Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#168401) Mike válasza Zoltn (#168400) üzenetére


Mike
veterán

az egy griff
én azzal birtam játszani ps4 szűzként, mig amivel vettem (GoW) avval nem.
hagyni kell Tricot. ha elakadsz, és felmászol rá sokszor magától is csinálja amit kell. ebben a játékban nem kell rohanni, csak néha :) képes otthagyni. legalábbis másnál láttam ilyet. ja meg ne állj rajta, mert leeshetsz. Triconál és az ugrálásoknál sokkal frusztrálóbbak az őrök

szerintem megéri. de nem kell vergődni, én kicsit se vergődtem, max mellé ugrottam

[ Szerkesztve ]

(#168402) vonSux válasza pulffy (#168390) üzenetére


vonSux
őstag

Nézd meg és azt vedd meg ami tetszik. Ha előbbire nincs lehetőséged, akkor rendeld netről, és ha nem jön be, akkor küld vissza. Ha meg tetszik, örülj neki.

(#168403) wierra válasza pulffy (#168396) üzenetére


wierra
senior tag

Sárkány ellen sárkányfű. :D
Imput lag ellen meg a gyors panel, gyors elektronika.
EX780 lett a nyertes. Futott még az XE9000 és a MU9000.. ha jól emlékszem. Ezek tavalyi modellek.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#168404) saelin válasza #20844032 (#168375) üzenetére


saelin
veterán

Nézzen nyugodtan, csak ne elemezgesse. Játékot sosem a grafikája miatt kell venni...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#168405) Akra_hu válasza wierra (#168403) üzenetére


Akra_hu
tag

Pana EX780 kiváló tv. Jó választás,ha jó árban vetted. Most 55” LG oled b7v euronicsban, 399k huf.

(#168406) kentucky


kentucky
őstag

Nekem is Va paneles TV-m van, input lagot nem tapasztalok (gaming mode), HDR kompatibilis és elég jó árban is volt.

[ Szerkesztve ]

(#168407) markknight válasza saelin (#168404) üzenetére


markknight
veterán

Szeretem az ilyen cuki hozzászólásokat, fõleg akkor amikor van egy erõsebb konzol, ami csak a grafikáról szól :D

(#168408) Carlos Padre válasza saelin (#168404) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Óvatosan, itt NAGY fanjai vannak a játékok grafikáját elemezgető oldalakna/videoknak. :>

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#168409) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ingyenes COD Blackops 4 téma és egyéb cuccok a következő országokban:
(US, CA, MX, BR, AR, CL, CO, PE, PA, CR, EC, GU, ES, PY, HN, BO, UY, NI.)
[link]

Itt látható mozgás közben: [link]

+PS4 Pro Blops4 kiadás:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#168410) #31683072 válasza l.skywalker (#168409) üzenetére


#31683072
törölt tag

Húú az a Ps4 pro csomagolás odab@sz :C :Y
Kár,hogy rühellem a Codot :DDD
Bf edition nem lesz?
De az a csomi akkor is pofás :)
Talán mert a nem megszokott téglalap alak...

[ Szerkesztve ]

(#168411) Neoteric válasza l.skywalker (#168409) üzenetére


Neoteric
addikt

Hát.. elég gagyi a téma. Amúgy a Battlefield V-é is az, amit az előrendelés mellé adtak, sőt, ott kb csak egy háttérkép van. Battlefield 1-nél még vették a fárdtságot, hogy dinamikust csináljanak, ikonokkal, hangokkal.

PSN: ne0teric_sAN

(#168412) Peace


Peace
nagyúr

Hidden Agenda mekkora királyság már, hogy szinkronos és még couch co-op is! Létezik még hasonló esetleg?

(#168413) erahurka válasza Peace (#168412) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem nem.

(#168414) AxBattler válasza kentucky (#168406) üzenetére


AxBattler
félisten

Modell?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#168415) marilllyo válasza Neoteric (#168411) üzenetére


marilllyo
veterán

Valamikor 3 vagy 4 éve adtak PS+ hoz egy karácsonyi témát. Akkor beállítottam...azóta az van. :D Na jó...nem mert azóta vettem pro-t de arra is azt állítottam be. Nálam mindig karácsony van.
Btw...nekem igazán egyetlen egy téma sem tetszett soha -a gyárit leszámítva-. Bár sokan nem is mazsoláztam közülük.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#168416) Peace válasza erahurka (#168413) üzenetére


Peace
nagyúr

:(

(#168417) Renok válasza marilllyo (#168415) üzenetére


Renok
senior tag

A God of War (2018) dynamic theme-je nagyon jó, nálam azóta az van. Előtte nekem is csak a gyári felelt meg maradéktalanul.

(#168418) Carlos Padre válasza marilllyo (#168415) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Néha rövidebb időre elcsábulok, de mindig visszatérek a HZD-s témához. :)
Előtte a kis robotos volt az alap. Mondjuk a Firewatch téma egész sokáig húzta nálam, a GOW meg kb két hétig. Ez a BO4 téma viszont elég böe...

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#168419) seniman válasza Carlos Padre (#168418) üzenetére


seniman
addikt

Nekem is HZD dinamikus van. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#168420) Carlos Padre válasza seniman (#168419) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Most épp nekem is, de vissza fogok térni az eredetihez. Esetleg csinálok sajátot a képeiből ha már körbefotózgattam a játékot :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#168421) Peace válasza Carlos Padre (#168418) üzenetére


Peace
nagyúr

Igazából a témát pont addig nézem, ameddig válogatom, hogy milyen témát használjak. Mikor augusztusban megvettem a gépet, akkor lekaptam párat, hogy WoW, de állat, ilyet is lehet. Witcher 3 meg HZD végigjátszás után nekem is volt pár napig HZD téma, aztán most ez az Ellie-s TLoU 2, de úgysem nézegetem. Bekapcsolom a gépet és indítom is a gémet. :P Mondjuk ha lenne végre RDR2-es téma, akkor tuti betenném és legalább 10 másodpercig nézném elégedetten, hogy de állat, aztán menne a játék. :DDD

(#168422) ProEvoFan válasza marilllyo (#168415) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pókember témát használom.Ki gondolta volna, mi? :B
HZD tényleg könnyű normal fokozaton?A hard nehézség olyan, mint máshol a normal?

[ Szerkesztve ]

(#168423) semetka válasza seniman (#168419) üzenetére


semetka
őstag

Nekem is az van :D

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#168424) Peace válasza ProEvoFan (#168422) üzenetére


Peace
nagyúr

Én jót röhögtem a HZD-n, nem tudom, hogy itt meséltem-e. Éppen kedves barátommal voltam vonalban viberen, miközben a HZD elején jártam. Panaszkodtam Neki, hogy ez a story mód (talán így hívják a legkönnyebb fokozatot?) kegyetlen könnyű, nincs kihívás és nem tetszik. Én bizony feltolom easy-re, mert kemény vagyok! Itt még ugye bőven barátkoztam a PS irányítással. Nem telt el 1 perc és 3 dög rámaggrózott és 3 ütésből megöltek, pislogni sem volt időm. Szakadtunk a röhögéstől mindketten, majd állítottam is vissza story-ra... :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#168425) marilllyo válasza Peace (#168424) üzenetére


marilllyo
veterán

Igazából...az a játék olyan, hogy ha levágod a lényegét, akkor tökmindegy milyen nehézségen játszol. A legtöbb dögöt 10-15 nyílvesszőből le lehet teríteni. Még a ThunderJaw-t is (az szerintem 4-ből megvan). Ez lenne ugye a célja, hogy focus-szal kideríted mitől döglik és úgy támadsz. A nagy tűzokádót is...5-6 nyíllal le lehet teríteni még legnehezebb szinten is. Csak jól..és jó helyen kell eltalálni. Na most ugye erre az easy annyira nem vezet rá. Ultra hardon NG+ ban kevesebbszer haltam meg mint előtte normalon. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#168426) dvd24


dvd24
senior tag

Ezt még akkor lehetett behúzni ingyen amikor a Helldivers volt az ingyenes game, nálam azóta ez van, pedig a játékkal nem is játszottam :)

(#168427) Batyops


Batyops
aktív tag

Nállam az Uncharted 4 dinamikus tema van azota hogy megjelent a jatek szerintem nagyon jo.

(#168428) saelin válasza Renok (#168417) üzenetére


saelin
veterán

Surviving Mars témája nekem priceless! Próbáltam már egy csomót, de egyik sem tudja felülmúlni. A zene, a háttérképek, a hangok annyira el van találva hogy mást már nem tudok elképzelni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#168429) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#168422) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Sosem játszottam soulslike játékokat úgyhogy nehéz megmondani, de az tény, hogy a weawer armor vagy mi sokat segít. De minden lénynek vannak gyenge pontjai, a gerilla hadviselés itt is működik és a ropecaster a legjobb barátod a játékban bármilyen nehézségi fokozaton.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#168430) nrg.960


nrg.960
tag

Halihó.

Sony Playstation Wireless Stereo Headset 2.0-el milyen tapasztalatok vannak? Anyagminőség? Hangzás? Mennyire nehezen veszti a jelet és mennyire bírja az akkuja? Ez lenne az életem első vezeték nélküli fülese.

(A) tervnek ilyenre pályázom, ugye a vezeték nélküliség miatt. Ugyanitt ha valaki eladáson gondolkodik küldhet egy üzenetet, lehetőleg használt érintene, hogy ha nem jönne be ne bukjak 10-en pár ezer forintot.

(B) terv pedig ha nem sikerülne a Wireless Stereo Haedset 2.0 (ami eléggé úgy tűnik) akkor a meglévő K240-es AKG-t kötném a ps-re, viszont ezzel nincs tapasztalat, hogy mennyire dolgozna szépen vele. Ebben az esetben csak egy Jack-USB átalakítóra lenne csak szükségem?

Köszi.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok a szavak embere..

(#168431) seniman válasza nrg.960 (#168430) üzenetére


seniman
addikt

Ez is csak annyira vezeték nélküli,hogy kell neki egy usb stick.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#168432) nrg.960 válasza seniman (#168431) üzenetére


nrg.960
tag

Azt tudom, azzal nem lenne gond, de legalább nem kéne a lábaimmal harcolni a kábellel. A kontrollerre kötni meg úgy vettem észre nagyon lekapja az üzemidőt az AKG.

Nem vagyok a szavak embere..

(#168433) #20844032 válasza seniman (#168419) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nekem is, az 1st Anniversary Dynamic Theme. Próbáltam mást, de mindig visszatérek ide a HZD zenéi miatt, amik nekem megunhatatlanok.

[ Szerkesztve ]

(#168434) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

(#168435) Wesder válasza Lackooo84 (#168434) üzenetére


Wesder
félisten

Pókember utàn úgy is gagyi lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#168436) #80123904 válasza Lackooo84 (#168434) üzenetére


#80123904
törölt tag

Jöjjön csak. Origins -> Asylum -> City -> Knight sorrendben játszottam végig az Arkham szériát és imádtam. Egy szuperhőssel tudok azonosulni a DC univerzumból, az pedig a denevér ember (marvel oldalon ez iron man).

(#168437) oriic válasza Lackooo84 (#168434) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pletykálnak ezek már mindent. :D Előbb Superman játék, aztán Justice League játék, aztán Harry Potter, most megint Batman...

Live-Die-Respawn

(#168438) Sordoran válasza #20844032 (#168433) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem is ez van mióta megvettem a játékot a nyáron. Nekem egyet jelent ennek a zenéje a PS menü zenéjével már. :DDD És minden alkalommal mikor a menüben bóklászok hajt, hogy folytassam a játékot. (nem sok sikerrel egyelőre, bár tetszik a játék, de tudom túl sok órát ölnék bele, előbb pár rövidebbet tolok ki)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#168439) james001


james001
veterán

Azt hittem behúztam a Heavy Rain-t mikor még ingyenes volt plus-ban,erre most nézem nincs a library-ben :O Baxxa meg :((
Mindegy megvettem a Nioh-t büntetésképp ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#168440) ImpersonatoR

240 Gb os SSD t belso meghajtokent hasznalni sehogy nem lehet 250+ Gb kell minimum ha torik ha szakad?

(#168441) front3r válasza oriic (#168437) üzenetére


front3r
őstag

Igen, ez nem kicsit lol kategória már. :D

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#168442) RudY válasza #80123904 (#168436) üzenetére


RudY
addikt

Én csak egy szuperhőssel tudnék azonosulni, Chuck Norris, aki kirugdosná az univerzumból az összes jelmezes majmot. :DDD Sajnos ilyen játék aligha várható. :O

[ Szerkesztve ]

(#168443) ImACeltic válasza Wesder (#168435) üzenetére


ImACeltic
őstag

Azért az Arkham Knight sem gagyi a Spider-man-hez képest, sőt én nagyjából egy szinten látom őket. Persze most mindenkinek friss a Spider-man élmény és ezért van a nagy ájuldozás. (Nekem kurvára tetszett mind2 game első alkalommal)

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#168444) marilllyo válasza Wesder (#168435) üzenetére


marilllyo
veterán

Háát azért szerintem a Batman játékokat mellé lehet állítani a pókembernek. Sztorira, hangulatra...meg egyébként is rendben van az összes Arkham játék. Mindet végigtoltam... idén kap még egy 100% run-t az Arkham Knight...(ha belefér RDR2 mellé). Én szeretem ezt a szériát.
A vicc az, hogy az összes részét (leszámítva a legutolsót -A.K.-) elindítottam és kb a bevezető után megakadtam és félretettem. De ezt vagy 3-4x mindegyik játék esetében. Aztán egyszer túllendültem és akkor már oké volt és behúzott. Tomb Raiderrel detto. A Definitive szenvedős fájós részét láttam vagy 4x mire végül túlverekedtem magam és nekifeküdtem a kampánynak. Rise pl. még azóta is 1%-on áll. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#168445) #87082240


#87082240
törölt tag

Ha már a téma a téma, nekem ez van és ez a kedvencem is:
[Dark Souls 3 Transitory Lands]

[ Szerkesztve ]

(#168446) marilllyo válasza #87082240 (#168445) üzenetére


marilllyo
veterán

Mondjuk, ami azt illeti ez tényleg jól néz ki.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#168447) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Patent Prompts PS5 Backwards Compatibility Rumours

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#168448) #20844032 válasza Sordoran (#168438) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én kiplatináztam, frozen wilds is 100%, nem kevés időm van benne, a zenéi a sejteimbe ivódtak.

(#168449) Raysen623


Raysen623
addikt

Monster Hunter World esetén hogyan lehet egy csapatban játszani? Nekünk valamiért nem sikerült...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#168450) mike1334 válasza #20844032 (#168448) üzenetére


mike1334
veterán

Ha lepörgött a Yakuza Kiwami és elfogyott a jóárasított game passom is, akkor vagy a HZD vagy a GTA V vagy az AC: Origins jön. Hétköznapra open world játékokat szeretek, mert ott az se baj, ha max egy órám van rá. Van még más hasonló kaliberű ow?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.