Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#168851) Deck válasza penge111 (#168850) üzenetére


Deck
titán

Animéből csakis a DM!

A játék meg fantasztikus. Látom akkor nem csak én toltam :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#168852) Theory66 válasza .LnB (#168849) üzenetére


Theory66
aktív tag

Nálunk is, úgy értettem hogy egy 28 éves férfi aki ráadásul apuka is, nem játszik, mert azt a gyerekek csinálják. A múltkor már megbeszéltük hogy akkor van játék nálad is meg nálam is, mikor a kölök alszik ha még emlékszel :D

(#168853) Robi86


Robi86
senior tag

Hali!
Full HD ről váltottam 4K tvre, amire nem hajlandó képet küldeni a ps. Van a psnek valami "csökkentett" módja ami reseteli az eddigi kép beállításokat?

(#168854) markknight válasza .LnB (#168849) üzenetére


markknight
veterán

Gamepass-ban bent volt annó én végigjátszottam, elég ötletes kis játék, de mint minden indi cím, ez is néha érthetetlenül elkezd akadni. Nekem bejött, az 1000 fekvőtámaszos öcsi, meg elég nehezen de sikerült :D Kicsit olyan szárnyas fejvadász feeling.

(#168855) Deck válasza penge111 (#168850) üzenetére


Deck
titán

Ha már így feljött.. :D
A Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist-el van aki játszik innen?

PS5

(#168856) d@vee válasza .LnB (#168839) üzenetére


d@vee
őstag

Multihoz kell, arra nekem nem opció a PS(van PS+ előfizum, a havi gammák miatt). A BF5 bétát toltam rajta, a framerate, grafika és az irányítás nem jött be. És nincs CS 1.6 :DDD Ellenben megjelenés óta rá vagyok állva a Warface-re, azt meg simán tolom kontrollerrel.
Egy PS mellé kell egy PC is és a játékipar lényeges része le van fedve nálam.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#168857) Rigormortiis válasza penge111 (#168850) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ejj, annak idején ment a tv-ben is, ha jól emlékszem. "Téged választalak, kékszemű hósárkány." Kb ennyi maradt meg belőle.

Szerk.: vagy az a Pokemon volt? Tököm nem emlékszik már rá.

Én nem csíptem a gwentet sem, meg más játékbeli kártyajátékot, utoljára a Final Fantasy 8-ban öltem bele több időt, az pedig nem tegnap volt.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#168858) #95558144 válasza Theory66 (#168846) üzenetére


#95558144
törölt tag

Kedves, megértő feleség lehet...

(#168859) Theory66 válasza #95558144 (#168858) üzenetére


Theory66
aktív tag

Egyébként az, csak néha már kicsit türelmetlen és fáradt, mert másfél éve nem alszunk rendesen a gyerek miatt, plusz segítsége sem nagyon van nap közben.

(#168860) #95558144 válasza Theory66 (#168859) üzenetére


#95558144
törölt tag

Én soha nem vennék el olyan nőt, aki nem tudja elfogadni a hobbimat, meg megjegyzéseket tesz rá, de hát nem vagyunk egyformák...

(#168861) Theory66 válasza #95558144 (#168860) üzenetére


Theory66
aktív tag

Apa kezdődik ... Hallottál te már az egymás hibáinak elfogadásáról? Ha se neked, sem a párodnak nincs olyan dolga ami néha bosszantja a másikat, gratulálok, de kötve hiszem hogy így lenne.

[ Szerkesztve ]

(#168862) AxBattler válasza Xaels (#168504) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez melyik kuponakció, és hol találom / tölthetem?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#168863) #95558144 válasza Theory66 (#168861) üzenetére


#95558144
törölt tag

Semmiképp nem az én lényegi részem, a hobbim, vagy a hobbim közül bármi. Sőt, van olyan hobbim, amire néha eljön velem, pedig nem az ő hobbija, és mégis részese mondván, hogy jó érzéssel tölti el, hogy a hobbim művelése közben lát.

Nem vagyunk egyformák.

(#168864) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Nem tudom mit csavargattak a szervereken, de a BOIIII meglepően hamar lejött. Játszottam is mellette és a bő 50 GB lejött másfél óra alatt. Eddig ha nem volt pihenő üzemmódban ennyivel órákig piszmogott. És ez az elmúlt pár napban tünt fel, hogy hamar leszedi a dolgokat.
Más nem tapasztalt hasonlót?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#168865) Tyler Durden válasza Deck (#168848) üzenetére

Anno nintendo ds-en olyan 2k órát pakoltam bele, volt, hogy a metrón nem a jó állomáson szálltam le, mert "kicsit" belemerültem a csatába :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#168866) Deck válasza mcwolf79 (#168864) üzenetére


Deck
titán

Én mindig 30mb/s-el szedek. Gyors mindig a letöltés.

PS5

(#168867) Deck válasza Tyler Durden (#168865) üzenetére


Deck
titán

Ellehet vele ütni az időt az biztos.:D
Van ps4-re is. Mehet megint a 2k óra ;]

PS5

(#168868) .LnB válasza d@vee (#168856) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így érthető.

(#168864) mcwolf79 Írjátok inkább, hogy BO4, mert az a vonalkód a BO után... szerintem a Lidl-ben a pénztáros be tudná olvasni. :) És WC papírt dobna ki a rendszer. ;]

(#168863) Urizen Amennyire megismertünk itt téged, gondoltuk, hogy egy nyugodt, megértő nő lehet a párod. :D Én úgy voltam vele, hogy keresek egy jó csajt, aztán majd alakul a dolog. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#168869) Rage47 válasza mcwolf79 (#168864) üzenetére


Rage47
veterán

Pár hónapja reszeltek rajta szerintem, mert azóta gyors.

(#168870) #80123904 válasza ProEvoFan (#168826) üzenetére


#80123904
törölt tag

Szerintem jó marketing döntés volt ez. Ez már kellő akció ahhoz, hogy megmozgassanak egy újabb nagyobb csoportot, akik megveszik. Én is úgy voltam vele, hogy majd az RDR2 után vagy feketepénteken.
Viszont 13 ezerért nekem maximálisan megérte behúzni. Legrosszabb esetben is 1000 ft / óra lesz a szórakozás költsége, de inkább több, mert szeretem a TR játékokat maxolni.

Jön a fekete péntek és pár játék durva akciót fog kapni. Pl az AC Ody-ra várok egy 30%-os akciót (ahogy az Origins is megkapta tavaly). Detroit - SpiderMan - ... stb.
Megjelenik az RDR2 is.

Ezen a héten még ellenfele (akciós) vásárlás szempontjából (hisz aki akarta, megvette teljes áron a közelmúltban megjelent nagyobb címeket). Persze azok körében, akik megakarták venni előbb utóbb.

(#168871) Tyler Durden válasza mcwolf79 (#168864) üzenetére

Dehogynem, én a Nioh Complete Editiont mikor megvettem, akkor seperc alatt lekapta. Pislogtam is, hogy mi ez a sebesség, nem ezt szoktam meg..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#168872) Tyler Durden válasza Deck (#168867) üzenetére

Menne hidd el, de azok az évek sajna már elmúltak, mikor ment a full time gamerkedés (: Mostanság már be kell osztani az időt, bele se kezdek olyan mutatványba, ami ilyen szinten időrabló :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#168873) crue válasza Deck (#168866) üzenetére


crue
őstag

Már írtad máskor is, de ebből nem derül ki, hogy megabitre (Mb) vagy megabyte-ra (MB) gondolsz.

(#168874) #80123904 válasza penge111 (#168847) üzenetére


#80123904
törölt tag

Nem tudom, hogy néztél már róla videókat, de a standalone gwent játék csak alapjaiban olyan, mint a Witcher 3-n belüli. Sokat dolgoztak rajta a készítők, hogy élvezhető legyen PvP-ben.
Nem azt mondom, hogy hozza a HS szintjét, de remek kis alkotás lett.
Igazából azért különleges az a játék, mert a CDPR-nél nem akarták megcsinálni. Sokáig kérlelte őket a játékos közösség, de ők nemet mondtak, mert szerintük nem pvp-re lett kitalálva a játékmód és nem lenne szórakoztató hosszú távon. Aztán egyszer csak sikert ért el a kérlelés és megcsinálták nekünk, játékosoknak. Ingyen. Nem sok fejlesztő/kiadó tenne ilyet. :R

(#168875) penge111


penge111
addikt

Én egy jó kis Japán játék akcióra várok, mióta van ps4-em (április) ilyet csak egyszer láttam, pedig van pár jrpg, amit jó áron zsákolnom kellene, arra tartogatom a digitális pénzecskémet.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#168876) Deck válasza crue (#168873) üzenetére


Deck
titán

30MB jön le másodpercenként. :R Ez a max az itthoni netemmel.
Bocs, nem megy ez nekem :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5

(#168877) headhunter86


headhunter86
senior tag

Tegnap aktiváltam a 14 napos free PS+-om. Mivel Horizon Complete is akciós volt, és még PS+ adott extra 10%-ot, így 7.500-ért nem tudtam ott hagyni.
Épp csak elkezdtem a játékot, de nagyon durván bejön a világa. Úgy érzem Last Guardiant kicsit pihenőre fogom tenni.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#168878) Deck válasza Tyler Durden (#168872) üzenetére


Deck
titán

Ezt megtudom érteni :R

PS5

(#168879) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Tudtok ajánlani a Forza Horizon 4-hez hasonló PS játékot? Nincs kedvem e miatt Xbox-ot venni. Fiam megőrjít! :)

(#168880) .LnB válasza hitman77 (#168879) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor toljátok PC-n. Ha nem akarsz boxot venni.

Talán a The Crew 2 hasonló. De, hogy érthető példával éljek. Úgy hasonlít a két játék egymáshoz, mint én és egy atomfizikus. És ehhez még ismerned se kell nagyon engem, hogy értsd.

Nincs a Forza Horizon-hoz hasonló játék. Az a Microsoft egyetlen értelmes szériája. És nagyon f*sza game.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#168881) penge111 válasza Tyler Durden (#168872) üzenetére


penge111
addikt

Ne, is mond én is szívom a fogam, mert én ráadásul pont az időrabló játékokat szeretem. Gyerek, asszony mellett alig jut idő játékra, ami jut az is általában az alvásom rovására megy. Ilyen játékok csücsülnek a polcomon: FF XII, FFXV, Ni No Kuni 2, Witcher 3 Goty, Fallout 4, Dragon Age Inquisition Goty, Nioh, Dark Souls III Goty, Divinity Original Sins 2, Horizon Zero Dawn szerinted, ezeknek mikor érek a végére... :F

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#168882) yoze


yoze
csendes tag

Sziasztok. Ha valamelyik játékot digital editionben vettem meg (store), hogy lehet később használtként továbbadni, ha lehet egyáltalán?

(#168883) markknight válasza hitman77 (#168879) üzenetére


markknight
veterán

Nem olyan nagy durr amúgy, x óra után már teher lesz a versengés. Az előző részek is ilyenek voltak.De már használtan veszel 45-ért kb egy xboxot, az kb kétszer annyi mint a Horizon ha dobozosan vennéd. Befizetsz gamepassra, fizeted addig a havi 3 ezret amíg a gyerek játszani akar, ha megunja akkor meg kalap kabát.

[ Szerkesztve ]

(#168884) Deck válasza penge111 (#168881) üzenetére


Deck
titán

Te csak a hosszú játékokat szereted ahogy látom. Kb soha nem érsz a végére :DDD

PS5

(#168885) #20844032 válasza penge111 (#168830) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az első hullámos ps4-el nem volt semmi gond(gyártásprobléma volt a kínai gépekkel a nyugati startnál, az itthoninál már azokkal sem), minthogy a játékfelhozatallal sem. KZSF, DriveClub, The Order 1886, Knack, Infamous, mind az első években jöttek, és ezek csak az exkluzívok. Nem baj, ha valaki nem kapkodja el az új generáció vásárlást, de ha ennyire nem vagy képben a ps4-el, akkor legalább ne terjeszd már ezeket.

[ Szerkesztve ]

(#168886) hitman77 válasza .LnB (#168880) üzenetére


hitman77
senior tag

Köszi. :) akkor nézünk egy Crew 2 demot ha van és ha nem nyerő marad PC-n. Ps4 kontrollert rá lehet kötni Pc-re?

(#168887) .LnB válasza penge111 (#168881) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"alig jut idő játékra"

Te tényleg minket akarsz átverni? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#168888) penge111 válasza #20844032 (#168885) üzenetére


penge111
addikt

Bocs, rosszul fogalmaztam engem érdeklő játékok nem voltak a nyitó címek között, ezek a mai napig kb hidegen hagynak, és nem tartom őket az Ordert leszámítva igazán húzócímeknek, de ez csak az én ízlésem szerint mondom! :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#168889) #20844032 válasza Deck (#168866) üzenetére


#20844032
törölt tag

Kinek mi a gyors ugye.30mbps-nél én már vérben forgó szemmel hörgök (száznál is, pedig az is ritkán van sajnos). Mondjuk mostanában nem töltöttem semmit úgy, hogy ott ültem a gép mellett, simán lehet, hogy tényleg csavartak valamit.
Moindjuk mostanság nem is megy semmi a bf1-en kívül ps4-en. A gyerkőcök tolják rajta a Hat in Time-ot, az k.jó cucc, néha besegítek nekik, de nekem sem esik nehezemre.

(#168890) RangerFox válasza yoze (#168882) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Digitális játékot nem tudsz eladni, mert a profilodon vannak....

(#168891) Tyler Durden válasza penge111 (#168881) üzenetére

Én most emiatt se vásárolok /ill építkezünk, azt hiszem ezt a részt nem kell bemutatni/. Az FFből anno a 7-es 8as részt kiveséztem, /7-est ps1-en, az maga volt a nagybetűs csoda (:/, most is szemeztem FFXV-el a boltban, de tényleg nem tudom mikor tudnék ilyen monumentális game-re időt szakítani. Ami itthon áll még ,mert hozzá se szagoltam, az a HZD illetve a Nioh + most fiam szülinapjára érkezik a Spiderman Delux. Ezekkel szerintem egy jó időre elleszek, szeretek barangolni a játékokban, nem csak végigrohanni rajtuk. Annyi, hogy ha karácsonykor lesz durvább leárazás a boltban, akkor ott pár címet tervezek bezsákolni.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#168892) yoze válasza RangerFox (#168890) üzenetére


yoze
csendes tag

Köszönöm, sajnos sejtettem.

(#168893) hitman77 válasza hitman77 (#168886) üzenetére


hitman77
senior tag

Közben megtaláltam. DS4-re van szükségem.

[ Szerkesztve ]

(#168894) reggi válasza Robi86 (#168853) üzenetére


reggi
aktív tag

Erositon keresztül van rá kötve a tv-re? Ha esetleg igen akkor támogatja a 4k-t?

(#168895) #20844032 válasza penge111 (#168888) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az infamous pedig rohadtjó, vétek kihagyni szvsz. Főleg itt a nagy spider-man láz közepette. Bizonyos dolgokban nagyon hasonlóak (másrészt meg nagyon nem), de szerintem az orderhez hasonlóan alulértékelt cím.

(#168896) koncsik válasza Robi86 (#168853) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Összefoglalóból... remélem segít :)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#168897) Mike


Mike
veterán

Sword Art Online: Fatal Bullet -tel játszott valaki? eddig csak videókat néztem róla, és annak alapján eléggé tetszik

vagy a Ys VIII: Lacrimosa of DANA, bár ez nem kérdés, hogy kell :))

remélem lesz rá akció fekete pénteken, vagy karácsonykor

(lassan le kéne állnom a hörcsögösködéssel, tudom :)

[ Szerkesztve ]

(#168898) Robi86 válasza koncsik (#168896) üzenetére


Robi86
senior tag

Azt megtaláltam azthittem van még valami rejtettebb:D üzemmód de közben rájöttem hogy a hdmi kábel volt valami gagyi, másik kábellel "pöcc-röff" :)

(#168899) ProEvoFan válasza #80123904 (#168870) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Steam könyvtáram tele van játékkal amikhez hozzá sem nyúltam.PS4en nem esek ebbe a hibába, ezt megfogadtam.HZDt elkezdtem (bár ez elején járok, mert közben ráakadtam az Agymenők sorozatra és könnyesre röhögöm magam, így nehéz nem nézni mikor játszhatnék is éppen) meg közben jönnek a Pókember dlck is, így ráérek vásárolni pl GOWot karácsonykor meg egyéb királyságot.

(#168900) Mike válasza ProEvoFan (#168899) üzenetére


Mike
veterán

Én Steam-en fehérítettem a játékaimat csak :) Fölös címem nem nagyon van. Most a ps-en elkapott a gépszíj, de remélem fél-egy év alatt elmúlik ez is :) már így is tudtam nemet mondani csomó mindenre. pl. Assassint se vettem meg, Uncharted-et se eddig.
igazából kéne vmi olyan amiben nem akarnak folyton megölni
meg keveset pofáznak, de építkezni se kelljen

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.