Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15851) n000rbi válasza zzola (#15848) üzenetére


n000rbi
senior tag

Tehát install után nem fog billegni többé? :DDD

(#15852) Madwe válasza n000rbi (#15851) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én végül lecseréletem a kitámasztó papírfecnit egy ilyen öntapadós csíkra ami a stiftemen volt - tökéletesen kitámasztja s nem látszik! :) házibarkács felsőfokon, lehet okj-s képzést is indítok!

(#15853) n000rbi Leesett, de pont tegnap jutottam erre a megoldásra s gondoltam megosztom :) Nekem sincs vele bajom alap esetben mert eddig kb mindent digit vettem, de ha lemezes játékot teszek bele rázkódik rendesen uh kellett valami permafix :D

[ Szerkesztve ]

(#15853) n000rbi válasza Madwe (#15852) üzenetére


n000rbi
senior tag

Köszi, de nincs nekem a billegéssel semmi bajom, csak próbáltam viccesen reagálni a ps4-stabilitásra :)

(#15854) sihu


sihu
tag

Sziasztok!
végre én is PS4 tulaj lettem. Azt szeretném tudni, hogy elkezdtem bf4et tolni a gyari user1 profilon. Csak később csinaltam rendes profilt. Van bármi esély arra, hogy atvigyem a menteseimet es trofeaimat a mostani profilra is??

Masik téma: ez a DS4 atom jo lett. Xbox360-rol jövök, kosaras lapát kezeim vannak, de elkepesztoen kényelmes az új kontroller. :)

(#15855) boost válasza sihu (#15854) üzenetére


boost
addikt

nincs

(#15856) vonSux válasza Def26 (#15846) üzenetére


vonSux
őstag

remélem javítás erre a problémára is mert a "tegyél szivacsot a gép alá" megoldás...my ass

[ Szerkesztve ]

(#15857) Def26 válasza vonSux (#15856) üzenetére


Def26
félisten

Ez nem hiba. Tulaj volt ügyetlen. ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15858) GeneraL_XTX válasza n000rbi (#15851) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Ezt a dolgot se értem mert nekem rohadtul nem billeg ám :U

(#15859) Madwe válasza GeneraL_XTX (#15858) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha nem billegtetem/nem lemezt olvas nekem sem. De mindenkié billeg elvileg, mert a bal oldali talpai azok közép-bal oldalon vannak csak, nem a bal szélén. Ergo a bal oldalát le tudod nyomni, ami tök mindegy lenne, ha lemezolvasás közben nem rezonálna be az egész - meg fejnek se tesz jót gondolom uh én kitámasztottam :D

[ Szerkesztve ]

(#15860) Def26 válasza Madwe (#15859) üzenetére


Def26
félisten

Az enyém nem billeg. :N

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15861) Madwe válasza Def26 (#15860) üzenetére


Madwe
nagyúr

Elvileg mindenkinek billegnie kéne, miután ez nem anyaghiba stb, hanem tervezési hiba... vagy nektek az alján máshol van a tappancsa?

[ Szerkesztve ]

(#15862) Def26 válasza Madwe (#15861) üzenetére


Def26
félisten

Hazamegyek megnézem. Direkt nyomogattam, de nem tapasztaltam ilyet.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15863) Madwe válasza Def26 (#15862) üzenetére


Madwe
nagyúr

Bárhol nyomod nem billeg, csak ha a bal első sarkánál, akkor :)

(#15864) Elderath válasza bolha23 (#15845) üzenetére


Elderath
őstag

Édes jó istenem... Első évben ilyen grafika...elsőben! Eszméletlen jó az art is meg az atmoszférája a játéknak. A graf meg fizika meg... banderasgif :D

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#15865) boost


boost
addikt

Na, pont két hónap alatt befejeztem az AC4-et. Ideje visszatérni a BF4-hez, meg a Fifa tizen4-hez.

Elég sok 4négyes játék van Kétezer-tizen4-ben.

(#15866) n000rbi válasza boost (#15865) üzenetére


n000rbi
senior tag

Sőt, Thief 4-et veszed? :) (bár annak nem ez a hivatalos címe)

(#15867) GeneraL_XTX válasza Def26 (#15862) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Ugyanez van nálam is. Olvasgattam, hogy billeg, de nálam nem, akárhogy is nyomogattam. :U

(#15868) Mrdevil válasza Def26 (#15862) üzenetére


Mrdevil
addikt

Dehogynem billeg az, csak rosszul nyomod. :K Enyém is billeg, meg néha lemez olvasásnál rezonál.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#15869) boost válasza n000rbi (#15866) üzenetére


boost
addikt

Az eredeti címe tényleg Thief 4 lett volna. :D Elsőnaposan biztosan nem, annyira nem dobtam magam hanyatt az eddig bemutatott dolgaiból, de még az idén, valamikor a nyár elején, talán pont a megjelenés után kb 4 hónappal, ha játékhiány lesz, kipróbálom.

(#15870) F.B.I. válasza Mrdevil (#15868) üzenetére


F.B.I.
veterán

Az enyém se billeg. :P

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15871) Madwe válasza F.B.I. (#15870) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egyre többen írjátok hogy nem billeg nektek, namármost vagy nem tudjátok melyik a bal első része a ps4nek amit nyomni kell hogy billegjen, vagy a tieteken már máshol van a ps4 talpazata - ami furcsa lenne, mert erről sehol se volt szó... Ha pedig ugyanott van, fizikailag lehetetlen hogy kinél-kinél billegjen vagy sem... :D

(#15872) gianni85 válasza Madwe (#15871) üzenetére


gianni85
veterán

akinek nem billeg annak maszek tv állványon van a gép :DDD Én konkrétan a kávémat majdnem eldobtam, és úgy szaladtam a géphez, mikor anno először elkezdett rezegni

(#15873) Madwe válasza F.B.I. (#15833) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha a csendesség szempont, akkor nem baj hogy open és nem closed? Ennyire hallatszik ki!

(#15872) gianni85 Jaja, lehet náluk nem használtak vízmértéket a polc összerakásánál :P

[ Szerkesztve ]

(#15874) Donnos


Donnos
tag

Jól kezdődik a nap új system update, install erre rögtön egy ce-34878-0 hibakód a büntetőnél:)
Csodálatos csodálatos....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15875) haddent


haddent
addikt

[E]szméletlen [A]denagyonszar géjmssz megint nagyot alkotott a Dice-al karöltve. BF4 el sem indul, critical errorok tömkelege, elindul de fekete képernyő :W Annyira de annyire tudnék örülni neki, ha a Sony és az MS is kitiltaná a büdös ****** -ba a store-jukból és mehetnek kéregetni meg éhendögleni, odavaló az összes.

Donnos only in battlefield 4! 64 reasons! levolution! PRÉMIUM JÁTÉKÉLMÉNY

[ Szerkesztve ]

(#15876) Def26 válasza haddent (#15875) üzenetére


Def26
félisten

Hehe, nem is tudom ezek után elindítsam e. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15877) Remi1234 válasza haddent (#15875) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Na basszus jó előjel.

Most hoztam el a PS4-et megy a BF4 letöltés... Remélem azért nem lesz ilyen fos mint írod...

BF4-hez vegyetek fel nyugodtan: RemiFungus az ID

PSN ID: RemiFungus

(#15878) Donnos válasza Def26 (#15876) üzenetére


Donnos
tag

Ugyan az mint a kolegánál...., fekete kép + hibakód. Használhatatlan szar 18ezerért
Ember kikapcsolná az agyát 10 percre de azt se lehet ....
Mentést köröltem majd ledöltöttem cloudról de ugyanez:))))
Pénzt visszakérni nem lehet?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15879) haddent válasza Remi1234 (#15877) üzenetére


haddent
addikt

Nem, még nőies és gyengéd voltam amikor leírtam a helyzetet. Ennél sokkal rosszabb :DDD

Donnos Telefon: (06) 1-50-595-50 hajrá! Már hívom is őket ;) Aha.. játéktanácsadóink nem elérhetőek.. nem merik felvenni a tetvek

phgergo röviden: de lesz.

[ Szerkesztve ]

(#15880) phgergo válasza Donnos (#15878) üzenetére


phgergo
aktív tag

Ha ujra inditod a pst a frissites utan, akkor a bfel sem lesz gond, nem lesz fekete kepernyo se. Voice chaten is kerdeztek, de inkabb a megoldast keressuk es ne rinyaljunk :D

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#15881) Remi1234 válasza haddent (#15879) üzenetére


Remi1234
aktív tag

kurvajó... azért is váltottam, mert azt gondoltam, hogy itt talán kevesebb lesz a gond (ó én balga).... Xboxon már néha totál idegroncs voltam miatta..És mindjárt prémiumot is vettem megint!!! Azt hiszem belőlem kihúzta a Dice amit ki lehetett.. xboxra deluxe + prémium, PS4re a játék + prémium..

@phgergo: jó hír

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#15882) haddent válasza Remi1234 (#15881) üzenetére


haddent
addikt

Nem a MS és nem a Sony hibája. ea meg a dice két tehetetlen töketlen rabló kapzsi ócska csűrhe. (remélem a kedves illetékesek olvassák ezt, nyugodtan elmondom élőben is minőségbiztosítást meg majd beszéljék meg a fogyasztóvédelemmel)

[ Szerkesztve ]

(#15883) Donnos válasza haddent (#15879) üzenetére


Donnos
tag

Mennyire szarnak bele nem tudják megoldani egy AAA game problémáit 3 hónap után se ....most egy system update és használhatatlan.
Ps3 játék kuponkódját használva lett ps4re meg nem valószinű hogy visszaadják....
Eladom a francba inkább megnézem a codot nem szenvedek én ezzel :W

phgergo: ebben csúcsosodott ki a bf4 hibaáradat nem csak most kezdődtek a problémák....

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15884) zzola válasza haddent (#15875) üzenetére


zzola
félisten

Én csak holnap érek haza. A DLC-n kívül jött update is? Ha nem lesz jó, most már nem leszek kedves a Zsolt nevű kezelővel...

(#15885) Def26 válasza zzola (#15884) üzenetére


Def26
félisten

Zsolt üzeni, hogy húzz bőrt a szádra, mert ő bizony nem hagyja magát. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15886) Garada


Garada
őstag

Milyen ps4 kombatibilis kormányok vannak? szeretnék egyet jó áron venni 20-30k körül :K

(#15887) Madwe válasza Garada (#15886) üzenetére


Madwe
nagyúr

Elvileg mindegyik az, gyakorlatilag még nem tudjuk, mert nincs mivel kipróbálni :) Driveclub-ig várnék a vásárlással... Én majd a logi DFGT-mmel jól le is tesztelem!

(#15888) Newyorker


Newyorker
addikt

Aki BF4-ezik esetlegesen, akkor nyugodtan vegyen fel: HUN_Zoocsemege

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#15889) Garada válasza Madwe (#15887) üzenetére


Garada
őstag

DriveClub nagyon fasza game lesz és én is pont DFGT-n gondolkozom :)

(#15890) hudekira0


hudekira0
tag

tudnátok segíteni, a psem safe módban indul el és nem akar elindulni felajánlja azt h helyrerakja vagy mi pndriveal azt meg amikor bedugom azt írja h nincs csatlakoztatva, valami ötlet?

a tippem az lehet h standbyban volt és egy szercsak nem kapott áramot azóta nem megy.

(#15891) Madwe válasza hudekira0 (#15890) üzenetére


Madwe
nagyúr

A pendrivera rá kell tenni a rendszert :) De a nélkül nem tudja rendbetenni magát? ilyenkor elvileg csak lecsekkolja a merevlemezt s kikalapálja magát... aztán fene se tudja

Pl innen is szedheted a dolgokat, ha nem tudsz angolul, szólj segítünk

(#15892) hudekira0 válasza Madwe (#15891) üzenetére


hudekira0
tag

rátettem persze, de semmi megmakkant. most próbálom a safe moddal ütyködni az új fw-t teszem rá aztán ha az sem lesz jó akkor initalize lesz a végén ha az sem akkor meg vissza a boltba, arra gondolok h lehet automata frissítette magát csak kellett volna neki egy rendes elindítás és ezért lett baj valami a softverrel

az új rendszer sem segített.

[ Szerkesztve ]

(#15893) discrate válasza Madwe (#15871) üzenetére


discrate
aktív tag

kíváncsiságból megnéztem, nálam is billeg, persze csak ha lenyomom a bal elejét. fel se tűnt eddig persze, szépen dolgozott. azért ráraktam az aljára egy öntapadós kis korongot, nem árt.

(#15894) hudekira0 válasza hudekira0 (#15892) üzenetére


hudekira0
tag

Initialize PS4 - IMPORTANT: All data and settings will be lost by performing this step.
Deletes all user data and restores the PS4 to as if it just came out of the box. This option is the same as [Initialize PS4 ] in the (Settings) menu. System software (firmware) is not deleted.

ez oldotta meg :D

(#15895) hudekira0


hudekira0
tag

ha bf4ből megveszem az egyik kieget akkor már tudok játszani a ctf és a többi móddal, vagy mindig az aktuálissal tudok csak, vagy premium ként?

(#15896) phgergo


phgergo
aktív tag

Skacok cod ghostot eladom, vagy cserelnem need for speedre, injustice, vagy acra.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#15897) boost


boost
addikt

Úgy néz ki ez a kardozós-baszós cucc jön PS4-re is. Mekkora királyság, végre sárkányok és mágia nélküli középkor.

[link]

(#15898) sittes79


sittes79
addikt

Bocs, de nem olvastam el a 100 üzit, kérdés, hogy usa account-osok letudták tölteni a BF4 SC-ét persze premiumom van!?

(#15899) Tatyla


Tatyla
őstag

gyerekek most hagyjuk a BF4 bugdolgokat de ezek a second assault pályák tök jók ,jó kicsit BF3 nosztalgiázni :D
és tök jó hogy kiunlockolták a drm meg a kézifegyvereket,pisztolyt biztos nem nyitottam volna meg soha mindet...
persze vigyázni kell mert könnyen belefutni Lancang Dam féle laggszerverekbe meg persze az anomáliák is megmaradtak...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#15900) boost válasza Tatyla (#15899) üzenetére


boost
addikt

most még csak Premiumos?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.