Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#168151) #31683072 válasza Gery9112 (#168149) üzenetére


#31683072
törölt tag

Nem,segítségre volt szükségem,hogy a ps4 prómat portalanítsam.
Inkább tartozik a topik témájához a gép mint az,hogy ki mit platinázott ki és melyik játék hogy bejött kinek és arról ódákat mesélni..
Ha ez nem ps4 topik akkor kérlek világosíts fel,mert akkor átmegyek az xbox topikba,hogy ugyan segítsenek már :DDD
Szerintem!

[ Szerkesztve ]

(#168152) erahurka válasza Lackooo84 (#168148) üzenetére


erahurka
félisten

Én semmivel sem fújatnám a cuccot. Kis porszívó a légkiömlőknél visszafogottabb teljesítménnyel max. Szét kell szedni és kitakarítani, ez a házban megpörgetjük a port többet árthat mint használ.

A felső borítás alatt persze ki lehet porolni, alkoholos fülpiszkátorral szépen leszedni a port a ventiről, valamit talán javíthat a hűtésen ez is.

(#168153) Wesder válasza #31683072 (#168151) üzenetére


Wesder
félisten

Na de egy portalanítàst nem lehet platinàzni és menőzni vele:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#168154) markknight válasza Gery9112 (#168149) üzenetére


markknight
veterán

Szerintem pont az az off, amikor arról megy a hosszas beszélgetés, hogy kinek mennyi pénze van játékra és hogyan veri át az asszonyt, mert nem mernek férfiként felszólalni. Mondjuk ez utóbbi gáz is :)

[ Szerkesztve ]

(#168155) Gery9112 válasza markknight (#168154) üzenetére


Gery9112
őstag

És hol írtam azt, hogy az nem off? :)
Csak vicces, hogy 3 másodperces keresésbe telne, hogy a kérdésére választ kapjon. Nem válaszolnak neki egyből, majd elkezdi posztolgatni képpel, hogy ő már nagyon nagyon várja a válaszokat.

De részemről itt be is fejeztem.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#168156) sp8787 válasza gianni85 (#168150) üzenetére


sp8787
addikt

Akkor nem tudom ,hogy volt.

Mikor meglett a vege akkor nem unlockolodott ilyen mint a Return of the Gourd,Iga Style...etc.? Es ha igen akkor nem tetted fel a kerdest ,hogy ez meg "mi a halal bubanatos ...."? :D

[ Szerkesztve ]

(#168157) .LnB válasza #31683072 (#168147) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor már inkább mosd ki vízzel. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#168158) #31683072 válasza Gery9112 (#168155) üzenetére


#31683072
törölt tag

Elsősorban innen vártam segítséget a sok kedves fórumtárstól akiket megismertem.
De igen végül Google és kifújattam "szakszerűen".
A lényeg:

Közel 1 év után rengeteg por rakódott le a gép belsejében pedig nem nevezhető porosnak a lakásunk...
Talan a szellőztetések alkalmával szívhazott be ennyit.
A gép valamivel halkabb lett (most tesztelem még épp) eddig nagyon bíztató :)
Szóval aki gondolkodik hogy kompival akár már fél év után átfújatná az tegye bátran mert megéri.
!!!Csak ne 10 bárral!!!!!
Én nagyon max olyan 3-4 bart eresztettem rá ami elég is volt :)

(#168159) gianni85 válasza sp8787 (#168156) üzenetére


gianni85
veterán

Persze láttam az új mellékküldetéseket, meg láttam, hogy van a következő szintű végigjátszás, de nem érdekelt valahogy :)
Az első dlc-t elkezdtem, tetszett is, de túl nagy falat volt a jelenlegi szintemhez, tápolni meg már nem volt kedvem.

(#168160) sp8787 válasza gianni85 (#168159) üzenetére


sp8787
addikt

Egyebkent megertem. En meg emlekszem amikor bementem annakidejen az egyikbe es csak pislogtam ,hogy "emiezmiezmiez most ezt komolyan gondoltak"?. Nalam pont ez volt ami nagyon bejott es onnan nem volt megallas ,masnal ez meg vege.

Egyebkent nem kell farmolni ,vagyis szintet nem kell farmolni. Igy masodikra csak inheritablekat, meg texteket farmoltam. Persze az utolso fokozaton beszaladt egy-ket ora powerleveling de csak mert ott volt. :) A max szintet ha jol emlekszem az Abyss olyan 1/3-anal ertem el.

(#168161) penge111


penge111
addikt

Azt olvastam lvl 200-al kell nekiugrani a DLC-knek, nehézség az nem lényeg, szeretem a kihívásokat, meg a kontrollerem is bírja a csavargatást, földhöz vágást, bár ilyet sose tennék. Mindegy majd elkezdem, aztán ha beszipkáz mint anno a BB, vagy a DS 1-2, illetve a Demon Souls akkor megveszem a pass-t. Még a polcon ott vár a DS3 Firefade Edition is :) De azt is olvastam a Nioh a fenti játékok közül a legnehezebb, és a DLC-k bossai instant agyvérzést okoznak

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#168162) Lackooo84 válasza erahurka (#168152) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha nem akarha szétszedni, de leszedi a felső burkolatot, akkor azért ki lehet fújkálni ésszel, de nem 10 barral.

The Truth is out there...

(#168163) mike1334 válasza headhunter86 (#168123) üzenetére


mike1334
veterán

Vedd meg GoW-t lemezesen, játssz vele, add el, aztán ha jó áron lesz digitálisan, és még akarsz vele játszani, behúzod úgy is:)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#168164) szallasi007 válasza dvd24 (#168125) üzenetére


szallasi007
őstag

Grat!!
Mennyien játszanak még vele egyébként? Mennyire kell hozzá multizni, mármint a platinához? PC-n nem keveset toltam bele de a butykó csalók miatt a PvP részétől elment a kedvem.

(#168165) Carlos Padre válasza .LnB (#168105) üzenetére


Carlos Padre
veterán

:D :C

Biztos voltam benne

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#168166) .LnB válasza Carlos Padre (#168165) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ti beszéltetek rá, ti hibátok. :D De ezt is írtam tegnap, csak sajnos az is törölve lett.
Viszont majd csak akkor ha a VGA elkelt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#168167) Carlos Padre válasza laci1117 (#168109) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mit vártál egy magyar teszttől? Meg kell felelni a közönség elvárásainak.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#168168) laci1117 válasza Carlos Padre (#168167) üzenetére


laci1117
tag

Jogos... :)

Köszönöm az eddigi észrevételeket, szerintem megveszem, ha nem jön be max túladok rajta :) Nekem az Origins szerelem játék volt, előtte idejét nem tudom mi kötött le utoljára ennyire a fifán kívül.

(#168169) Carlos Padre válasza mike1334 (#168113) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azért ps-en be lehet állítani, hogy mennyi idő után kapcsoljanak ki az usb portok, azonnal, három óra múlva vagy sosem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#168170) Carlos Padre válasza dvd24 (#168125) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez szólóban sikerült?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#168171) Herczi


Herczi
senior tag

Wireless 2.0 Vs. New Gold fejes

Hát röviden nekem nem jött be az új. Ezt vettem, mert egy ezressel olcsóbb volt, meg kipróbálom mondom, hátha nem kopik annyira, mint a régi verzió.

Hangzása kicsit másabb sztem, de lehet csak azért mert nincs még bejáratva. Ha fegyvert tartanának a fejemhez, azt mondanám picit gyengébbül szól, kisebb színtér, kevesebb mély, de mint írtam lehet még csak nincs bejáratva, fél órát használtam eddig összesen.

Viszont kényelem szempontjából köszönő viszonyban sincsenek, remélem kicsit lazul, meg puhul még, de így elsőre sokkal kényelmetlenebb. Nem fér el benne normálisan a fülem és szoros is. A régit kis túlzással nem is éreztem, hogy a fejemen van.

Nem bántam meg, hogy ezt vettem, mert nem furdal a kíváncsiság, hogy milyen lehet a másik, de ha tehetném, inkább a régi Wireless 2.0-t venném meg újra. Másik kérdés a tartósság, de inkább legyen egy kényelmes fülesem 3 évig, mint egy kényelmetlen 6 évig.

(#168172) Zsinder válasza laci1117 (#168168) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Kedd óta megvan a játék kb. 6 órát játszottam, Pro gépem van, eddig se fagyás se összeomlás nem volt, viszont az tény a töltések nem rövidek.

(#168173) Carlos Padre válasza laci1117 (#168168) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Figy, szerintem az Origins egy vízválasztó, akik szerették a régebbi AC játékokat azok utálják és már fújnak is az Odyssey-re is látatlanban, azoknak viszont akik nem szerették a régebbi játékokat de bejött az Origins (mint én) nem is kérdés, hogy érdemes e belevágni. Ha nem jön be legfeljebb eladod :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#168174) mike1334 válasza Carlos Padre (#168169) üzenetére


mike1334
veterán

Lehet, azon nem próbáltam..a fura az volt, hogy az xboxot is mindig teljesen kikapcsolom, leállítással....hm, mindegy is, csak mondtam, hogy engem zavart :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#168175) #20844032 válasza penge111 (#168126) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én megvettem indulásnak DLC-stől, aztán nem tetszik benne kb semmi. Nagyon akarnám szeretni, rajongója vagyok a zsánernek, nekifuttam már vagy 5x, de nem találok benne semmit, ami lekötne. Nem én reprezentálom a sokaságot, de csak a többségi vélemény alapján nem lehet egyértelmű jó döntést hozni.

Carlos Pader: én szeretem a régieket is, rajongója vagyok a sorozatnak, de én elvoltam az Origins-el is. Azt a nagy átütő változást én nem látom benne (igen, a harc más/jobb, ééééés ennyi), ez igaz, de veszem majd az Odessey-t is.

[ Szerkesztve ]

(#168176) Deck válasza sp8787 (#168160) üzenetére


Deck
titán

Pedig aztán a jó harcrendszer miatt is megunhatatlan a játék :)

PS5

(#168177) Carlos Padre válasza .LnB (#168166) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Már várom is az írásod, hogy miért érdemes Pro-ra váltani szerinted :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#168178) Carlos Padre válasza erahurka (#168129) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én Amazonon rendeltem elő, ott ár garancia van előrendelésre, úgyhogy most egy kicsit örülök neki.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#168179) b.kov válasza sp8787 (#168142) üzenetére


b.kov
senior tag

+ (#168144) A`rpi

Akkor mindenképpen így szeretném megoldani, optikaival.
Köszönöm a válaszaitokat. :R

(#168180) marilllyo


marilllyo
veterán

Vettem szép és jó és menő nyócká hdmi kábelt. Összedugtam és 30 percre rá megvolt az első elsötétülésem. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#168181) Carlos Padre válasza markknight (#168154) üzenetére


Carlos Padre
veterán

:C

Kapcsolódó klasszikus :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#168182) RudY válasza marilllyo (#168180) üzenetére


RudY
addikt

Nem megmondták, hogy 4K-s kell, most "túl jó" a kábeled. :DDD :P ;]

(#168183) bexinho23 válasza erahurka (#168146) üzenetére


bexinho23
őstag

Tééényleg....??? Nanemond.....
Igazából arra lettem volna kíváncsi az árváltozás tartalmon kívül, hogy indokolták-e. Ha még indokolni sem indokolták, akkor csak sima megtévesztés volt hónapokig. Ugyanis ezidő alatt gondolom rohadt sokan előrendelték, mert még az IGN-es cikkeknél is 567 átirányítás volt.
Így viszont küldenek egy emailt, amivel valaki vagy törődik vagy nem, és nagy valószínűséggel kevesebben is fogják visszamondani kényelemből (mert nagyjából minden megbízható helyen u.ennyi)... ezen csak nyer az 576, mivel harmadannyian se rendeltek volna tőlük (egyre kisebbek, alig van már üzletük országszerte, ráadásul sosem voltak olcsók), mint amennyi kiszállításuk lesz az esetleges visszamondások után is.

Ha megkapom az emailt, vissza is mondom, vagy direkt nem veszem át a futártól (ettől a cégtől úgy sem fogok ezután sem rendelni), aztán megrendelem KZ-ból, mert legalább azt pénteki napon biztosan át is tudom venni, és nem kell egész nap a nagyit a kertbelépőnél ültetnem. ;)

(#168184) #31683072 válasza .LnB (#168166) üzenetére


#31683072
törölt tag

Én biztos nem beszéltelek rá a próra :DDD
Csak kicsit megerősítettem benned azt a kell érzést ami gondolom amúgy is régóta benned motoszkált már :))

(#168185) Wesder válasza Carlos Padre (#168177) üzenetére


Wesder
félisten

Remélem az nem lesz annyira szubjektív, mint az előző.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#168186) b.kov válasza b.kov (#168179) üzenetére


b.kov
senior tag

Lejárt a szerkesztési időt, de még egy kérdésem lenne a topikban keresés után:

PS4 -> HDMI -> TV -> Optikai kábel -> Soundbar esetén mennyire észrevehető a késés hangban? :F
Nagyon zavaró, vagy minimális?

Jelenleg egy Sony wireless headsettel szoktam játszani, illetve PS4 -> HDMI -> Monitor -> Jack -> Hangfal kombóban, de egyik verziónál sem tűnt fel különösebben. Köszi. :)

(#168187) Carlos Padre válasza b.kov (#168186) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egy két ritmusjáték kivételével (guitar hero, Rocksmith stb...) nem fogod észrevenni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#168188) marilllyo válasza Gery9112 (#168155) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez te voltál ugye? :DDD :DDD Nem is mesélted, hogy az Alza-nál dolgozol... ;] ;]

A Személyzet 2

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#168189) b.kov válasza Carlos Padre (#168187) üzenetére


b.kov
senior tag

Szuper, köszönöm!

(#168190) saelin válasza laci1117 (#168109) üzenetére


saelin
veterán

3.-a óta tolom és semmi game breaking bugba nem futottam eddig bele. Töltési idő sem vészes, mert gyak a játék elején van loading screen,és akkor ha Ikaros-al túl messze repülsz a karakteredtől, de az csak pár másodperces feketeképernyő.
Szerintem nagyon komoly lett a játék! Grafikailag, művészileg amit kihoztak belőle az valami elképesztő! Sokszor csak keresem az állam hogy ez hogy néz ki... :Y
Nem tökéletes, mert a story eddig közepes színvonalat hoz, de azt legalább jól. Érdekesek a fő karakterek nem úgy mint pl a syndicate-ben, ahol alig vártam hogy vége legyen egy-egy átvezetőnek, de még az egész játéknak is... Egyedül ami tényleg tök fura azok a választható párbeszédek. Semmi értelme a játék nagyrészében ezeknek. A main story-ban viszont már tényleg vannak következményei a valaszaidnak, de ott is csak bizonyos pontokon. Nem egy Witcher ilyen téren na. :D

Ha valami könnyen elővehető gamet keresel amibe bele lehet tunkolni több tíz órát, akkor ez az a játék! Viszont ne úgy ülj le elé mint a régi AC játékok elé, mert semmi köze hozzájuk! Az origins-el 180°-os fordulatot vett a széria és egy akció rpg irányba kezdett elmenni. Nekem az jó pont, mert a korábbi részeket én bottal sem piszkáltam volna meg.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#168191) Tyler Durden válasza #20844032 (#168175) üzenetére

Én a witcherrel vagyok így, ne kérdezd miért. 2x indultam neki pc-n de vhogy nem tudott úgy behúzni a játék. Szép a grafika, jó a sztori is, monumentális játék ha a side q-kat is be akarja toloni az ember, de vhogy nekem nem feküdt. /ennek ellenére vmikor jóárasítva behúzom a goty-t, ha már lepörgettem a sok kötelező címet/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#168192) BBiro0724


BBiro0724
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég új(használt) router van, mert az előző elromlott. A gépen való internetezés közben nem is lehet észrevenni nagy különbséget, viszont a PS4 letöltés nagyon belassult. Azelőtt se volt egy villám, de a PS4 teszt alapján 16 Mb/s volt a letöltési sebesség, most ez 2.2 Mb/s, ami a valóságban még kevesebb.
Nem tudom ér e valamit, de csináltam egy speedtesztet a számítógépen is, ott a letöltésnek 88.5 Mb/s ír.

Valaki esetleg tudna segíteni(egyszerűbben megfogalmazva), hogy miket tudnék megpróbalni, hogy legalább a régi szintre visszajöjjön a letöltés? Hozzátenném, előre elnézést az esetleges hülye kérdésekért, de ebben a témakörben nem vagyok jártas.
Köszönöm a segítséget.

(#168193) Gery9112 válasza marilllyo (#168188) üzenetére


Gery9112
őstag

Sajna nem én. :DDD Nálam a crew szigorúan legénységet jelent. :DDD

Csak úgy mint a Bérgyilkos felekezet: Odüsszeia

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#168194) Carlos Padre válasza Wesder (#168185) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mégis milyen legyen egy magánvélemény? :D
De ez függ az olvasótól is, én például hiába írok bármi objektív dolgot vagy tényt az xboxrol, azonnal megkapom, hogy egy elfogult szemellenzős xbox hater ps fanboy troll vagyok az elfogult szemellenzős ps hater xbox fanboyok szerint. Ez egy ilyen dolog, amíg te szubjektíven döntöd el, hogy szerinted mi szubjektív vélemény és mi nem addig ebben nem is lesz változás. Talán ha egyszer majd az ízlésnek és a véleménynek is lesz saját SI mértékegysége.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#168195) laci1117 válasza saelin (#168190) üzenetére


laci1117
tag

Köszönöm szépen a hosszabb leírást! :) Egyáltalán nem keresem a régi AC részeket benne mert azokat nem szerettem :B :D Meggyőztetek, megveszem délután! :) :R Origins után szerintem ezt is imádni fogom :D

(#168196) Wesder válasza Carlos Padre (#168194) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs baj a véleményével, csak csuklóból leszarozta az xbox-ot, mert ott kevés az exklúzív. Ezek utàn nem kell csodàlkizni hogy ha valakiknek ez rosszul esett. Én megértem hogy azzal több konzolt lehet eladni, de annak hiànyàtól nem lesz rosszabb, meg azt kéne megérteni, hogy nem véletlen vett xy egyik vagy màsik konzolt. Persze ez mindkét oldalra igaz.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#168197) saelin válasza laci1117 (#168195) üzenetére


saelin
veterán

Ha fullos pakkot veszel akkor az a gold legyen. A deluxban csak extra vackok vannak, amik szerintem nem érik meg az árukat. Ellenben a goldban itt a season pass. :K

wesder
Én sem értem ezt a konzol háborút... Speciel ha nekem most lenne egy X-em arra vettem volna az Odyssey-t, mert annyival jobban fut rajta mint a pro-n. Pluszt szerintem maga a gép is szebb és igényesebb összhatást kelt. Jól néz ki az asztalon/polcon.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#168198) Deck válasza saelin (#168197) üzenetére


Deck
titán

Szerintem meg a pro a szebb, dizájnosabb :P

PS5

(#168199) laci1117 válasza saelin (#168197) üzenetére


laci1117
tag

Egyelőre alap verziót veszek, aztán ha tovább kitart a lelkesedésem iránta akkor beszerzem a Season Passt hozzá :)

(#168200) Wesder válasza saelin (#168197) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem is jobban bejön a szimpla doboz forma, de ugye ízlésről nem érdemes vitatkozni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.