Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16301) Def26


Def26
félisten

Ultraszar a bf4. 1 hete napról napra szarabba játék. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16302) haddent válasza Def26 (#16301) üzenetére


haddent
addikt

1 hete? 4 hónapja számolom a napokat a falon, mint a börtönben, hogy mikor szabadulok ettől a szartól :DD
(=mikor javítják, de azt hiszem ez életfogytiglani lesz)

(#16303) phgergo


phgergo
aktív tag

Gyertek at codozni.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#16304) zzola válasza haddent (#16302) üzenetére


zzola
félisten

Én mondtam már, hogy ezt nem fogják tudni javítani. Ma futottam bele a Metro 2014-es pályán egy glitch-be, a plafonról lőttek le. BF3-ban is volt ilyen hiba, átírták a pályát és itt is van hiba? Hol fszomba élünk már? A hab a tortán, hogy ez Xbox-on is jelen lévő hiba, az első ilyen videó decemberben került fel, mindjárt február vége van, de a hiba még mindig fennáll... :W :W :W

(#16305) haddent válasza zzola (#16304) üzenetére


haddent
addikt

Hibás a logikád. Nehogy már elhidd, hogy bármit is átírtak :DDD :))

[ Szerkesztve ]

(#16306) bolha23 válasza Def26 (#16301) üzenetére


bolha23
aktív tag

Ma este én is feladtam korán.
Egyszerűen játszhatatlanul lagolt minden map amin nyomultunk... :(((

[ Szerkesztve ]

(#16307) Def26 válasza bolha23 (#16306) üzenetére


Def26
félisten

Na még egy gyors próba, hátha már kevesen leszünk fent és ez tetszik a szervereknek...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16308) haddent válasza bolha23 (#16306) üzenetére


haddent
addikt

De jó hogy nem volt ma időm sokra.. :))

(#16309) Donnos


Donnos
tag

Nekem is csak 1 órányi időm volt délután de már akkor rettenetesen laggolt pedig csak TDM-et toltam.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#16310) mstills válasza phgergo (#16303) üzenetére


mstills
tag

Azért Coddal is van probléma bőven.
Hitbox késik a hostrendszer miatti magas ping miatt.
Spawn rendszer rengeteg esetben katasztrófa. konkrétan az ellenfél szeme elé teleportál, vagy tőle 2 méterre. előfordul, hogy 5x meghalok egymás után 1mp-en belül, vagy anélkül, hogy 1 métert megtennék.
Kutya túl erős, közelről abszolút semmi esélyed.
Késelés még mindig szarul van megoldva. 1 méterről utánanyúl, undorító sok esetben.
Néhány pályán abszolút semmi fedezék, semmi esélyed heli ellen. itt is ugyan az, 5x lelő egymás után és lófaszt sem tudsz csinálni.
HC-n I.E.D. túl erős, hatalmas a hatótáva.
A pajzs, mint elsődleges fegyver egy vicc. konkrétan semmit sem tudsz ellene csinálni, belelőhetsz akárhány tárat. persze a másodperc töredéke alatt elrántja maga elől és lelő pisztollyal. komolyan nem tudom hogy merték ezt beletenni.

így hirtelen ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#16311) ndave92 válasza mattheus (#16287) üzenetére


ndave92
tag

Nekem is ez volt. Annyit csináltam, hogy kivettem a lemezt, újraindítottam a konzolt, aztán meg a küldit elölről kezdtem és utána nem volt bug. :) Én is enrage-eltem, amikor harmadjára csináltam a küldit és még mindig leestem a textúrák alá. :D Elég érdekes volt. :U

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#16312) ndave92 válasza mstills (#16310) üzenetére


ndave92
tag

Sajnos, ezek nem csak PS4-en vannak jelen. Nekem PC-n van meg, beleöltem 90 órát (eddig) a multiba, de sokszor felmegy a vérnyomásom. Nagyon sok a camper láma. Nem mondom, hogy megbántam a megvételét, de lenne még mit javítani rajta. Remélem a kövi rész már sokkal jobb lesz. :U

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#16313) nubyy


nubyy
aktív tag

Planetside 2-rol tud v.ki infot, h mikor jon ki PS-re is? BF4 helyett esetleg jo lehet ha nem lesz az is bugos.

(#16314) Tomix24 válasza mstills (#16310) üzenetére


Tomix24
addikt

Azért annyira azért nem vészes.

Ha magas a ping, lépj ki, és keress másik hostra. 10 ből 6 smooth..
A hitbox is jobb lesz..

A spawn rendszer. Ha véletlenűl az ellen mellé tesz, hát max lelövöd. 1 másodpercre védett az újjonan berakott ember kb. De ze már két része így van
.
Semmi fedezék? Akkor talán legyen egy olyan embered, akinek rakétavetőt berakod+perknek a nem láthatóságot+géppityut. Én nálam nem marad a levegőben heli...
Pajzs.. Lödd a lábát+gránát.

A játék jó,csak neked kell felfejlődni szerintem ;)

(#16315) BomiBoogie válasza Bencus88 (#16290) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Még nem tértem vissza, pár hónap és eldőlnek más dolgok, addig meg kitalálom, pécé vagy PS, vagy mindkettő. :D

(#16316) Bencus88 válasza BomiBoogie (#16315) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Rendben szuper! :R

(#16317) Tatyla válasza ndave92 (#16312) üzenetére


Tatyla
őstag

nekem több mint 300 órám van benne,soha nem káromkodtam annyit mint itt...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#16318) barcabome


barcabome
aktív tag

Sziasztok!

Szívesen csatlakoznék egy BF4-es klánhoz, kicsit unalmas már egyedül nyomulni.

23 éves vagyok, átlagos játékosnak tartom magam, szeretnék egy olyan klánhoz csatlakozni, akik nem veszik véresen komolyan a játékot és inkább a jó társaságot és a szórakozást, kikapcsolódást tartják elsődlegesen szem előtt.

Nem mindig BF-ezek, de amikor van időm elég sűrűn, de mellette FIFA-t is tolom. Ez a két játék megy most váltogatva.

Szívesen csatlakoznék idősebbek mellé, vagy esetleg egy vegyes életkorú társasághoz is. Nekem nem számít ki hány éves, csak normális legyen, értse a poént és ne legyen sértődékeny. :DDD

Vegyetek fel ez ügyben és majd megbeszéljük. Jelenleg van egy klánunk haverommal, de ő PC-n tolja, szóval a mi klánunkba is lehet csatlakozni.

HCK a nevünk, azaz Hungarian Cheater Killers.

Más.: Mostanában elég jól megy a helik kilövése RPG-vel. Tényleg beválik oszi bá' (üvegtigris) taktikája: Elélőjetek! Elélőjetek! Elélőjetek!

:DD

Fifával kapcsolatban is vegyetek fel nyugodtan, PSN ID-m: bome_HUN

Ja és nem tudom számít-e valamit, de BF-ben most leszek 75-ös szintű.

[ Szerkesztve ]

(#16319) phgergo


phgergo
aktív tag

Sziasztok a Battlefield 4ben mar nem lehet egymas kozott megosztani a premiumot? Egy ismerosom probalta de neki nem sikerult mar :/

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#16320) temes69 válasza mattheus (#16287) üzenetére


temes69
aktív tag

szia,

nekem ugyanez volt. az a baj, hogy nem olyan sorrendben oldottad meg a feladatokat ahogy a programozók eltervezték(hamarabb mentél be a bunkerbe aminek a tetejére megy a helikopter mint kellett volna, ezért nem ad be valami izét amit meg kell hekkelni), ezért bugzik be. én is szívtam vele elég sokat, de egyedül az oldotta meg a problémát, hogy letöröltem, majd újratelepítettem a játékot. a mentés megmaradt, és teljesen más dolgok történtek azon a részen, mint mentés előtt.

(#16321) BomiBoogie válasza barcabome (#16318) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Betettelek az összefoglalóba is. :K

(#16322) phgergo válasza BomiBoogie (#16321) üzenetére


phgergo
aktív tag

Hulye kerdes de hol az osszefoglalo? :DD lehet csak tablagepeol nem latni? Vagy az hanyadik topic lenne ? :DD

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#16323) BomiBoogie válasza phgergo (#16322) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Mobilos oldalról nem látni, egyébként a topik tetején egy legördülő menüben. :) :K

(#16324) zzola


zzola
félisten

PROHARDVER! BF4 klán megalakult , egyelőre embléma minden nélkül, bárki beléphet...

(#16325) Bencus88 válasza zzola (#16324) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Applyztam :C

(#16326) barcabome válasza BomiBoogie (#16321) üzenetére


barcabome
aktív tag

Köszi szépen! :)

(#16327) barcabome válasza zzola (#16324) üzenetére


barcabome
aktív tag

Ha nem kell kockának lenni és nem élet-halál harc lesz a klán, akkor szívesen belépnék, ha egy jó társaság összejön. :)

(#16328) zzola válasza barcabome (#16327) üzenetére


zzola
félisten

Nincs ilyen, aki befér (azt hiszem még mindig 100 hely van csak) az beléphet...
A társaság lenne a lényeg...

[ Szerkesztve ]

(#16329) Mrdevil válasza zzola (#16328) üzenetére


Mrdevil
addikt

Beléptem, fel is adtam a tagdíjat sárga csekken. ;) :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#16330) barcabome válasza zzola (#16328) üzenetére


barcabome
aktív tag

Okés, applyztam! A klán név automatikusan átíródik, vagy át kell írnom a HCK-t?

Egyelőre nem látom, hogy bent lennék, esetleg jóvá kell majd hagynia az adminnak?

Mrdevil: Milyen tagdíjat? :DDD

Zolar: Nézegettem a statodat, elég jól tolod, 29-0-ás stat, hogy jött össze? :C

[ Szerkesztve ]

(#16331) barcabome


barcabome
aktív tag

Mondjuk az én statom nem mérvadó, mert minden héten legalább egyszer átjön legjobb barátom, aki PC-n tolja a BF-et és hát ő nagyon is egérhez van szokva, nincs is konzolja, de mivel ő a legjobb barátom szoktunk ökörködni nálam PS-en és nála PC-n is a BF-el és egyéb játékokkal néhány sör társaságában és egy kis házi pálinkával. :DD

Én általában lehúzom nála a skillt PC-n, ő pedig nálam PS-en. Mire felmegyek 200 fölé, akkor megint jön az a nap, amikor érkezik kedves barátom és megint lemegy a skillem 120 környékére. De engem nem zavar, mert nem különösebben érdekel a statisztika.

Csak azért, mondom, hogy aki nézné a skillemet, annál azért jobb vagyok, mint, amit a számok mutatnak, de közel sem vagyok profi. Mondjuk múltkor Zavod-on ezt sikerült összehoznom:

Stat Zavod 311

Nem vagyok egy nagy sniper-es, jobban élvezem a karabélyokkal a játékot, de néha-néha megjön a kedvem egy kis célba lövöldéhez. GOL Magnumot szeretném már kioldani, de sehogy sem akar összejönni. Próbáltam Hardcore-on, mondom ott úgyis könnyebb ellőni az embereket, nem muszáj headshot neki, de csak 4 killt sikerült szereznem a toronyból, még 1 kellett volna. Azóta nincs idegrendszerem megpróbálni, mert alig tudok feljutni a toronyba, mert mindig figyeli valaki a létrát...

Bezzeg mikor nem a toronyban voltam, akkor vagy 30 kill összejött srr-61-el. :W

[ Szerkesztve ]

(#16332) phgergo válasza barcabome (#16331) üzenetére


phgergo
aktív tag

Sziasztok a Battlefield 4ben mar nem lehet egymas kozott megosztani a premiumot? Egy ismerosom probalta de neki nem sikerult mar :/

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#16333) barcabome válasza phgergo (#16332) üzenetére


barcabome
aktív tag

No offense, de hányszor másolod még be ezt az üzenetet? Attól nem fognak hamarabb válaszolni, szerintem. :U Egyébként már néhány oldallal ezelőtt azt hiszem ki lett tárgyalva ez a téma és az is, hogyan lehet megosztani a premiumot. :)

[ Szerkesztve ]

(#16334) balazs8907 válasza zzola (#16328) üzenetére


balazs8907
tag

Applyztam!!

(#16335) ndave92 válasza zzola (#16324) üzenetére


ndave92
tag

Killzone: Shadow Fall klán még nincs? :B
Én nem vettem meg a Bugfield 4-et. :N
A Killzone multija jobban átjön, ráadásul nem is káromkodik az ember annyit, mint BF4 vagy CoD: Ghosts alatt/mellett/felett. :D

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#16336) Def26 válasza barcabome (#16331) üzenetére


Def26
félisten

Vedd fel őt, pont ma panaszkodott, hogy nem tudja megcsinálni azt az assignmentet. psn: Kovee1979

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16337) Neoteric válasza zzola (#16324) üzenetére


Neoteric
addikt

Hol lehet platoont csinálni?

PSN: ne0teric_sAN

(#16338) Def26


Def26
félisten

Ő ki? :D 1197510125249

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16339) vg válasza Def26 (#16338) üzenetére


vg
addikt

Bill Gates

(#16340) zzola válasza barcabome (#16330) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem egy helyben álltam... :DDD

(#16341) kovsol


kovsol
titán

Dead Nation: Apocalypse Edition (PS4) lesz a PS+ előfizu mellé márciusban. Hátha még nem volt írva.

May the Force be with you!

(#16342) Bencus88 válasza kovsol (#16341) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Már 1-2 hete lett közölve. Az a kérdéses, hogy pontosan mikor.

(#16343) kovsol válasza Bencus88 (#16342) üzenetére


kovsol
titán

Eddig csak pletyka volt, ma lett csak hivatalosan kirakva.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#16344) barcabome válasza kovsol (#16341) üzenetére


barcabome
aktív tag

PC-re nem lenne rossz ingyen, de PS4-re adhattak volna egy fokkal komolyabb címet is, bár lehet én vagyok telhetetlen. :D

Pl: Knack vagy Lego Super Heroes-nak örültem volna, mert tetszik mind a két game, de pénzt nem igazán adnék egyikért sem, főleg nem annyit, amennyibe most kerülnek. :U

(#16345) zzola


zzola
félisten

Nem tudjátok BF4 emblémát képből hogy a francba kell csinálni? Találtam egy videót, ahol lépésenként leírják, hogy mit kell csinálni, de nekem a képet nem fogadja el.. :W

(#16346) Gekkito válasza Def26 (#16301) üzenetére


Gekkito
tag

Van itt olyan aki elkezdte a Final Fantasy bétát és jobban belemélyült? Lenne pár kérdésem.

Sorry Def26, véletlen válaszra mentem az Új helyett :)

[ Szerkesztve ]

PSN: z340n3

(#16347) Bencus88 válasza barcabome (#16344) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én is jobban örültem volna valami másnak. Az Outlast jó volt, nem lehet sajnos mindig mindenki kedvében járni, de ez a mostani elég lapos. Egyelőre nem az igazi a játék felhozatal kompenzálhatták volna egy jobb játékkal. Majd talán áprilisban. Persze a ps3-asoknak a legjobbakat hozzák, hogy megtartsák a maradék érdeklődést, és az egyre szűkebb tulaji kört.

(#16348) kovsol válasza Bencus88 (#16347) üzenetére


kovsol
titán

PS3 -ra százával van játék, míg PS4-re még most kezdenek szállingózni csak a játékok.

May the Force be with you!

(#16349) Madwe válasza barcabome (#16344) üzenetére


Madwe
nagyúr

60 dolláros játékot idén nem fogunk kapni ps4re ez kb tuti. ps3 esetében adott 100 millió ember, többszáz játékra, ott könnyű válogatni. ps4 tulaj van kb 5 millió, s kb 10 játék. namost nyilván 5 millió ember nem fog annyi játékot venni mint 100, de ha vesz akkor nem feltétlen csak olyat vesz ami kifejezetten érdekli, hanem bármit ami szóba jöhet, mert nincs választék. S a kb 10 játékból nem adhatnak oda ingyen egyet, mert se a kiadó nem fog belemenni, sem a Sony nem akarja. Kár ebben reménykedni. Outlast jó volt, resogun is, nekem a dont starve is bejött, ezt a zombisat pedig imádtuk local coopban nyomni ps3on, elfér az a 4en is. Próbát megér nektek is sztem, kifejezetten minőségi, rohadt nehéz hardon, kellően változatos ellenekkel, s sokféle fejlesztési lehetőséggel... Mi 3 nehézségi fokon is végignyomtuk anno :D

[ Szerkesztve ]

(#16350) kovsol válasza Madwe (#16349) üzenetére


kovsol
titán

Örülnének ha 100 millió PS3 játékos lenne, nem hogy 100 millio PS+ előfizető :D

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.