Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#168301) Carlos Padre válasza mike1334 (#168298) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egy szót nem értettél meg belőle igaz? :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#168302) mike1334 válasza Carlos Padre (#168301) üzenetére


mike1334
veterán

Ezek szerint nem. Nem eldugva a honlapon, hanem jól látható helyen leírja, hogy milyen feltételekkel működik az előrendelés. Az, hogy promóciós cél miatt írta ki az alacsonyabb árat, vagy tényleg emelt a beszállítója, az tök mindegy ebből a szempontból, mivel fél perc alatt megrendelheted máshol. Nem értem akkor mi a probléma.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#168303) marilllyo válasza #20844032 (#168299) üzenetére


marilllyo
veterán

De nem ??? Kis naivitást érzek a levegőben. Olcsóbban hirdeti egy ezressel vagy kettővel... Világos, hogy generál vele egy valag előrendelést.. Nabumm írnia kell pár emailt, hogy "bocs mégse ennyi ". Mivel a user látja, hogy mindenhol ennyi lesz...így nem mondja vissza a nagyrésze.... És az is érthető, ha ez az Rdr2-nél lett bejátszva. Annyira alap trükk... De itt említeném meg a platinumshopot is. Mindig valami egyedülálló előrendelői extrával hirdették / hirdetik a játékaikat. Na abból én sosem kaptam... :D Előtte mindig felhívtak, hogy bocs de neked nem jutott...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#168304) rumkola


rumkola
veterán

Ne haragudjon rám senki, de aki 1000 forintokért lemondogat és trolizgat az nálam is fillérizélgetés kategória.
Sőt, inkább adok még 1 ezrest, de hozzák is házhoz.
Azt feltételezni, hogy az üzletek meg 1000ft emelgetésekkel akarnak átverni, vicc. :)))
A belefektetett energiát nem érné meg nekik 3db. előrendelő miatt így bohóckodni.

[ Szerkesztve ]

(#168305) Wesder válasza danielgalaxy (#168300) üzenetére


Wesder
félisten

Az Evil Within-t a Resident Evil 4 készítője csinàlta azt hiszem. Így lehet àthallàs a két jàték között.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#168306) danielgalaxy válasza Wesder (#168305) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

A Resident 1-et és a 4-et csinálta a fazon, igen (bár én anno csak a 2-vel jatszottam). Jó cucc.

(#168307) WaterWave válasza l.skywalker (#168287) üzenetére


WaterWave
veterán

Akinek a Pro terás gépen nincs 100gb szabad helye, az tuti beteg... :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#168308) mike1334 válasza WaterWave (#168307) üzenetére


mike1334
veterán

Vagy lassú a nete, és nem akar megint szívni, ha kedve támad God Of Warozni :D Én se törlök se semmit, amíg van öüres hely/biztos nem vagyok benne, hogy többet nem játszok vele, pedig viszonylag gyors a netem :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#168309) marilllyo válasza rumkola (#168304) üzenetére


marilllyo
veterán

"Azt feltételezni, hogy az üzletek meg 1000ft emelgetésekkel akarnak átverni, vicc."

Hát pedig... :) Engem tegnap egy helyi hambis 500 Ft-tal akart lehúzni de észrevettem...
Elég sok előrendelőt generálhattak ezzel. Nem csak hármat.

Az viszont igaz, hogy teljesen felesleges ezen agonizálni...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#168310) seniman válasza rumkola (#168304) üzenetére


seniman
addikt

Ha csak 200 vevőt berántanak egy ezressel,már majdnem megvan egy alkalmazott havi bére. :K Mennyiségre levetítve kell gondolkozni,a sonyt is szidják,hogy kábé 1USD-t spórol a gagyi pasztával,na igen,de ha ezt levetítjük a több mint 80millió eladott gépre,már egyből más az összeg.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#168311) Peace


Peace
nagyúr

Na ha mindenki túltette magát a fillérba@áson, akkor kérlek mondjatok nekem jó kis couch co-op shootereket. Tudom, hogy GoW 4-hez hasonlóra ne is számítsak, csak azt végigvittük PC-n és egy üresség keletkezett az életünkben. :DDD Resident Evil 5-6 az még oké, de esetleg még valami hasonló? Tegnap próbálgattunk ilyen Trine 2 meg Knack és Battlefront II, de csak kéne valami kemény lövölde. ;)

Előrendelés témához meg annyit, hogy teljesen igazatok volt, én nem néztem alaposan utána., Most elolvastam a bolt ÁFSZ-ét és le van írva feketén-fehéren, hogy az ár nem garantált. Megrendeltük ismerőssel felesbe digitálisan, megoldódott a probléma. :R

[ Szerkesztve ]

(#168312) #31683072 válasza seniman (#168310) üzenetére


#31683072
törölt tag

Húha...
Akkor ennyi erőből az összes bolt leránt pénzel mikor játékot veszel...
Ilyenformán el kell menni a gyárba ahol a gamekat sokszorozzák és ott kell leakasztani a gyártósorról,hogy senki viszonteladó nak ne legyen rajta haszna!
Komolyan mondom ,nem unalmas még srácok?

(#168313) rumkola válasza seniman (#168310) üzenetére


rumkola
veterán

Ez igaz.

(#168314) rumkola válasza Peace (#168311) üzenetére


rumkola
veterán

Nálam a Borderlands 2 az etalon ilyen téren /az összes DLC-vel!/. Azt hiszem konzolra Handsome collection néven jött ki és van benne split screen is.

(#168315) luigi106 válasza Nayrobi (#168272) üzenetére


luigi106
tag

Te hol látod a season pass-t, mert én nem látom a store-ban. :F

(#168316) seniman válasza luigi106 (#168315) üzenetére


seniman
addikt

[link]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#168317) Nayrobi válasza luigi106 (#168315) üzenetére


Nayrobi
őstag

(#168318) Peace válasza rumkola (#168314) üzenetére


Peace
nagyúr

Ezek közül melyik?

Mert láttam egy Borderlands 2 Ultimate Edition-t 70%-al leárazva, megörültem mint állat! Erre PS3-as.... :( Mondjuk ez FPS, ha emlékeim nem csalnak még a PC-s időkből. Ilyen third person cover-shooter? Ebben egyedülálló a GoW? Mert beírtam már mindenféle módon a couch co-op PS4-et meg best split screen games, de nem igen dob ki se videókban, se cikkekben olyan játékot, amiért rohannék megvenni. A RE6 nem rossz, PC-n toljuk, de hátha tudtok valami hasonlóról.

(#168319) Rigormortiis válasza danielgalaxy (#168300) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Teljesen jó mindkét Evil Within. Én is végigtoltam mindkettőt, az elsőt többször is. Az mondjuk megjelenéskor nagyon gané volt technikailag, még letterboxban (amit ki sem lehetett kapcsolni) is nagyon röcögött, de azóta kikalapáltak. A sztori is érdekes. Ugyanez igaz a kettőre is, csak ott valamivel nyíltabb a világ.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#168320) bghistvan válasza mcwolf79 (#168267) üzenetére


bghistvan
senior tag

Thx!

(#168321) Peace válasza Peace (#168318) üzenetére


Peace
nagyúr

Vagy ez lenne az, ahogy most nézem? "Borderlands: The Handsome Collection" Benne van a két rész és az összes DLC is.

(#168322) Scholes9 válasza l.skywalker (#168287) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én arra a 100 Gb-ra inkább az RDR2-t költöztetem :DDD

Peace: igen, az kell neked.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#168323) rumkola válasza Peace (#168321) üzenetére


rumkola
veterán

Igen, ez az.
[link]

Viszont FPS, külső nézet csak PC-n van hack-el.

Huhhhh szép ára van. :D

[ Szerkesztve ]

(#168324) Peace válasza rumkola (#168314) üzenetére


Peace
nagyúr

"Azt hiszem konzolra Handsome collection néven jött ki" <- Végig ott volt, sorry! Iszok még egy kv-t. :DDD Annyi kérdés még, hogy aim assist van-e benne, mert botrány béna vagyok FPS-ekkel PS-en.

(#168325) rumkola válasza Peace (#168324) üzenetére


rumkola
veterán

Passz, én PC-n dobtam bele 1000 órát. :)
Konzolon nem játszom FPS-t.

(#168326) Lackooo84 válasza Sirandrish (#168281) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

LOL :DDD

The Truth is out there...

(#168327) danielgalaxy válasza Rigormortiis (#168319) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Itt is letterboxban indul, de ki lehet kapcsolni, ráadásul a bugok is eltűntek a játékból azóta. Nagyon jó kis játék, fillérekért.

(#168328) Carlos Padre válasza mike1334 (#168302) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Akkor érthetőbben: elfogadni, hogy egy cég bekamuz egy alacsony előrendelői árat, majd miután megrendelted közli, hogy mégse annyiba fog kerülni, mert a törvény bötüje szerint megteheti, és továbbra is a vásárlója maradni: szolgalelkűség.
Felhívni őket és megbeszélni, hogy ha ti meggondoltátok magatokat és nem adjátok el nekem a megrendelt terméket azon az áron, amin megrendeltem akkor én is meggondoltam magamat és nem veszem meg tőletek azon az áron, amin el akarjátok most adni nekem, mert megkapom máshol, ahol korrektebbek velem: tudatos vásárló.
Leovodásozni és fillérbaszónak nevezni a tudatos vásárlót amiért nem szolgalelkű: priceless.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#168329) Lackooo84 válasza Carlos Padre (#168328) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát ja, ezért tartunki itt ahol, de nem akarok most belemenni felesleges vitákba. Aki szereti, hogy hülyének nézik, az megveszi úgyis.

The Truth is out there...

(#168330) seniman válasza Carlos Padre (#168328) üzenetére


seniman
addikt

Majd neki külön kiad az üzlet egy RDR2 "gavallér edisönt" 70ezerért,hadd vegye meg.Visszamondtam volna én is,ez olyan mint a hentesnél,kérsz egy kiló húst,aztán benyögi hogy másfél lett,maradhat?Ugyanazon az áron persze,maradhat. :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#168331) Wesder válasza Peace (#168324) üzenetére


Wesder
félisten

Xboxon tolom, van benne. Szinte màr Lock-on szerű.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#168332) Peace válasza Wesder (#168331) üzenetére


Peace
nagyúr

Állat! ;)

(#168333) Wesder válasza Peace (#168332) üzenetére


Wesder
félisten

Ha gondolod bedobom és megnézem. Hülyeséget nem akarok írni.

Van benne Aim Assist, de úgy működik hogy picit ràhúz az ellenre, ha célzol.
Egyébként szerintem nem rossz az irànyítàs FPS-hez képest. Egy pàrszor màr végigvittem konzolon.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#168334) mike1334 válasza Carlos Padre (#168328) üzenetére


mike1334
veterán

Nem erről volt szó. Azt írtad, hogy nem kell szó nélkül tűrni. Ez igaz, vedd meg máshol, vagy próbálj egyeztetni a céggel, ahogy őket sem köti az előrendelés, úgy téged sem. Arra írták, hogy óvodás meg balkáni, hogy ez nekem ennyiért jár, mert azt mondták ennyi lesz. Ez nem tudatos vásárló, hanem gyerekes viselkedés.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#168335) Mike válasza Carlos Padre (#168328) üzenetére


Mike
veterán

uncsi
akkor NE rendeljétek elő

(#168336) koncsik válasza Peace (#168291) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Gondolom igen, hogy még előrendelhessék a régi áron. És aztán majd felemelik okt.8.-tól az árat nekik, úgymond szóltunk előre? Nem hiszem...
Én se rendeltem elő (V VII VI), szerintem ezzel akarnak rávenni, hogy gyorsan rendeljük elő.
Mindegy, majd meglátjuk.
Volt már olyan, hogy a store-ban digitálisan előrendelt játék árát felvitték volna?

Bocs Mike, befejeztem :R

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#168337) b.


b.
félisten

Ez az Order játék egész jó, jobb mint vártam. Nagyon bejön a hangulat , a képi világ.Kicsit Lovecraft világa is kiütközik. Szimpi a főszereplő, jók a fegyverek benne. Kellemes csalódás.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#168338) Carlos Padre válasza b. (#168337) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én mondtam, hogy zseniális játék, ha ma jönne ki már nem húznák le annyira szerintem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#168339) Peace válasza b. (#168337) üzenetére


Peace
nagyúr

Csak a minden sarkon scriptelt jelenet meg a várakozás a társakra az kicsit lehozott az életről. Amíg nem áll be pontosan úgy, ahogy le lett programozva, majd vár, hogy lenyomhassa a kilincset és te addig csak toporogsz...A hangulat és grafika állatjó, de a játékmenet maga az nem az igazi. De megnéznék egy tisztességesen összerakott folytatást!!!

(#168340) urobee


urobee
tag

Sziasztok!

Ezzel az 5.1-es rendszerrel megoldható a PS4 (slim) és a TV összekötése?
Ezzel ni
Ha igen, akkor mifélefajta útonmódon? :D :)
Köszi! :)

(#168341) CsonkaImo válasza Peace (#168339) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Fegyver hangok még ami gyenge szerintem. Amúgy azt a pár ezret simán megéri, amennyibe kerül mostanában.

(#168342) jookomak válasza urobee (#168340) üzenetére


jookomak
őstag

Kelleni fog egy usb-s hangkártya, amin van optikai kimenet. Topikban volt már róla szó, pár ezres körüli aliexpresses csodák voltak említve.

(#168343) nincsnév007 válasza jookomak (#168342) üzenetére


nincsnév007
őstag

(#168344) Petreszku válasza Peace (#168311) üzenetére


Petreszku
senior tag

Amit szerintem érdemes kipróbálni az a Alienation, igaz nem FPS , de van benne couch co-op. Mi a cimbivel onlineban játszottuk és jó sokáig elvoltunk a játékkal. :)
Ha co-op játékokat keresel akkor a co-optimus oldalt tudom ajánlani.

(#168345) gianni85 válasza urobee (#168340) üzenetére


gianni85
veterán

Tv függő. Ha tud a tvd hdmi arc-ot akkor összekötöd hdmi-vel

(#168346) luigi106 válasza seniman (#168316) üzenetére


luigi106
tag

Köszi neked is meg Nayrobinak is. Csak vak voltam.

(#168347) Bogyi007 válasza jookomak (#168342) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ami azóta is tökéletesen működik...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#168348) Peace válasza Petreszku (#168344) üzenetére


Peace
nagyúr

THX! :R

(#168349) vonSux


vonSux
őstag

Időről időre előfordul itt az a kérdés hogy melyik konzolt válasszam a két nagy közül? Ha a fanboykodást figyelmen kívül hagyjuk a Ps és az Xo mellett is vannak érvek. Az imént futott le nálam a Detroit BH végefőcíme, így a fenti kérdésre én már csak kérdéssel tudnék válaszolni; miért ne vennél az Xbox mellé egy Ps-t is ha megteheted? Max ha kitoltad az ex címeket eladod, de vétek kihagyni ezeket a játékokat, ha kicsit is színesebb az érdeklődésed a BF-Cod-on túl. A Heavy Rain után ismét leesett az állam a Qantic munkájától, pedig még csak rajongója sem vagyok a műfajnak.

(#168350) #31683072


#31683072
törölt tag

Lehet itt többen nem is tudják,hogy minden játékmegjelenés előtt a Trailerekkel keményen át vagyunk ejte. :(

A kész jáék minden esetben néha "sokkal" csúnyább mint a megjelenés előtti gameplayek.
Pl Lásd:

Lásd GoOf War esetében is.
Szép is lett volna ha valójában ilyen gyönyörű lett volna.

Remélem RDR2 nem esik ilyen drasztikus grafikai butításon
át mire megjelenik...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.