Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#169101) Mike válasza .LnB (#169100) üzenetére


Mike
veterán

Ez tulipán

(#169102) TheProb


TheProb
veterán

Jelentem "beszálltam én is a pléjsztésünbe". :B Egyelőre még nem hirdetem meg a Fifa-t és a +kontrollert, mert még nagyon új nekem ez a konzolos téma. Mindig is óckodtam tőle, ami leginkább abban mertült ki, hogy "kontrollerrel hogy az istenbe lehet célozni?" Remélem bejön, ha nem, akkor van 2 hetem, hogy visszavigyem, mindent szépen csomagoltam ki. Vettem egy Horizon Zero Dawn-t használtan 5 rugóért, remélem le fog kötni és megszokom a kontrolleres irányítást.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#169103) #31683072 válasza TheProb (#169102) üzenetére


#31683072
törölt tag

Grat !
JÓ PACK :)
Kár is lenne a második kontrollert eladni mert jól jön az még valamikor.

Lnb:

:DD

Sztem nem /vega/ mert hónapok óta csak a szájában van és még mindig nincs elcsócsálva :DDD

(#169104) seniman válasza gianni85 (#169011) üzenetére


seniman
addikt

Jó az csak nem PS4-re.775-ös egymagos celeronra tökéletes. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#169105) Xaels


Xaels
félisten

Valaki egy kis Lara Croft And the Temple of Osiris coop móka?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#169106) #80123904 válasza TheProb (#169102) üzenetére


#80123904
törölt tag

Jó szórakozást hozzá :) :C

(#169107) WaterWave válasza TheProb (#169102) üzenetére


WaterWave
veterán

csapassad...

apropo holnap jelenik meg az új cod... ki veszi meg? mik a vélemények? vagy majd holnap?

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#169108) marilllyo válasza Xaels (#169105) üzenetére


marilllyo
veterán

K*rva jó kis game az. Sajni nem vagyok most ma-holnap gép előtt. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#169109) b. válasza WaterWave (#169107) üzenetére


b.
félisten

Én már megvettem de Pc re. überjó lesz:)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#169110) Xaels válasza marilllyo (#169108) üzenetére


Xaels
félisten

Kipróbáltam tegnap és az első 10 perc jobban adta a Tomb Raider feelinget mint az összes rebootolt média.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#169111) #20844032 válasza .LnB (#169100) üzenetére


#20844032
törölt tag

:C Fetrengek :DDD

(#169112) Bogyi007 válasza .LnB (#169100) üzenetére


Bogyi007
veterán

Szakadok a röhögéstől... :DDD :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#169113) mcwolf79 válasza WaterWave (#169107) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én már számolom Az órákat, hogy reggel legyen.
Amúgy most is stream-et nézek, És azt kell mondjam, Ez jó lesz. Kicsit lassítottak a játékmeneten, És így első blikkre Ez jót tett neki.
Holnap egész nap csapatom :C :C

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#169114) marilllyo


marilllyo
veterán

Ha megengeditek feldobnék egy kis fél/OFF témát. De csak ha normális keretek között marad. Ha baj, akkor a többi Topikgazda megvétózhatja (nem sértődöm meg).

A Detroit Become Human-nél teljesen elképedtem mennyire epic lett a soundtrack-je. Abszolút zseniális. Kara témája az valami huhh...

Kinek mi a kedvence? (Hogy ne legyen annyira off maradjunk PS4-re megjelent címeknél)

Most így gyorsan hipp-hopp visszagondolva...számomra ezek maradtak így emlékezetesek ebből az érából...

Detroit - Kara Theme

Arkham City menu theme

Witcher 3 - Vagabond
Meló mellett szauna-mesterkedem (ha tudjátok mit jelent) és van egy Witcher 3 témájú szaunaprogramom ezekkel a zenékkel. :)

Senua Sacrifice Hela fight theme

Dying Light Bozak Horde - Bolter Run

Alien Isolation - Mission 16

Far Cry 3 - jajj ezt majd kifelejtettem...

Na persze ezek Youtube-ról hallgatva messze nem hatnak annyira epic-nek de amikor a játék közben szól az valami elképesztő... Pl az Alien-nél azt hittem a túlvilágra f*som magam az izgalomtól...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#169115) troland26


troland26
őstag

Én is szívesen játszanék ilyen CoD félékkel , de csak nemrég raktam le az egeret és tértem át Ps re . Nem sikerült még megszokni az fps gameket ...nem nagyon áll rá még a kezem az fps nézetre ...tps nél nincs gond . Gondolom csak idő kérdése ...

(#169116) mcwolf79 válasza troland26 (#169115) üzenetére


mcwolf79
veterán

Néhány hónap gyakorlás és menni fog. :K

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#169117) marilllyo válasza troland26 (#169115) üzenetére


marilllyo
veterán

Abszolút....
De én ezt úgy szoktam megfogalmazni, hogy nem lesz jobb fps-t játszani kontrollerrel mint egérrel...de egy idő után nem fogod érezni az egér hiányát...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#169119) Carlos Padre válasza .LnB (#169094) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Használd ki hasznosan az idődet, zárd le futó ügyeidet, tölts minél több időt családoddal amíg lehet, mert utána hajajajjj.... ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#169120) .LnB válasza marilllyo (#169114) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Detroit zenéjét nagyon sokat hallgattam Spotify-on melóba. Kedvenc track-em nincs.
Ami kedvenc, az a Hellblade végén ami van, az Illusions. Az nagyon ütött, és önállóan is jó zene.

Nekem most hirtelen a Metal Gear Solid-ok zenéje jut még eszembe. Ott minden résznek van több olyan trackje amitől fel áll a szőr a kezemen.

Idén sokat hallgattam még a Final Fantasy XV soundtrackjét is, az is jó.

És ami itt off, de mindenképp a kedvenceim között van, az a WoW zenéje. Szinte bármelyik.

Hirtelen most ennyi.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169121) mike1334 válasza TheProb (#169102) üzenetére


mike1334
veterán

2 hét? Ugye nem a 14 napos elállásra gondolsz netes vásárlás esetén?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#169122) Zoleee83 válasza marilllyo (#169114) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nálam a Mafia 3 soudtrackje a sok rock-blues zenével az elsők között van, de pl. a Wolfenstein 2 zenéjét is sokat hallgatom.
Most a Far Cry 5 ami még nagyon tetszik.
Hiába, csak a rock-blues-metal vonal jöhet szóba zenei téren. 🤘
(Csak semmi diumdisung' :D )

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#169123) gamegod


gamegod
senior tag

God of War | God of War OST

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#169124) Wesder válasza Zoleee83 (#169122) üzenetére


Wesder
félisten

Sunset Overdrive OST-t javaslom akkor, jó kis Punk-Rock, ràadàsul a többségük a jàtékhoz íródott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#169125) RangerFox válasza marilllyo (#169114) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A Detroitnak tényleg nagyon jó a Soundtrackje, miután végigjátszottam, hetekig csak azt hallgattam kb. Nagyon produktívvá tett meló közben. Kara számát is szeretem, de a Run With Me és a Now is nagyon epic volt, amikor játék közben felcsendültek. De számomra Connoré a legjobb.

A GoW-nak nagyon epic lett minden dala, talán ez volt a legmeghatározóbb mind közül. A GoW 3 Remasteredből pedig ez nagyon megmaradt a fejemben.

Dishonored 2-ből ezt nagyon szeretem, mellesleg az egyik kedvenc játékom is ebből a generációból (legalábbis ott van a kedvenceim közt). Valamint egy újabb is: AC Odyssey.

MGS V Here's to you, The man who sold the world is emlékezetes volt.

[ Szerkesztve ]

(#169126) seniman válasza marilllyo (#169114) üzenetére


seniman
addikt

Devil may cry intro?

Megvan az egész album,nagyon beteg egy zene. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#169127) saelin


saelin
veterán

Valaki várja innen a Fallout 76-ot? Én akárhány videót nézek róla egyszerűen nem veszi be a gyomrom. Nagyon gagyi hatást kelt az egész.
Eddig semmi olyan tevékenységet nem mutattak, ami tényleg oda tudná szögezni a játékost hosszú-hosszú órákra. Mégis mit akar ezzel a Bethesda? Ha úgymond házon belül kell hasonlítgatnom, akkor az Elders Scrolls Online körbe pisálja ezt a modnak is kevés valamit. Szerintem hatalmasat fog bukni vele a studio. :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#169128) TheProb válasza mike1334 (#169121) üzenetére


TheProb
veterán

De, rosszul képzeltem el valamit?

Hangerőt nem lehet a PS-en állítani? A megszokott hangerőmön bömböl rajta minden, a TV-t meg nincs kedvem folyton "elállítgatni".
Illetve nem lehet valahogy növelni a betűméretet esetleg? Ágyból már eléggé sasolni kell, hogy el tudjam olvasni a dolgokat. (Tudom, vegyek szemüveget.. :D)

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#169129) RangerFox válasza RangerFox (#169125) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Még egy: Vampyr Main Theme

(#169130) Scholes9 válasza .LnB (#169100) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ehh :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#169131) marilllyo válasza RangerFox (#169125) üzenetére


marilllyo
veterán

Most egyébként, hogy hallgatgatom a Detroit Soundtrack-et annyira...de annyira sajnálom, hogy egy ekkora f*s ending jött össze... Valahogy az emberben benne marad ez és nem tud olyan jó szívvel visszagondolni rá. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#169132) mike1334 válasza TheProb (#169128) üzenetére


mike1334
veterán

Az alapvetően nem arról szól, hogy 2 hétig használod és ha nem tetszik, akkor visszaküldöd, hogy kössz, de nem. Arra van hogy kipróbáld. Van ahol szigorúbban veszik, és ha 1-2 óránál többet ment, akkor már értékcsökkenéssel kalkulálnak.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#169133) seniman válasza TheProb (#169128) üzenetére


seniman
addikt

Ne szemüveget,nagyobb tévét. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#169134) Bétaville válasza TheProb (#169128) üzenetére


Bétaville
senior tag

Betűméretet lehet állítani nagyobbra az biztos. Hogy én, hogy csináltam azt ne kérdezd, mert már nem tudnám elmondani. :D

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#169135) .LnB válasza .LnB (#169120) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na de én is konkretizálom kicsit jobban a zenéket, most kerültem gép elé.

Metal Gear Solid:

Donna Burke - Heavens Divide

Donna Burke - Sins of the Father (főleg 3:15-től uhh)

Snake Eater

Stefanie Joosten - Quiet's theme

Metal Gear Solid 2 Sons of Liberty (Ez vagy 3 évig volt a csengőhangom 1:02-től megvágva)

A Metal Gear Solid mint mindenben, zenében is toronymagasan minden más felett áll. Szerintem.

Final Fantasy XV:

Florence + The Machine - Stand By Me

Hellblade:

Illusion by Vnv Nation

Mirrors Edge:

Still Alive - Lisa Miskovsky

Ori and the Blind Forest:

Naru, Embracing the Light Várjátok ki a végét.

Portal 2:

Still Alive

Deus Ex: Human Revolution:

Icarus

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169136) TheProb válasza mike1334 (#169132) üzenetére


TheProb
veterán

Nem az a célom nekem se, hogy a 14 nap letelte előtt egy perccel megjelenek a bolt előtt, "bocs, mégse kell". Csak magára a 2hetes jogszabályra hivatkoztam. Nem szeretném visszavinni, ha nem muszáj. Gondolom idővel csak megszokom a célzást, hogy ne fél perc legyen, amíg megvan a target.. :D

Sale milyen gyakran van amúgy PS Store-ban? Most kb minden számomra érdekes cím akciós, de ha nem szökőévente akcióznak, akkor inkább nem spájzolnék most be...

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#169137) Wesder válasza .LnB (#169135) üzenetére


Wesder
félisten

Ez a Portal 1-nek a végezenéje, a 2.-nak a Want You Gone a címe.
Szerintem az jobban sikerült.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#169138) Xaels válasza .LnB (#169135) üzenetére


Xaels
félisten

Deus Ex-ét még asszony is bírta, fel kellett tennem az mp3-jára. Amúgy van egy kétlemezes válogatás játékzenékből a Londoni Philharmonic Orchestra előadásában. Az új Doom zenéi is nagyon jók, meg amitől mindig lehidalok az a Shadow Warrior-ban felcsendülő klasszikus a The Touch.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#169139) marilllyo válasza TheProb (#169136) üzenetére


marilllyo
veterán

Legfeljebb 3 havonta. Ennél csak gyakrabban. Plusz az ünnepek alatt jól be lehet spájzolni.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#169140) .LnB válasza Wesder (#169137) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így igaz, az is nagyon jó.

Nekem azok közül amit felsoroltam. A MGS-on kívül az Ori and the Blind Forest zene volt az amire még most is tisztán emlékszem. Mikor megszólalt a játékban rendesen sokkolt, letettem a kontrollert és "úristen". :) Kár, hogy rövid az a track. :( Van belőle egy nem hivatalos extended verzió mondjuk: [link] Az egész Ori OST kimagasló. Gyors offba is teszem mert PS-re nincs. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169141) RangerFox válasza marilllyo (#169131) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Detroit spoiler

Nekem sem sikerült a legjobb befejezés, Kara meghalt. És egy olyan kis apró, jelentéktelen dolog miatt,. hogy csak pislogtam, amikor megtudtam, hogy miért. Tiszta pillangó hatás effektus. De mindenki más életben maradt, aminek örültem.

Még nem találkoztam olyan játékkal, aminek ennyire erős narratívája lett volna. És épp emiatt leszek nehéz helyzetben, amikor majd GOTY-t kell választanom a 2018-as évre. Mert mint játék, a GoW sokkal jobban működött, de mint egy nagybetűs élmény és maga a téma, amit feszegetett, a Detroit felé húzza a voksom. Aztán majd a végén az RDR2 pontot tesz a kérdőjel helyére :DDD

(#169142) .LnB válasza marilllyo (#169131) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi lett a vége neked?

(#169141) RangerFox Nagyon durva ez az év. És csak egy év játéka lehet. Igazságtalanság.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169143) Carlos Padre válasza RangerFox (#169141) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Vagy a COD BOIIII ;)

Csak viccvót :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#169144) .LnB válasza Carlos Padre (#169143) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igyál még valamit. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169145) Carlos Padre válasza .LnB (#169142) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem idén nem ütött nagyot eddig semmi. Igaz a GOW-ot épp csak elkezdtem még, a Detroit-ot is csak nézegetem a mostani sale-ben, úgyhogy gyanús, hogy a RDR2 lesz az. Vagy a HZD megint :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#169146) .LnB válasza Carlos Padre (#169145) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A CoD BOVonalkód-os beszolásod után az abszintot tudnám ajánlani az üt. :D

Spider-Man, Detroit, és jön a RDR2 is. Igaz nekem ez az első PS-es évem a sok "pótlás" miatt is tűnik nekem erős évnek. Soha az életben nem játszottam ennyire jó játékokkal mint idén.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169147) marilllyo válasza .LnB (#169142) üzenetére


marilllyo
veterán

Ultimate fail. :(

Marcust nem volt ki megmentse a felvonuláson...Így North háborút robbantott ki, aminek hatására Kara-ékat agyonlőtték a határon... A záró képsor az volt, hogy Connor pisztolyt tart a fejéhez és öngyilkos lesz...
Mindez azért mert nem vittem magammal az androidot a lopós jelenetnél és mert Simon meghalt a toronyba. Innentől már baromi nehéz ebből jót kihozni. Igazából az utolsó 5 órában már veszett fejsze nyele volt az egész, ahogy néztem...

Végül is , akinek két mondata volt a játékba az nekem meghalt. ;] Na jó...asszem Hank nem..

Mondjuk gyanús volt, hogy sorba úgy végződtek a jelenetek, hogy a statisztika 0%-ot mutatott. :D Sőt volt olyan jelentem, amit két ismerősöm se látott pedig mindkettő kiplatizta. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#169148) Def26


Def26
félisten

Sziasztok!

Érdemes még venni ps4 -et vagy vűrjam meg a ps5 -öt inkább? :R

;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#169149) marilllyo válasza Def26 (#169148) üzenetére


marilllyo
veterán

Vegyél Ps4-et és majd két-három év múlva cserélj 5-re.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#169150) Neoteric válasza Def26 (#169148) üzenetére


Neoteric
addikt

Hagyd azt is, PS6 lesz az igazi, megéri várni.

;]

PSN: ne0teric_sAN

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.