Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#169601) TheProb válasza ProEvoFan (#169599) üzenetére


TheProb
veterán

Én is így látom. Egyelőre.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#169602) Carlos Padre válasza Wesder (#169596) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Érthetően leírtam már többször is, de csakazért is jobban tudjátok, hogy mit akarok. Nem tudom mit tehetnék meg értetek :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#169603) vonSux válasza ProEvoFan (#169599) üzenetére


vonSux
őstag

Ugyan, a könnyű célpont is a játékélmény része ;]

(#169604) #20844032 válasza ProEvoFan (#169599) üzenetére


#20844032
törölt tag

Sok száz óra után bármi megy bárkinek. De pl. a soulslike játékokat ugyanígy dobják félre 1 óra játék után, hogy nekem ez sosem fog menni. De. Csak nem 1 óra után. De alig-alig van olyan játék, amihez ne kéne érteni, csak vannak olyanok, amik nem fognak megtanítani, meg van olyan, amiben a játék első fele, hogy a szádbarág mindent.

Carlos Padre: látom azért a gas grenade-et te is bírod :D

[ Szerkesztve ]

(#169605) Carlos Padre válasza TheProb (#169601) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Lehet elsőre elkeserítően hangzik majd, de nekem 1000+ órám van abban, hogy kontroller noobból egy elfogadható szintre lőjem magam. Egyszerűen csak találni kell egy játékot ami beszippant meg úgy is, hogy nem vagy sikeres az elején. Nekem ez az első SW Battlefront volt, imádtam, beleraktam vagy 600 órát, és sosem lesz már pozitív a k/d-m benne, de nagy élmény volt mikor észrevettem, hogy egyre többször zárom a kört pozitív mérleggel. Szóval nem kell elkönyvelni már a legelején, hogy szar vagy és úgysem fogsz beletanulni sose.
Egy jó tanács még, az aim assist legyen a legelső amit kikapcsolsz minden játékban mert sosem fog kialakulni az izommemória a kezedben.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#169606) saelin válasza TheProb (#169601) üzenetére


saelin
veterán

Csak játsz és kialakul magától. Valami casualabb multis játékot elővehetsz, mint pl a Paladins és Overwatch. Nyomod a quick playt tét nélkül amíg el nem kapod az ízét. De a legjobb tényleg az hogy ha egy singleplayer játékkal próbálkozol előbb. Borderlands, Bioshock, Prey, Metro Redux. Vagy ha nagyon klausztrofóbiásnak érzed magad fps-ekben, akkor próbálkozz tps-sel. A Warframe nagyon jó kezdésnek mert ha nagyon nem megy akkor mehet a közelharc... :D

Nekem személyes kedvenc tps-eim a Mass Effect Andromeda és a Ratchet & Clank. Nagyon jól néznek ki és tök jó benne a gunplay. A lényeg hogy ha tetszik a játék, akkor úgyis bele fogsz jönni úgy, hogy észre sem veszed. Az ember tanulékony és ugyan idővel, de nagyon sokmindenhez tud alkalmazkodni. :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#169607) troland26


troland26
őstag

Ezt a HORI Tac Pro Controllert próbálta már valaki ?

(#169608) jilian válasza hombre[EU] (#169582) üzenetére


jilian
addikt

Hát én ezeket nem is értem....
Ettől szinte jojózik a szemem, számomra ez nem is játék...és aprót idegesítő ha egy ilyen feltűnik a pályán.

Ezeket én külön szerverre raknám, tanuló ai-kkal aztán had tépje a haját a birkája. :D

Meg elküldeném dolgozni napi 8 órára a tűző napon, várja otthon egy üvöltő gyerek amikor hazaér, meg egy asszony akinek épp megjön a baja...na aaszem akkor a statja eléggé megsinylené....
🤣

[ Szerkesztve ]

(#169609) b. válasza troland26 (#169607) üzenetére


b.
félisten

felejtsd el ha rám hallgatsz. pár hete adtam el. :(

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#169610) b. válasza .LnB (#169589) üzenetére


b.
félisten

Ő most a mester PC műfajban :) [link]Érdemes végignézni hogy csapatja Doom ban.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#169611) Tegla80 válasza #20844032 (#169604) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha mar bf1 :B
Nekem a ruszki kes a kedvencem meg az M1917MG,de azert a gazt is birom. ;)
Plusz sztem jobban nez ki,ha a valos helyezesed mutatja ,mint a %-ot.

A k/d-m az hetkoznapi,de En spec nem is azert/arra jatszom.[link]

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#169612) Mike válasza Carlos Padre (#169605) üzenetére


Mike
veterán

izommemória :)
pont hogy ne kapcsolja ki
majd fél év múlva
elején a lent és a fent is problémás és nem az "izommemória"

(#169613) Mike válasza TheProb (#169590) üzenetére


Mike
veterán

megfogod

(#169614) Deck válasza ProEvoFan (#169599) üzenetére


Deck
titán

Elhiszem, hogy vannak akiknek nehéz a kontrollerel fps-t játszani de sokaknak meg nem. (mint ahogy vannak akiknek az egérrel is nehéz bánni pc-n) Rainbow is ps4-en fogy a legjobban, itt is van a topikba aki a doomot is kitolta max nehézségen. Semmi gond a kontrollerel :D Sok gyakorlás és rá kell érezni. Na max az érzékenységet nem szabad alapom hagyni. Bár én gripset használok, számomra azzal sokkal könnyebb. Annyira megszoktam anélkül nem megy ;]
Amúgy keress rá youtubeon sokan milyen jól játszanak kotnrollerrel :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#169615) Zoltn válasza b. (#169610) üzenetére


Zoltn
senior tag

1:36 nál van egy mob amit nem talál el! Béna! ;]

"Music is your only friend. Until the end!"

(#169616) urobee


urobee
tag

Sziasztok!

PS4re keresek olyan rallye-s játékot amiben van local multi, lehetőleg split screen.
WRC7-et próbáltuk, de eléggé fapados a split screen multija :/
Valami olyat szeretnénk ahol lehet teljes rally-t is menni egymás ellen, nem csak sima stage-eket.
Végső esetben az sem gáz, ha nem split screen, de az lenne a lényeg, hogy a rally mód kezelje a két játékost. (több stage egymás után, esetleg szerelés a versenyek közt, mint a "story" módban)

Köszi!

(#169617) james007007


james007007
csendes tag

Valaki tudja hogy milyen extra jart a black ops 4 pre order- hez (69.90 euros) nekem ugy remlik hogy valami booster meg 1200 pont ( azt se tudom mire lehet elkolteni) meg valami skin... de en semmit nem kaptam vagy rossz helyen keresem , valahol még aktiválni kell ezeket?

(#169618) .LnB válasza b. (#169610) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Őszintén nem látom, hogy ebben mi a nagy cucc. Ügyesen bunnyzik, és ennyi. És még csak nem is elsőre nyomja a játékot, ez látszik. Bármelyik jobb quakes szerintem így nyomja a Doom-ot. Ez csak mozgáskultúra kérdése.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169619) Mike


Mike
veterán

Hol lelkendezhetek a sword art online fatal buletten? már kinéztem egy ideje, pénteken nézegettem róla gameplay videókat, hogy milyen jó lenne vele játszani, erre nem leakciózza a Sony a hétvégére? És baromira tetszik! :) Jó eléggé arcade, meg a grafika sem nagy szám, de engem nem zavar a hosszú beszélgetések sora sem, a célzásrásegítést meg szerintem külön nekünk, kezdőknek találták ki. plusz egyáltalán nem nehéz (eddig) ha kicsit is taktikusan játszol. (tudom, nem alakul ki izommemória, de én nem sietek sehova :)

[ Szerkesztve ]

(#169620) troland26 válasza b. (#169609) üzenetére


troland26
őstag

Ok
Néztem róla pár vidinyót , el van engedve ...

(#169621) b. válasza .LnB (#169618) üzenetére


b.
félisten

Én is 5 évig Quakeztem :)
Kiemelkedően jó. Persze hogy mozgáskultúra, mint minden célzás, ez is az. Nem az ugrás- mozgás a nagy cucc benne, hanem hogy villámgyors mozgás közben betalál minden lövése, nagyon szép .

troland26 : Engedd el. Ok.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#169622) Carlos Padre válasza Tegla80 (#169611) üzenetére


Carlos Padre
veterán

500+ óra, az szép!

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#169623) b.


b.
félisten

Uzumaki Naruto beugrott végre akcióban hozzám a PS -re ! jó kis játéknak néz ki eddig.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#169624) saelin válasza troland26 (#169620) üzenetére


saelin
veterán

Az új scuf, ami xbox layouttal bír az is nagyon rossz lett. Valamit elcsesztek, mert sokan panaszkodnak hogy a karok dead zone-ja hatalmas. Tegnap néztem róla egy videót is, és szörnyű hogy ez így átmegy a teszt fázison... már ha volt egyáltalán olyan.

Szerk:
Az említett vidi. [link]

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#169625) hombre[EU] válasza urobee (#169616) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Most jött ki az új V-Rally esetleg nézz utánna. Szerintem a Dirt a legjobb a rally kategóriában,de annak a local multijáról nem tudok semmit

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#169626) Carlos Padre válasza saelin (#169624) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Epic fail :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#169627) b. válasza troland26 (#169620) üzenetére


b.
félisten

Ha mindképpen ilyesmiben gondolkodsz, akkor XIM-et próbálj venni, bár horror ára van, meg hát nem túl etikus hardver. :Y

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#169628) Carlos Padre válasza b. (#169627) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez a pay-to-win lényege.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#169629) b. válasza Carlos Padre (#169628) üzenetére


b.
félisten

na igen ez igaz :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#169630) Mike válasza hombre[EU] (#169625) üzenetére


Mike
veterán

van végre rendes porfelhő?

(#169631) hombre[EU] válasza b. (#169623) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Gondolkodtam rajta én is, de végül az ELEX lett. Jó játékot hozzá

Life, Uh, Finds A Way

(#169632) #20844032 válasza b. (#169629) üzenetére


#20844032
törölt tag

Attól mert fizet érte, egy tróger csalás marad. Én inkább a fakezű-féleszüek adójának hívnám.

(#169633) Deck válasza #20844032 (#169632) üzenetére


Deck
titán

Nem csalás csak nem etikus. Ez van sajnos.

PS5

(#169634) #20844032 válasza Deck (#169633) üzenetére


#20844032
törölt tag

A xim és társai nemlicenszelt, nem engedélyezett hardver. Szal de, az. Egyedül a hori licenszelt, a többiért úgy tosznám ki a gépeket a psn-ről a sony helyében, mint macskát szarni. Csakhát detektálni sem lehet őket, mert valós kontrollereket klónoznak. Ha ez nem csalás, akkor nem tudom mi az...Más kérdés, hogy a sony is szarjon sünt, amiért a horinak megengedi azt a szart gyártani.

(#169635) Deck válasza #20844032 (#169634) üzenetére


Deck
titán

Inkább csak külön kéne választani az egereseket a kontrollesektől. Mindenki játszon azon amin akar. Biztos vagyok benne, hogy ha akarná akkor a Sony kitilthatná a ximet is és az összes ilyet de nem akarják.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#169636) #20844032 válasza Deck (#169635) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem tudja kitiltani, mert nem is tudja, hogy az van rajta. Nem licenszelt kontrollert be sem fogadna a ps4, de a gép, a sony, a szerver, sem a semmilyen rendszer nem fogja tudni ezekkel a sunyitós szaroknál, hogy az ott nem egy kontroller, hanem valami más. Így szétválszatani sem fogja tudni. Szal szerintem le kéne állni ezzel a nemetikus dologgal, mert ez attól jóval több, mint nem etikus. De majd ha konszolidálódik a helyzet esetleg, és kettéválasztják, és ennek ellenére be fog menni a fakezű parasztja a sunnyogós szarjával a kontrolleresek közé, mert nem fogja elviselni hogy az egeresek között is csak szopni fog, akkor újratárgyaljuk ezt a óócsaknemetikus dolgot.

(#169637) HaZsolt


HaZsolt
őstag

PS4 Proból csak 1 verzió van (CUH 7***)? A limited kiadások is ugyanezek (pl Spider man edition, csak a festés más). Nem találtam többet az összegfoglalóban.

(#169638) oriic válasza #20844032 (#169636) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Nem tudja kitiltani, mert nem is tudja, hogy az van rajta."

Részben megoldható a tiltása. Fortnite-ban pár napig tilva volt minden XIM eszköz használata kb egy hete. Végül a készítők kidobtak egy beta firmwaret és újra működnek, de legalább látni lehet már, hogy van valami mozgolódás a témában.

Live-Die-Respawn

(#169639) Mike


Mike
veterán

hehe, most olvasom, hogy csak pc-n van minőségi játék :D

(#169640) #31683072


#31683072
törölt tag

Meg kell tanulni jobbak lenni joy al mint mások xim el .
Bár ez lehetetlennek tűnik de én nem adom fel soha ! :DDD
Amúgy én simán cheaterkenek könyvelem el őket azt kész.

(#169641) Mike válasza oriic (#169638) üzenetére


Mike
veterán

annyira szuper a kontroller az fpsekhez, hogy azért haragudtok az egeresekre :)

farkaskoma, mitől lenne cheater. használ egy eszközt

deck, ha velem fpsezel az etikus? tök béna vagyok kontrollerrel az egér billentyűzethez képest. jó mondjuk abban 20 éves gyakorlatom

[ Szerkesztve ]

(#169642) #20844032 válasza oriic (#169638) üzenetére


#20844032
törölt tag

Tehát nem a paltfromholderen múlik, hogy érzékelhető-e vagy sem. Nem ismerős a sztori? A csalások és az anticheat rendszereknél nem ugyanez a macska-egér harc van? Kell ez ide a konzolokhoz? Mint szar a zsebbe kb...

Mike: azért mert te fakézzel születtél még nem feltétlenül történt ez a baleset mindenkivel. Muskátli sem eszik mindenki, szal érted :)

[ Szerkesztve ]

(#169643) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

Sziasztok,

Mosonmagyaróvár/Győr környékén tudnátok ajánlani megbízható szervit, ahol kitakarítják, újrapasztázzák a gépet?

CUH-1004A típus és tudom, hogy alapból hangosabb, de most igazán elkezdett zavarni a hangja, illetve azt se akarom, hogy ezért menjen tönkre.

B verzió, hogy magam csinálom meg. Ehhez milyen felkészültség/alapanyag/szerszámok kellenek? Illetve melyik kehhez a legjobb segédlet? Videós vagy legalább fényképes kellene.

előre is köszi

Aurea mediocritas

(#169644) Mike válasza #20844032 (#169642) üzenetére


Mike
veterán

nem kell multi fpsezni. vagy kell venni xmiet

ki született fa kézzel? egérrel nem vagyok szar. csak azt már csinálom 20 éve, és képzeld még Thrustmaster botkormányom is van, azzal lehet igazán jól repülni, kár hogy hosszú ideje nem támogatja semmiféle program.

[ Szerkesztve ]

(#169645) Deck válasza #20844032 (#169642) üzenetére


Deck
titán

Mindenki használjon amit tud és amit akar. Mindenkinek ott a lehetőség, hogy vegyen ha akar. Az meg, hogy mu csalás és mi nem nem te döntöd el hanem a Sony :)

Mike: Semmi gond a kontrollerel.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#169646) #20844032 válasza Mike (#169644) üzenetére


#20844032
törölt tag

Vagy pl ennyi idősen növehetsz agyat is. Ez is egy opció. Érdemes lenne megfontolnod.

(#169647) Scarletiel válasza Deck (#169635) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Szerintem nem kellett volna a játékokra engedni konzol szinten az egeret, billentyűzetet. Sima netezésre, navigálásra miért is ne, de aki egérrel akar játszani annak ott a pc. Igen tudom, úgy elveszne egy réteg ember meg a PC-n is ott a kontroller akkor miért ne lehetne fordítva? Hát nem tudok erre jó magyarázatot adni csak azt, hogy mert igazságtalan a játékosokkal szemben. Különösen a kezdőkkel szemben.

(#169648) #31683072 válasza Mike (#169641) üzenetére


#31683072
törölt tag

Attól,hogy az esélyeit légyegesen megdobja vele.
Láttam már online közben alaposan megfigyelve ,hogy mozog egy ilyen karakter.
Hihetetlen gyorsasággal és pontossággal,irányváltásokkal.
Amit egy kontrolleren soha nem tudnál kivitelezni.
(Na ez keményen csalás)
És,hogy miért?
Mert ha mindenkinek ilyen ezköze lenne akkor ugyan olyan eséllyel indulna .
Hát ezért.

(#169649) Deck válasza #20844032 (#169646) üzenetére


Deck
titán

Személyeskedés, meg fentebb is sértegetés nélkül nem tudsz írni?

PS5

(#169650) Deck válasza #31683072 (#169648) üzenetére


Deck
titán

Én meg moniton játszok amin szinte nincs is input lag a tv-hez képest. Csalás ez is nem?

[ Szerkesztve ]

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.