Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#169251) Peace válasza .LnB (#169247) üzenetére


Peace
nagyúr

Idegösszeroppanást fogsz kapni. Undorítóan nehezek. Baromira tetszik nekem is Nioh meg BB és DS hangulata, de nem tudtam megbirkózni velük. Lehetek casual szar, de akkor sem fogom erőltetni őket.

[ Szerkesztve ]

(#169252) .LnB válasza #20844032 (#169249) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hogy az a büdös.... ez eszembe se jutott. :D

(#169250) szabonorbkk Én ott rendeltem elő. Előbb emaileztem velük, hogy milyen megoldás van arra, hogy a bundle mellé ne az alap verziót kapjam. Kb semmi, nem bonthatják ki, a csomagban meg az van. :S

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169253) szabonorbkk válasza .LnB (#169252) üzenetére


szabonorbkk
csendes tag

na most lehet keverek valamit de amit az 576 és konzolvilágban adnak 154000 Ft-ért abban nem az alap verzió van?

(#169254) #20844032


#20844032
törölt tag

Mondjuk én egy kalap alár azért nem venném a nioht meg a soulsborne-okat, nagyon más világ. Mehcnaikailag hasonlóak, sőt, a nioh mechanikában jobb, de amíg a fromtól kétpofára zabálok bármit, a nioh nem tudtam megszeretni, pedig már-már erőszakosan próbáltam. Se a hangulata, se a hangok, se a vizualitás, se az animációk, semmi nem tetszik benne. Nagyon eltérőek ezek a játékok.

[ Szerkesztve ]

(#169255) headhunter86 válasza marilllyo (#169216) üzenetére


headhunter86
senior tag

Egyik fő ok, hogy PS4-et vettem, azok az epic jelenetek amiket a konzol exkluzív single játékok adnak. Mert PC-n ritkaság már a jó single játék.
Mióta PS4-em van és elkezdtem pörgetni a játékokat, folyamatosan jönnek ezek a pillanatok.
Witcher 3 amúgy kitoltam én is, kb. 150 órám lett benne, még PC-n, de úgy érzem jó volt az PC-n.
Most viszont Horizon-t nyomom és eléggé adja. Szinkronhangok nagyon ott vannak. Ashly hangját valamiért különösképpen szeretem, de többiek hangja is nagyon rendben van.

Uncharted 4 számomra tele volt szép, jó pillanatokkal, főleg az érzelmes, családi szálak jöttek be, mert a karakteranimáció annyira jó, hogy jó volt elveszni a tekintetekben.
Last Guardiant nyomom még, ott például azok a jelenetek, amikor lenn vagy valahol és melléd ugrik a "szörny", az valami epic, és ezek nem cutscenek.

1 hónapja van PS4-em, úgyhogy még sok pótolni valóm van, azért ilyen rövid a lista.
Anno PS3-mon Last of Us-t toltam, na az is egy etalon, majd tervezem akcióban megvenni PS4-re is, mert újra akarom játszani.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#169256) .LnB válasza szabonorbkk (#169253) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hamarosan megtudjuk. Írtam mindkettő boltnak email-t. De én úgy tudom, és szinte biztosra mondom, hogy maga a bundle az alap verziót tartalmazza minden esetben.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169257) james001 válasza .LnB (#169247) üzenetére


james001
veterán

Imádom a szamurájos japános témát,az egész Japán kultúrát igazából,ezért is érdekelt a Nioh mindig. Kár hogy végül ez is a souls-like stílust kapta,mert még anno mikor elindult a fejlesztése még valamikor 2007ben akkor még egy normál Ninja Gaiden szerű "könnyedebb" h&s játéknak indult. Csak gondolom látván a nagy souls-like stílusú játékok sikereit inkább ebbe az irányba mentek el (sajnos).

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#169258) NyMRooD válasza #80123904 (#169245) üzenetére


NyMRooD
őstag

1. Erre írtam, hogy én speciel ilyen minimális infót nem tartok spoilernek, nem is arra a hsz-re reagáltam, a "spoiler" megjelölésről nem egyezik a véleményünk.
2. Egy bizonyos idő után tényleg nem számít spoilernek, a saját topikjában, erre a 3.5 év szerintem is bőven elég, ezért én nem is járok oda, de ez egy általános topik.
3. Te visszakövetsz minden hsz-t? Ha folyamatosan egybefüggő a téma, talán visszanézem, vagy ha látom a spoiler feliratot akkor is, de egyébként nem. Azért egy 3-4 szavas mondatot egyben elolvas az ember, nem áll meg szavanként és de még ha meg is állna, utána akaratlanul is láthat még 1-2 szót, ezért találták ki a spoiler taget.
+1: Elhiszem, a spoiler tag miatt nem is néztem meg.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#169259) #20844032 válasza headhunter86 (#169255) üzenetére


#20844032
törölt tag

Azzal együtt, hogy ebben a generációban zseniális játékok készültek és készülnek, nekem abszolute nem ebből a generációból jutnak eszembe epikus pillanatok, ha ilyen témáról van szó.

(#169260) marilllyo válasza Gery9112 (#169240) üzenetére


marilllyo
veterán

Te se leszel népszerűbb azt hiszem. :DDD

Na megyek sorba.. :)

Először erre a spoiler dologra reagálnék.
izd6583sawoe + NyMRooD + többiek...: Tény kicsit belefutott ebbe izd6583sawoe (tényleg nem volt semmi jobb ötleted, amikor nicknevet találtál ki? :DDD ) de én ezt már nem tudom, annyira komolyan venni. Abból a szempontból teljesen igaza van, hogy egy 3 éves játék...és, aki nem akar belefutni spoilerbe az kb ne netezzen. Konkrétan a Ciri szóra nem nagyon lehet rágooglezni anélkül, hogy valamilyen úton módon ne fuss bele semmibe. Egyébként sem egy akkora nagy dolgot árult el ezzel. Semmit nem fog elvenni a játékélményből. Nyilván azért, ha ending vagy valami tényleg súlyosabb dolog lenne az más tészta.... De azért ahogy egy-két címre visszakeresek...nagyon sok játék van ebben a topicban kompletten elspoilerezve. Ezen kár veszekednetek. Legközelebb majd spoiler tag-be teszi, addig is kigyalultam.

(#169246) .LnB: Kap egy esélyt...az tuti. Bár a régi részekkel már nem játszanék az biztos... Aztán lehet, hogy itt fogok majd remegni a topicban nektek, hogy hűű meg haaa...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#169261) .LnB válasza marilllyo (#169260) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez csak úgy működik ha az elsőtől letolod. MGS 1-gyel kezdve. A régi MG-ekről elég olvasni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169262) marilllyo válasza .LnB (#169261) üzenetére


marilllyo
veterán

Megnézem még Zoly videóját vagy 10x hátha felfogom addigra... :DDD Bár igazából a GZ meg az MGS V ez nem is a történet vége ugye? Hanem valahol a közepe...vagy mirosseb...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#169263) koncsik válasza penge111 (#169221) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

+1 köszi (azért vicces, hogy az emag szerint forgalmazza a Konzolok Szervíze, ahol 18k a game)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#169264) .LnB válasza marilllyo (#169262) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jah: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169265) wierra válasza .LnB (#169247) üzenetére


wierra
senior tag

A BB volt az első soulslike, amivel játszottam. Kellett jópár óra az elején, hogy megértsem mit is akar a játék tőlem. A GoW végigküldése után mellbevágóan más a harcrendszer dinamikája. Az elején 2-3 bekapott sallertől feküdni fogsz, amiatt célszerű hit&dodge-dzsal operálni. Egyszerre egynél több ellenféllel ne nagyon próbálkozzál, mert bedarálnak. Az ellenfelek aprításáért 'bloodecho'-t kapsz, ebből tudsz szintet lépni Hunter's Dream-ben a 'Plain doll'-nál és ennek ellenében tudsz itemet is vásárolni a sarki 'Bath Messengers'-nél.
Ami fontos: ha leőlnek, az addig összegyűjtött bloodecho-d egy csomagban fog várni a tett helyszínén, vagy az egyik környékbeli monsternél. Viszont ha a következő próbánál hamarabb elmúlsz, mintsem hogy elérd az előzőleg ledobott echo-kat, úgy buktad is azokat!
Ha összegyűlt a levelinghez szükséges mennyiség, akkor go to Hunter's Dream. ;)
Tudnék mesélni, hogy a túlzott önbizalmam miatt eddig összesen hányszázezer echo-t buktam... :((( :DDD

Egyébként a lelkesítésért és tippekért köszönet Urizen hunter-kollégának! :R

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#169266) Wesder válasza .LnB (#169218) üzenetére


Wesder
félisten

A kettes portba kellett berakni a joyt, az melyik boss volt?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#169267) Mike válasza Gery9112 (#169240) üzenetére


Mike
veterán

MSG az mi?

(#169268) #20844032 válasza Mike (#169267) üzenetére


#20844032
törölt tag

Typo.

/magyarázhatnám, hogy néha a felnőttek is hibáznak, de ezt egy nyolcéves aligha érti még ;]

[ Szerkesztve ]

(#169269) Gery9112 válasza marilllyo (#169260) üzenetére


Gery9112
őstag

Na-na, nem savaztam nagyon odaírtam, hogy a Zelda nagyon jó játék, ez ellensúlyozza és ráadásul igaz. :DDD Végre egy olyan játék, ahol imádom a felfedezést, kell hozzá skill, az időjárás nem csak van hanem befolyásolja a játékmenetet és van egy bája az egésznek.Egyedül csak a leírtak vetnek ki az élményből.

2 hét múlva ilyenkor meg hozd a lovad. :DD

Mike: Magyar Seregély Gondozó. Ugyanaz mint a Valkyira, elírtam. Bár az ahogy látom nem tűnt fel. :) Természetesen MGS és Valkyria szeretett volna lenni.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#169270) Nayrobi válasza Mike (#169267) üzenetére


Nayrobi
őstag

Madison Square Garden

(#169271) .LnB válasza Wesder (#169266) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az volt az amiről szó volt. Psycho Mantis

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169272) Deck válasza james001 (#169257) üzenetére


Deck
titán

Az a baj a mai játékokkal, hogy kb 0 kihívás van bennük. Van egy két gyöngyszem mint a Nioh, DS, BB amiben van kihívás végre és akkor akiknek ez nem tetszik sajnálják, hogy ilyen pedig csak a fentebb említett játékok ilyenek. Persze ezek nehezek de nem annyira, hogy ne lehessen elég hamar ráérezni és rájönni mit kell csinálni. Ezek a játékok így jók és remélem a Sekiro is csatlakozik hozzájuk és lesznek még ilyenek.

Az új harcrendszerrel a 2 új ac is nehezebb szinten nagyon jó és a gow is megizzasztja az enbert a legnehezebben pár helyen, ajánlom mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#169273) wierra válasza Deck (#169272) üzenetére


wierra
senior tag

:K

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#169274) #20844032 válasza Deck (#169272) üzenetére


#20844032
törölt tag

Szerintem ez egyáltalán nem baj, és sokkal nagyobb baj lenne, ha minden játék ilyen akarna lenni. Jó, hogy van ilyen is, meg jó, hogy van másmilyen is. Én imádom, a from játékait, de nekem sincs mindig igényem a csapkorászásra, még egyáltalán, a kihívásokra sem.

(#169275) Deck válasza #20844032 (#169274) üzenetére


Deck
titán

Épp ezért kell ilyen kategória is, fontos hogy legyenek ilyenek is :)

PS5

(#169276) Wesder válasza .LnB (#169271) üzenetére


Wesder
félisten

Ja jó, mert csak hallomàsból tudok róla. Most nem azért, de jàtékosként ez hogy talàlod ki? Van valsmi utalàs erre a jàtékban?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#169277) #20844032 válasza Deck (#169275) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nade van, és amíg ez mondjuk a DeS idején inkább csak rétegjáték volt, mára totál mainstream lett. Ottvan már az indiekategóriában, készül 2D-ben, 3D-ben, robotokkal, csontikkal, mindennel. Én nem értek egyet azzal, hogy az a baj, a mai játékokkal, hogy nincs bennük kihívás. Van a mai jétékok között sok olyan, amiben van bőven, meg van olyan, amiben nincs. Mindkettőnek van helye és közönsége. Szükség is van mindkettőre.
Itt mindenki a Nioh-t emlegeti, mint souls-like játék, pedig ott a The Surge is, szerintem az is nagyon fasza soulslike. Pontosabban szerintem az fasza, mert a nioh nekem nem jön be(a Surge meg igen). Így pontos :D
Nyomom most Lara seggének árnyékát, hát ebben aztán nulla kihívás van, de ahogy haladok előre, egyre jobban élvezem ezt is. Nem hibátlan, de messze nem látom annyira rossznak, amennyire lehúzták a tesztekben.

[ Szerkesztve ]

(#169278) Mike válasza Gery9112 (#169269) üzenetére


Mike
veterán

és az MGS mi?

(#169279) Wesder válasza Mike (#169278) üzenetére


Wesder
félisten

Metal Gear Solid

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#169280) .LnB válasza Wesder (#169276) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Talán rezegteti előtte direkt a kontrollert. Nem emlékszem pontosan, meg mire én játszottam vele, már tudtam a trükköt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169281) Lackooo84 válasza Mike (#169278) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

:Y

The Truth is out there...

(#169282) mike1334 válasza #95558144 (#169231) üzenetére


mike1334
veterán

Én kb egy hónapig elvoltam vele. Nem az év játéka, de el lehet hülyülni benne.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#169283) .LnB válasza Lackooo84 (#169281) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi olyan meglepő neked ezen? Te 8 évesen tudtad mi az a MGS? ;] Biztos valami olyasmire asszociált, hogy Muskátli Gazdák Szövetsége. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169284) #20844032 válasza .LnB (#169283) üzenetére


#20844032
törölt tag

: DSAASASDAFFSAFSFAGFASASF

[ Szerkesztve ]

(#169285) Wesder válasza .LnB (#169283) üzenetére


Wesder
félisten

LoL:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#169286) sp8787 válasza james001 (#169257) üzenetére


sp8787
addikt

Ne add fel vagy legalabbis adj meg neki egy eselyt vmikor.

Az ilyen jellegu jatekokban eleg nagy illuzio ,hogy na nesze itt egy kard ezt nyomd a normal attackhoz ezt a strong attackhoz ez meg a dodge. Hejjjj ez egyszeru mint a a faek na kenjunk le mindenkit! Ezutan jon a kopp.

A Nioh-nal a DS/BB-vel elentetben nem art tenylegesen gyakorolni harcon kivul is.Meg kell allni egy shrine-nal az elejen es gyakorolni a kulonbozo pulse-okat valtasokat...etc. es ha ez nem tetszik akkor baj van mert ez a lenyege a jateknak.En pl. rengeteget gyakoroltam pl. a Backwave Tempest-et mert egyszeruen nem tudtam elhinni ,hogy ez masnak megy en meg olyan bena vagyok min a f*s.

Nalam majdnem(LOTF volt elobb) ez volt az elso ilyen jellegu jatek. Szegyen nem szegyen volt 2 boss amelyeknel 2 napot dekkoltam. Meg se mernem tippelni hanyszor probaltam oket.

(#169287) #95558144 válasza wierra (#169265) üzenetére


#95558144
törölt tag

A név kötelez. :)

Engem is noszogattok anno, amikor épp az életkedvem is elment tőle, és tudom, mennyi tud segíteni, amikor épp a gödörben vagy.

Szóval csak visszaadom azt, amit én is kaptam, de ne feledd, a szemem rajtad van, és amíg nem lesz platina a játék, addig rajtad is tartom! :D

(#169288) Mike válasza Wesder (#169279) üzenetére


Mike
veterán

köszi! rá nem jöttem volna

(#169289) penge111 válasza sp8787 (#169286) üzenetére


penge111
addikt

Én már nagyon várom a Nioht, az lesz a Witcher 3 után terítéken. Azért előtte megvolt minden (DS1-2, Demon Souls, BB) a Ds3 kivételével, kíváncsi vagyok valóban annyira kegyetlen nehéz-e. :))

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#169290) Deck válasza sp8787 (#169286) üzenetére


Deck
titán

Melyik 2 volt az?

PS5

(#169291) Carlos Padre válasza Deck (#169272) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az én bajom meg az, hogy általánosan elfogadott bullshit, hogy magasabb nehézségi szint = tovább kell püfölni az ellenfelet és egy pofontól meghalsz, mert úgy izgalmasabb a játék. Én pl a HZDtol és a GOW-tól (meg egy rakat más játéktól is) a New Game+ban egy survival módot vártam volna el ehelyett a faszság helyett.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#169292) Deck válasza Carlos Padre (#169291) üzenetére


Deck
titán

Nagyobb a kihívás így. De ott a könnyebb fokozat is bennük.

PS5

(#169293) .LnB válasza Mike (#169288) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt azért szeretném tisztázni, hogy az ég világon semmi bajom veled. Szóval még véletlenül se vedd magadra a muskátlis témát. A 8 éveseset meg te írtad. ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#169294) sp8787 válasza Deck (#169290) üzenetére


sp8787
addikt

Hino meg Umi. Az elsonel marhasok ido elment mire rajottem mire valok a Needle-ek...etc. :D Meg ,hogy nem artana nem heavy-ben dodge-olgatni, meg egyaltalan merre kell. Umi-nal meg a water/gravity-boss szivatott kegyetlenul. Eszetlen mennyisegben vegeztem a vizben. :D Egyebkent en Onryoki-nal is eleg sokat szivtam ugyhogy a kollega nincs ezzel egyedul.

(#169295) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Epic jelenetekre visszatérve, FFVII-el nem játszott senki?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#169296) ldave válasza Carlos Padre (#169295) üzenetére


ldave
félisten

De! Amikor végre megszületett az arany chocobo-m, na az epik élmény volt a 17 éves önmagamnak :)

A Slime draws near! Command?

(#169297) Tyler Durden válasza Carlos Padre (#169295) üzenetére

PS1-en veséztem ki fullra, egyik legnagyobb játékélményem ever..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#169298) Deck válasza sp8787 (#169294) üzenetére


Deck
titán

Megnyugtassuk, hogy sokszor visszatér még Onryoki? ;]
Vagy a 2 bossok egyszerre, 3 boss egymás után stb :P

A játék tanít itt is látszik, hogy hol voltál és hova eljutottál ami tök jó dolog. Amúgy Hino-nál volt a legtöbb halálom a 2. legnehezebbem Masamune volt. Én a Needle-ket csak sokkal később tudtam meg mire jók anélkül nyomtam Hino-nál :O
Umi-nál folyton a vízbe estem, nagyon felbaszott a dolog ;]

2. részről lehetne már valami új infó. :)

PS5

(#169299) Mike válasza .LnB (#169293) üzenetére


Mike
veterán

Mert Moby azt mondta :)
engem nem zavar, nem vettem magamra, nem sértődtem meg, meg ilyesmi, lehetek 8 éves, legalább kérdezhetek noob hülyeségeket :)

(#169300) sp8787 válasza penge111 (#169289) üzenetére


sp8787
addikt

Azert a Nioh elter rendesen.Van egy kisebb Diablo szeru loot beutese, egy eleg komoly craftrendszere.A buildek mennyisege rengeteg. Eszetlen mennyisegu consumable item van....etc.

Ha DS/BB-ben maga az egyszeruseg ami miatt zsenialisak, itt meg a sokretuseg az ami nagyon meghatarozza a jatekot.

Lenyeg a lenyeg nem szabad ugy hozzaallni mint a DS/BB-hez mint ahogy ez forditva is igaz.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.