Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#169201) penge111 válasza #80123904 (#169197) üzenetére


penge111
addikt

ÁÁÁÁ bazz én is most witcherezek, pont este mentem át a szigetre :O Mondom péntek estére hagyom, meg hétvégére a főküldiket. Egyébkén 57 óra és 102 megoldott küldinél járok, és most hajóztam át a szigetre. Mondjuk annyira nem zavar a spoiler meg kell egyszer találni, nyilván nem ez a játék legnagyobb fordulata. Ma este csináltam Novigradba egy kurva hosszú küldisort, amiben egy elmebeteg sorozatgyilkosos, csonkolós ügyet kellett felgöngyölni, apám mekkorra küldi volt az is.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#169202) Deck válasza sp8787 (#169199) üzenetére


Deck
titán

Én ott a High stance-t használtam, támadás majd dodge és tartottam a tavolságot tőle. Sokféle képpen meglehet csinálni.

PS5

(#169203) gianni85 válasza penge111 (#169201) üzenetére


gianni85
veterán

Egyébként meg nem is akkora spoiler, mert ebből se Te, se Deck nem fogja tudni mikor és hol találjátok meg Ciri-t. Az ugye nyílvánvaló, hogy megtaláljátok. Ködsziget meg =/= Skellige :)

(#169204) b.kov


b.kov
senior tag

Sziasztok!
Van egy Sony Gold wireless headsetem. A kérdésem az lenne, hogy mennyire lehetséges ezt TV-n (LG B8) keresztül használni wireless módban? Ugye van hozzá egy USB adapter, amin keresztül tökéletesen működik géppel, és ps-sel, viszont TV-vel már nem sikerült elérni a kívánt működést.

Köszi. :R

(#169205) .LnB válasza penge111 (#169201) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nyugi az (is) olyan jelenet, hogy le fogod tojni, hogy tudtad előre. Érzelmileg baromira erős az a rész. És még csak nem is a jelenet rendezése vagy atmoszférája miatt. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169206) Deck válasza gianni85 (#169203) üzenetére


Deck
titán

Előbb-utóbb meglesz :D

PS5

(#169207) penge111 válasza .LnB (#169205) üzenetére


penge111
addikt

Egy dolog bassza a csőröm, nincs és ahogy olvastam nem is lesz benne sárkány, áááá nagyon sárkány buzi vagyok. Itt gondolom a wyvern a megfelelője, de az nem igazi sárkány. No, nem baj Dragon Age Inquisitionba majd halomra ölöm őket :)

@ b.kov: meg vagy elégedve a fülessel, én egy mezei vezetékes TDK-val nyomom, karácsonyra akarok egy ilyet beújítani. A Hellbladet tuti egy komoly fülessel tolom majd végig.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#169208) sp8787 válasza Deck (#169202) üzenetére


sp8787
addikt

Yep, mint ahogy mostanaban csinalom 1 Iai Quickdraw oszt csokolom. :D

(#169209) Deck válasza sp8787 (#169208) üzenetére


Deck
titán

Az már egy igen komoly szint, ha eléri valaki :D

PS5

(#169210) penge111 válasza Deck (#169209) üzenetére


penge111
addikt

Witcherben jársz már a lovaglós küldiknél, le kell győzni Velenben, meg Novigradban pár bajnokot. Csak azért kérdem mert nekem pl a legvégén bebugolt, szerintem már a döntő verseny lett volna, csak töltött, töltött a játék és a végén kiírta, hogy buktam a versenyt és nem is lehetett már ismételni azt a futamot. Ez remélem nem spoiler: Trancsír nagy pénzt tett rám, erre a küldire gondolok. Ez volt a legnagyobb bug amivel találkoztam, és baszta is a csőröm!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#169211) Mike válasza penge111 (#169207) üzenetére


Mike
veterán

én is szeretem a sárkanyokat. de megőlni őket már nem :(

(#169212) Deck válasza penge111 (#169210) üzenetére


Deck
titán

Nem rémlik. Ott tartok, hogy most tértem vissza kaer morhen-be :)

PS5

(#169213) penge111 válasza Mike (#169211) üzenetére


penge111
addikt

Én is sajnálom őket, de sajnos az Rpg-k 90%-ában sajnos meg kell őket ölni. Kettő is van ilyen otthon, méghogy nem léteznek sárkányok!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#169214) .LnB válasza penge111 (#169207) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És ez hogy működik akkor nálatok? Keresel magadnak egy szintén fiú sárkányt és utána..? ;] :DDD

Ja én is csípem a sárkányokat nagyon. FFXV-ben van pár. Bár... annyira nem a fősztori részeként. Én is vártam a Witcher-ben, hogy lesznek. De nincs.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169215) #80123904 válasza penge111 (#169210) üzenetére


#80123904
törölt tag

Az az egyetlen lovas futam (emlékeim szerint), amit csak egyszer lehet megpróbálni (vagy visszatöltögeted a mentést). Ott könnyű disqualify-oltatni magad, ha kicsit letérsz a megadott útról, akkor done.

"Egy dolog bassza a csőröm, nincs és ahogy olvastam nem is lesz benne sárkány, áááá nagyon sárkány buzi vagyok."
Van egy szörnyvadászós quest, aminek az a neve, hogy Dragon ;) Skelligén találod meg Fyresdal-nál

(#169216) marilllyo


marilllyo
veterán

Nagyon furcsállom, hogy senkinek sem jutott eszébe a Witcher 3-ból EZ a jelenet. Ciri utolsó harca, amikor már tisztában van azzal, hogy ereje nem evilági és megállíthatatlan. Számomra nagyon epic.

Aztán 2 jelenetet hoznék fel a Batman Arkham Knight-ból.
Itt Kevin Conroy hangja abszolút libabőr.

Illetve Ezt volt egy epic jelenet. Batman ugye feláldozná magát....

Alien Isolation jelenete...gyomorforgatóan félelmetes volt ingame. Itt még ugye nincs lángszóró...se semmi. :/

Senua kb minden bossfight-ja...de ez az utolsó ez tényleg rendben volt...

Far Cry 3 burning weed scene...mekkora már. Itt még új volt...itt még szerettük az ubit. Aztán ezt a küldit egy az egybe lemásolták a 4-be is ... Ubisoft...

SOMA talán legjobb pillanata. Amikor egy már-már labirintus-szerű hajóban kell eljutnod A-ból B-be... majd rohanva találj ki belőle úgy, hogy nem hibázhatsz mert üldöz valami lúdvérc.

Horizon-ban emlékszem még, amikor először tévedtem be egy ilyen "cauldron"-ba. Egyszerűen lenyűgöző volt, hogy mennyire olyan...mintha egy "Függetlenség napja" filmbéli űrhajóban császkálnék.

God of War-ból lehetne azért most mazsolázni keményen... illetve a Spiderman helikopteres jelenete ugyancsak jól sikerült...de azokat nem linkelném be...

Na persze videóról nézve egyáltalán nem üt...semekkorát. Nyilván, hogy átérezzük és értékeljük ezeket a jeleneteket benne kell lenni a játékban.

(#169200) .LnB: Egyedül az MGS első részével játszottam. Ami PSX-re jelent meg. Majdnem végigvittem, de aztán elakadtam valahol a vége felé. Nekem ez a szellemesdi...vagy mi a rosseb nem kéne bele. :(

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#169217) Peace válasza #80123904 (#169197) üzenetére


Peace
nagyúr

Több topictárs is nemrég kezdte el a játékot.

(#169218) .LnB válasza marilllyo (#169216) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezek közül mondjuk nekem egyik se olyan hűha. Már amivel játszottam.

És ha Arkham játékok, akkor ez a jelenet: [link] Azok az ütések ahogy durrogtak a fülesben mikor játszottam vele.. :)

God of War-ban tényleg van jó pár epic jelenet. És a Spider-Man-ben szintén.

MGS-ban csak nem Psycho Mantis-nál akadtál el? Az trükkös, és simán kijelenthetjük, hogy a mindenkori gamer kultúra egyik legkiemelkedőbb "ötlete". :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169219) oriic válasza .LnB (#169218) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"MGS-ban csak nem Psycho Mantis-nál akadtál el? Az trükkös, és simán kijelenthetjük, hogy a mindenkori gamer kultúra egyik legkiemelkedőbb "ötlete". :)"

Szomorú belegondolni, hogy mai világban egy ilyen ötletet hamar kipatchelnének a játékosok sírása miatt. :(

Live-Die-Respawn

(#169220) .LnB válasza oriic (#169219) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezért is lesz számomra nagyon érdekes majd a Death Stranding fogadtatása. Na nem a tesztek, mert minden gamer oldal megjátssza majd a sznobot, és Kojima miatt jó értékeléseket fog kapni. De vajon mi lesz majd az általános vélekedés a játékról? Szerintem nagyon sokakat fog kiborítani. Na nem azért mert ilyen ötletek lesznek benne. Mert ki tudja, a MGSV-ben se nagyon volt. És valljuk be ma már nem is működne az az ötlet. Viszont lesznek benne Kojimás dolgok dögivel szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169221) penge111


penge111
addikt

(#169222) .LnB válasza penge111 (#169221) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fúú haver! Ezért jár a pacsi! Ezt most nagyon köszi! Hova küldhetem a sört? :D
[kép]

Most nézem csak (miután már megrendeltem):

- ingyenes szállítás
- és még csak nem is az alap kiadás.

:DDD

Blade, a játék topikjába miért nem írod be?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169223) pr0bi válasza marilllyo (#169114) üzenetére


pr0bi
senior tag

Sok jó alkotás születik de az egyik legnagyobbat kihagytátok. Utóbbi évek legjobb, legeredetibb soundtrack-jét tette le asztalra a Nier automata.

(#169224) marilllyo válasza .LnB (#169218) üzenetére


marilllyo
veterán

Ott akadtam el, amikor megyek fel arra a nagy robotra és valaki kilőtt a kezemből valami kódkártyát és azt keresgettem valami csatornába...stb..stb.. Innentől szakadtak meg az emlékek. Biztos, hogy nem vittem végig.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#169225) penge111 válasza .LnB (#169222) üzenetére


penge111
addikt

Ha kipörgetted 8k-ért én akarok rá lenni az első vevő, benne vagy? Japán játékok topikjába bettetem!

pr0bi: azért olvass már vissza én is linkeltem a nier koncertjét, meg zenéit is! Hiszen zseniális, a legjobb zenéje van számomra a világon játékügyileg!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#169226) .LnB válasza penge111 (#169225) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kell neked? Meg akarod tartani? Mert ha nem, elküldöm én neked ingyen majd, aztán kijátszod.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169227) .LnB válasza marilllyo (#169224) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem tudom, hogy nem viszi azt a játéksorozatot végig mindenki. Esküszöm, kötelezővé tenném. Mint az Egri csillagok kiolvasását. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169228) Peace válasza .LnB (#169226) üzenetére


Peace
nagyúr

Detrout-ot nem küldesz? :-D Nem akarom megtartani csak kijátszani. :-P

(#169229) .LnB válasza Peace (#169228) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt már eladtam. :) Feltéve ha az Detroit akart lenni. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169230) Carlos Padre válasza WaterWave (#169177) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tegnap már mentek a szerverek. Vicces játék amúgy, 155giga üres helyre azt írta, hogy nem elég neki, és majdnem 2 órán át települt nálam az 50gigas day0 patch-el együtt. Mindezt egy Pro-n.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#169231) #95558144


#95558144
törölt tag

Gondoltam keresek egy játékot, amivel az RDR2-ig kihúzom, a Mafia III-ra esett a választás. Megjelenéskor már tettem vele egy próbát, nagyjából 4-5 óra után még a nyomát is eltávolítottam a HDD-ről.

Most nem volt annyira szerencsés, hogy ilyen sokáig húzza. Az első haiti küldetésig bírtam idegekkel. Gyerekek, ekkora igénytelen rakat szart, mint ez a játék, régen nem láttam! Hogy ezt a minőséget tudták letenni az asztalra Mafia III címszó alatt, az vérlázító. Ez egészen konkrétan előző generációs színvonal, minden tekintetben.

A látványvilág ratyadék, ilyen igénytelenül lekódolt vizualitást régen láttam játékban. Aki a bevilágítást csinálta, azt jogszabályban kéne örökre eltiltani a játékfejlesztéstől. A mozgás és a harcrendszer sajnálatra méltó, a bevérző képernyő már 2005 környékén is kezdett kínossá válni, 2016-ban meg egyenesen a fejlesztői alkotói válság ékes példája!

Egy szemétkupac az a játék, a jelenlegi generáció egyik szégyene!

Vonyítva töröltem le.

(#169232) RangerFox válasza penge111 (#169221) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nagyon köszi, meg is rendeltem. :R

(#169233) .LnB válasza #95558144 (#169231) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez azon ritka pillanatok egyike amikor jól beszélsz. Én még mikor Plus-ban volt ingyen, akkor se tettem be a Libary-ba.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169234) sirarcheer válasza #95558144 (#169231) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Én is hasonló cipőben járok, de Neke valószínű a GoWIII lesz befutó.
Remélem két hét alatt meglesz.

PSN: sirarcheer

(#169235) Carlos Padre válasza #95558144 (#169231) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ajánlom figyelmedbe a Syberia 3at.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#169236) marilllyo válasza .LnB (#169227) üzenetére


marilllyo
veterán

Az MGS szériában vannak ezek a "japános" dolgok. Tudom valaki már beszólt érte régebben, hogy "milyen hülye kifejezés az, hogy "túl japán"... de akkor is. Nem tudok tőlük elvonatkoztatni. Ami már egy kicsit is hajaz valami anime-ra azt már összehúzott szemöldökkel nézem. Talán ezért tetszett nekem a DMC és nem a régebbiek. Ott kevésbé lehetett ezt érezni. MGS V-nél annyira talán nem is ez zavart. Egyszerűen meguntam, hogy egyik küldi olyan volt mint a másik. Csak a lopakodás nem kötött le. Plusz ugye történet terén is illendő lett volna tisztában lennem azzal, hogy mégis ki-kinek a fia-borja. AZ OW-s összegzést kétszer néztem végig de nem voltam képes felfogni.
Nehéz elmagyarázni...és nem akarom, hogy kiutáljatok innen, hisz én vagyok az, akinek az Uncharted sorozat is egyszer jó volt. :DDD Ízlések csupán.

Bár ha japózunk, akkor az Ace Combat-ot várom. Arra kíváncsi vagyok. Meg a Resi 2 remaster is jöhet...
De idén megfogadtam, hogy az eltervezett backlogom egy részét letudom, akkor a Ground Zeroes kap egy esélyt. Nem hosszú... ki is trófizom, aztán meglátjuk, hogy meghozza-e a kedvem a PP-re.

(#169233) .LnB: Első és utolsó (majdnem) pre-order teljes árú játékom volt DIGITÁLISAN!!! Atya ég... el is égethettem volna azt a pénzt.
* szerk.: Ja nem...a Hardline-t is pre order vettem még PC-re. Talán ez a kettő volt... Igen jól látjátok...van érzékem hozzá.

Kezdhettek aggódni ugyanis előrendeltük az RDR2-t is haverral. ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#169237) penge111 válasza .LnB (#169226) üzenetére


penge111
addikt

ment pm

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#169238) Carlos Padre válasza .LnB (#169233) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Rasszisták vagytok az a baj :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#169239) NyMRooD válasza #80123904 (#169197) üzenetére


NyMRooD
őstag

Szerintem ne te döntsd el, hogy kit mi érdekelhet, engem speciel érdekel de még a korábbi részeket sem játszottam végig és azokat is szeretném végig vinni, de speciel munka, más hobbik, barátok és rengeteg más jó játék mellett nincs idő mindennel játszanom. Továbbá az "ingyen osztogatják" az 6 ezer forintot jelent, lehet, hogy ennyi megjelenés mellett valakinek az is problémát jelent. Egyébként annyira nem tartom nagy spoilernek, de azért az általános ps4 topikban oda lehetne figyelni.

A hozzászólásom nem ellened irányul hanem ez ellen a hozzáállás ellen, ne mi mondjuk már meg, hogy más mit gondoljon vagy, hogy hogy költekezzen, vannak akiknek mások a prioritásai.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#169240) Gery9112 válasza marilllyo (#169236) üzenetére


Gery9112
őstag

Nem mondasz hülyeséget, van olyan, hogy túl japán. Ezért az MSG, Valkyira nálam is kapásból roló. Egyedül a Zelda Breath of the Wild-al szenvedek mert maga a játék nagyon tetszik de ezek a beszélő békahalemberek meg a pillangószárny-fülű, kikentarcú, nagymellű, bizsuval körberakott, vernyákoló hangú csodaszökőkút nagyon elveszi a kedvem tőle.

kút

Valakinek meg ez jön be, nem vagyunk egyformák (szerencsére).

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#169241) penge111 válasza RangerFox (#169232) üzenetére


penge111
addikt

szívesen :C

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#169242) #20844032 válasza Gery9112 (#169240) üzenetére


#20844032
törölt tag

Fú én eléggé inkompatibilis vagyok a japóságokkal, de ez a játék a szívem csücske. Imádtam minden pillanatát.

(#169243) Tyler Durden válasza james001 (#169160) üzenetére

Játszottál már souls típusú gaméval? Én anno mikor ps3-ra megvettem a demon souls-t, akkor pár napig erőteljes kurv@anyázások közepette dobáltam a kontrollert /pedig nem szokásom/ :B Illetve magát a játékot is úgy sikerült beszereznem, hogy az illető azért adta el, mert neki már ezt a nehézségi szintet nem vette be a gyomra :D
Én lassan végzek az UC4-el, utána rávetem magamat, nagyon kíváncsi vagyok. Neked meg kitartás, ne add fel! (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#169244) james001 válasza Tyler Durden (#169243) üzenetére


james001
veterán

Demon's Souls meg Bloodborne-nal játszottam. Egyiket se bírtam sokáig :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#169245) #80123904 válasza NyMRooD (#169239) üzenetére


#80123904
törölt tag

Elhiheted, hogy leszarom kit és mi érdekel. Az sem érdekel, ha valakit zavar a kommentem tartalma, mert
1.) olyan dolgot írtam le benne, ami semennyire sem befolyásolja a játékhoz kapcsolódó élményfaktort

2.) ha 1 hete jelent volna meg a játék, akkor tag-ek közé tettem volna, de 3.5 évvel később ne már...(az 1. pont miatt)

3.) Aki kerülni akarja a dolgokat, az nem olvasta el, hisz gondolom fokozatosan olvassa az ember a topikot. Láthatta, hogy milyen kommentre reagáltam. Elkezdi olvasni az enyémet és "cutscene: geralt..." -> oh geralt a witcherből, akkor nem olvasom tovább. Ennyi a történet.

+1: penge111 sárkányos kommentje pl sokkal nagyobb spoiler (a rá adott válaszomban látható dolog miatt, hisz ott sem sárkány ellen megyünk, csak egy nagy drako ellen, pedig sárkányvadászatnak indul), mint amit én írtam

[ Szerkesztve ]

(#169246) .LnB válasza marilllyo (#169236) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erre csak azt tudom mondani amit ez ügyben mindig. Nyitottnak kell lenni! Én nagyjából 5-6 éve nyomtam végig az összeset. (logout-on külön írtam erről) A legmeghatározóbb játékos élményem az a játéksorozat.

(#169238) Carlos Padre :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169247) .LnB válasza james001 (#169244) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én se nyomtam még sose souls játékkal. De a Bloodburne ott pihen otthon. Most a Spider-Man után majdnem nekiálltam már. De úgy éreztem, nem áll még készen rá a csí-m. :D Pedig a Nioh is tetszik a témája miatt, a BB is a hangulata miatt. Viszont bevallom, félek tőle. Ha kikészít és nem tolom végig akkor hivatalosan is casual sz*r leszek már, és ezt nem tudnám feldolgozni a nagyképűségem miatt. Ergó idegösszeroppanást kapnék. :D Ha viszont erőltetném, akkor lehet idegből lebontom körülöttem a lakást. Szal' nagy a tét. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169248) Peace válasza .LnB (#169229) üzenetére


Peace
nagyúr

Az akart lenni, de persze nyilván vicc volt. Meg fogom venni.....egyszer tuti. :-D

(#169249) #20844032 válasza .LnB (#169247) üzenetére


#20844032
törölt tag

Így is az vagy, ha mersz nekiállni. Változás ezzel már nem áll be, csak a csicskastátuszt konzerválod! :DDD

(#169250) szabonorbkk


szabonorbkk
csendes tag

RDR2 + PRO 148.990 eddig ez a legolcsóbb ha még valaki nem rendelte elő :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.