Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#168251) seniman válasza Carlos Padre (#168248) üzenetére


seniman
addikt

A nagy ámérikában,a perek országában ezek a szutyok magyar zugwebshopok napi szinten járhatnának a bíróságra. :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#168252) mike1334 válasza Carlos Padre (#168248) üzenetére


mike1334
veterán

Nem. Nem jön létre szerződés a felek között...le van írva, te elfogadod a feltételt, aztán ennyi. Ebben nincs semmi balkáni, sőt...az, hogy van ahol benyelik a különbözetet (mert neki se annyiért fogja hozni a gyártó, amennyiért eredetileg gondolta) már más kérdés. Inkább az a balkáni, hogy ilyenkor beindul mindenkinél, hogy ez ennyiért jár neki, még ha a boltnak ez veszteség is. Biztos van olyan bolt, amelyik megengedheti magának, de a többség nem lesz ennyire "jó arc". Az előrendelés nem egyenlő az előszerződéssel vagy a vételi jog kikötésével. Indikatív ajánlat max.

seniman

Elég gáz is sok szempontból az amerikai jogrendszer, ahol a másik hibáján akarnak meggazdagodni. A magyar ezerszer normálisabb, itt csak a károdat térítik meg, többet nem.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#168253) james001 válasza marilllyo (#168244) üzenetére


james001
veterán

Melyik a harmadik? :DDD (Detroit?)
Amúgy köszi a válaszokat,nem gondoltam volna,hogy ilyen "tartalmas" :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#168254) Def26 válasza mike1334 (#168252) üzenetére


Def26
félisten

Jah, de a "kár" is elég relatív. Ki és hogyan állapítja meg mi a kár, ami anyagi vagy erkölcsi stb is lehet. Ez mennyit érhet meg és kinek. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#168255) mike1334 válasza Def26 (#168254) üzenetére


mike1334
veterán

A kár anyagi vonzata objektív, kellőképpen leszabályozott, hogy mit lehet kár alatt érteni. A többire meg ott a bíróság, eléggé kiforrott bírói gyakorlata van ám.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#168256) laci1117


laci1117
tag

4 óra AC Odyssey után azt kell mondjam ez elég unalmas és nyögvenyelős az Originshez képest :(
A katonáknak iszonyat lassan fogy az élete,ha 3 rám jön már esélyem sincs mert nekem egyből lecsapják a HP-mat, a ló mozgása terepen valami botrányos (a térkép tele van tereptárgyakkal és nyeklik-nyaklik benne a dög), a textúrák betöltése szintén elég mókás, vagy inkább siralmas :( Én pedig nem vagyok egy fps huszár, soha nem érdekelt, de ez látványosan "szenved".
Amennyire vártam, akkora csalódást lett belőle. :(

(#168257) marilllyo válasza james001 (#168253) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát szerintem egyforma hosszú a Detroittal. A Beyond annyira nem nagy durranás ilyen téren. Nagy varia nincs benne. Én tök büszke voltam magamra, hogy a Heavy Rain-t a legjobb befejezésre kanyarintottam ki... :) De platira már nem mentem rá. Annyira nagy becsben tartom azt az élményt... :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#168258) mcwolf79


mcwolf79
veterán

De jó hogy nálam nincs semmi varia : megvettem még viszonylag szolid árfolyamon az US store feltöltőt ,ki fizettem a 60 USD - t És készpasz. 16000 Ft környékén kijön a RDR2.

Más:
Tolom a Divinity OS2-t, És hát minden tiszteletem annak, aki nehebb fokozaton tolja. Asszem a PSC tesztben írták, hogy De jó, mert van benne ultra könnyű fokozat. Hát én már legkönnyebb fokozaton is megizzadok néha. Általában kellemes ezen a nehézség, De vannak szituk , mikor neki kell futnom a komolyabb csatáknak ( mondjuk úgy boss-oknak ). A legnehezebb fokozat szerintem vak mazochistáknak való.
Amúgy nagyon élvezem , megérdemelt a rengeteg 9-es És magasabb értékelés.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#168259) james001 válasza marilllyo (#168257) üzenetére


james001
veterán

Beyond-al nyomtam PS3-on,Heavy Rain valamiért kimaradt,de mivel úgyis begyűjtöttem plus-ban gondoltam teszek vele egy próbát. Remélem jobb lesz mint a Beyond,az annyira nem tetszett,mármint így sztori szempontból.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#168260) Mike válasza Def26 (#168254) üzenetére


Mike
veterán

le van írva mit vállalnak. csak el kell olvasni.

(#168261) Scholes9 válasza Deck (#168176) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Egyelőre nálam is pihen a játék, pedig az elején tetszett, aztán az első boss megállított és abba is maradt a dolog, pedig Bb már NG5+ megy, DS3 is megvolt Season Pass-szal együtt. Majd biztos folytatni fogom, de most úgy is RDR2 lesz a porondon :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#168262) b. válasza james001 (#168259) üzenetére


b.
félisten

nem feltétlenül jobb, inkább tartalmasabb.Az irányítás sajnos fertelmes benne, kellett 1-2 óra mire megszoktam, valamint kell pár óra a történetben, mire beindul. Ne add fel az elején, bármennyire is fárasztó, ha tanácsolhatom. Beyondot 2x vittem végig, eléggé untam már másodszorra. HR--t 3 x. ( negyedik inkább visszatöltögetés volt már csak)
Azon kevés sztori alapú játékok egyike, ahol 2 végigjátszásnak 100% , hogy van értelme, de nekem a 3. is megérte.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#168263) vonSux válasza james001 (#168259) üzenetére


vonSux
őstag

Mindenképpen ugorj rá. Kinézetre és egy-egy irányítási megoldással kapcsolatban már kicsit poros a HR, de pl a sztorija nálam köröket ver a Beyondra.

(#168264) tuki2200 válasza Rage47 (#168238) üzenetére


tuki2200
senior tag

Librinel iden 3x is volt mar alkalmam ra(Beleriand dalai, Harry potter, Legendas allatok..), hogy elorendeltem, felment kozben az ára, de nem ertesitettek rola semmi, hanem amikor megjelent az elorendelt aron vettem at. Csak onnan tudtam, hogy emelkedett, hogy néztem nem-e tolodik megint a megjelenes.. szoval nem minden magyar bolt ilyen :)

[ Szerkesztve ]

(#168265) Lackooo84 válasza tuki2200 (#168264) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Jobb helyeken az előrendelés árgarancia is egyben.

The Truth is out there...

(#168266) bghistvan


bghistvan
senior tag

Üdv!

Van itt valaki aki Gran Turismo Sport-ot esetleg Project Cars 2-t től Thrustmaster T150-el?
Úgy általában mik a tapasztalatok erről a tipusról?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#168267) mcwolf79 válasza bghistvan (#168266) üzenetére


mcwolf79
veterán

Jó kormány, ajánlott termék az említett két játékhoz.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#168268) balinthun


balinthun
tag

Ez a Driveclub mennyire jó. Graf, vezetési élmény, prezentáció. Pár éve próbáltam, akkor nem, de most nagyon beadta. Egy jó soundtrack hiányzik belőle.

Most akciós,akit érdekel a stílus tegyen próbát.

(#168269) mcwolf79 válasza balinthun (#168268) üzenetére


mcwolf79
veterán

Egyedül engem abban a framerate zavar. Valahogy Nem érzem elégnek a 30 fps-t . olyan mintha Nem is lenne annyi. FH4-ben valahogy smooth-abb a 30 fps, Driveclub-ban mintha röcögne. Oké hogy nagyon szép meg minden, de futhatna jobban Pro-n.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#168270) gianni85 válasza mcwolf79 (#168269) üzenetére


gianni85
veterán

Sajnos Sony szélnek eresztette az Evolution-t mielőtt csinálhattak volna pro patch-et

(#168271) Neoteric


Neoteric
addikt

US Storeon EA Sale van, $5-10-ért dobálnak elég sokmindent. [link]

PSN: ne0teric_sAN

(#168272) Nayrobi válasza balinthun (#168268) üzenetére


Nayrobi
őstag

Vedd meg a season passt, a karrier hosszát megnégyszerezi, plusz a autók számát is megduplázza, nagyon megéri.

(#168273) rumkola válasza Lackooo84 (#168265) üzenetére


rumkola
veterán

Aminek nincs még ára arra hogyan tudna adni a kereskedő pontos árat előre. Úristen, óvoda....

[ Szerkesztve ]

(#168274) #20844032 válasza gianni85 (#168270) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ettől még éppenséggel csinálhattak volna, ahogy VR verzát is megcsinálták még.

(#168275) Lackooo84 válasza rumkola (#168273) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát most konkrétan nem az ár nélküli termékekre gondoltam...

The Truth is out there...

(#168276) gianni85 válasza #20844032 (#168274) üzenetére


gianni85
veterán

Gondolom $ony azt erőltette, ami jobban megtérült. Inkább egy fizetős tartalom, mint ingyenes boost.

(#168277) #31683072 válasza Lackooo84 (#168265) üzenetére


#31683072
törölt tag

Ez oké is lenne de,hogy a P@csbe legyen árgarancia ha a boltok is emeltebb áron fogják kapni a tervezetthez képest?
Vagy adnák a felháborodott előrendők kedvéért bukóval illetve kisseb haszonnal?...
Én tökre megértem az emelést és rögtön el is fogadtam.

[ Szerkesztve ]

(#168278) #31683072 válasza rumkola (#168273) üzenetére


#31683072
törölt tag

Jaja és még az ovoda egy enyhe kifejezés erre!
Komolyan mondom tegnap óta ez a fillér b@aszás megy!
Egyszerűen nem képesek megérteni itt sokan,hogy a boltoknak is meg kell élniük valahogy és nem fognak senkinek ~ 1000 ft ot csak úgy ajándékba osztogati!

Ez álltalánosságba:

Persze ez a sok felesleges Hsz az áremelésről persze nem OFF mi?
Csak az mikor tisztítanám a gépem és segítséget kérnék hozzá!....
Gyönyörü.

Grat.

[ Szerkesztve ]

(#168279) Lackooo84 válasza #31683072 (#168277) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát nem tudom, kérdezd meg pl. az amazont, hogy ők hogyan csinálják. :DD Ott ha közben drágul a cucc, akkor is az eredeti áron kapom, ha olcsóbb lesz, akkor meg az olcsóbb áron.

The Truth is out there...

(#168280) #31683072 válasza Lackooo84 (#168279) üzenetére


#31683072
törölt tag

Nem offolok többet.
Szerintem erre te is tudod a válszat,hogy miért nem változik ott az ár.....

(#168281) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ilyenkor mivan? Miert 77%? Mit kene meg csinalnom?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#168282) gianni85 válasza Sirandrish (#168281) üzenetére


gianni85
veterán

Még tudod lejjebb görgetni :)
Lesz még 2x5 crime

(#168283) Sirandrish válasza gianni85 (#168282) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ne basszáfel :D
Épp csak a szemem nem veri ki...rákukk :D
Thenksz :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#168284) Jim-X


Jim-X
őstag

Detroit megeri most ennyiert? :F

Oszinten szolva nem nagyon lesz idom vele mostansag jatszani, de ha nem lesz ennel olcsobb akkor behuzom... Vagy esetleg PS plusba berakjak ingyenesnek? ;]

A játék az nem játék!

(#168285) szallasi007


szallasi007
őstag

Új AC-t megvettem tegnap unalmamban. Grafika talán szebb lett mint az Originsben, viszont tényleg sokat tölt. Átvezető videók között konkrétan zavaróan sokat, ha repkedsz a sassal és visszabújsz a karakter bőrébe ott is tölt.
Térkép mérete meg nem tudom hogy csak érzetre de sokkal nagyobb lett - cikkeket nem olvastam szóval ha mindenhol leírták hogy mennyivel nőtt az elődhöz képest akkor sry.
Mellékküldetések is pofásak bár még csak 3 órát játszottam.

(#168286) gianni85 válasza Jim-X (#168284) üzenetére


gianni85
veterán

Vedd meg használtan lemezen, aztán eladod. Egy hétvége alatt végig lehet vinni. Jó játék, de ilyeneket vétek digitálisan megvenni. Én max pár ezer forintot adnék érte storeban.

(#168287) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Aki előrendelte a Call of Duty: Black Ops IIII-et:

Úgy néz ki 100GB minimum kelleni fog:
'Call of Duty: Black Ops 4' Requires 100GB Of Space

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#168288) oriic válasza l.skywalker (#168287) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tippre ez az összes DLC-vel kibővített mérete lesz. Mint IW-nél és BO3-nál.

Live-Die-Respawn

(#168289) Peace válasza #31683072 (#168278) üzenetére


Peace
nagyúr

Ne idegeskedj, nem tesz jót az egészségnek. ;) Szó sincs fillér b@aszásról. Nem szoktam játékot előrendelni, ez volt az első PS4-re. PC-re minden esetben kódokat vásároltam előrendelésben. Azért rendeltem innen, mert itt volt a legolcsóbb és ez a 45 perc trolizás belefér nekem ennyiért. Feltételeztem, hogy a rendelés visszaigazolás árral feltüntetve azt jelenti, hogy ennyit is fogok érte fizetni. Meglepett, hogy változott az ár és erről nem tájékoztattak. Tisztáztam velük, lemondtam a rendelést. 19-ért már 1 metrómegállóra is kapok belőle. Ennyi a történet. Én voltam naiv, nem voltam tisztában vele, hogy ez az e-mail nem garancia a végleges árra. Steam kód előrendelésnél kifizettem a feltüntetett összeget és megjelenés napján kaptam a kódot. Más világ.

(#168290) erahurka válasza Peace (#168289) üzenetére


erahurka
félisten

Vicces hogy én kaptam levelet az árváltozásról, pedig nem rendeltem elő. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#168291) Peace válasza erahurka (#168290) üzenetére


Peace
nagyúr

Mindenkit kiértesítettek biztos, aki nem rendelt elő. :P

(#168292) seniman válasza Peace (#168289) üzenetére


seniman
addikt

Jogos.A múltkor egy félgépet néztem 13-ért az aprón,rá is írtam,hogy érdekelne,erre másnapra felqrta az árat 18-ra.Rá is írtam,hogy köszi,de így már tárgytalan.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#168293) Carlos Padre válasza Lackooo84 (#168275) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A VR előbb volt mint a Pro, nem?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#168294) NyMRooD válasza rumkola (#168273) üzenetére


NyMRooD
őstag

Pl A konzolvilág nem ír ki addig árat. Ez a bolt arra ment, hogy mindenkinél olcsóbban írta ki, hogy nála rendeljék elő, félrevezették a vásárlókat mert nem tudták, hogy mennyi lesz a valós ár mégis kiírtak egyett.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#168295) Carlos Padre válasza #31683072 (#168278) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez is egy nézőpont igen.

Az meg egy másik, hogy az előrendelés egy promóciós eszköz a bolt részéről amivel vásárlókat csalogat magához. Rendeld elő nálunk és a megrendeléskori áron! meg is kapod megjelenéskor! , hisz félre teszünk neked egyet. Amelyik cég nem így működik,annak hamar elfogynak a vásárlói. Persze csak nem balkáni országokban.

Ha és még valami, ez nem óvoda meg fillerbaszás hanem tudatos vásárlás. Otthon még nem megszokott, de "Customer always right". A hozzátok hasonlóknak kell megtanulni, hogy nem a vásárlók nyújtanak szolgáltatás a bolt felé, nem a bolt tartja el a vásárlókat, nem a bolt fedezi a vásárlók kiadasait. Merjetek nem csicskák lenni, mert ha azok vagytok úgy is kezelnek benneteket.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#168296) Carlos Padre válasza l.skywalker (#168287) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Playstation ügyekben nem vagy valami naprakész :D
Azért kösz az infót.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#168297) #20844032 válasza Carlos Padre (#168293) üzenetére


#20844032
törölt tag

Egyszerre lett bemutatva a pro a slim meg a psvr. Nem pont egyszerre lehetett kapni, de ilyen egy hónapon belül jöttek.

(#168298) mike1334 válasza Carlos Padre (#168295) üzenetére


mike1334
veterán

Szóval a vásárlónak mindig igaza van, akkor is, ha a bolt - a jogszabályoknak egyébként teljesen megfelelően eljárva - kiírja a honlapján, hogy az előrendeléssel nem jön létre szerződés, nem garantálja, hogy nem lesz áremelés, és az előrendelés se téged se őt nem kötelez? Azért ez kemény. Írj a fogyasztóvédelemnek és körberöhögnek.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#168299) #20844032 válasza Carlos Padre (#168295) üzenetére


#20844032
törölt tag

Itt arról van szó, hogy ezek ilyen kisboltok, akik sokszor irreális árakat adnak meg, csakhogy náluk add le a rendelést. Mondjuk a userek sem százasak, ha fenntartás nélkül benyelik, hogy egy zugbolt ötezerrel olcsóbban fogja adni, mint a forgalmazó. De legalábbis gáz ezek után még beverni a hisztit is.

[ Szerkesztve ]

(#168300) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Sosem voltam egy nagy horrorjátékos, de pár hete végigtoltam a Resi VII-et, ami nagyon behúzott, így egy baba kis akcióban megvettem a The Evil Within-t (meg azóta a második részt is). Grafikailag eléggé previous gen, de mégis van benne valami oldschool báj, ami miatt jó nézni. Kicsit a régebbi Residentekre, Silent Hillre, meg az Alone in the Dark ezer éves részeire emlékeztet. Ajánlom.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.