Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16852) Madwe válasza boost (#16849) üzenetére


Madwe
nagyúr

Megint mondom, kinek mennyi ideje jut játszani :) Én még a Killzonet, a Tomb Raidert és a BF4 singlejét se toltam végig (igaz az jól lenullázta magát utolsó patch után...) mert nem találok ennyi időt rá, s sokszor csak egy kis ps+os cím elé ülök be (Resogunban is unlockolni akarom valamikor a maradék pályákat, Dont starveba eléldegélek még jópár napot, Outlastra eddig semmi időm nem volt, Contrasthoz még hozzá se nyúltam, War Thunder is elvisz néha 1-2 órát, az új zombi címet ps4en is ki akarom tolni majd haverral, Trine 2ben is kb felénél tartunk, szóval én nem panaszkodom, s engem ezek is lekötnek) vagy szenvedek a BF4 multijában :D Egy AC4, inFamous is beficcenne lassan, de elötte legalább a TR-t végigtolnám hogy becserélhessem, meg minek vegyek új címeket ha a jelenlegieket se toltam ki :D Persze én extrém eset vagyok mert ultrakeveset játszom manapság, s látom hogy aki rendesen tolja annak kevés a cím, de azért ha valaki multizik is pl, akkor teljesen jól ellehet :)

(#16853) Ps Vita válasza Madwe (#16852) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nálam is ez a helyzet,semmi időm játszani :(

(#16854) haddent válasza Madwe (#16852) üzenetére


haddent
addikt

Milyen jó, hogy az EA így megtartja a vásárlóbázist, örök körfórgás náluk végigvinni 1 játékot :DDD

(#16855) Jakesz válasza sittes79 (#16851) üzenetére


Jakesz
őstag

Majd bezsebeljük a teljes árú PS4 portot a feltupírozott grafikával, meg a hozzácsapott Left Behind DLC-vel.

(#16856) Bencus88 válasza Jakesz (#16855) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:C :C :R

(#16857) gianni85 válasza haddent (#16850) üzenetére


gianni85
veterán

ha kimaradt akkor hajrá... én nagyon finnyás vagyok, de GT, UC trilógia Heavy Rain, God of War játékok megérték, hogy rövid időre PS3-mal nyomuljak (kb 2x2hónap). Lehet neked még több exkluzív is bejönne.

(#16858) haddent válasza gianni85 (#16857) üzenetére


haddent
addikt

GTA V minden mennyiségben, nem bírok már magammal, fél évet vártam így is, megint, mint GTA IV -nél :O
Mivel ilyen olyan platina szuperextra Thome előfizetésünk van jó ideje, ezért egész korrekt ajánlattal kapom meg.

(#16859) gianni85 válasza haddent (#16858) üzenetére


gianni85
veterán

én pont GTA5 után hagytam el a last gen-t. Egy hét alatt nyomtam végig a sztorit, bejött, GTA Online-t már nem vártam meg. Annyira azért nem ütött nagyot, mint amennyire vártam. Valahogy sandbox téren nekem a generáció pillanata még mindig az volt amikor repcsiből kiugorva ejtőernyőztem Panau felett a Just Cause 2-ben :) Jajj de várom már a harmadik részt

(#16860) Gijon válasza Tegla80 (#16840) üzenetére


Gijon
senior tag

Ohh! Köszi :R , majd nekiugrok.

(#16861) zenwalk


zenwalk
senior tag

Csodálatos játék ez a dead nation. Harmadjára fagy ki az egész ps a játék miatt
. Elinditom a játékot, bejon a kezdő képe majd fekete lesz minden. Ha kilepek a home screenre és új játékot inditanek kifagy, ha kikapcsolom az egész pst akkor is kifagy... 2 hét alatt ma jutottam el odáig, hogy jatszak egy kicsit, de helyette ezzel szenvedek.

Szerk.: ó látom az egész ps network szarakszik. Csodálatos

[ Szerkesztve ]

(#16862) zzola válasza zenwalk (#16861) üzenetére


zzola
félisten

Durva. Érdekes, valakinél kifagy, valakinél meg hibátlanul fut....
Nekem szerencsére 1x sem fagyott ki, bár nagyon sokat nem is játszottam vele...

(#16863) Madwe válasza zzola (#16862) üzenetére


Madwe
nagyúr

Eddig nálam is hibátlanul futott...

(#16864) Newyorker


Newyorker
addikt

Ma be akarok lépni a psn-embe, beírom a jelszót és a köv hiba fogad: cannot connect to the server: NW-31201-7. Emmeg mi? :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#16865) zzola válasza Newyorker (#16864) üzenetére


zzola
félisten

zenwalk írta

2 HSZ-al feljebb írták, hogy sz@rakodik a PSN network...

[ Szerkesztve ]

(#16866) haddent válasza zzola (#16865) üzenetére


haddent
addikt

Karbantartás van. Ki van írva sonyhoz.

(#16867) zenwalk válasza haddent (#16866) üzenetére


zenwalk
senior tag

Nem is valaszthattak volna jobb időpontot a kora esti oraknal

(#16868) zzola válasza zenwalk (#16867) üzenetére


zzola
félisten

Attól függ, kinek van este... :O

(#16869) Def26 válasza zenwalk (#16867) üzenetére


Def26
félisten

Pont írni akartam. Hétvégén anyósom látogattam és kimaradt a hétvégi móka, most meg karbantartás... a túloldalt meg call of duty 7 rocket jump titanfall teszt van. Savanyú a szőlőőő.... :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16870) faham válasza boost (#16845) üzenetére


faham
aktív tag

Csak Codokkal meg ACkal játszom így pont elég nekem a felhozatal :)
És csak hétvégente van időm játszani szóval nekem nem kell nagy játék özön :P

[ Szerkesztve ]

(#16871) zenwalk válasza Def26 (#16869) üzenetére


zenwalk
senior tag

Na újra online a psn

Esetleg valaki egy kis dead nation?

[ Szerkesztve ]

(#16872) phgergo


phgergo
aktív tag

Aki szeretné megosztom vele minimális összegért a Battlefield 4 Premiumot, igy játszhat az összes kieggel majd. Mivel egy emberrel tudom csak megosztani, igy ezt majd megbeszéljük. Természetesen figyelembe fogom venni a PH-s megbízhatóságot is.... :R

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#16873) balazs8907 válasza zenwalk (#16871) üzenetére


balazs8907
tag

Nekem nem megy. Biztos vege a karbantartasnak?

(#16874) Madwe válasza balazs8907 (#16873) üzenetére


Madwe
nagyúr

usa store nekem se megy még...

(#16875) balazs8907 válasza phgergo (#16872) üzenetére


balazs8907
tag

Kérd elõre utalással a pénzt. Így kizárható az átverés lehetõsége. Nem rég írtam itt a fórumban, hogy lenne-e valaki, aki megosztaná velem. Akadt is egy kedves jelentkezõ, akinek a premium felét kifizettem. Vele is így oldottuk meg.

[ Szerkesztve ]

(#16876) phgergo válasza balazs8907 (#16875) üzenetére


phgergo
aktív tag

Mindenképpen csak előreutalással menne. :R

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#16877) boost válasza Madwe (#16852) üzenetére


boost
addikt

csak röviden:
TR megvolt pS3on, BF4 négyszer single, WarThunder elég gagyi, AC4 ps3on is volt,
Trine2-t megvettem anno Steamre 1€ért, inFamous.... oké, van akinek tetszik, KZ majd egy próbát megér, de azért nem egy nagy cím, reviewk alapján sem 80%. Pluszos szarok meg resogunon kívűl pluszos szarok.

(#16878) barcabome


barcabome
aktív tag

Watch Dogs-ról lehet tudni valamit PS4-re?

Ubisoft honlapján csak X360, PS3, Wii U és PC megjelenési dátumot látok: 2014. 05. 27 van írva.

(#16879) zzola


zzola
félisten

There is PSN Maintenance scheduled for Monday 10th March from 16:30 until 22:00 GMT :Y

(#16880) barcabome


barcabome
aktív tag

Nálam a jó kis Thome net és a PSN egyszerre szarakodik, szóval nálam most nem lehet idegesebb senki :DD

Másfél órája 1-2 percekre volt net... :W

Haverommal sms-ben értekeztünk mert ő is Thome-nál van, aztán egyszer véletlen az OTP-nek küldtem egyik sms-t, mert a telóm ott maradt az sms értesítős üzenetnél. Még szerencse, hogy abban az üzenetben nem szidkozódtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16881) ImpersonatoR válasza haddent (#16850) üzenetére

Pont én is most nézem ezt a pakkot Playstation 3 (PS3 Super Slim) 500 GB + Gran Turismo 6 (GT 6) Anniversary Edition (Magyar felirattal) + The Last of Us csak 77.490 Ft
Az a helyzet hogy ha AC4 et hamarosan kiviszem KZ is megvolt más meg nincs ami érdekel ps4 re csak ott állna szegény. (GHOST + BF4 -PC n tolom TR is megvolt ott)

Illetve kikerült nekem AC4 menüje alá egy új watchdogs video (Gondolom mivel ubisoftos) Végignéztem 2x is de mintha visszafogottabb lenne a grafikája mint amit láthattunk meg beharangoztak. Hasonlítsátok össze ezzel "Watch Dogs Official PS4 Gameplay Trailer" Ránézésre poligonszám csökkentés történt, xbox one biztos nem bírta :) De azért nem tudom másnak is feltűnik e vagy csak én képzelem bele.

Bar továbbra is pofás, hangulatos ettől függetlenül illetve PC -t mennyire érinti majd a dolog azt sem tudom (Azt írtak azon fog igazan "tündökölni") . Illetve tényleg marha kíváncsi leszek hogy mekkora különbség lesz PS3 PS4 verzió között illetve ez itt senkit nem érdekel de hogy wii u verzióból mennyit tudnak majd kihozni. Meg legalább kaptunk egy dátumot amit mar remélhetőleg tartanak Május 27...

(#16882) k4rL^ válasza ImpersonatoR (#16881) üzenetére


k4rL^
senior tag

Igen, nem kis különbség van, ebben a videóban szépen összehasonlítják a kiadott anyagokból.

(#16883) ImpersonatoR válasza k4rL^ (#16882) üzenetére

Azert igy egymas mellett sokkal jobban kilog a lolab. Mintha nem is ugyanarrol a jatekrol lenne szo. Ez is minden lesz igy csak nem nextgen. Es nem csak arrol van szo hogy 1080p helyett csak 720p. Itt igen csunyan belenyultak a texturakba a megvilagitasba es meg ki tudja mibe es nem pozitiv ertelemben. Okes hogy multiplatform nal a gyengebbhez portoljak mindig de most nehogy mar ezt kelljen neznem mert mondjuk xo n nem futna vagy akadna. Pedig sokat vartam tole de azert kivancsi leszek lesz e viszhangja ha sima ps4 et vettel annak a hatuljan is a kepek wd bol meg az etdeti szinukben pompaznak ehhez kepest kapunk majd vmi fako cuccot a video alapjan.

(#16884) gianni85 válasza ImpersonatoR (#16883) üzenetére


gianni85
veterán

Véletlenül se arról van szó, hogy eddig bika PC-kkel demózták, aztán most meg jön a feketeleves. Biztos az XO miatt lesz gyengébb a PS4 verzió. Ugyanaz a két gép architektúrája, amit a PS4 bír, azt az XO is, csak gyengébb teljesítménnyel. Ezért jöttek multi címek alacsonyabb felbontással és képfrissítéssel. Egyénként meg miért ne lehetne a két verzió radikálisan különböző? Értem ez alatt hogy PS4 mondjuk kap extra effekteket stb.

(#16885) haddent válasza gianni85 (#16884) üzenetére


haddent
addikt

Azért mert az M$ szokásosan szarrá pénzel, megken még random youtubereket is :C

[ Szerkesztve ]

(#16886) gianni85 válasza haddent (#16885) üzenetére


gianni85
veterán

az lehet :) bár nem hiszem, hogy a WD-nál ez lenne a helyzet... pénzelésre ott van most az EA a Titanfall-lal

(#16887) boost válasza gianni85 (#16884) üzenetére


boost
addikt

Mondjuk AC-nál nem zavarta ez az Ubisoftot, direkt jött ki rá PS4 FullHD Patch. Talán Watchdogsnál is lesz ilyesmi, ha látja Ubisoft, hogy felháborodnak a PS4-esek. (Ubisoft elég pénzéhes cég)

(#16888) Def26 válasza gianni85 (#16886) üzenetére


Def26
félisten

Nem lett azért olyan szar a titanfall. Biztos voltak pénzek, de azért ekkorát nem lehet hazudni. Szerintem jó lett, ha ps exkluzív lenne lehet megvenném én is. Ökörködni jó lehet vele, de hosszabb távon nekem a battlefield szerű játékok jönnek be.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16889) gianni85 válasza Def26 (#16888) üzenetére


gianni85
veterán

én végül nem vettem még meg, és nem is rendeltem elő. Valszeg majd megveszem azért később. Utolsó pillanatban leugrottam a hype-vonatről :DDD
BF és Cod annyit ment nálam 2007 óta, hogy egy életre meguntam

[ Szerkesztve ]

(#16890) haddent válasza gianni85 (#16889) üzenetére


haddent
addikt

Titanfall szerintem egynek simán jó, "nagy húzó exkluzívnak" talán kicsit kevés lesz, de én megvenném, ha lenne PS4 -re. Ettől függetlenül nevetséges, hogy már konzolon is az megy mint PC -én. Ezért jöttem el onnan jó messzire. (Ref.: Abu cikkei, Microfos DirectX miatt nincs kihasználva még ma sem a 3 éves AMD GCN, mert a tetűrágó nvidia nem képes értelmes hardvert készíteni, intelről már ne is beszéljünk. Na most ugyanaz megy itt is, PS4 -et is butítsuk már le a föld alá mert az ekszboksz inkább NSA megfigyelőkamerára költötte a fele keretet :W :W )

(#16891) Def26 válasza haddent (#16890) üzenetére


Def26
félisten

Igen, ez mondjuk dühítő, de addig amíg jobb grafikát kapunk mint boxon, nem nagyon zavar. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16892) boost válasza Def26 (#16891) üzenetére


boost
addikt

Én nem venném meg a Titanfall-t. Egyre több játékkal vagyok úgy, hogy elöször úgy gondolom, hogy megvenném, aztán mégse. Velem van a baj? Így maradt ki a Thief, az Infamous is esélyes, hogy kimarad, de ha lenne Titanfall PS4re, azt se venném meg.... ha jönne egy Dark Souls, vagy Skyrim szerű cucc, azt azért megvenném. :D

Lehet, hogy hiba volt lecserélni a PS3-at négyesre? :)

[ Szerkesztve ]

(#16893) haddent válasza boost (#16892) üzenetére


haddent
addikt

Én is úgy voltam vele, hogy megvettem Tomb Raider, Thief és az Infamous-t is akartam. Na első kettőt adtam el 1 hét után (szerencsére nem buktam rajta konkrétan semmit), Infamous meg marad a boltban, meggyőztetek, hogy túl "szuper" a csávó :DDD

Def26 mindaddig dühítő és aggasztó, amíg korlátozzák a PS4 -et bármi miatt. Vagy a PC -t, vagy bármit. Ez nem hogy nem fair, de egyenesen kiba****ás.

(#16894) BomiBoogie válasza haddent (#16890) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

PS4 -et is butítsuk már le a föld alá mert az ekszboksz inkább NSA megfigyelőkamerára költötte a fele keretet

:DDD

(#16895) gianni85 válasza boost (#16892) üzenetére


gianni85
veterán

én is így vagyok vele. Thief-et és Titanfall-t is visszamondtam, és az Infamous-t se venném meg ha most PS4-em lenne. Én is ezen agyalok, hogy velem van a hiba? De konkrétan jelenleg nincs, és nem is jön olyan játék ami érdekelne. Titanfall-t is azért fogom valószínűleg megvenni, hogy ne csak a Forzával toljam :)

(#16893) haddent
mondjuk PS4-en még el is tudod adni... én a sötét oldalon most szenvedek pár játék eladásával... már cseréltem tegnap egyiket Tomb Raider-re, de fél óra után azt is meguntam (igaz már korábban végigjátszottam régi gépen)

(#16891) Def26
A végén vissza kell szoknom a katonáslövöldére :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16896) Def26 válasza gianni85 (#16895) üzenetére


Def26
félisten

Hát igen, ez az igazi kibaszás boxon. Nem sok tulaj van. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16897) Tegla80 válasza boost (#16892) üzenetére


Tegla80
addikt

"Lehet, hogy hiba volt lecserélni a PS3-at négyesre?"

szia
a hsz eidet olvasgatva sztem is így van.
(bár Te is "rajongsz" a "csúcs" garf-ért,így gondolom ez volt a kiváltó ok.Ami így az elején picit korai volt esetedben,ha nem tudsz "leragadni 1-2 játéknál". Én az ide tervezett 2 kövi játékod árát PS3 vásárlásra költeném.A plus-od adott már és ha meg volt is már előtte,akkor...... A PS4 re idén meg csak azt amire nagyon vágysz nextGből.Úgy sem lesz gondolom sok )

Sony® & PlayStation®

(#16898) Madwe válasza haddent (#16890) üzenetére


Madwe
nagyúr

A WD-t anno lehet bika pc-vel promozták. Vagy csak simán manipulálták a videot. Aztán az is lehet az új képanyag prev genről van és sz*patnak. Azt nem hiszem hogy eddig amit láttunk azt elvitte volna a ps4, az új meg x1re butitás volt - mert akkor ps4et egyrészt miért butitanák vissza ha már megcsinálták szebbre (mscash tudom) másrészt nagy különbség van a két konzol teljesítménye között, de közel sem ekkora! Várjuk ki a végét mi lesz, min hogy fog kinézni, lehetnek itt még meglepetések, de az új video elég kiábrándító, ha így fog kinézni ps4en mint egy jobb napokat megélt ps3on, akkor felejtsenek el. S ezért csúsztatnak ennyit? no way, akkor tőlem nem látnak pénzt :D

(#16899) gianni85 válasza Def26 (#16896) üzenetére


gianni85
veterán

ha meg valaki jelentkezik, az meg megbízhatatlan... a falat kapartam az utolsó pár érdeklődő miatt

(#16900) Sami22 válasza Madwe (#16898) üzenetére


Sami22
aktív tag

A WD egy tipikus Ubisoft játék. Belógatnak valami eszméletlen szép hypevideót, aztán valahogy a kész játéknak köze sincs hozzá, bármelyik platformon. Rengeteg példa van rá. FC3, az új Ghost Recon, az új Spliner Cell, stb. A WS 2012-es E3-as videó valószínűleg sosem volt valódi játék. A 2013-as videóban, már látszik a downgrade és most jött a 2014, ahol tovább lett butítva az engine. Bár azt ígérte valami fejes, hogy a ps4-es verzió úgy fog kinézni mint a 2013ban látott E3-as demó. Ami szerintem még mindig marha szép, szóval örülnék, ha így lenne, de úgy sem lesz.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.