

Igen egyetértek. De ha valaki ilyenre ad ki pénzt akkor értelme is legyen.Hori nem ér semmit, mint ha jégen húznád az egeret kb olyan egy jó PC egér használathoz.
ÉN is sokáig morfondíroztam rejt,. de aztán nem vitt rá a lelkiismeretem, öreg vagyok ehhez már.Visszamondtam, maradt a PC.
Már többször leírtam legalizálni kellene az egeret hogy ezt a xim és Hori szart kiiktassák az egész konzoljátékból, még ha elsőre ez sok embernek ellenszenves is az ötlet.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#169714) Deck válasza hombre[EU] (#169711) üzenetére


Deck
titán

Van még azért 2,5 hónap az évből.. ;) ;]

PS5

(#169715) hombre[EU] válasza Deck (#169714) üzenetére


hombre[EU]
veterán

És milyen 2,5 hónap NSFW

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#169716) gianni85 válasza b. (#169713) üzenetére


gianni85
veterán

Az a baj, hogy ugyanúgy megmaradna ennek a felhasználóbázisa, mert inkább aláznák tovább a kontrollereseket, mintsem kapjanak rendes ellenfelet az egeresek között...

(#169717) Tegla80 válasza b. (#169713) üzenetére


Tegla80
addikt

.....Már többször leírtam legalizálni kellene az egeret hogy ezt a xim és Hori szart kiiktassák az egész konzoljátékból, még ha elsőre ez sok embernek ellenszenves is az ötlet......
En is soxor leirtam mar,h akinek egereszni van kedve az osonjon vissza pc-re,mert ez nem az a hely. ;) :DDD (es remelem sosem lesz.)

Sony® & PlayStation®

(#169718) b. válasza Tegla80 (#169717) üzenetére


b.
félisten

ja, hát xim sokkal jobb igazad van :D
Úgy legalább ki lehetne szűrni és külön szerverre tenni őket, megjelölni a nevük mellett , hogy hahó, egeres player. XIM nél ugyan olyan kontrolleres játékos marad mind a szerver mind a játékosok szemében mint te, aki valóban azzal játszol. Pont ez miatt Írja Moby is amit ír. DE igazából ezzel mi nagyon kezdeni nem tudunk semmit, hiába is vitatkozunk rajt.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#169719) Deck válasza b. (#169718) üzenetére


Deck
titán

Ez lenne a legjobb megoldás.

PS5

(#169720) saelin válasza b. (#169718) üzenetére


saelin
veterán

Aki pedig szereti a kihívásokat az mehetne kontrollerrel egeres szerverre. ;]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#169721) Deck válasza saelin (#169720) üzenetére


Deck
titán

Azért nem minden egeres olyan profi.. Ps4en sokan méterekről multiznak.. Ők hátrányba vannak azok ellen akik közelebbről játszanak, na meg ugye egy nagy tv-t nem látsz úgy át mint egy kisebbet:)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#169722) seniman


seniman
addikt

Mekkora hülyeségeken tudtok vitatkozni közel 100hsz-en keresztül. :W Na sipirc jáccani. :DD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#169723) Scholes9 válasza seniman (#169722) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Vagy dolgozni :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#169724) seniman válasza Scholes9 (#169723) üzenetére


seniman
addikt

Jah,meg kell keresni a Tac Pro-ra,vagy XIM-re valót. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#169725) nincsnév007 válasza seniman (#169724) üzenetére


nincsnév007
őstag

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#169726) Anubris


Anubris
őstag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani pár ingyenes témát/hátteret?

(#169727) Mike válasza Anubris (#169726) üzenetére


Mike
veterán

csinálsz magadnak

(#169728) Carlos Padre válasza Anubris (#169726) üzenetére


Carlos Padre
veterán

HZD.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#169729) Carlos Padre válasza b. (#169718) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Már jó ideje megy a nem hivatalos publikus béta tesztje a dolognak, szóval várhatóan lesz előrelépés a dologban.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#169730) james001 válasza Anubris (#169726) üzenetére


james001
veterán

A témák oldalon a fenti kis fülnél kiválasztod a Price alatt a Free részt és ott tudsz válogatni kedvedre. Amelyiknek nincs bemutató videója azt megnézed youtube-on hogy milyen.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#169731) TheProb


TheProb
veterán

Most nézem, hogy ha nem zárom be teljesen a játékot, hanem csak PS logóval kilépek és a háttérben marad, akkor is számolja a "played time"-ot. :S Legalábbis Horizon-nál.
Ez így elég tré, gyakorlatilag így már nem derül ki, hogy ténylegesen mennyit játszottam vele. Nyilván nem egy kardinális dolog, de azért kíváncsiságból nem lett volna rossz.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#169732) ProEvoFan válasza b. (#169713) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Azért nem annyira szar az a Hori Tac Pro.Jól kell beállítani és majdnem hozza az egeres érzést.Igen, kicsit genya dolog ha valaki ezt használja, de abban megegyezhetünk, hogy ez egy hivatalosan licencelt periféria, ami nincs tiltva.Bárki vehet Horit, senkinek nincs megtiltva.Igaz, borsos az ára; 40000 forint... A kormány vs kontroller sem éppen etikus, de ezt kb mindenki leszarja.

(#169733) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

A frissen csatlakozók figyelmébe ajánlom.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#169734) #20844032 válasza ProEvoFan (#169732) üzenetére


#20844032
törölt tag

>A kormány vs kontroller sem éppen etikus, de ezt kb mindenki leszarja.

Számtalanszor kibeszéltük már. A kormány vs kontroller totál etikus, semmi baj nics vele. A készítők mindkettőre tesztelik, felkészítik, igyekeznek mindkettőre megcsinálni. A tesztek mindkettőre tesztlik, megírják ha valamelyik nem jó, a stúdió vagy peccseli vagy nem, te meg eldöntheted, hogy melyikkel nyomod. Teljesen valid, nyílt, explicit módon történik minden. Soha ilyenből balhé nem volt, és nem is lesz. Ezt ne keverjük már ide, mert mocskosul semmi köze a két témának egymáshoz.
A horinál az etikusság már kérdőjeles, a játékokat nem készítik, és nem tesztelik rá, de végülis igen, ott is dönthetsz úgy, hogy megveszed. A konzol és a gyártó felé tiszta maradsz. A játékos társaid felé már kevésbé, de ez már "csak" etikai kérdés. Ami ezen kívül esik, az meg egy harmadik kör, tiltott(nem licenszelt, ellenőrizetlen, senki által nem kontrollált működésű) hardverekkel, az meg a csalás kategória. Nem jó ezeket egymásba keverni, mert sehova nem vezet, meg féligazságok születnek.

(#169735) Droughert válasza ProEvoFan (#169732) üzenetére


Droughert
tag

Hori-nál egy dolgot kell azonnal cserélni, az az egér. Nekem volt anno, a hozzáadott egérrel is be lehet állítani használható szintre, de egy jobb egérrel fényévekkel jobb élmény lesz.

Más: ma felkentem a Thermal Grizly Condoctonautot a PS4-re. Ez a cucc valami brutális, a Kryo is nagyon bejött, sokat dobott az alap pasztához viszonyítva, de ez még arra is rádob egy nagy lapáttal. Két napja kezdtem el a NIOH-t, nem volt tudbina efektus, de hallani lehetett, hogy magasabb fordulaton megy a venti, na ez most szépen lehalkult. Ma újra töltöttem a Destiny2-őt, annál is volt hangja, főleg ha meleg volt a lakásban, este rápróbálok arra is, hogy mit hallani, de eddig úgy néz ki, hogy nagyon megérte. Kb 3000ft egy 1g-os kiszerelés, akinek gondja van a hangos PS4-el, az nyugodtan tegyen egy próbát, mintha új gépet kaptam volna.

Youtubon sok video van fent, hogy hogyan kellene felvinni a cuccot, azok alapján gyerekjáték megcsinálni.
Nem vagyok profi, de ne ez alapján csináljátok...

(#169736) #20844032 válasza Droughert (#169735) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az az ember egy kontár. Többször írtam már a csatornájára. Le kelleni tiltani az ilyet, mert olyan fasságokkal tömi a nézőit ami kb már közveszélyes.

(#169737) erahurka


erahurka
félisten

Srácok most olvasom ezt az emojis üzenetes géptéglázást, fake vagy komoly? :Y

(#169738) Carlos Padre válasza erahurka (#169737) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ki tudja, mióta kijött a legújabb fw azóta a gép nem frissíti a játékokat, hiába van beállitva mindig akkor kezd tölteni, mikor játszani akarok, és gyakran nincs hang a tévén csak ha bedugom és kihúzom a fülest a kontrollerből. Szóval én még el is hiszem, hogy előfordulhat egyeseknek ez is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#169739) FollowTheORI válasza Droughert (#169735) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:D Mellesleg ha valami alapján NE csinálja valaki, akkor NE azt linkeld már be hanem egy jót... lol. De komolyan... :)

Egyébként valaki itt nemrég kérdezte ennek a tartósságát... arról meg csak azt kell tudni, hogy azért ez előbb utóbb szépen bele diffundál a rézbe/fémbe és porozus lesz meg felületet is azzá teszi.
Szóval azt szokták mondani 2-3-4 évente nem árt cserélni/ránézni.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#169740) Carlos Padre válasza Droughert (#169735) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azt a kókányolást :Y :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#169741) erahurka válasza Carlos Padre (#169738) üzenetére


erahurka
félisten

Jézusom... Még jó hogy most elővettem a PS3-at és azzal csapatom, kicsit zavarna ha ilyenekkel kéne szenvedni. Várható valami hibajavítás?

(#169742) Carlos Padre válasza erahurka (#169741) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nyilván.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#169743) #80123904 válasza erahurka (#169737) üzenetére


#80123904
törölt tag

Nem téglázza, de a probléma valós.
Ajánlott az üzeneteket úgy beállítani, hogy ne küldhessen bárki.

Amennyiben bekaptad, akkor mobilappból lehet törölni a kérdéses üzenetet és egy gép restore segít.

(#169744) #20844032 válasza erahurka (#169737) üzenetére


#20844032
törölt tag

Komoly, de viszonylag egyszerű a megoldás, nem is kell resetelni hozzá a konzolt: ps messages apban törölni kell a üzit, aztán safe módban rebuild database. Thatsit.

(#169745) seniman válasza erahurka (#169737) üzenetére


seniman
addikt

Mások szerint az,személyes tapasztalatom szerencsére nincs.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#169746) Droughert válasza FollowTheORI (#169739) üzenetére


Droughert
tag

Tessék
Igazából ez volt ami feltűnt, hogy nagyon gáz amit csinál. A tövvi videóval nem volt gond, de ez nem jeletni azt, hogy nincs hasonló fent, de azért a többség úgy rakja fel ezeket, hogy van is valami fogalma róla, hogy mit, hogyan kell csinálni.

(#169747) hulkobb


hulkobb
tag

srácok, egy nyert fifa meccs után a kedves ellenfelem nekem is küldött iyen üzit amitől meghalt teljesen a PS. Most akkor mit lehet tenni? :(

(#169748) Carlos Padre válasza hulkobb (#169747) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pár hsz-el feljebb a megoldás.

Ja és ne felejtsd el reportolni a kedves küldő felet.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#169749) erahurka válasza #80123904 (#169743) üzenetére


erahurka
félisten

Mobilappban beállítottam hogy csak barátok írhatnak nekem, remélem akkor a konzolon se fognak megjelenni ilyen üzenetek. :R

(#169750) seniman válasza #20844032 (#169736) üzenetére


seniman
addikt

Eddig még egy videoban sem láttam ilyen ökör módon felhordani ezt a cuccot. :Y

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.