Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15801) Tegla80 válasza Elderath (#15800) üzenetére


Tegla80
addikt

képekkel szemléltetve.,h jobban lássuk.....

Sony® & PlayStation®

(#15802) Donnos válasza Tegla80 (#15801) üzenetére


Donnos
tag

Nesze neked negtgen xbox:D
És van aki 4k felbontásokról beszél....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15803) Madwe válasza Donnos (#15802) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mer majd a csoda cloud miatt majd még 4k-t is tud majd ha igazán beindul :) A szomorú az hogy sok ilyen commentet olvasatam külföldi fórumokon, s sony fanboynak tituláltak amikor leírtam hogy a cloud nem segít a számolásban, nem lesz tőle többre képes a hw, s nem azért van egy 4k ready kábel az xnél mert majd a clouddal annyit tud, hanem a filmek miatt... De sok a hülye, ez nem meglepő :D

(#15804) Donnos válasza Madwe (#15803) üzenetére


Donnos
tag

Hátha csodát látunk majd...
Szép álom de szerintem még egy generációt várni kell a hőn áhított 4k-ra.
Akkor meg majd kitalálnak valami super 4kultrahight csodát 20 miliós tvkre és arról álmodozunk majd.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15805) Def26 válasza Madwe (#15803) üzenetére


Def26
félisten

Pedig itt van e. :D Szerintem a forza 5 le is terhelte a rendszert. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15806) barcabome


barcabome
aktív tag

PS4-en rögzített gameplay videókat át lehet másolni valahogy pendrive-ra? Elég rossz a minősége a facebook-ra megosztott videóknak és én inkább youtube-ra tenném, illetve PC-n is jó lenne ha meglenne.

Fontos lenne, köszi előre is a segítséget!

(#15807) Madwe válasza barcabome (#15806) üzenetére


Madwe
nagyúr

Majd egy update orvoslni fogja (elvileg), egyelőre nincs rá megoldás... :( Addig marad a fácse/használhatsz videórögzitő egységet hdcp killerrel... (amúgy hdcp is kikerül majd egy update-el valamikor - elvileg )

(#15805) Def26 no igen, fejlesztés alatt hasznos a cloud, meg adatbázishoz mint pl a Forzaban a driveatar ai-ja, node teljesítménynövekedést várni ettől... Mondjuk a BF4-be pl beleférne, amgy is bugos meg nagy a ping, még egy kis input lag cloud számítások miatt pluszba már nem oszt nem szoroz ;]

[ Szerkesztve ]

(#15808) #20844032 válasza Madwe (#15807) üzenetére


#20844032
törölt tag

>amúgy hdcp is kikerül majd egy update-el valamikor - elvileg

Továbbra sem tudom honnan származik az infó. Kizárt.

(#15809) Madwe válasza #20844032 (#15808) üzenetére


Madwe
nagyúr

Shuhei Yoshida (President of Worldwide Studios, Sony Computer Entertainment) twitteren @yosp írta hogy folyamatban van, de még idő kell hozzá még launchkor kb.

Pl itt.

(#15810) #20844032 válasza Madwe (#15809) üzenetére


#20844032
törölt tag

Köszi!

(#15811) Garada


Garada
őstag

500GB tárhelyet van lehetőség valamilyen úton,módon módosítani?

(#15812) F.B.I. válasza Garada (#15811) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nagyobb HDD-el, bármikor ha van pénzed. :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15813) Garada válasza F.B.I. (#15812) üzenetére


Garada
őstag

nem nagyon értem hogy ez hogyan is működik pontosan egy részletes magyarázatot kaphatok? :)

(#15814) Garada válasza F.B.I. (#15812) üzenetére


Garada
őstag

Külső HDD és beteszem egy USB portba?

(#15815) gianni85 válasza Garada (#15814) üzenetére


gianni85
veterán

youtube -> PS4 swap HDD

(#15816) phgergo


phgergo
aktív tag

Elado egy CoD Ghost. Nem tudok tablageprol linkelni. http://hardverapro.hu/apro/call_of_duty_ghost_pro_elado_56_poz_ertekeles

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#15817) discrate


discrate
aktív tag

megértem, hogy a bugok miatt idegesítő a bf4, ezért se vettem még meg, majd ha már többé-kevésbé kijavítják és/vagy lemegy az ára.
de akkor miért nem killzone-t toltok multiban? :U nekem bejön, nincs bug, szép, pont azt tudja, amit kell. de jelentkezőket nem nagyon találok...

(#15818) sittes79 válasza discrate (#15817) üzenetére


sittes79
addikt

Én konkrétan tengeri beteg leszek attól a mozgástól..nem gyere be. Kár, hogy titanfall nem jön ps-re, mert elég jó lett.

(#15819) haddent válasza Madwe (#15803) üzenetére


haddent
addikt

Elméletben teljesen elképzelhető, hogy a cloud számol és az visszaküld és akkor öröm bódottá.
Csak a különbség az, hogy ez az elmélet. Gyakorlatban még egy szerencsétlen sima szar játékszervert sem tudnak a neten keresztül jóra megoldani, lásd Büntető4

discrate néhány tény mielőtt illuzióid lennének: ez a motor és ez a netcode soha a büdös életben nem lesz jó mert egy rakás trágya Bad Company 2 óta, azaz kb. 5-6 éve vagy akár több, nem tudom. Hiába vársz rá. Grafikailag/erőforrásilag nem rossz a Frostbite de amúgy kuka, szemét, semmi nulla. A fejlesztők és a támogatás még nagyobb nulla. A kiadóról pedig nem tudok úgy nyilatkozni, hogy ne kapjak örökélet kitiltást a fórumról :))
És mégis játszunk vele így van, mert egész egyszerűen nincs alternatíva és egyébként a "felszín" az rendben van, tetszetős és akarós.

[ Szerkesztve ]

(#15820) Madwe válasza haddent (#15819) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem igazán elképzelhető a következő 5-10 évben, számolásoknál azért 1ms lag is baromi soknak számít, nem lehet ezekre ennyit várni, manapság meg már ha 30-at látunk boldogok vagyunk, de ált. sokkal több :D

(#15821) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Akinek kell még pulse elite, keressen, megegyezünk. ;)

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15822) GeneraL_XTX válasza F.B.I. (#15821) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Miért adod el?

(#15823) F.B.I. válasza GeneraL_XTX (#15822) üzenetére


F.B.I.
veterán

Leütöttem egy Astro A40-t, mert éjszaka suttognom kell (nagyon), amúgy biztos nem adnám el. :N

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15824) Tegla80 válasza haddent (#15819) üzenetére


Tegla80
addikt

tegnap este kb 10 felé tóltam 2 órácskát a bf szekerét.
64 es conc... ment HC üzemben full szobával jó pár karika és nem mondhatnám,h gondom lett volna.Na jó kaptam a pofámba bőven ólmot,de a játékmenet stabil volt.

Amúgy érdekes,h akit látok közülünk,azok mind a simát tólják. :Y
Én azt hittem Ti is HC-t preferáljátok a spotolos hülyeséggel szemben,de sajna nem. :F
van aki HC párti rajtam kívül és nincs meg barátomnak??

Sony® & PlayStation®

(#15825) Madwe


Madwe
nagyúr

30 dollár usa psn-en flash sale-ben a Lego Marvel, ha érdekel valakit :)

(#15823) F.B.I. honnan szerzed az astrot? én is a felé hajlok már, csak hivatalos oldalukon láttam de az úgy eléggé húzós így hirtelen, mondjuk nem sietek :)

[ Szerkesztve ]

(#15826) Sami22 válasza Tegla80 (#15824) üzenetére


Sami22
aktív tag

Én főleg hct tolom, vegyél fel nyugodtan.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#15827) haddent


haddent
addikt

Thief 4 Pre-order vs Thief 4 sima. Miért poén az, hogy az előrendelőknek a drágább? Ötlet? magyarázat?

(#15828) Madwe válasza haddent (#15827) üzenetére


Madwe
nagyúr

A sima most akciósabb :) meg a preorder mellé jár "ingyen" extra tartalom, bár miért ingyenes, ha e miatt drágább. fura mindenesetre

[ Szerkesztve ]

(#15829) n000rbi válasza haddent (#15827) üzenetére


n000rbi
senior tag

Jó kérdés...preorder megvolt két hete, most már marad az, nem variálok.

(#15830) sittes79 válasza F.B.I. (#15823) üzenetére


sittes79
addikt

Hol ütötted le ha szabad kérdezni, mert engem is erősen érdekelne?

(#15831) haddent válasza Madwe (#15828) üzenetére


haddent
addikt

Ja, jól gondoltam. Az az érzésem, hogy ez is olyan bónusz lesz mint AC4 esetében, haszontalan.. Mindegy, én most rárepülök az olcsóra, 13k bitang jó ár szerintem :Y

(#15832) gianni85 válasza haddent (#15831) üzenetére


gianni85
veterán

gondolom az lesz a bonusz, mint itt is. Banki meló misszió. Nekem ilyen nem ér több ezer forintot... én is a sima verziót rendeltem elő

(#15833) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Astro-t csak ebayről lehet venni...sajnos, ezzel is pont szerencsém volt...feladta, a legkomolyabb licitáló, az utolsó percben, 122 fontba álllt meg, full doboz wireless, csak annyival jobb számomra a Pulsetól, hogy a mikrofont a számhoz tudom húzni ha éjszaka játszok, amúgy nem hajtottam volna, mert a Sony is tudja azt a hangerőt és minőséget.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15834) barcabome válasza Tegla80 (#15824) üzenetére


barcabome
aktív tag

A HC nekem is jobban bejön, viszont az nem tetszik, hogy map sincsen. Az oké, hogy nincs spot, az nagyon jó dolog, de a map szerintem lehetne. Battlelogon meg a szerverkeresőben hiába állítanám be a nekem tetsző beállításokat a szerverkeresőben, a PC-s verzióval ellentétben PS4-en nem lehet HC szerót találni, amin van minimap.

Az oké, hogy tableten vagy pc-n lehetne nézni a térképet játék közben a battlelogról, de nekem úgy nem adja.

Egyébként nyugodtan vegyél fel, szoktam HC-t is tolni, leginkább vegyesen szoktam, mikor mihez van kedvem.

PSN ID-m: bome_HUN

[ Szerkesztve ]

(#15835) Madwe válasza F.B.I. (#15833) üzenetére


Madwe
nagyúr

A wireless az az a50-es, te a40-est vettél, nem? (mellesleg 40-es jobb választás szvsz) eBay-t nézegetem én is, lehet az lesz belőle...

(#15836) Donnos válasza Madwe (#15825) üzenetére


Donnos
tag

Sokszor vannak ilye akciók usa psn-en?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15837) Def26 válasza barcabome (#15834) üzenetére


Def26
félisten

Engem csak az zavar, hogy a saját embereinket sem látjuk. bf3 -ban én is hc -n játszottam.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15838) F.B.I. válasza Madwe (#15835) üzenetére


F.B.I.
veterán

Igen, A40-t csak már kicsit sokba van de egyszer élünk. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15839) bolha23


bolha23
aktív tag

(#15840) haddent válasza bolha23 (#15839) üzenetére


haddent
addikt

Most olvasom, hogy elvileg nem 1920x1080 -ban fog futni, hanem 1920x900 vagy valami hasonló, direkt valami "mozivászon" effekt?? Hát ez elég nagy fa***ság.. :W

(#15841) gianni85 válasza haddent (#15840) üzenetére


gianni85
veterán

Értelmet nyer a 21:9-es Philips tv ;]

(#15842) Def26


Def26
félisten

5.3 millió ps4. :Y + most jön hozzá a japán eladás.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15843) zzola válasza Def26 (#15842) üzenetére


zzola
félisten

Boxot egyre jobban nyomja le...

(#15844) Def26 válasza zzola (#15843) üzenetére


Def26
félisten

Mai számok szerint 2 milla a különbség 3 hónap alatt. Szerintem 10 millió simán meglesz az év végéig. Hihetetlen milyen marketing van mögötte. google -be beírom, hogy xbox one sales és több ps4 találatot hoz mint boxosat. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15845) bolha23 válasza bolha23 (#15839) üzenetére


bolha23
aktív tag

Kiszivárgott a Trailer is.[link]

(#15846) Def26


Def26
félisten

kint az 1.61 firmware.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15847) KingKress79 válasza Def26 (#15846) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Ha valaki nem tudná, ez mit tartalmaz?

PS4: KingKress

(#15848) zzola válasza KingKress79 (#15847) üzenetére


zzola
félisten

Le van írva, PS4 stabilitását javítja...

(#15849) KingKress79 válasza zzola (#15848) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Ennyi? Nekem eddig is stabil volt.

PS4: KingKress

(#15850) Def26 válasza KingKress79 (#15849) üzenetére


Def26
félisten

Nálam pl. ezzel c-xxxxxx hibával kidobott párszor bf4 -ből. Később jön részletes lista is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.