Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15951) F.B.I. válasza gianni85 (#15950) üzenetére


F.B.I.
veterán

az, jó volt, megszoktam, kényelmes is, bár merült de töltő és ment tovább és volt hangerő, semmit nem lehetett kihallani. Most beszéltem haverral ő meg elvágta a gyári XO headset kábelét és bekötötte a TB-be, nem xarozott. :DDD

Összeütöttem egy régi mikrofonos füles vázát meg a PS Vita fülesből, ragasztóval egy várakozós fülest addig. :DDD

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15952) gianni85 válasza F.B.I. (#15951) üzenetére


gianni85
veterán

Ha ott tartanék már, én is szétvágnám, nem vennék 5+ ezerért adaptert :DDD

(#15953) F.B.I. válasza gianni85 (#15952) üzenetére


F.B.I.
veterán

[link]

Ezt szültem :DD

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15954) Elderath


Elderath
őstag

MGS 5 comparison video Mind a 4 platform benne van. Had ne mondjam melyik a definitive verzió :D

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#15955) gianni85 válasza F.B.I. (#15953) üzenetére


gianni85
veterán

ifixedit-re is mehetne :D célnak megfelel :C

(#15956) F.B.I. válasza gianni85 (#15955) üzenetére


F.B.I.
veterán

ár-értékben a legjobb, kis hazánkban!!! :Y :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15957) kovsol válasza F.B.I. (#15953) üzenetére


kovsol
titán

Nem értem mi akar lenni ez a kép. :F
Egy PS Vita headsetet rácellukszoztál valami hulladék fejesre?
Miért nem jó magában csak a PS Vita headset?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#15958) F.B.I. válasza kovsol (#15957) üzenetére


F.B.I.
veterán

Az, egy PS Vita headset, rá szalagozva, egy régi rossz PC füles vázra, így a mikrofon a szádnál van, irányítottan, nem kell hangosan beszélnem (családi probléma, ebéd, vacsora stb. stb. abszolválva) :DDD (amíg nem ér ide az A40).

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15959) Mrdevil válasza F.B.I. (#15958) üzenetére


Mrdevil
addikt

Simán nem próbáltad cellukszozás nélkül? Engem nagyon jól hallanak úgy is, hogy csak lóg a kábelen gyárilag. Még mondtad is milyen jól hallasz.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#15960) Bence717


Bence717
tag

Sziasztok!

Megéri PS4-et vásárolni? Most szeretnék venni egy masinát játékra, de nem tudom, hogy gamer PC vagy PS4 legyen. Azt tudom, hogy PC-n sokkal jobb a játékok grafikája, de kétszer annyiba is kerül mint egy PS4. Mennyibe kerül egy játék PS4-re? Nem zavaró a kontrolleres irányítás? Wifin csatlakozik a hálózatra vagy kábellel is megoldható? Előre is köszi. :)

(#15961) Bence717 válasza Bence717 (#15960) üzenetére


Bence717
tag

PS mellé kellene egy full hd tv, ami mégegyszer 120ezer, szóval ugyan ott lennék mint a PC-vel.

[ Szerkesztve ]

(#15962) gianni85 válasza Bence717 (#15961) üzenetére


gianni85
veterán

Monitorra is kötheted a PS4-et. (már ha van füles kimenete a monitornak, mert különben hang nélkül maradsz)

[ Szerkesztve ]

(#15963) BomiBoogie válasza Bence717 (#15960) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ha egyébként munkára, netezésre stb. van egy laptopod, pécéd, bármid, akkor miért ne vennél PS4-et játékra? :)

(#15964) Madwe válasza Bence717 (#15961) üzenetére


Madwe
nagyúr

FHD monitor is jó hozzá. Ha tv nem kell, kkor nem kell venni... Kontrollert próbáld ki, hetek alatt megszokható... PC grafikája nem sokkal szebb, generáció közepe végén fogja megint lehagyni - 3-4 év még, addig kb pariban lesznek. Exklúzívok alapján is dönthetsz. Mi itt nyilván azt fogjuk mondani h megéri megvenni, hiszen mi is megvettük...

Gamer pc akkor jobb ha szeretsz belenyúlni, fejlesztgetni, vagy nem zavar hogy a pár éves géped többre lenne képes de nem otpimalizálnak rá és e miatt sokkal szarabbul futnak a címek. Ha rts-t, mmo-t szereted megintcsak pc. Ha competitive fps-t szereted pc.

(#15965) Madwe válasza gianni85 (#15962) üzenetére


Madwe
nagyúr

Van jack aljzata a kontrollernek, ezért nem kell hogy legyen a monitornak hangkimenete :D

[ Szerkesztve ]

(#15966) haddent válasza Bence717 (#15960) üzenetére


haddent
addikt

Na, elejéről. PC -én nem sokkal jobb a grafika, jelen állás szerint a legelcseszettebb játék (BF4) is 900p High -on fut. PC -én ugye 1080p Ultra-val szemben, ez közel sem "sokkal jobb". Az árat és a kontrollert te tudod, de szokható. LAN és WLAN is lehetséges.

(#15967) Bence717


Bence717
tag

Köszi mindenkinek! :)

(#15968) BomiBoogie válasza Bence717 (#15967) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Hogy döntöttél? :DDD

(#15969) kovsol válasza BomiBoogie (#15968) üzenetére


kovsol
titán

Vesz egy PC-t és mellé egy PS4-t és akkor dupla boldogság, csak az asszony meg ne tudja mibe került. ;]

May the Force be with you!

(#15970) boost válasza kovsol (#15969) üzenetére


boost
addikt

Ez a legjobb megoldás. Valamint egy FullHD LCD és egy FullHD tévé. Plusz egy új PS füles, a Gold.

(#15971) Bence717


Bence717
tag

Még sehogy, van még rá egy hónapom, addig átgondolom! :))

(#15972) gianni85 válasza Madwe (#15965) üzenetére


gianni85
veterán

uh tényleg... nekem most az XO van monitorra (is) kötve, ott szívnék, ha nem lenne füles kimenet

(#15973) sittes79


sittes79
addikt

Hírstart.hu oldalon kivették a gaming fület a témák közül, pedig ott szoktam nézni a legújabb online gémer híreket, tudtok valami másik oldalt ahol ezek össze vannak gyűjtve?

(#15974) Def26 válasza sittes79 (#15973) üzenetére


Def26
félisten

Ha Magyar kell a gamers.hu esetleg.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15975) F.B.I. válasza Mrdevil (#15959) üzenetére


F.B.I.
veterán

Próbáltam úgy is de ezeknek az állatoknak (akikkel boxról jöttem) mindenkinek Astro, meg Creative, meg TB van és az én kis sípoló fejhangomat nem hallják, csak ha felemelem...na akkor az asszony is emeli a TV hangerőt+ szerettem a technika órát iskolában :DDD .

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#15976) phgergo


phgergo
aktív tag

Segitsetek legyszives. Szeretnek venni egy Assassin Creed Freedom Cry DLC-t, de magyar storeon 4500 ft, mig usan 15 dodo. Valaki tudna segiteni usa storos vetelben? Vagy honnan erdemes venni? 4500at sokkalom erte. Koszi a segitseget, tenxleg fontos nekem.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#15977) Def26 válasza phgergo (#15976) üzenetére


Def26
félisten

Ha EU lemezed van akkor nem fog menni az usa dlc vele.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15978) phgergo válasza Def26 (#15977) üzenetére


phgergo
aktív tag

Ez onnalo dlc, az alap nincs meg.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#15979) phgergo válasza phgergo (#15976) üzenetére


phgergo
aktív tag

Lletve final fantasy beta is ingyen van us storon de ott us bankartya nelkul cseszhetem :/

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#15980) kovsol válasza phgergo (#15979) üzenetére


kovsol
titán

FF EU accounttal is elérhető lesz, vagy lehet már most is az. Hivatalosan azt írták február 22. a megjelenése, szóval elkésve még nincs semmi.

(#15977) Def26 alapjáték megléte nélkül is játszható DLC-ről van szó.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#15981) Neoteric


Neoteric
addikt

Azért az kemény, hogy eredetileg az AC4 Black Flag is dlc-nek indult, de aztán kiadták külön játékként. Most itt ez a Freedom Cry, amit szintén dlcnek szántak, erre most kiderült h ez is standalone. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#15982) phgergo válasza kovsol (#15980) üzenetére


phgergo
aktív tag

Igen igen. Esetleg valaki tud segiteni, honnan tudom beszerezni, vagy hogyan? Magyarorszagi OTP mastercardom van, de magyar storol nem szeretnem megvenni 4500 fte. :/ esetleg egy oldal ahonnan meglehet venni igy is, es olcsobban?

[ Szerkesztve ]

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#15983) kovsol válasza kovsol (#15980) üzenetére


kovsol
titán

Akkor hogy legyen még1 csavar.
DLC ként is megveheted az AC4 mellé 10$ áron, vagy önálló játékként 15$-ért. :D
Ez a 10$-os verzió jár a season pass tulajoknak is.

(#15982) phgergo amazonon lehet venni $ feltöltő kártyákat, de ott 10/20/50$ címletekben vannak csak.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#15984) phgergo válasza kovsol (#15983) üzenetére


phgergo
aktív tag

Ertem koszi, igy sajnos az amazonos megoldassal sem jarok jobban. :/

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#15985) Madwe válasza phgergo (#15984) üzenetére


Madwe
nagyúr

Sokkal jobban jársz, mert lesz usa profliod, ahol minden sokkal olcsóbb :D

(#15986) phgergo válasza kovsol (#15983) üzenetére


phgergo
aktív tag

Nem vagyok tisztaban a dolgokkal. Amazonrol tudok ezzel az otps master cardalmis vasarolni? Illetve azt kikuldik nekem, vagy om kulcs, es emailben kuldik?

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#15987) Madwe válasza phgergo (#15986) üzenetére


Madwe
nagyúr

Amazon csak maestrot nem fogadja el tudtommal! A kódot kiírja a böngészőben illetve lehet emailt is kapsz, de digit megkapod rögtön, psn redeem code részébe beírod s már lehet is költeni.

(#15988) Nayrobi válasza phgergo (#15986) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ha amazonról akarsz feltöltőkártyát vásárolni, akkor usa vagy uk címet adj meg, attól függ, hogy com vagy uk.

(#15989) Donnos


Donnos
tag

Kipróbáltam a beats mixr fülest.
Nagyon jó hangminőség, beats termékeket nem kell bemutatni...
Igaz nem gamer fülesnek tervezték de célnak messzemenőkig megfelel.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15990) haddent válasza Donnos (#15989) üzenetére


haddent
addikt

No offenz, de valóban nem kell bemutatni .. :DDD Tényleg, csak egyéni vélemény, nem erőltetek/fikázok semmit senkire :R

(#15991) Donnos válasza haddent (#15990) üzenetére


Donnos
tag

:D teamspeaket szoktátok használni?
Múltkor belehalgattam és egy 13 éves forma énekelt végig... Felemelő volt

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15992) mstills válasza haddent (#15990) üzenetére


mstills
tag

Beats hangzásával nincs különösebb probléma, csak az ár/érték aránya katasztrófa.

[ Szerkesztve ]

(#15993) Sami22


Sami22
aktív tag

HC büntető 4ben a csapattársak aknái is berobbannak a tankom alatt. Ezt valaki nagyon nem gondolta át. :(

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#15994) KingKress79 válasza Sami22 (#15993) üzenetére


KingKress79
aktív tag

A baráti c-more is. De ha belegondolsz a valóságba is ilyenek ezek a fránya aknák. :)

PS4: KingKress

(#15995) XFishboneHUN válasza Sami22 (#15993) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

A valóságban sem gondolkodik az akna, hogy aki rálépett, ráment, vajon ellenség, vagy saját katona! ;] ;]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#15996) H0sT|s


H0sT|s
csendes tag

Nektek csinálta már a PS, hogy nem veszi be a lemezt, és olyan hangot ad ki mintha beakarná vinni a disc-et? Éppen a Battlefieldből léptem ki mikor magától kijött a lemez azóta csinálja. Úgy érzem én lettem a szerencsés pár százalék a rossz meghajtóval :W Valami megoldást tudtok rá, vagy egyből gari szerintetek?

PSN: bryanhostis, Butters_St

(#15997) phgergo válasza H0sT|s (#15996) üzenetére


phgergo
aktív tag

Dietazik.

[ Szerkesztve ]

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#15998) zzola válasza H0sT|s (#15996) üzenetére


zzola
félisten

1-2 restart megoldhatja. Valakinek volt itt ilyen már. Ha nem segít, garancia...

(#15999) H0sT|s válasza zzola (#15998) üzenetére


H0sT|s
csendes tag

Próbálkoztam újra indítással, lehet holnap nyomok neki egy factory-t, de nem hiszem, hogy segíteni fog... A Bugfield a PS-st is elrontotta, eddig működött, még jó, hogy tegnap beszereztem egyet ebből a csodás játékból :C

PSN: bryanhostis, Butters_St

(#16000) zzola válasza H0sT|s (#15999) üzenetére


zzola
félisten

Only in Battlefield 4!
Holnap hívom az EA-t. A büdös k*rva anyjukat, ez a DLC még sz@rabbá tette ezt a fost! A pályák nem töltődnek be, vagy full textura hibásak...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.