Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16401) Madwe válasza #20844032 (#16400) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, de nekem az 50 az nagyon kevés :) És azért wifin az n-es 250 felett van, a fölött ingadozik, legalábbis az enyém (Asus rt-n66u). Ha valakinek nem kell a nagy sávszél mert csak netre kell nem rossz a powerline, de nekem pl nem elég... PS4 wifijével akkor nekem szerencsém van ezek szerint, de itt a fórumon se sokan panaszkodtak rá... psn-t van hogy eldobja mert karbantartják, de a wifit eddig még soha...

(#16402) Tegla80


Tegla80
addikt

Tudjátok mit,igazatok van és jó a wifi multyra meg a régi router. :P
Moby és Én tudjuk rosszul és csináljuk helytelenül a dolgot.
(aki akar,utánanéz és az olvasottak alapján meg eldönti,hova is szeretne tartozni. ;) )

Sony® & PlayStation®

(#16403) #20844032 válasza Madwe (#16401) üzenetére


#20844032
törölt tag

>legalábbis az enyém

Na akkor mégegyszer: nincs olyan, hogy "legalábbis az enyém". Olyan van, hogy "legalábbis nálad". A 2.4GHz rohadtul szenyezett. Ott lakik ma szinte mindenki. Persze ez nagyban függ, hogy az ember hol/mik körül/hány lakás körül/ésatöbbi lakik. Az 5GHz még jóval tisztább, de a ps4 nem tud 5 gigát...
A "legalábbis az enyém" azt jelentené, hogy aki a te (random)routered veszi, annak ugyanilyenek lesznek az értékei.
Nem, nem lesznek. LehetNEK.

(#16404) Madwe válasza Tegla80 (#16402) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem vitattam hogy jobb e, a kérdés az hogy megéri e az a kis különbség a mezei gamernek? Mert ilyen erővel akkor csak CRT monitoron lehet multizni csak optikai egérrel, vsync nélkül (mondjuk ez amúgy így van, vsync tilos multiba) mert ezek a legjobbak input lagre, pontosságra pl. Ez így is van, a kérdés hogy jobb e annyival, mint amit áldozni kell érte, illetve fontos e egyáltalán az embernek. Nekem pl probléma mentes a wifi, nincs igényem arra hogy kábelezzek, ezt mindenki maga el tudja dönteni. Ha problémám lenne vele nyilván váltanék, vagy ha mindenképp mindenből a lehető legjobbat akarom kihozni no matter what, mert kell ez a plusz. De nekem nem kell pl, azért ezt már csak megengeditek nekem :D?

(#16405) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Kérdés (mivel nem találtam rá megoldást a neten): mindenkinek látszódik a friends playing a BF4 multiplayer menüben?
Tegnap agyaltunk Devillel, hogy miért nem látom ezt a lehetőséget, az utolsó update óta, amiket beteszek kedvencnek, azok megjelennek de a barátokat nem látom.
Letöröltem e játékot, újból felraktam, az utolsó updatet ismételten feltette. A battlelogból is be lehet menni tudom de lassan frissül, ez meg csak egy gombnyomás volt. :(((

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#16407) phgergo válasza F.B.I. (#16405) üzenetére


phgergo
aktív tag

Battlelogon is felvetted oket kulon?

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#16410) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

A szakmai topik nem Hardverapró!

(#16411) F.B.I. válasza phgergo (#16407) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kiket? A barátokat? Minek? Eddig működött ez a funkció és sok embernek működik is, nekem nem. :(

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#16412) #20844032 válasza Madwe (#16404) üzenetére


#20844032
törölt tag

>De nekem nem kell pl, azért ezt már csak megengeditek nekem :D?

Ilyesmiről szó sem lehet! :DDD

(#16413) hrvp válasza mstills (#16360) üzenetére


hrvp
aktív tag

A legyen olyan emberedet szerintem úgy értette, hogy legyen ilyen classod.

(#16414) mstills válasza hrvp (#16413) üzenetére


mstills
tag

:B

[ Szerkesztve ]

(#16415) phgergo válasza F.B.I. (#16411) üzenetére


phgergo
aktív tag

Menj fel battlelogra es vedd fel oket ott is. Akkor mukodni fog, hisz online jatekban ha latni akarod normalisan akkor battlelog friendsnek kell lennie, mert azzal kommunikal, es nem a ps friendel.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#16416) zzola válasza phgergo (#16415) üzenetére


zzola
félisten

A játékkal van a baj! Nekem sem mutat egy barátot sem a játék, pedig pár azért akad...

(#16417) discrate válasza BomiBoogie (#16410) üzenetére


discrate
aktív tag

hi,

van valami feltétele, hogy belekerüljön egy emberke az összefoglalóba vagy csak kérni kell?
ha az utóbbi, akkor légyszi betenni:
PS ID: No_More_Enemies

köszi

(#16418) Mrdevil válasza phgergo (#16415) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem sincs szinte senki felvéve külön még battlelogon is, mégis látom ôket a bf-ben.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#16419) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Meddig lehet még játszani a FF bétával? Letöltöm megnézem milyen :)

(#16420) phgergo


phgergo
aktív tag

Skacok a Wireless Gold fules Magyarorszagi megjelenese 02.20 volt, de meg mindig nem kaphato. Szerintetek mikor lesz mar veheto? :/

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#16421) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Nah kipróbáltam vezetékezve is. Ugyanolyan fos.. És ha jól emlékszm az utolsó patch óta ilyen. És eddig az összes pályán amin játszottam..

PSN ID: RemiFungus

(#16422) hommeros


hommeros
őstag

Az UK-s PS+ kártyát lehet aktiválni a HU fiók alatt?

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#16423) zzola válasza hommeros (#16422) üzenetére


zzola
félisten

Nem.

(#16424) hommeros válasza zzola (#16423) üzenetére


hommeros
őstag

Az nem frankó. Lehet valahol szerezni HU verziót paypallal?

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#16425) zzola válasza hommeros (#16424) üzenetére


zzola
félisten

E-digital-nál van, 1 éves HU PSN Plus 14.900- forint, lehet Paypal-al fizetni, de csak rendelésre hoznak..

(#16426) GeneraL_XTX válasza zzola (#16425) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

fu de drága.

Amazonról megvan 10k körül :K

(#16427) hommeros válasza GeneraL_XTX (#16426) üzenetére


hommeros
őstag

Kinek mi a drága. Neked drága ezek szerint.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#16428) zzola válasza GeneraL_XTX (#16426) üzenetére


zzola
félisten

Magyar PSN+ biztosan nincsen... ;]

(#16429) phgergo


phgergo
aktív tag

Vennek szombaton budapesten egy nfs rivalst. Akinek van irjon, telo szammal es felkeresem. Koszonom. ( neztem hardverapro hirdetest is, de hatha kozuletek valaki meg nem hirdette meg :) )

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#16430) Bencus88 válasza phgergo (#16429) üzenetére


Bencus88
nagyúr

jatekaim.hu-n találtam újat 13,14K-ért.

(#16431) phgergo válasza Bencus88 (#16430) üzenetére


phgergo
aktív tag

Igen lattam irtam is ott, de nem kaptam valaszt. Azert koszonom a helpet.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#16432) Newyorker


Newyorker
addikt

Skacok a Killzone csak hvgre ingyenes vagy plussal örökre?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#16433) zzola válasza Newyorker (#16432) üzenetére


zzola
félisten

Killzone Mercenary?

(#16434) oriic válasza Newyorker (#16432) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

7vége.

Live-Die-Respawn

(#16435) Gijon válasza Newyorker (#16432) üzenetére


Gijon
senior tag

"KILLZONE™ SHADOW FALL Open Weekend runs from 00:00 AM (CET) 4 March 2014 to 00:00 AM (CET) 12 March 2014." Gondolom erre az időszakra vonatkozik. Érdekes , hogy be sem jelentették, valami nagy csinnadrattával.

(#16436) Newyorker válasza oriic (#16434) üzenetére


Newyorker
addikt

Akkor jól értelmeztem sajna :( azt hisszem plussal örök lesz :) nem tudjátok mi lesz március ingyengame? :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#16437) zzola válasza Newyorker (#16436) üzenetére


zzola
félisten

itt :U

(#16438) phgergo


phgergo
aktív tag

US storon az Injustice jatek 25$. Ugy neznki ha lejar a magyar plus, atmegyek USre :))

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#16439) Newyorker válasza zzola (#16437) üzenetére


Newyorker
addikt

:R

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#16440) ImpersonatoR válasza Gijon (#16435) üzenetére

Csak én vagyok vagy vagy ez a magyar PSN re nem vonatkozik?

(#16441) Caponee


Caponee
csendes tag

Aki a US store lakik tőle az lenne a kérdésem ,hogy hogyan vásárol mert nekem nem fogad el bankáratyát és paypal sem működik.

[ Szerkesztve ]

(#16442) Madwe válasza Caponee (#16441) üzenetére


Madwe
nagyúr

Amazon.com-ról lehet venni magyar bankkártyával feltöltőt. Paypal csak akkor múködik ha usaba regisztrálsz egyet és nem rendeled hozzá a kártyád, hanem egy másik paypalról teszel rá pénzt. De amazon gyorsabb, egyszerübb, paypal csak akkor kell ha amazon nem eszi meg a kártyád, mert maestro-d van pl.

(#16443) Gijon válasza ImpersonatoR (#16440) üzenetére


Gijon
senior tag

ittMagyarról tölthető, de még nem indult el.... csak tölteni lehet.

[ Szerkesztve ]

(#16444) Xirtam


Xirtam
veterán

Nem tudom volt-e már, de tudtok nyerni most PS4-et Gamersnél.

[link]

(#16445) pelda10


pelda10
tag

Ds4 tool programról tud valaki küldeni letöltési linket?

(#16446) Def26 válasza pelda10 (#16445) üzenetére


Def26
félisten

Ez a legfrissebb. DS4 1.2.2

Itt még találsz régebbi verziókat, ha netán gondod lenne. [link]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16447) pelda10 válasza Def26 (#16446) üzenetére


pelda10
tag

köszönöm :R

(#16448) Donnos


Donnos
tag

Us profillal nem tudok belépni a store-ba.Csak tölt de semmi más:/ valami tipp?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#16449) Newyorker válasza pelda10 (#16445) üzenetére


Newyorker
addikt

Mire jó ez a progi?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#16450) pelda10 válasza Newyorker (#16449) üzenetére


pelda10
tag

Gépen játszani a ps joy-al.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.