Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16901) Madwe válasza Sami22 (#16900) üzenetére


Madwe
nagyúr

(#16902) ndave92 válasza BomiBoogie (#16894) üzenetére


ndave92
tag

HAHA LOL! :))

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#16903) boost válasza Tegla80 (#16897) üzenetére


boost
addikt

"a hsz eidet olvasgatva sztem is így van.
(bár Te is "rajongsz" a "csúcs" garf-ért,így gondolom ez volt a kiváltó ok.Ami így az elején picit korai volt esetedben,ha nem tudsz "leragadni 1-2 játéknál". Én az ide tervezett 2 kövi játékod árát PS3 vásárlásra költeném.A plus-od adott már és ha meg volt is már előtte,akkor...... A PS4 re idén meg csak azt amire nagyon vágysz nextGből.Úgy sem lesz gondolom sok )
"

Szóval kianalizáltál :).

Túlzás, hogy rajongok a csúcs grafért, de mivel játékpécém nincs, úgy gondoltam, hogy a PS4 előrelépés megfelelő. Vehetnék én PS3at, lenne rá keret, de nem akarok összegyüjteni megint egy sereg gépet. Most szabadultam meg a Vitától. :)

Igazából csak azzal van gondom, hogy kivártam a februárt, mire jönnek új játékok, de igazából nem olyan játékok jönnek, ami engem érdekelnének :(( Ezzel nem számoltam tavaly ősszel, PS3 eladásakor. Úgy néz ki az első, témáját tekintve engem is érdeklő játék (kardozós-baszós) talán valamikor nyáron jön , de az is egy MMO lesz (Elder Scrolls Online). Azokért meg megint nem rajongok, single játékokat jobban szeretem.
Még az MGS érdekel, de az is leginkább azért, mert nem jön más. FFXIV... hááááát, kellett volna játszanonm a Bétával, hogy be merjem vállalni, meghát az megint MMO. Semmi kedvem több órán át vaddisznókra vadászni, meg várni, hogy a boss-t előttem még 10en legyakják, hogy én is hozzáférjek.
AC4 hangulatos volt, de 30-40 óra után abból is elég. BF4 meg csak táplálék-kiegészítő nálam. Fel is teszek pár játékokt hardveraprora. (Fifa14, AC4)

[ Szerkesztve ]

(#16904) ImpersonatoR válasza Madwe (#16898) üzenetére

Tenyleg ugy nez ki a video mintha ps3 mon futna. Kb gta v szintu grafika van a videoban. Egyebkent ez azert mar surolja a megtevesztes hatarar mert a video ami eddig toltak annak az official ps4 gameplay nevet adtak de ennek koze nincs hozza. Utolso mentsvarkent bizzom benne hogy legalabb PC n fog ugy kinezni ahogy eddig lattuk. Mintha remlene egy nyilatkozat amiben azt jeloltek meg fo platformnak anno.

(#16905) BomiBoogie válasza boost (#16903) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Úgy néz ki az első, témáját tekintve engem is érdeklő játék (kardozós-baszós) talán valamikor nyáron jön , de az is egy MMO lesz (Elder Scrolls Online). Azokért meg megint nem rajongok, single játékokat jobban szeretem.

Én pont arra gondoltam, mikor (minden nap :D) elvetem a PS4-et, hogy a legtöbb cím igazából multiban élvezhető, de tapasztalatból tudom, hogy nem tudok annyi időt és olyankor rászánni, hogy tudjak másokkal játszani, inkább apró, single játékokkal szüttyögök pár órát.

Úgy látom viszont, a konzolok egyre inkább a coop/multi címek felé mennek. Ez persze valahol érthető is, de ugye kevesebb a konzolos, mint a pécés játék, így élesebbek a különbségek is.

(#16906) Jakesz válasza ImpersonatoR (#16904) üzenetére


Jakesz
őstag

Dehogy lesz fő platform, ezt csak azért mondják sokszor, hogy a gyatra PC-s eladásokat ilyen semmibe nem kerülő marketingdumával felcsiszolják valamennyire. Ráadásul vicces ezt pont attól az Ubisofttól hallani, akik nemrégiben még ott tettek keresztbe a PC-seknek, ahol tudtak.

(#16907) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Hát nem tudom, én előrendeltem a Second Son-t, jó lesz az nekem itt eltökörészni, eltrófeázgatni vele, elvileg még szép is lesz. ( sikerült viszonylag jó áron szerezni ) Max ha kijátszom, vissza veszik a boltban. A Titanfallt én is megvenném egyből, ha lenne PS4-re, nem rossz az vérfrissítésnek jó lenne, megint egy másfajta multis élmény lenne. KZ, COD, BF mellett. A WD sajnos egyre inkább úgy tűnik csalódás lesz, grafikailag mindenképp, talán játék élményben nem.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#16908) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Ez nem túl biztató hír.. Erre a játékra várok mert miatta, vagy a GT7 miatt vennék PS4-et.
Bocs, ha volt már..

[ Szerkesztve ]

(#16909) gianni85 válasza bulikavagyok (#16908) üzenetére


gianni85
veterán

gamer-en olvastam már... konkrétan ez már vicc kategória :(

(#16910) bulikavagyok válasza gianni85 (#16909) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Pedig kb egy hete már olvastam áprilisi megjelenésről is.. :(
Mondjuk az nem tűnt túl reálisnak..

(#16911) boost válasza bulikavagyok (#16908) üzenetére


boost
addikt

Mondjuk ez még mindig jobb, mint hogy kiadják a fost, és utána évekig patchelgetik, mint a GT5-öt.

(#16912) bulikavagyok válasza boost (#16911) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Persze, hogy jobb.. de az annyira nem vicces, hogy folyamatosan eltolják a megjelenés dátumát, amikor már annyira számítasz rá.

(#16913) Tegla80 válasza bulikavagyok (#16912) üzenetére


Tegla80
addikt

addig jó nektek míg nincs kint.
GT5 fizikát nem éri el,olyan szerint aki tesztelte már.
nfs fíííling,azt jocakát.Az meg nálam alapban kuka. :K
gondolom ezért is halogatják,mert kaka a game.

( kereső itt a topicban és kiadja ki írta meg miért,h kaka. ;) )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#16914) boost válasza Tegla80 (#16913) üzenetére


boost
addikt

arra nem gondoltál, hogy éppen ezért nincs kinnt? :) Persze, tesztelték ezt már a nyáron a gamesconon is, de valszeg azért nem adják ki, mert még nincs kész. :)

(#16915) gianni85 válasza Tegla80 (#16913) üzenetére


gianni85
veterán

én szeretem az arcade autós cuccokat, de az NFS-től már a Carbon óta hányok. Nem magát a csúszást tartom egyébként szánalmasnak, hanem azt, hogy ilyen körülmények között csinálják ezt, amikor nincs autós játék a konzolra. Ennek is ki kellett volna jönni startkor egy elfogadható minőségben (nem kellett volna tökéletesnek lennie)

(#16916) k4rL^


k4rL^
senior tag

Új inFamous Second Son gameplay, elég jól néz ki a játék. :D

(#16917) Jakesz válasza gianni85 (#16915) üzenetére


Jakesz
őstag

De van egy autós játék a konzolra. Attól, hogy te hánysz tőle, még nem kell nullába venni :)

(#16918) gianni85 válasza Jakesz (#16917) üzenetére


gianni85
veterán

bocs, kimaradt a normális jelző :)

(#16919) haddent válasza Jakesz (#16917) üzenetére


haddent
addikt

Nem, kb. -18 ezer (Forintba) kell venni :DDD

(#16920) Tegla80 válasza haddent (#16919) üzenetére


Tegla80
addikt

keeeeell??!! kell a fenének sem :N
Ha a KZ ért 6.5 öt és a postát voltam hajlandó megfizetni(ami klafa game),akkor szerinted ezért mennyit adnék. ;)

(segítek, a postát kifizetném azért ,h legyen mit eladni :DD )

Sony® & PlayStation®

(#16921) Madwe válasza Tegla80 (#16913) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem is kell egy másik GT, az jön amúgy is... :) NFShez képest sokkal kevésbé tűnt árkádosnak. Én iszonyat várom, de nem bánom hogy csúszik, ha tényleg remek játékot kapunk! Én inkább vagyok türelmes mintsem hogy egy félkész elsietett játékot kapjak, pl bármely EA termék személyében - tisztelet a kivételnek, ami kb csak a Fifa, amit meg alig fejlesztenek uh azon nincs mit elbaxni :D

(#16922) Tegla80 válasza Madwe (#16921) üzenetére


Tegla80
addikt

Velem az a gond,h autós játék téren GT-n nevelkedtem és magával ragadott.
Így ehhez tudok csak viszonyítani(és ragaszkodni :B )
Ehhez képest konzolon minden gyengébb volt és más stílus is.Amivel nincs is gond,ha őszinte akarok lenni,csak engem nem szórakoztat.
Ha arcade,akkor már "Blur". ;)
(ez volt ps3 on amit még játszottam és szerettem,mert szórakoztató volt a multyban a haverokkal 1mást gyilkolni. "CRT" fííííling csak autókkal. :D )

Sony® & PlayStation®

(#16923) Def26


Def26
félisten

Na ahogy látom, mégsem olyan fenékig tejfel a titanfall sem. [link] Elég szépen húzzák le a metacritic felhasználók. Hivatalos fórumot nézve is elég sok panasz van... hihetetlen, hogy az EA mindig elb@ssza a legnagyobb címeit.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16924) Elderath válasza Def26 (#16923) üzenetére


Elderath
őstag

EAnek ahhoz spec sok köze nincsen. Csak a kiadó ő. Szerverek se EA, hanem MS azure.

Metacritic meg egy semmirevaló hulladék oldal... Látszik hogy vagy 10et kapott vagy 0át lol... 0ás review valószínű hogy korrekt...

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#16925) Def26 válasza Elderath (#16924) üzenetére


Def26
félisten

Hehe. Ez nem magyarázat. :N Ha nem az EA -nak van köze hozzá akkor kinek? Az activison -nek? :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16926) Madwe válasza Def26 (#16923) üzenetére


Madwe
nagyúr

Metacriticre kb bárki írhat nem? Ha játékhoz kötnék ergo csak az írhatna aki megvette akkor lenne értelme, mert jelen esetben a lehúzások nagy része az vagy egy ps fan fröcsögése, vagy a bf4 miatti ea utálat szüleménye (amit teljes mértékben támogatok, bojkottáljuk az ea-t :D)

(#16927) Def26 válasza Madwe (#16926) üzenetére


Def26
félisten

Én nem hiszek abban, hogy jön palika és beoszt 0 -át, mert csak. Ebben mi haszna van neki? :) Habár lehet én gondolkodom másképp. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16928) Madwe válasza Def26 (#16927) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát azért a sok 0-s értékelésnél pedig ez jön le ha beleolvasol :) sok az idióta sajnos, reviewereket meg könnyű megvenni kilóra, másnak meg más lehet az izlése, demoval meg sokat csalhatnak milyen részt mutatnak be, kb sehonnan se lehet normális infot szerezni szerintem :)

(#16929) Elderath válasza Def26 (#16925) üzenetére


Elderath
őstag

Mondom, hogy ms szerveren fut. Mi köze az EAnek az ms szerverekhez? Semmi. Nem kell mindig EAt szidni. Sokszor megérdemlik, de most pl nem..

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#16930) Elderath válasza Def26 (#16927) üzenetére


Elderath
őstag

Ó dehogynem... Internet tele van kreténekkel. Metacritic SEMMIRE se való. Aki az alapján vásárol az meg is érdemli. Annyit ér kb, mint a "gémer sajtó profi" értékelései.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#16931) gianni85 válasza Def26 (#16927) üzenetére


gianni85
veterán

idézem, metacritic:

btr90
Mar 11, 2014
0
bad game don't support ea bad game don't support ea bad game don't support ea bad game don't support ea bad game don't support ea bad game don't support ea

:DDD :DDD :DDD

(#16932) Def26 válasza Elderath (#16929) üzenetére


Def26
félisten

Én már pedig ragaszkodom ahhoz, hogy szidjam az ea -t, mert szerintem igenis az ő saruk. :) Azzal nem értek egyet, hogy az MS -t kell szidni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16933) Elderath válasza Def26 (#16932) üzenetére


Elderath
őstag

Senkit se kell. Shit happens. Főleg launchkor egy ilyen játéknál. Majd ha napok múlva is netán hónapok múlva (lásd bf4) is szar lesz, na akkor lehet.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#16934) sittes79 válasza Def26 (#16923) üzenetére


sittes79
addikt

Ne b@ssz pont most vettem meg a varázs gyerek helyett(second son), na mindegy elég olcsó volt így a ruszkiktól...

(#16935) vg válasza Elderath (#16933) üzenetére


vg
addikt

Te nem mondod komolyan, hogy az a normális ha megjelenés után hónapokkal lesz jó a játék. Idézek a te általad írt pár perce írt hsz-ből "az internet tele van kreténekkel"...

(#16936) Elderath válasza vg (#16935) üzenetére


Elderath
őstag

"Netán hónapok múlva". Napok múlván van/volt a hangsúly. Értelmezd mielőtt megint kötözködsz szokásod szerint.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#16937) vg válasza Elderath (#16936) üzenetére


vg
addikt

Ja, hogy ott volt a hangsúly? Te lobogtatod itt a kötözködési lapot? Na ne! :D

(#16938) Def26 válasza sittes79 (#16934) üzenetére


Def26
félisten

Hát igen. pc -re más a dolog. Mennyi volt amúgy, ha nem vagyok tolakodó? :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16939) sittes79 válasza Def26 (#16938) üzenetére


sittes79
addikt

De tökre tolakodsz :) 7300 HUF(yuplay.ru, van angol nyelv), de most a best buy márc 26-ig mexikóban(origin) a deluxe változat, mert ahhoz van a season pass. 10.800 HUF. És azért márc 26, mert a pénzéhes EA-nak nem tetszik, hogy a jónép, konkrétan a fél világ ott veszi meg jó kis pezóért a cuccot. És márc 26-tól us dollárban lesznek az árak.

[ Szerkesztve ]

(#16940) Def26


Def26
félisten

Nálatok is megy a reklám a bf4 -ben? Beszarok ezen a kib@szott ea -n, hogy még itt is hirdeti a mocskát. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16941) faham


faham
aktív tag

Noob kérdés a köbön következik! :)
Ha 576ban a PS+ előfizetői kártya a PS3hoz van sorolva attól jó PS4hez is ugye mert ez független dolog? :D

(#16942) haddent válasza Def26 (#16940) üzenetére


haddent
addikt

Azt a büdös pofátlan mocskos szennyes szar bugos édes kedves családtagjaikat :U Van még hova lesüllyedni?

(#16943) zzola válasza faham (#16941) üzenetére


zzola
félisten

Hát ez tényleg olyan volt....

(#16944) boost válasza faham (#16941) üzenetére


boost
addikt

igen.

Zolar: ne fikázd, XBoxos.

[ Szerkesztve ]

(#16945) faham válasza zzola (#16943) üzenetére


faham
aktív tag

Jólvanna gondoltam csak biztosra mentem :D

(#16946) zzola válasza faham (#16945) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

(#16944) szgergely
Nem fikáztam, csak helyeseltem..

[ Szerkesztve ]

(#16947) faham válasza zzola (#16946) üzenetére


faham
aktív tag

Hehe :DD

Nah holnap itt a masina és remélem csüt péntek fele a ps+ előfizu meg a Cod Ghost is :))

[ Szerkesztve ]

(#16948) Tatyla


Tatyla
őstag

az egész kibaszott BF4 patchelés a csicsáskodásról szól mindig,hogy milyen új csicsa legyen /split

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#16949) haddent válasza Tatyla (#16948) üzenetére


haddent
addikt

:DD :C

(#16950) Mrdevil válasza Tatyla (#16948) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na de Tibiiiiiii. :D :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.