Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16251) GeneraL_XTX válasza hulkobb (#16250) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Ne személyeskedjünk pls.... :U

(#16252) Def26 válasza hulkobb (#16250) üzenetére


Def26
félisten

Na figyelj. Bejöttél a topikba, hogy játékos társakat keresel, esetleg klánba csatlakoznál. Mivel elég sok klán x év alattiakat nem vesz be ezért kérdeztem, hogy a '96 a születési számod e. Nem azért voltam kíváncsi a korodra, hogy arcoskodjak veled, hanem azért, mert ismerek 1-2 embert akik szintén cod -ra keresnek társakat.
Amúgy nem igazán értem mi bajod van, de úgy látszik nem véletlen, hogy társ nélkül vagy. :(

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16253) GazRic


GazRic
senior tag

szarszemét BF4ben hogy lehet normális szervert találni ahol nincs lag?
Idegösszeomlást kapok.-

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#16254) hulkobb válasza Def26 (#16252) üzenetére


hulkobb
tag

18 évesen több COD klánt vezettem,mint amennyit te valaha is fogsz,szóval nem kell kioktatni.Mivel ma vettem PLUS-t,csupán ezért nincs még klánom.Jaj és a komolyabb klánok nem kor szerint vesznek fel,hanem tudás szerint,meg ha mégsem 18 évesen már nem érzem magam dedósnak. :(((

[ Szerkesztve ]

(#16255) fatalka válasza hulkobb (#16254) üzenetére


fatalka
csendes tag

Szerintem ezt nem kéne...

(#16256) Madwe válasza hulkobb (#16254) üzenetére


Madwe
nagyúr

Itt nem a tudásról volt szó és nem is arcoskodott, csak a korod kérdezte, erre te visszaflegmáztál. Pont jól összefoglaltad miért kérdés a kor: fiatal vagy, jól megmondtad mekkora codos vagy, de senki nem kérdezte, vitatta. Korodból fakadóan viszont nem csak a hozzáállásod más, hanem a szabadidőd is, s 99%ban a miatt kérdezik a kort, hogy tudják ki hogyan ér rá, mert te pl egy 25+os dolgozó emberhez képest teljesen más ritmusban élsz... Nem baj az hogy 18 vagy, mindenki volt lesz annyi idős, de attól még sok társaságból kilógnál korod miatt ha más miatt nem is, a játékra szánt időd és időpontjaid miatt... Sőt, nem feltétlenül überpro hc klánok vannak, hanem bizony akad olyan is ahol a normális társaság és közös szórakozás a cél, csak mondom...

[ Szerkesztve ]

(#16257) hulkobb válasza Madwe (#16256) üzenetére


hulkobb
tag

Én nem kötözködni akartam,csak felhúzott hogy nagykorúként kb ugyan úgy tekint rám mintha 13-14 lennék. Ha valakinek ugy jött le,hogy én vagyok a bunkó akkor sorry. Ezzel én lezártam :K

[ Szerkesztve ]

(#16258) MasterMark válasza Remi1234 (#16237) üzenetére


MasterMark
titán

Youtubeon nincs 5.1.

Switch Tax

(#16259) Def26 válasza hulkobb (#16257) üzenetére


Def26
félisten

Továbbra sem értem mivel degradáltalak le, vagy már a korodra utaló kérdés is ilyen frusztrációt hoz ki belőled? Szerintem kaphattál már Te erősebb kritikákat és ezért reagáltál így. :U

Tényleg csak azért kérdeztem a korod, mert akiket ismerek nem igazán akarnak 20 év alatti játékosokat. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16260) Remi1234 válasza MasterMark (#16258) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Akkor nem tudom miért volt surround hangzás.. Vagy ennyire rossz a hallásom? :)

Viszont valószínűleg PS restart is kellett volna, mert tegnap este normálisnak tűntek a hangok, szépen be lehetett lőni, hogy mi hol történik.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#16261) hulkobb válasza Def26 (#16259) üzenetére


hulkobb
tag

Rendben,ne haragudj :)

(#16262) MasterMark válasza Remi1234 (#16260) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, vagy felkonvertáltat kaptál sztereóból.

Switch Tax

(#16263) ldave


ldave
félisten

Famitsu szolgált pár adattal a japán PS4 rajttal kapcsolatban:

1. Knack - 322,083 (PS4 First Limited Pack bundles)
2. Ryu ga Gotoku Ishin - 73,086
3. Battlefield 4 - 26,878
4. Killzone Shadowfall - 25,978
5. Dynasty Warriors 8 Xtreme Legends - 13,576

Knack-et a géphez adják, szóval annak a száma megegyezik a PS4-ek számával. Ami szerintem picit gáz, hogy a többi játékból mennyire kevés fogyott... A második legnépszerűbb játékot is csak miden 4. tulaj vette meg.

Wii U-ból is ennyi fogyott a nyitáskor.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#16264) haddent válasza ldave (#16263) üzenetére


haddent
addikt

Ne felejtsd el, hogy késett jó 3 hónapot az első rajthoz képest. Szerintem aki tehette (és miért ne tehette volna? Szállítási költség-nyi pluszért én biztos így tettem volna..) beszerezte külföldről.

(#16265) Madwe válasza haddent (#16264) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nomeg nem tudom ez csak korongra vonatkozik e, vagy a digit eladások is benne vannak...

(#16266) gianni85 válasza ldave (#16263) üzenetére


gianni85
veterán

Én ezen nem csodálkozom, azon viszont igen, hogy ennyi gép fogyott, mikor nincs is rá keleti ízlésnek megfelelő játék. Annyira nem figyelem manapság az ottani játékos kultúrát, de az eladási adatokat igen, és nagygépes cuccok alig fogynak a 3DS mellett.

(#16267) vonSux válasza ldave (#16263) üzenetére


vonSux
őstag

so what?

(#16268) ldave válasza vonSux (#16267) üzenetére


ldave
félisten

Semmi, csak megosztottam pár adatot itt, hátha érdekel valakit. Nem állítok semmit, nem foglalok állást, mi a gondod?

A Slime draws near! Command?

(#16269) vonSux válasza ldave (#16268) üzenetére


vonSux
őstag

Gondom? :) Gondoltam akarsz ezekkel a számokkal állítani valamit, mert így önmagukban max a sony saleseseinek jelent valamit. De no offense, nem akartalak felzaklatni.

(#16270) ldave válasza vonSux (#16269) üzenetére


ldave
félisten

Nincs gond, csak úgy értelmeztem a kérdésed, mintha ezt mondanád: "na és akkor mi van?" :)

A Slime draws near! Command?

(#16271) vonSux válasza ldave (#16270) üzenetére


vonSux
őstag

Okes, túl is beszéltük. Vegyenek sok gépet a kis japók és még a világbéke is eljöhet :DDD

(#16272) Madwe válasza vonSux (#16271) üzenetére


Madwe
nagyúr

Legalábbis több japán játék, én annak örülök :)

(#16273) GeneraL_XTX válasza hulkobb (#16254) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Ez a "ki ha nem én" hozzáállás pont, hogy gyerekes, szóval szépen meghazudtoltad saját magad egy hsz-en belül. :C

Gratulálok :U

[ Szerkesztve ]

(#16274) vonSux válasza Madwe (#16272) üzenetére


vonSux
őstag

Abszolút, nálam is várós.

(#16275) ndave92 válasza boost (#16095) üzenetére


ndave92
tag

Én most 21-én vettem egy PS4-et. Gondoltam várok vele 1-2 hónapot, hogy hátha előjön valamilyen gyerekbetegsége, mint anno az X360-nál a RRoD. A Killzone: Shadow Fall kampány módját tegnap fejeztem be. Botokkal már toltam a multiját is és baromira tetszik. :) Az eddig megjelent PSN+ előfizuhoz járó ingyenes gammák vannak még meg, de nem nagyon volt időm kipróbálni őket. A Don't Starve: Console Edition irányítása meglepően jó lett. Nem gondoltam, hogy a PC irányítás alternatívájaként ilyen jól működjön a DualShock 4-en is. A Resogunt kb. 5 percig toltam, de az annyira nem jött át. :( Előrendeltem az Infamous: Secon Sont, az is jónak tűnik a trailerek meg gameplayek alapján. Ami még tuti vétel lesz, az a Destiny meg a Watch_Dogs. :)

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#16276) ndave92 válasza Garada (#16112) üzenetére


ndave92
tag

Elvileg az 1.60-as patch kijövetelével, támogatni fogja a Wireless Headseteket is most már. :) Köztük az általad említettet is. Egyébként jó cucc? Gondolkodok rajta, hogy vegyek én is egy Pulse Elite-et. :C

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#16277) BomiBoogie válasza ndave92 (#16275) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A Don't starve-ot én pécén próbáltam kontrollerrel, hogy lássam, milyen lehet konzolon és hasonlóak az élményeim.

Kérdés: a touchpad jut bármilyen szerephez benne?

(#16278) whYz válasza BomiBoogie (#16277) üzenetére


whYz
addikt

Csak ha megnyomod(terkep).

(#16279) Sami22 válasza BomiBoogie (#16277) üzenetére


Sami22
aktív tag

Csak a gombjai, ha lenyomod előjön a térkép. A pad sajnos még sehol sincs igazán kihasználva, pedig remek lehetne.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#16280) BomiBoogie válasza Sami22 (#16279) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm mindkettőtöknek.
Tehát nincs ilyen, hogy mondjuk a térképen lehet scrollozni vagy nagyítani kétujjas mozdulatokkal, mint mondjuk egy telefonon. :(

(#16281) Madwe válasza BomiBoogie (#16280) üzenetére


Madwe
nagyúr

De, ha jól emlékszem az működik. Vagy lehet csak az AC4 térképe kavarta meg az emlékeimet?

(#16282) Zjunior válasza BomiBoogie (#16280) üzenetére


Zjunior
veterán

Van újra ps4?:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#16283) gianni85 válasza Madwe (#16281) üzenetére


gianni85
veterán

hát az AC4-ben biztos, hogy lehetett scrollozni, igaz elég pontatlan volt nekem (lehet a kontrollerem volt szar?). PS+ hiányában a don't starve nekem kimaradt

(#16284) hudekira0


hudekira0
tag

Nem tudjátok mikor derülnek ki hivatalosan hogy mik lesznek márciusban a plusos tartalmak?

(#16285) zzola válasza hudekira0 (#16284) üzenetére


zzola
félisten

Hát, majd ha kiderül, akkor ide is biztosan le lesz írva...

(#16286) Def26 válasza hudekira0 (#16284) üzenetére


Def26
félisten

PS4: Dead Nation
PS3: Tomb Raider, Brothers a tale of two sons
Vita:Smart As, Pixeljunk Monsters Ultimate HD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16287) mattheus


mattheus
őstag

Sziasztok!

Most kezdtem hozzá a Killzone játékhoz és eléggé elakadtam benne, mivel
miután felrobbantom a repülőről az épületeket, azután ahelyett, hogy az átvezető animációt mutatná, ismét a repülőn találom magam, majd egyszer csak elkezdek szabadesésben a városra zuhanni, ami sosem történik meg. Már újrakezdtem a chaptert, de ugyanez történik :Y

Egyébként erről a részről van szó (12 perc) [link]

Van valakinek ötlete ?

Köszönöm

(#16288) hudekira0 válasza Def26 (#16286) üzenetére


hudekira0
tag

egy TRnek PS4 re örültem volna mondjuk :D

(#16289) Tatyla válasza Def26 (#16286) üzenetére


Tatyla
őstag

ez nem nagy eresztés még de hát mit várunk egy új platformtól, talán a második félév meg majd év vége :(

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#16290) Bencus88 válasza mattheus (#16287) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Érdekes, Nekem sajnos nincs ötletem. Talán újra rakod a játékot.

BomiBoogie: Remélem vissza tértél. :R

(#16291) czappa válasza mattheus (#16287) üzenetére


czappa
aktív tag

A Killzone sajnos picit bugos.
Nekem is elojott egy hiba, ami miatt nem tudtam az adott - egyebkent kesobbi - palyat folytatni. Nekem a jatek frissitese oldotta meg a problemat. Ehhez kell egy PSN reg, de PS+ elofizetes nem. (Meg szerencse...).
Probald ki a frissitest, hatha megoldja a gondott. Illetve nezd at ezt a topicot, mintha errol a hibarol mar olvastam volna itt, de nem tudom mi lett a megoldasa.

[ Szerkesztve ]

(#16292) Donnos válasza Def26 (#16286) üzenetére


Donnos
tag

A Dead Nation online v local coop-os vagy mind2?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#16293) mattheus válasza czappa (#16291) üzenetére


mattheus
őstag

Köszönöm a válaszokat!
Letöröltem mérgemben a programot, de lehet, hogy még egy uccsó próbát teszek, hátha az megoldja.
PSN-en egyébként frissítettem a programot, de nem hozott sikert.

Majd bezsámolok, mi lett végül.

Egyébként Easy-n nyomom, de oly sokszor halok meg, hogy komoly kétségeim vannak, hogy FPS-t nekem találták ki , de az is lehet, hogy arról van szó, hogy öregszem :DDD

(#16294) hulkobb


hulkobb
tag

Elkezdtem leszedni a outlastot és kb fél óra alatt 30MB szedett le 25 megás nettel. Most nálam a hiba vagy a Sony szerverei lassuak igy estere?

(#16295) haddent válasza hulkobb (#16294) üzenetére


haddent
addikt

Nekem általában mindent 4-6MB (tehát 32-48mbit/s) -el szedett

(#16296) Tatyla


Tatyla
őstag

leszedtem a "demo" verziót a Thiefből PC-re,szerintem később tuti beszerzem PS4-re eddig nagyon tetszik....

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#16297) sihu válasza mattheus (#16287) üzenetére


sihu
tag

nekem is ugyanez volt. neten rákeresve találtam meg a választ egy-két fórumba. Kezd újra az egész küldetést és ne hackeld előre a repülőt felhozó panelt, hanem csak amikor a játék kéri és ez megoldja.

(#16298) bajormisi


bajormisi
csendes tag

Nem tudja valaki véletlenül,hogy az Amazonon vásárolt PS Plus előfizetés a Hun store-ban is beváltható-e?
http://www.amazon.com/gp/product/B004RMK5QG/ref=pe_644370_113102460_em_1p_0_lm

(#16299) zzola válasza bajormisi (#16298) üzenetére


zzola
félisten

Nem.

(#16300) bajormisi válasza zzola (#16299) üzenetére


bajormisi
csendes tag

Kár. Azért köszi! :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.