Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#169151) CsonkaImo válasza Def26 (#169148) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Még csak most érdemes igazán.

(#169152) vonSux válasza marilllyo (#169114) üzenetére


vonSux
őstag

Ha játék zene azt mondoom, hogy ez az érzelmekre ható darab dobogtatja meg a szívemet :D LINK

(#169153) Lacko66 válasza dunc (#168973) üzenetére


Lacko66
tag

Kikapcsoltam a hdr-t, így már nem vakít annyira de ez még kevés. Kikapcsoltam a Deep Color kimenetet, ezzel tovább javult a helyzet de még mindig nem olyan amilyennek szeretném.
Van még esetleg valamilyen beállítási lehetőség ?

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#169154) gianni85 válasza saelin (#169127) üzenetére


gianni85
veterán

Lesz úgy értelme egyáltalán belekezdeni, hogy a Fallout 5-től a Fallout 75-ig kimaradt nálam? ;]

(#169155) seniman válasza gianni85 (#169154) üzenetére


seniman
addikt

FB csoportban a BF1 és a BFV közti hiányzó részeket kereste egy delikvens hasonlóképpen. :DD Csak ő komolyan is gondolta. :Y

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#169156) vonSux válasza Def26 (#169148) üzenetére


vonSux
őstag

God of war, Detroit, Spider man, teli Bf1 ès BFV szerverek +örök élet. Mi kell még? Szerintem a kérdésfeltevéssel már eldöntötted, hogy veszel :DDD

(#169157) .LnB válasza marilllyo (#169147) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem is értem.

Én kétszer vittem végig. Mindkétszer a saját személyiségem döntése szerint. Mármint nem erőltettem magam egyszer se, hogy a társadalmilag elfogadott döntéseket lépjem meg. Egyszer direkt nyugiba, másodjára direkt "tombolva". És az a vicc, hogy másodjára több karakter élte túl mint elsőre. De a fő karakterek mindig túlélték. Konkrétan Hank, és Luther volt aki a második végigjátszásban túlélte.

Azok a 0%-os statok durvák. :D Nem aggódsz magad miatt? Azért ez mégis tükröz valamit a jellemedből nem? ;]

Te, ha már felhoztad a zenés témát, és én meg kikeresgéltem amik nekem tetszenek, akkor kommentálhatnád is. :U Gondoltam majd jól megbeszéljük a dolgot. Erre semmi. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169158) gianni85 válasza seniman (#169155) üzenetére


gianni85
veterán

De azok legalább léteznek :)
Bár most a BF Vé jön, nem a BF5, vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#169159) Wesder válasza seniman (#169155) üzenetére


Wesder
félisten

Ott a 2/3/4
Nem is értem minek kereste.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#169160) james001


james001
veterán

Vicces,hogy 2 nap Nioh után se tudok túljutni az első bosson úgy,hogy azért farmoltam kicsit meg kicsit jobban kiismertem már a fegyvereket meg mozgásokat meg miegymás... Úgy néz ki nem nekem találták ki ezeket a souls like játékokat :( Amúgy is hack n slash-ből a gyorsabb aprítósabb stílusú játékok jönnek be mint pl. Nier vagy DMC,ezek a "stratégikusabb" lassabban folyó kardozások nem favoritjaim (avagy full béna és türelmetlen vagyok hozzájuk :D ). Csak annyira tetszik ez a japános szamurájos körítése a Nioh-nak,hogy muszáj volt kipróbálnom... De nem törlöm le egyből a játékot azért,még marad a gépen,csak most el kell temetnem azt a pár megölt agysejtemet először :DDD Majd egyszer még erőt veszek magamon és folytatom.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#169161) marilllyo válasza .LnB (#169157) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem szeretek telóról több embernek válaszolni mert az olyan körülményes. :( MGS zenékben egyébként erős. Mondjuk Morriocone Here's to you száma elég fura volt nekem anno. Bár én valahogy elutasítom a szériát... Még lehet kap egy esélyt...
Na az Ori-t adom. Az tényleg szép...
Nagyon más játékokkal játszunk. :) Bár egyébként nem nagyon tudok innen olyan embert, akivel totál egy vonalon lennék. Bár velem nehéz is... AC-K, sportjátékok, japánságok kilőve... :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#169162) nincsnév007 válasza Def26 (#169148) üzenetére


nincsnév007
őstag

nekem itt a ps7 a tévé alatt ha kell oda adom ;]

(#169163) Zsolt_16 válasza TheProb (#169136) üzenetére


Zsolt_16
tag

Amennyiben, ha online rendelted akkor él a 2 hét. Személyes vásárlás esetén nincs ilyen. :(

(#169164) mike1334 válasza james001 (#169160) üzenetére


mike1334
veterán

Ugyanezért próbáltam ki én is (nincs normális japán szamuráj játék), de nálam 2 óra után repült, a Bloodbornenal együtt...az élet túl rövid :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#169165) mike1334 válasza Zsolt_16 (#169163) üzenetére


mike1334
veterán

És ha telón vagy levélben? :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#169166) Deck válasza james001 (#169160) üzenetére


Deck
titán

Első boss nem nehéz. Dodgeal és támadással sima ügy. Próbáld próbáld próbáld csak.. :D

PS5

(#169167) Bogyi007 válasza RangerFox (#169141) üzenetére


Bogyi007
veterán

Na ugye!?

Tény hogy a Gow nagyon adta élményre, de mint átélés és érzelmileg a Detroit nekem is nagyobbat szólt.
Elvileg a békés és agresszív módból is meglett a legjobb ending, bár Marcusék forradalmi ágából nem vagyok biztos hogy ki tudtam hozni a legjobb verziót, ott ugyanis a végjátéknál átváltottam a békés tüntetésre, de ott mind az éneklés és a csók sem hatotta meg a közvéleményt és sz***á löttek minket, így a végső mentésre bevetettem a piszkos bombát ami után az összes android életben maradt, ellenben gondolom akkor Hank is odaveszett - bár erről nem lett videós megerősítés.

Amikor meg békés mederbe tereltem Marcusékat, akkor elvileg mindenki megmenekült kivéve a határon az egyik Jerry-t. Az a befejezés amit az androidok énekével kaptam meg örök emlék marad a számomra. Azt komolyan mondom, megkönnyeztem mikor az elnöknő kegyelmet adott.

(#169147) marilllyo: A legelső végigjátszásomnál, konkrétan Hanket öngyilkosságba kergettem...
A legelején elrontottam vele kapcsolatban egy dolgot (azt hiszem ott volt amikor a deviáns után rohantam és ő meg majdnem leesett a mélybe) amit uána javítani akartam és előre akartam hozni neki a nyomozást mindenáron, ez abban csúcsodott ki hogy lelőttem Chloe-t, ezek után Hank sikeresen játszotta le az orosz rulettet - ez nemhogy a barátaimnál nagyon a globális statisztikákban is közelített a 0%-hoz.

Pluszban itt Simon feláldozta magát értem, a társak közül csak Josh maradt életben az éneklés után és Karáék is a táborban a menekülésnél haltak meg...
Nagyon ramaty ending volt elsőre na...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#169168) .LnB válasza Bogyi007 (#169167) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De komoly, erről a befejezésről én nem tudtam. :) Szép. elsőre nálam nem lőtték le őket a csók után. Úgy, az is nagyon szép befejezés volt. Másodjára meg volt egy secret ending is, Hank-kel.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169169) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Találtam egy videót amin a Detroit karakterei vannak a játékból és élőben is. Jól sikerült digitalizálni őket...

Bakker erre ez után meg olyan jelenetet láttam a játékból amivel nem is találkoztam, pedig nekem is 91%-os volt a trófealista...
Autópáyás jelenet volt amin Karát üldözte connor és a végén Kara kilökte a zsarudroidot egy teherautó elé...
De komoly!

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#169170) b. válasza marilllyo (#169114) üzenetére


b.
félisten

Sajnos PS4 zenék annyira még nem ragadtak meg, Detroit eddig tetszik nekem is. Régebbi címek közül (régebbi gépeken ) imádtam a Silent Hill zenéit,[link]

Metal Gear zenéket ,
De platformtól elrugaszkodva,( remélem mindenki tudja ezt intelligensen kezelni)most kapaszkodjatok meg Halo! talán az egyik legepicebb zenék Halo alatt voltak.:) Még most is nagyon üt :) Érdemes meghallgatnotok Playstation szökevények! :DDD
[Halo]
Jó volt még így az Age of empires zenéje is, és az Age of Mythology is.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#169171) .LnB válasza Bogyi007 (#169169) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem az a jelenet volt, csak én nem löktem ki a kamion elé. Olyankor a két karaktert felváltva irányítod, és vigyáztam, hogy egyiküknek se essen baja. :)

Egyébként ha Hank-et nem mented meg a tetőn az nem olyan gáz. Nekem az után lett a Hank-es secret ending, de Chloe lelövése már komoly trauma neki.

A játék vége fele az android gyárban egyszer feláldoztam Conorral Hank-et, aztán masodjára nem. Amikor megmented az is szép jelenet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169172) TheProb válasza Zsolt_16 (#169163) üzenetére


TheProb
veterán

Onlány, személyes átvétellel. Úgy tudom, akkor is él a dolog.

Más:Az normális működés, hogy csak a DS4 jobb oldala rezeg, az is elég kerregősen?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#169173) troland26 válasza TheProb (#169172) üzenetére


troland26
őstag

Akkor is él . Mindkét markolatba van beépítve rezgőmotor . Próbáld ki másik játékkal is hátha...

(#169174) #31683072 válasza TheProb (#169172) üzenetére


#31683072
törölt tag

Mindkét oldalon van rezgő motor eltérő nehézségű félkör alakú súlyokkal.
Ha kerreg az sztem nem normális dolg.
Próbálj minnél több játékot ki.
Valamint hasonlítsd össze a másik kontrollerel...

(#169176) Rigormortiis válasza b. (#169170) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A mai napig libabőrös leszek, ha meghallom a Halo főcímdalát. Sosem lehet megunni.

Más:

Dragons Dogma zene

És persze a Nier Automata zenéi.

No meg a Dragon Age Inquisition zenéi.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#169177) WaterWave


WaterWave
veterán

Ma érkezik az új Cod... mindenkinek jó gyilkolászást :DDD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#169178) #31683072 válasza WaterWave (#169177) üzenetére


#31683072
törölt tag

Majd 90% akcióban... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#169179) #31683072 válasza b. (#169170) üzenetére


#31683072
törölt tag

Azért Crash avatárral idelinkelni a Halo zenéjét.... :D

[ Szerkesztve ]

(#169180) gianni85 válasza Cobra652 (#169175) üzenetére


gianni85
veterán

Kinek mi. Én 3 hét miatt nem klímázok

(#169181) petertoth10 válasza #31683072 (#169179) üzenetére


petertoth10
tag

Heló! Tud valaki ajánlani jack csatlakozós mikrofonos fejhallgatót PS4-hez? Maximum 10-20 ezer környékén, akár használtan is.

(#169182) Deck válasza petertoth10 (#169181) üzenetére


Deck
titán

Kingston HyperX Cloud Pro 23k

[ Szerkesztve ]

PS5

(#169183) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

RUINER

Rövid vélemény, fél óra játék után. Eddig a Prologue-t nyomtam végig. Nehéz, még normal-on is. De leginkább én az irányítás számlájára írom ezt. Kontrollerrel halál, én innentől inkább majd egérrel folytatom. Ezt leszámítva eddig fasza a játék. Nagyon erős hangulata van. Jól hozza ezt a mocskos, keleti, cyberpunk atmoszférát.

Itt a prologue játékmenete: [link]

Szóval jó játék így elsőre, de PS-re én nem ajánlanám az irányítás miatt. Biztos van aki nálam ügyesebb kontrollerrel, de ez nekik is kemény dió lenne szerintem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169184) Rigormortiis válasza Rigormortiis (#169176) üzenetére


Rigormortiis
addikt

És amíg el nem felejtem:

Banner Saga zene

Itt sajnos ritkán kerülnek szóba, pedig ps4re is megjelentek, és csodálatos játékok, de a Banner Sagák zenéje is iszonyatosan erős!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#169185) oriic válasza #31683072 (#169179) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jol tette. ;]

Live-Die-Respawn

(#169186) marilllyo


marilllyo
veterán

Leglibabőrebb ingame jelenet? :)
(Nehezítés:...nem cutscene..)

Erről talán könnyebb csevegni.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#169187) sp8787 válasza marilllyo (#169114) üzenetére


sp8787
addikt

(#169188) .LnB válasza marilllyo (#169186) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

a nem cutscene az mit takar? Hogy semmiféleképp nem átvezető jelenet? Vagy csak ne legyen cinematic jelenet? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169189) gianni85 válasza marilllyo (#169186) üzenetére


gianni85
veterán

Viva Piñata, az első perctől az utolsóig.

(#169190) sp8787 válasza james001 (#169160) üzenetére


sp8787
addikt

Ez melyik boss? Onryoki?

(#169191) Deck válasza sp8787 (#169190) üzenetére


Deck
titán

Az az első boss. Na de ha kiismerte volna a mozgásokat ahogy írja akkor menne neki.

PS5

(#169194) Mike válasza Deck (#169193) üzenetére


Mike
veterán

de addigra megették a farkasok

(#169195) penge111


penge111
addikt

Zenék szempontjából nekem Nier az etalon:

City Ruins

Austum park

De minden zenéje zseniális, ez egy koncert belőlük!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#169197) #80123904 válasza Deck (#169193) üzenetére


#80123904
törölt tag

Több, mint három éves játék. Szinte már ingyen osztogatták. Aki ennyi idő alatt sem játszotta végig az alapjátékot eddig a pontig, azt nem is érdekli.

Továbbá direkt nem írtam le az igazán spoileres részét. Tehát nincs mit.

(#169198) Deck válasza #80123904 (#169197) üzenetére


Deck
titán

Ettől függetlenül spoiler. Mindenki spilerbe szokta tenni az ilyen dolgokat függetlenül attól mikori. Én pl nemrég álltam neki, más is van itt a topikba aki nem rég kezdte.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#169199) sp8787 válasza Deck (#169191) üzenetére


sp8787
addikt

Azert ez nem ilyen egyszeru. Persze nem nehez de konnyunek se mondanam foleg ha az illeto meg nem jatszott ilyen jellegu jatekkal.

Amugy valojaban tenyleg csak par dolgot kell tudni Low-Stance, Ki-Pulse, Block es neha Dodge es nem szabad B Agility felett lenni mert ugy mar tenyleg nehez.

Lasd > Onryoki

(#169200) .LnB válasza marilllyo (#169186) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha cutscene nem lehet, akkor ez egy borzasztó nehéz kérdés. :D

MGS3 - Boss Fight. Szerintem 20 percig csak ültem a tv előtt és nem akartam megtenni. Gondoltam, ha elég ideig várok biztos kibékülnek vagy nemtudom. :) Talán ez lenne ha egyet kell mondani.

Viszont baromi sok van, Journey vége is nagyon jó volt. Limbo, Inside, bármelyik WoW raid első boss kill-je, és még órákig lehetne sorolni.

Ha cutscene lenne, akkor viszont egyértelmű a választásom.

(#169194) Mike Wááá ez mekkora komment! :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.