Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15451) Def26 válasza GeneraL_XTX (#15449) üzenetére


Def26
félisten

Hahaha. Még a végén lehet, hogy a két szék közé esel. :D Jó lesz Neked is a gold. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15452) Maggio7 válasza GeneraL_XTX (#15449) üzenetére


Maggio7
tag

Hívd fel őket! Nagyon normálisak!

(#15453) haddent válasza Madwe (#15450) üzenetére


haddent
addikt

Bravó, minek is lenne bármi univerzális :W
Köszi az infót

(#15454) boost válasza GeneraL_XTX (#15449) üzenetére


boost
addikt

de miért nem az újat rendelitek? az is ilyen áron van, nem?

(#15455) Maggio7 válasza boost (#15454) üzenetére


Maggio7
tag

..mert 22990Ft-volt! ;) Az új meg még sehol! De szerintem 35alatt biztos nem lesz!

[ Szerkesztve ]

(#15456) #20844032 válasza boost (#15454) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mert a beszámolók szerint a hangja egy foschh... Nekem két helyen is meg van rendelve, de holnap lemondom mindkettőt, mert holnap már megjön a digicenterből a sima pulse.

(#15457) phgergo


phgergo
aktív tag

En mindenkepp megveszem a gold wireless fulest, de csak 5-6.an, aki addig tud varni es nem akar kockaztatni az varjon vele, mert csinalok egy tesztet vele.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#15458) vonSux


vonSux
őstag

olyannal hibával találkozott valaki, hogy pl játék közben kilöki a lemezt a gép (játékból kilép), majd nem veszi vissza a lemezt csak néha "darál" a lemeztovábbító. aztán pár ki- és bekapcs után hopp, a hiba ezoterikusan megszűnik (egyelőre legalább is)? :F

(#15459) phgergo válasza vonSux (#15458) üzenetére


phgergo
aktív tag

Vegetarianus.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#15460) Gijon


Gijon
senior tag

Ezt hallottátok? :Y :)) :C

(#15461) #20844032 válasza phgergo (#15457) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ez esetben egy olyan összehasonlító teszt lenne releváns, ami pl a pulse elite-el méri meg. Így legfeljebb egy olyan szubjektum születik, hogy neked tetszik vagy sem.
És ilyen összehasonlító teszt meg van. Az alapján mondtam le róla.

(#15462) vonSux válasza phgergo (#15459) üzenetére


vonSux
őstag

nem egy szelet wellington bélszínt tuszkoltam bele hanem egy mezei AC4-et :U

(#15463) phgergo válasza #20844032 (#15461) üzenetére


phgergo
aktív tag

Puls nekem nincs, igy max az en velemenyemmel kell berni :))

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#15464) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Ha valakinek kell egy 1 hetes Pulse, keressen meg priviben.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15465) Mrdevil válasza Gijon (#15460) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen hallottam, jópofa dolog volt. Lehet bannolják is a gyereket. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#15466) haddent válasza Mrdevil (#15465) üzenetére


haddent
addikt

Aztán miért? Mert trehány volt a Sony programozó? :DD Normális helyeken az olyat, aki exploitot talál és jelenti megjutalmazzák de semmi esetre sem büntetik :N

(#15467) Donnos válasza haddent (#15466) üzenetére


Donnos
tag

:D úgy is kijavítják rövid időn belül....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15468) haddent válasza Donnos (#15467) üzenetére


haddent
addikt

Persze. lehet, hogy már ki is van javítva. Tényleg meglepne, ha bannolnák. Végülis ő semmi mást nem csinált, csak az ő felületükön kattintgatok teljesen szabályszerűen a kontrollerrel, nem? :F
Voltak ilyen rémhírek, hogy csak úgy bannoltak embereket BF4 -ről is mondjuk szóval soha nem lehet tudni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15469) Donnos válasza haddent (#15468) üzenetére


Donnos
tag

Persze bann butaság lenne, inkább örüljenek hogy megtaláltak ilyen bugot:)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15470) n000rbi válasza #20844032 (#15461) üzenetére


n000rbi
senior tag

Elolvastam az összes kommentet az összehasonlító videónál és annál is, ahol ugyanaz a reviewer magában teszteli a gold-ot. Ő maga is hozzáteszi egy kommentben, hogy pc-n használva olyan fos a mikrofon minősége és érdekes módon a külön reviewban szóba se kerül a fos hangzás. Én még bizakodom. (csodát nem várok, de annyira nem lehet szar)

(#15471) Madwe válasza haddent (#15466) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nemnem. Aki exploitot talál es jelenti, azt nem bántják... Aki kihasználja a végletekig azt szoktak... Mar ha egyértelmű hogy exploit, jelen esetben pl az:)

(#15472) Donnos


Donnos
tag

Ha promos játékot veszek azzal ugyanúgy tudok multizni is?:)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15473) Xirtam válasza Donnos (#15472) üzenetére


Xirtam
veterán

:K

(#15474) haddent válasza Madwe (#15471) üzenetére


haddent
addikt

Ja hát igen :DDD Mondjuk azzal akkor sem tudok egyetérteni, hogy bannolnak valakit aki csupán egy nyitvahagyott kiskaput használt "legális lépésekkel" (nyomkodta az X gombot..). Valahogy más esetnek érzem ezt, meg amikor tényleg rámennek arra, hogy kihasználva egy sebezhetőséget feltörjenek dolgokat. Nem azt mondom, hogy hagyni kell megtartani a PS+ -t, de talán ban, ip ban, hw ban stb.. túlzás lenne. De mindegy ez már tök más etikai kérdés.

(#15475) #20844032 válasza n000rbi (#15470) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én örülnék a legjobban, ha kiderülne, hogy mégis jó, mert a sima pulse nekem csak félmegoldás, azzal sehogysem tudom használni a vitát.

(#15476) Maggio7


Maggio7
tag

Na a család alszik... a ValóVilág még megy, de kit érdekel, jöhet amire tegnap óta várok:

Hu.... ez igen... nem rossz.... hm... ezek a gondolatok jutottak eszembe mikor kibontottam a PULSE dobozt. Kézbe véve a fülest, érződik, hogy igyekeztek a Sony mérnökei egy masszív elnyűhetetlen fülest tervezni, illetve készíteni. Minimális nyekergés hallatszik mikor csavargatja az ember - de mint tudjuk, nem erre találták ki :N Ügyesen kombinálták a fémet a műanyaggal, a súlyán nem érződik, inkább prémium minőséget sugall. A három potméter finoman működik, nem hinném, hogy véletlenül el tudna állítódni, de használatuk megszokást igényel. Ugyan ez mondható el a három (mikrókapcsolós) nyomógombról is!

Na próbáljuk fel: ez már egy érdekesebb szituáció - leszögezném, hogy nekem átlagos fej méretem van, talán a füleim kisebbek az átlagnál - hogy is írhatnám le, olyan átlagos. Mivel inkább egy prémium füleshez hasonlítjuk, magasabb az elvárásunk. Nem nyom, inkább azt az érzetet kelti mintha mindig le akarna csúszni, de hosszú távon lehet ez miatt lesz kényelmes - nem nyomja ki a fejünkből a vért :D Bevallom, féltem a felső résztől, hogy kevés a gumírozott rész, de pozitívan csalódtam...jó.

Folyt. köv.....

(#15477) Donnos válasza Maggio7 (#15476) üzenetére


Donnos
tag

És "érzed" a digit 7.1et?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15478) boost


boost
addikt

Már igazán jöhetne valami jó játék. Legalább egy Skyrim szintű :D

Szóval a Thief az akár tetszene is, de túl lelkes nem vagyok, félek, hogy egy Dishonored utánérzés lesz, az Infamous nem érdekel, az MGS meg messze van.

(#15479) Maggio7 válasza Donnos (#15477) üzenetére


Maggio7
tag

...na szóval, első nekifutásra egy Iphone 5-re dugtam rá. egyszerűen úgy írhatnám le, semmi extra hozza a vártat, a hangok helyén vannak, mind a magas mind a mély hangok - hozzák az elvárt minőséget.
Na akkor jöjjön a PS4. A gép bekapcsol, bejelentkezz, USB stick bedug, kb. 30mp használatra kész, örül(-ne).
Nincsen hang, irány a beállítások a fejhallgató beállításánál nem lehet állítani semmi. :O Irány a bolt megkeressük a fejhallgató app-ot. Mintegy 70(!)Mb letöltése után feltelepült. Ebben ha valaki nem tudná a MODE gombhoz rendelhetünk hozzá profilokat. Minden Ok, de még mindig nincsen hang, a beállításoknál sincsen változás! Na de a régi Windows felhasználón nem fog ki egy PS4. Kikapcsol, újraindít, Minden ok. a menüben megjelent a fülecske :)) . Kapcsford, hang mükszik! Elsőre Tr-t indítottam el. Hát igen, a Basimpact bekapcsolva olyan érzése van az embernek mintha ott lenne a Lara háta mögött! Valóban érezni a 7.1-et! Pl.: a Lara feje fölött előszeretettel köröző a varjak károgását, teljesen korrektül visszaadja, tényleg mint élőben :K
Az Outlast-ról ne is beszéljün :Y majdnem össze sz_rtam magam :DDD Nagyon durva.

Ez mind amit leírtam saját tapasztalat. Eddig - hogy a családot ne zavarja - halkan, a TV-n keresztüli zörejeken "nevelkedtem". De ennek vége! Bátran ajánlom mindenkinek! 10/9 :C

Még valami: Mikor valaki vesz egy ilyen fülest, csak akkor tudja meg, hogy a játékfejlesztők mennyi munkát töltenek el a tökéletes élmény érdekében! Le a kalappal elöttük :R :R :R

(#15480) Tegla80


Tegla80
addikt

sziasztok
Tegnap sikerült beszereznem a BF4 PS3 ra való digit változatát 39.99$ és egy 10$ feltöltőt az upgr...-hez.
(nagyon-nagy köszönet a segítségért Zolar fórumtársnak. :R )
Így 50$ ért megkaptam a gammát,ami a PS4-PS3 combon is +van és megy is. :C

jelenleg 1 pici gondom van,h a PS4 csak az amcsi accon engedi elindítani.
Ha jól gondolom ezt kellene elsődlegesnek kijelölni,h megossza magát és elérjem az UK-n is amin a plus van és játszom is.
Jól gondolom??
(ezt picit eltoszta itt a ps4 nél a sony,mert a 3ps mon megy rögtön minden accon. :F )

szerk:

Def26
thx :R
dlc -t nem veszek rá. (azt nem osztja,ha jól tudom és Én meg nem akarom az US-t használni,csak vételre)
ha az US az elsődleges akkor az UK-n levő "Plus",intézi még a dolgát magától ugye?(csak fut rajta is a gamma)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#15481) Def26 válasza Tegla80 (#15480) üzenetére


Def26
félisten

Jól mondod. :) Arra figyelj majd, ha később prémiuomot akarsz venni, hogy az is USA legyen és az USA profilra aktiváld.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15482) haddent válasza Tegla80 (#15480) üzenetére


haddent
addikt

Hát nem eltoszta a Sony, ha belegondolsz ez nem tervezett fícsőr, hogy te adócsalhass 3 féle accal, örüljünk, hogy egyáltalán működik! :DDD

(#15483) Maggio7


Maggio7
tag

Sokan a PULSE Wireless Stereo-Headset-he hasonlítják az új Gold-ot. Szerintem a Sony nem ennek a leváltására csinálta. Ha megnézitek az árakat nem véletlenül olcsóbb. Inkább egy BassImpact nélküli 7.1-es Wireless Stereo füles, Ps4 design-ba csomagolva műanyagból. :)

...azért kipróbálnám ;) összehasonlítás végett...

[ Szerkesztve ]

(#15484) Donnos


Donnos
tag

Lego Marvel Super heroes /promo/beszerezve ha gáz ha nem szórakoztató coopban:)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15485) Tegla80 válasza haddent (#15482) üzenetére


Tegla80
addikt

A PS3 kezdete óta működik és ott sokkal egyszerűbb mert még osztogatni sem kell.
(letölt és megy és még a dlc-t is osztja)

Nincs ez eltoszva,csak tojnak bele.
Pénz +van, "user"örül ;)

amúgy,ha lehetne Én (is) inkább az államkasszával játszanék,mert ott lehet csak igazán nagyot csalni,nem itt :U

Sony® & PlayStation®

(#15486) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Na hírt kaptam a digicentertől a Pulse füles kapcsán, igaz nem olyan formában, mint vártam :(((

Habár a rendelésem még mindig "feldolgozás alatt" státuszban van, reggel kilenckor a futár már hívott, hogy ott van a ház előtt egy csomaggal. Kérdezem mégis milyen csomag, mert nem várok semmit. Azt mondja hát valami a Sony-tól.... :DDD

Azért rendes a bolt, hogy mindenféle értesítés nélkül kiküldi a csomagot, hogy aztán véletlenül se tudjam, hogy mikorra várhatom. Bár a lakótársaim otthon voltak, de mindenki aludt, plusz emiatt pénzt se hagytam ott rá, szóval az átvétel szépen meghiúsult. Remélem azért délután vissza tudja hozni a futár :U

[ Szerkesztve ]

(#15487) Mrdevil válasza Donnos (#15484) üzenetére


Mrdevil
addikt

Óóó, mi már jó ideje nyomjuk asszonnyal, miért lenne ez gáz, jópofa kis játék. :K Nagyon jó áron vettem vadi új fóliásan. ;)

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#15488) BomiBoogie válasza Donnos (#15484) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez az összes LEGO játékra igaz, az mondjuk kár, hogy pl. Batman nem lesz már PS4-re.

(#15489) Csabro


Csabro
tag

Sziasztok. Segitseget kernek az itt jelenlevo szakemberektol. :D A PS4, vagy esetleg az Xbox one, tamogatja a 4K felbontast jatekok alatt?

Koszonom. :R

(#15490) Donnos


Donnos
tag

Demo meggyőzött azt is asszonnyal játszottuk ennek is ez a sorsa.:D
Honnan szerezted be ha megkérdezhetem?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15491) Madwe válasza Csabro (#15489) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem, és 100% hogy sosem fogja, egyik sem!

(#15492) GazRic válasza Maggio7 (#15476) üzenetére


GazRic
senior tag

Ez az uj füles ami most jelent meg?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#15493) Csabro válasza Madwe (#15491) üzenetére


Csabro
tag

koszonom :R

(#15494) balazs8907 válasza Csabro (#15489) üzenetére


balazs8907
tag

Egyenlőre egyik sem.

(#15495) Def26


Def26
félisten

Amerikai eladások: PS4 2:1 XOne Igen impresszív adat. :Y És ez az xbox otthona...

Xbox One:
November 2013: 909K
December 2013: 908K
January 2014: 143K

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15496) BomiBoogie válasza Def26 (#15495) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én csak azt nem értem, laikusként, hogy ha az Xboxot a nappali ékének tervezték, akkor minek lett akkora böszme, cserébe gyengébb hardveresen? Van a méretének valamilyen technikai magyarázata?

(#15497) GeneraL_XTX válasza Def26 (#15495) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Jézusom ebből mekkora bukta lesz. Gyengébb hw magasabb áron, erőltetett Kinect-el, nem tudom mit gondoltak Redmondban. :U

(#15498) Def26


Def26
félisten

Akit mélyebbre akar kutakodni itt van a neogaf topic. [link]

GeneraL_XTX: Nem volt akkora meglepetés. Nem tudom mi van az ms -nél, windows 8, windows phone, xbox one. Szerintem valami szekta irányítja őket. :D
Remélem apple osx -re nem basszák el az érkező office -t, mert tökön szúrom magam. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15499) Maggio7 válasza GazRic (#15492) üzenetére


Maggio7
tag

Nem! Erről van szó!

(#15500) Def26 válasza BomiBoogie (#15496) üzenetére


Def26
félisten

"Van a méretének valamilyen technikai magyarázata?"

Persze, hűvösebb és halkabb. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.