Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15701) F.B.I. válasza Donnos (#15699) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ezért költünk el annyit egy fülesre, mint egy komolyabb sztereó erősítő. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15702) Donnos


Donnos
tag

Season pass mit jelent?mit kapok érte?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15703) Madwe válasza Donnos (#15702) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az adott évben megjelenő összes dlc-t bónuszokat anyámkínját.

(#15704) Donnos válasza Madwe (#15703) üzenetére


Donnos
tag

Köszi:)
F.B.I: Én is filózok rajta de már egy beats mixr fülesem azt gondolom nem tudom rászerkezteni, másikat meg feleslegesnek tartok venni:/

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15705) Madwe válasza Donnos (#15704) üzenetére


Madwe
nagyúr

Miért ne tudnád? ha jól láttam sima jack dugós, bedugod a controllerbe, settingsben all audio-ra állítod a hangkimenetelt fülesre, s kész is... ha van mikrofonja az is menni fog. hangerőt csak settings devices füle alatt tudod változtatni. Illetve ha nagy impedanciájú, akkor halk lesz, bármit is próbálkozol :(

(#15706) Donnos válasza Madwe (#15705) üzenetére


Donnos
tag

Egy próbát megér.Eddig csak earpods fülhallgatót dugtam bele bf 4 alatt csak teamspeak ment nem is próbálkoztam tovább:D

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15707) F.B.I. válasza Donnos (#15706) üzenetére


F.B.I.
veterán

Bedugod a joyba, ha partyban vagy és prioritisre állítod, bal oldalon a fül részeken, a normalt, akkor optimalizálja a beszélgetést és a játék hangerőt, ha nem vagy partiban, automatikusan a normal hangkép megy, ilyenkor a játékban beállított hangerőt tolja ki a fülesre a joy kimeneten át, az Astro A30 így volt bekötve, simán levitte a fejemet már 60%-on BF4 masterét állítgatva.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15708) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Profil kreálásnál milyen régiót érdemes megadni? A PS+ esetnén számít a régió? Vagy amit IceÁkosnál lehet kapcsi (angol storeos) az jó bármilyen profilhoz?

PSN ID: RemiFungus

(#15709) Donnos válasza Remi1234 (#15708) üzenetére


Donnos
tag

Praktikusabb USA regiot megadni olcsóbb jatékok fejlettebb stote stb.Ha angol alatt UK-t értessz akkor Uk régiót adj meg, mert ha jól tudom oda lesz jó a psn+kódod.
(Javítsatok ha tévedek)

F.B.I.: este tesztelem és írok:)

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15710) Madwe válasza Remi1234 (#15708) üzenetére


Madwe
nagyúr

angol store-os angolba jó csak.

Mire akarod használni? ha sok digit tartalmat veszel akkor csakis usaba érdemes csinálni, ott 13k max 1 játék, már ha épp nem akciós. pénzt lehet rá tenni amazon.com-on keresztül bankkártyával, az a legolcsóbb... maestro kártya esetén (amazonon nem jó) paypallal meg lehet oldani de az nem egyértelmű, ha maestrod van írj privit.

PS+ csak az adott profilhoz érvényes. régiót nem lehet váltani utólag. ha több profilod van, akkor ha primary az amelyiken a ps+ van az a többire is érvényes (tudsz multizni, de a storeba nem jár a ps+, nincs ott is ingyen játék pl) s a játékokat is használhatja az adott profil.

Ha lemezesen veszel itthon játékot, s ahoz akarsz dlc-t, ahoz eu-s (uk vagy hu) psn kell, usa profillal nem lesz jó a dlc eu-s koronghoz.

[ Szerkesztve ]

(#15711) Remi1234 válasza Madwe (#15710) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Köszi. Hát ez így menjenek már a picsbe.. Ha USA accot állítok be, és veszek itthon egy BF4et akkor az nem fog menni??? Igazából lemezes és letöltött tartalmat is használnék. És valószínűleg jó darabig BF4-et tolnék meg prémiumot is szeretnék hozzá. De gondolom ha az amazonos 50$-os kód az csak a USA játékhoz jó mi? Hát most akkor nem tudom melyik legyen... :O

PSN ID: RemiFungus

(#15712) Madwe válasza Remi1234 (#15711) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egyrészt félreérted, másrészt ha úgy is lenne ahogy mondod miért menjenek a csába? mert megnehezítik az adócsalást (bármilyen küldföldi címmel regisztrálás az, amazon, psn, xbox live, minden az!)
Ha usa accod van és veszel itthon lemezt az menni fog usa accal is. dlc-t nem tudsz hozzá venni. De semmi nem akadályoz meg abban, hogy magyar profilt is kreálj, s azzal vegyél dlc-t a bf4hez. s ha mindkettő primary, akármelyik profillal tudsz vele játszani. amazon.com az usahoz, co.uk pedig ukhez jó csak, természetesen.

Mellesleg bf4et miért korongosan veszed meg 18kért? ha van usa profilod 13k, igaz nem tudod majd eladni. Mi anno még novemberben pl 7.500ért vettük meg usa storeban, mert akciós volt :D

s akkor dlc-t is vehetsz usa profiloddal. korongoshoz ha akarsz venni dlc-t (én nem akarok, korongosan olyat veszek amit hamar eladok, ahoz nem akarok amugy se dlc-t venni) akkor annak létrehozol egy hu profilt, digitnek egy usa-t s kész is. egyikre veszel ps+-t (usa olcsóbb, elöbb jönnek az ingyenes tartalmak) s már kész is vagy...

(#15713) Tegla80 válasza Madwe (#15712) üzenetére


Tegla80
addikt

Sztem az a tuti ha van mind3 ;)
us-uk-hu azt problem megoldva.
(amúgy a ps3 nál a US és UK sem mindig 1ezett,így idővel itt is ez lesz sztem.Én épp ezért fogok us-plust is aktiválni a uk mellé,azt akkor tuti levok védve :D Csak várok egy klafa ákcijót,hátha lesz megint 40dodo is )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#15714) Madwe válasza Tegla80 (#15713) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez a multips+ nem feltétlen éri meg, persze kérdés hogy mennyire tér el, de 1-2 játék esetén nem feltétlen, pláne amíg 10-20 dolláros indie címek jönnek :) aztán hosszútávon majd a jövőben már lehet ps4nél is lesz értelme... Volt az 30 dollár is :D

[ Szerkesztve ]

(#15715) Garada


Garada
őstag

Ti milyen fülessel élvezitek a konzolt? :D

(#15716) Donnos válasza Garada (#15715) üzenetére


Donnos
tag

Remélem Beats mixr :R

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15717) Remi1234 válasza Madwe (#15712) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Köszi a tisztázást. Én sose trükköztem ezekkel a profil dolgokkal, ezért nem nagyon vágom a témát. A BF4-et azért venném lemezesen mert találtam eladót 9k-ért... Bár akkor ha jól értem a dolgot, ehhez a lemezes BF4-hez magyar accounttal kell prémiumot venni, mert egyébként nem megy? Mert ha igen, akkor majdnem annyiba jövök ki, mintha usa accal venném mindkettőt storeból.

És akkor USA PS+ előfizetést kell vennem ugye?

PSN ID: RemiFungus

(#15718) Tegla80 válasza Madwe (#15714) üzenetére


Tegla80
addikt

öregszem,felejtek..... :D
(bár Zolar is ,mintha ezt említette volna a minap,most h mondod )
Hosszan tervezek a géppel,így sietnem nem kell amíg nincs eltérés.
De mindenképp tervben van,h lesz oda is ha "kell" a gammák megléte miatt.

Sony® & PlayStation®

(#15719) Madwe válasza Remi1234 (#15717) üzenetére


Madwe
nagyúr

Vehetsz uk vagy de vagy bármilyen eu-s országban dlc-t magyar koronghoz, de javarészt mind drága lesz az 1 usd=1 eur váltás miatt... nomeg itt nincs olyan mint usaban, hogy 0% az áfa... 9kért jó vétel a bf4 lemezesen, főleg hogy utána el is tudod adni ha akarod - ha nem akarod akkor kb ugyanott vagy mint usa accal, bár 9kért lehet én korongosan venném meg...

PS+-t mindegy hova veszed, ha primary acc akkor minden gépen levő acc tud multizni. PS+-t azért érdemes usaba venni mert ott olcsóbb, gyakran akciós is, játékok kb 1 héttel elöbb tölthetőek (az ingyenesek). Persze magyar se rossz, de azért usanak vannak előnyei...

(#15720) F.B.I. válasza Garada (#15715) üzenetére


F.B.I.
veterán

Pulse Elite, Astro A40, Creative Omega 3D és más hasonlók.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15721) Garada


Garada
őstag

ez a ps3 vezeték nélküli füles kompatibilis a ps4-el?
http://www.ebolt.hu/gateargep_product494553-PS3_Vezeteknelkuli_fejhallgato_buborekfoliaban.html

(#15722) Remi1234 válasza Madwe (#15719) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Köszöntem a segítséget, akkor úgy tűnik az USA acc lesz a primary.

PSN ID: RemiFungus

(#15723) F.B.I. válasza Garada (#15721) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nem. BT nem megy.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15724) Madwe válasza Garada (#15721) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem, de miért lenne jobb mint a gyári? mindkettő gagyi, de chatre jó ha nagyon akarja az ember... s azért a ds4be belekötni valamit vezetékesen nem nagy kaland...

(#15725) sittes79


sittes79
addikt

Hi,

Na bekaptam a CE-34878-0 error-t volt már valakinek ilyen? Mi a tökömet kell csinálni, 5 percenként kidobál böf 4-ből!

(#15726) Donnos válasza sittes79 (#15725) üzenetére


Donnos
tag

Több fórumon is olvastam hogy a sony dolgozik ezek konkrét megoldás még nincs.
:/
Hibás mentés törlése rendszerfrissítést ajánlanak.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15727) Madwe válasza sittes79 (#15725) üzenetére


Madwe
nagyúr

Töröld s cloudból installáld vissza a mentést, sokaknak segített - elötte azért győződj meg róla hogy van mentésed a cloudba :D

(#15728) sittes79 válasza Madwe (#15727) üzenetére


sittes79
addikt

Ezt tettem egyenlőre működik.

(#15729) zzola válasza sittes79 (#15728) üzenetére


zzola
félisten

Ennyi. Nekem a legutolsó fagyás óta a játék menüjében azt írja, nincsen egy online barátom sem, joinolni nem tudok onnan. Kibaszott szánalmas a fejlesztő csapat! A játék is sz@r, a webes logról nem is beszélve...

Az az érdekes, hogy az említett hiba csak BF4 alatt jelentkezik, semelyik másik játéknál nem. Szóval én nem vagyok benne biztos, hogy ez a Sony hibája lenne...

[ Szerkesztve ]

(#15730) zzeN


zzeN
aktív tag

My body is ready

(#15731) hulkobb


hulkobb
tag

Amazonos PS+ jo magyar acchoz? :P

(#15732) Def26 válasza hulkobb (#15731) üzenetére


Def26
félisten

Igen. Vedd meg nyugodtan. lol

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15733) Tegla80 válasza hulkobb (#15731) üzenetére


Tegla80
addikt

Sony® & PlayStation®

(#15734) zzola válasza hulkobb (#15731) üzenetére


zzola
félisten

Mi?

[ Szerkesztve ]

(#15735) Madwe válasza hulkobb (#15731) üzenetére


Madwe
nagyúr

Bocs h elrontom mások játékát, de nemnemnemnemnem nem jó

[ Szerkesztve ]

(#15736) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na kijátszottam az Outlast.

Soha többééééééé :W :DDD

(#15737) hulkobb válasza Tegla80 (#15733) üzenetére


hulkobb
tag

:DD

(#15738) WaterWave válasza Bencus88 (#15736) üzenetére


WaterWave
veterán

Nem tetszett vagy vonalkód...?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#15739) f27 válasza krx21 (#14048) üzenetére


f27
aktív tag

Szerintem ilyen ez a jatek 20eve legalabb is en ugy erzem.
En nemvagyok nagy jatekos,de vegig vittem 4 nap alatt .
Vagyis kb 4x 4-5ora jatekkal.
Nekem tetszett,bar itt ott kicsit bugosnak talaltam.
Aztan az en benasagomnak koszonhetoen kb 70% nal vettem eszre hogy magatol celoz enmeg celozgattam alandoan :DDD
Nekem meg tetszett a knack is de nagyon.
Most assesint viszem epp de itt most csak 20% nal tartok,kicsit neha unalmasnak talalom neha meg erosnek. :))

Kicsit messzire sikerult irnom,de mostmar mindegy :DD

[ Szerkesztve ]

(#15740) Bencus88 válasza WaterWave (#15738) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Tetszett, de mar nagyon ki volt vele a diktátorom :D alig vártam mar hogy vége legyen húzták a végét kicsit. De nem volt olyan rossz vége fele mar egyáltalán nem tudtam megijedni de az elején jobban bele éltem magam na akkor csak ilyen 15 percekre voltam képes ma meg lenyomtam 2 órát. Jöhet a következő PS plus játék addig is irány a büntető 4 :DDD

(#15741) F.B.I. válasza Bencus88 (#15740) üzenetére


F.B.I.
veterán

Erőt veszek magamon és valami Vivaldi zene alatt lenyomom...nappal, úgy, hogy a család TV-t néz közben. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15742) nubyy


nubyy
aktív tag

Hm, BF4 nalam es elkezdett alkotni. Volt mar valakinek olyan, h single reszebol ami eddig megvolt az eltunt? Ranyomok a single-re es kezdi elorol:S

(#15743) Bencus88 válasza F.B.I. (#15741) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Egész jól hangzik :DDD fényt engedd be aztán nem lesz gond. Ja es a hangerő a legfontosabb

(#15744) zzola válasza nubyy (#15742) üzenetére


zzola
félisten

Volt, üdv a klubban! ;]

(#15745) F.B.I. válasza Bencus88 (#15743) üzenetére


F.B.I.
veterán

Lesz hangerő a Vivaldin! :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15746) A.tessz válasza Donnos (#15704) üzenetére


A.tessz
senior tag

Én próbáltam beats mixr fülessel és tökéletesen megy. Még a mikrofon is megy ha az iphone hoz való kábellel használod.

[ Szerkesztve ]

(#15747) Tegla80 válasza F.B.I. (#15745) üzenetére


Tegla80
addikt

csak nem :

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#15748) haddent válasza A.tessz (#15746) üzenetére


haddent
addikt

A "gémer" márkák még úgyahogy de könyörgöm beatset neeeee :O

(#15749) F.B.I. válasza Tegla80 (#15747) üzenetére


F.B.I.
veterán

De az van, pedig az életben semmitől nem ijedek már meg, de a filmek és a játékok rám hozzák a frászt! :O :DD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15750) A.tessz válasza haddent (#15748) üzenetére


A.tessz
senior tag

Az a beats mixr egy nagyon jó minőségű füles, mondjuk ezt az ára is tükrőzi. Én sennheiser pc 360.at használok, nem mondom , hogy a beats mixr játékra való. De nagyon jól szól. Ne keverd a monster féle beats fülesekkel. Néhány hónapig használtam, tapasztalatból mondom.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.