Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141301) b. válasza tuki2200 (#141300) üzenetére


b.
félisten

Na ezt jó olvasni. ÉN szinte csak negatív hangvétellel találkoztam eddig a játékkal kapcsolatban, de magam is ilyen irányba hajlok, hogy tehetnek egy szívességet. DE lehet ránézek a kommented után mégis. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#141302) zzola


zzola
félisten

Valaki használ PS4-en BOX kontrollert? Ha igen, mi az átalakító eszköz? Kösz.

(#141303) tuki2200 válasza b. (#141301) üzenetére


tuki2200
senior tag

Igen most nezem en is, hogy a metal gear fanok, hogy szetszedik meg "mennyire hianyzik nekik kojima", egyszeruen nem tudnak elvonatkoztatni, hogy ez nem egy metal gear jatek csak azt a nevet adtak neki, hanem egy co-op strategy/defense/shooter es annak tok jo (mondjuk en sosem metal geareztem, nem igazan erdekel az univerzum es az IP utani sirankozas, onmagaban neztuk a game-et)

[ Szerkesztve ]

(#141304) RangerFox válasza DaDa (#141297) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Sőt a Német borítós (2-es régiós) játékhoz sem jó a magyar store-ból vett dlc, hiába megegyezik a régió. Én megkérdeztem a supportot emiatt, talán be is másoltam ide is a választ. Vigyázni kell az ilyenekkel. :(

(#141305) saelin


saelin
veterán

Ú, emberek 3 óra shadow of mordor progress ment a kukába. Kezdtem egy új játékot és egyből csinálgattam a side mission-öket, gyűjtögettem a relic-eket stb. Mondom idelye csinálni a fő story-t, már elég tápos vagyok. Aha... Csak egy bug miatt nem játszódott le a fő küldetés első eventje, így egy olyan story módban találtam magam ahol nem voltak story elemek... :DDD

Lényegében az az event nem történt meg, amikor Talionnal leugrunk még az elején a toronyból és 4 orkot kell megölni. Ezt nagyon benéztem. :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#141306) tuki2200 válasza DaDa (#141295) üzenetére


tuki2200
senior tag

A store azert nem jelezte, mivel a Sony feltetelezi, hogy ha egy adott orszagban élsz, oda regisztralod a profilod es ott veszed a jatekot. Egyebkent is ha europaikent amerikai profilrol vasarolsz az ASZF megszegese es kb. bann jár(na) erte...

(#141307) saelin válasza saelin (#141305) üzenetére


saelin
veterán

Másfél óra alatt összegyűjtöttem az összes vackot a térképen, úgyszintén az összes Acharn-hoz tartozó questet. Ez már majdnem speedrun. :D
Elfáradtam, mára elegem lett az orkokból.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#141308) toompa válasza tuki2200 (#141306) üzenetére


toompa
őstag

Ne tóljuk túl azt a biciklit... ;)
Semmiféle ASZF megszegése nincs és bann sem jár vagy járna érte...

(#141309) Dreimus válasza toompa (#141308) üzenetére


Dreimus
senior tag

De igaza van, olvasd csak el az EULA-t :) jelenleg az ilyeneknél minden gond nélkül adhatna de első körben elnézik ha ilyennel keresed őket utánna már valszeg nem.

[ Szerkesztve ]

(#141310) WaterWave


WaterWave
veterán

elvileg holnap érkezik:

"Star Wars Battlefront II Patch 1.2 Rollout 2/19/18 (PS4, PC, & X1)"

kemény update lesz, bugokat kijavították és új játékmód is lesz

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#141311) toompa válasza Dreimus (#141309) üzenetére


toompa
őstag

Soha nem adtak és adnak azért bann-t,mert te nem a saját lakhelyed szerinti store-ba regisztráltál és ott vásárolsz.
De az is igaz,ha valami vásárlást elcsesznék,nem állnék le vitatkozni az us supporttal...

[ Szerkesztve ]

(#141312) Dreimus válasza toompa (#141311) üzenetére


Dreimus
senior tag

Ahogy írtam első körben elnézők, másodikban bann jár érte mivel megsérted a régiós előírásokat azzal hogy hamis címet adsz meg, tehát megkerülöd a regisztrációs tiltásokat, kijátszod a rendszert, ezért kapnád a bannt.

[ Szerkesztve ]

(#141313) TazLeacher válasza toompa (#141311) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem tudom minek kell vitatkozni valamivel, ami tényszerű, és utána lehet olvasni. Igen is az, megszeged a szabályt, és ha tiltanak, semmit nem tudsz tenni. Mert ott van, feketén-fehéren. Ez abban az időben elég gyakori téma volt, amikor még nem volt itthon PSN.

Az más kérdés, hogy mi a gyakorlat. Ettől függetlenül így van.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#141314) TazLeacher válasza DaDa (#141297) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Pedig elég lett volna elolvasni az összefoglalót. :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#141315) n000rbi válasza Dreimus (#141312) üzenetére


n000rbi
senior tag

Áruljátok már el, hogy miért írjátok folyamatosan bann-nak a ban-t. Ez ilyen rossz beidegződés?

(#141316) DaDa válasza tuki2200 (#141306) üzenetére


DaDa
senior tag

lehet de amikor ezt létrehoztam még nem lehetett magyarra regisztrálni. Vagy nem volt értelme mert nem volt magyar store. Jó pár éve volt.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#141317) marilllyo válasza toompa (#141311) üzenetére


marilllyo
veterán

Pláne a Ps3-mas időkben. Szerintem Magyarországon minden ps tulaj London main street 1-ben lakott. :DDD
Sőt ha jól rémlik meg angol Gmail-t is kellett csinálni a legelején mert nem fogadta el uk reghez.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#141318) frankstork


frankstork
aktív tag

Az. Legalább mint az, hogy írni nincs kedve, ezért idebiggyeszti hogy "olvassátok el az összefoglalót"... ;]

(#141319) #20844032 válasza TazLeacher (#141313) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nemtudom az itt felszólalók közül ki tette meg, én most mindnesetre megtettem: elolvastam.
Én nem találtam benne ilyen használati feltétel, tiltást pláne nem. Utalást arra vonatkozóan igen, hogy ez hogyan működuik a gyakorlatban,
You may be able to make purchases only from a designated Sony regional company which is determined by your country/area of residence. Your country/area of residence may be verified by your credit or debit card number and may be rejected if the information does not match.
de ez önmagában sem tiltást, sem használati feltételt nem jelent, és nem fogalmaz meg szankciókat sem, márpedig ezügyben kellően explicitnek kell lennie a szerződéseknek, ehhez egy picit mondjuk értek, bár nem vagyok jogász.
Ha valahol máshol van ez szabályozva, jelezzétek már, tényleg érdekel a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#141320) prokxy válasza zzola (#141302) üzenetére


prokxy
veterán

Már megint PS4-ezni fogsz? :U :DDD Hol van a xbox powa??? :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#141321) -FLY-> válasza marilllyo (#141317) üzenetére


-FLY->
őstag

Trükközni kellet az x360-nál is, tök égő volt, hogy ennyire nem vagyunk rajta a térképen, egyik rendszernél sem.
Szerencsére azóta más a helyzet, regisztráltam újat idehaza a ps4 vásárlásom mellé (jobb érzés így).

[ Szerkesztve ]

(#141322) Kendek válasza #20844032 (#141319) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Érdekes is lenne ha mondjuk azért elveszíthetnéd a profilodat (amire egy csomót költöttél) mert pl. elköltözöl a világ másik felére és megváltozik a lakhelyed. Biztos, hogy nem raknak be olyasmi feltételt, hogy vendégmunkások csakis helyi fiókkal, a helyi Store-t használva játszhatnak. Ha ez ilyen szigorú lenne, akkor eleve nem is engedne különböző régiójú fiókokkal bejelentkezni egy gépen.

<-ƘƘ->

(#141323) Hipnotic


Hipnotic
tag

Senki nem tud segíteni? A Dualshock 4 Controllerem nem működik. Hiába nyomom a PS gombot nem reagál. Ha töltőre rakom világít sárgán, mintha töltené.
Hiába kötöm rá USB kábellel a konzolra, semmi. Próbáltam resetelni is a Controller hátulján, de semmi.

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#141324) xavix13


xavix13
senior tag

Kellene valami jó kis autós játék psre, nézegetem ezt a driveclubot, de valaki világosítson fel pls. A storeban van ez a verzió "DRIVECLUB™ Full Game for PlayStation®Plus", amire azt írja, hogy PS+ kell hozzá hogy megvegyem. Na most, ha én aktiválom a 14 napos PS+ trialom, akkor meg is tudom venni, ami majd ha lejár, akkor meg is marad nekem? Mert azt írja, hogy csak az online multihoz kell a PS+.
Meg ha egyszer full game, akkor a season passzív mit tartalmaz? Illetve a bolti lemezes változat most minek felel meg, mi van benne?

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#141325) b. válasza Hipnotic (#141323) üzenetére


b.
félisten

Akkor valószínűleg meghalt. PC-n próbáltad vezetékkel?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#141326) Kendek válasza Hipnotic (#141323) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Próbáld meg rákötni PC-re is, a DS4Windows progi segítségével lehet tesztelni. Ha ott is rossz, akkor elviheted a Hireltech-hez, és ha még él a jótállás, akkor ingyen megoldják. Ha meg már nem él, akkor is lehet, hogy méltányossági javítást/cserét ajánlanak fel, olcsóbban mintha vennél egy új kontrollert. Házilag maximum még szét tudod szedni meg összerakni, hátha alapon, de utána nyilván kuka.

<-ƘƘ->

(#141327) RangerFox válasza saelin (#141307) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én is összeszedtem a gyűjtögetnivalót, nagyon jól megcsinálták benne a nyílt bilágot, nem túl nagy, cserébe nem is érzed erőltetettnek, hogy A-ból B-be eljuss a tèrképen. Ha nem lennènek idegesítő time-eventek, a platinára is ráhajtanék.

(#141328) saelin


saelin
veterán

Kipróbáltam a most hétvégén ingyenes R6 Siege-t... És 2 meccs után rájöttem hogy tiszta toxic a community. Az első meccsen a csapattársam lőtt le még a kör elején, mert előzőleg én voltam az utolsó aki életben maradt, de 1v1-ben vesztettem. A másik meccsen pedig kettő csapattárs késelt le a start-nál. :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#141329) glspeter1 válasza saelin (#141328) üzenetére


glspeter1
őstag

Jó játék, ha haverokkal tolod csapatban.
Egyedül kb. semmit sem ér. :K

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#141330) saelin válasza glspeter1 (#141329) üzenetére


saelin
veterán

Le is töröltem. Tisztára a CS jutott eszembe róla, de még régről.

Inkább végig viszem a Mordort. :D

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#141331) Rigormortiis válasza xavix13 (#141324) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én még megjelenés után vettem meg, nem tudom, mi ez a ps plus verza. Ha mar nincs, akkor tuti jó az is. Bármi, amit plus-osként veszel, megmarad, ha lejár a plus.

A season pass nagyon megéri. Iszonyat sok tartalom jött még hozzá.

Ha ilyen lazulós autoverseny kell, akkor az NFS Paybacket tudom még ajánlani. Most úgyis akciós.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#141332) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Fortnite br-eseknek most jár egy ingyen skin, és csak azért szólok mert a játék nekünk se reklámozta de ott van store-ba ps+ opciónál. Mi is csak azt vettük észre hogy több lett az ilyen ajándék skines player mint a random amit a gép ad ha nincs semmilyen skined.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#141333) toompa válasza #20844032 (#141319) üzenetére


toompa
őstag

Én is megnéztem,de én sem találtam ilyesmit.
Konkrétan le lettem támadva hogy miért állítok valótlant,amikor azt írom hogy mindenki oda regisztrál ahova akar és ott vásárol ahol akar!
Ban-nal ijesztgetni itt a jónépet pedig nem szép dolog!

(#141334) Atomgeszi válasza toompa (#141333) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Így van.
Regisztrálsz, vásárolsz, pénzt költesz - ez nekik jó. Miért banolnának?

(#141335) Trash


Trash
tag

Használja valaki esetleg ezt a kontrollert?
Tényleg gagyi egy kicsit? Tényleg zavaróan picik a ravaszok? Összeszerelés minősége milyen? recseg, zörög? Anyaghasználat?

(#141336) Dreimus válasza toompa (#141333) üzenetére


Dreimus
senior tag

Terms and service irja le hogy nem adhatsz meg nem valos adatokat. Ha ellenorzes soran fenn akadnal a rostan akkor ban a jutalom, ezt el kell fogadnod es el is fogadod az eula-val. Akkor nem jar a ban mas orszag cimere ha azt bizonyitani tudod hogy ott laksz. Ennyi.

Telorol nem tudok linkelni:
https://www.playstation.com/en-gb/get-help/help-library/my-account/grief-reporting/banned-and-suspended-consoles-and-accounts/

[ Szerkesztve ]

(#141337) b. válasza Trash (#141335) üzenetére


b.
félisten

Szia! nekem vannak Hori cuccaim, minőséggel nincs baj, elég régóta használom őket, Switchez is. De ezt nem tartom jó vétenek, hisz ott a teszt amit linkeltél, abban benne van minden. Nincs benne Lightbar, Mozgásérzékelés, hangszóró és az ára pedig egy orginial PS4 kontroller ára. Én ezt csak akkor venném meg , ha bejön az ergonómiája jobban, mint a PS joynak, egyébként szerintem értelmetlen.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#141338) vonSux válasza saelin (#141328) üzenetére


vonSux
őstag

Pedig rohadt jó játék, de csak és kizárólag saját csapattal van értelme. Nekem pont ez is a “bajom” vele, hogy teljesen random időkben érek rá játszani, nem tudok csapatot szervezni.

(#141339) ProEvoFan válasza xavix13 (#141324) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Gran Turismo Sport.Aprón bontatlanul találsz 6-8Kért.
Dirt 4, ha majd megint akciós lesz.
A DriverClubot nem ismerem.
Need for Speedet csak ha szeretnél kib@szni magaddal.Nem ajánlom.

(#141340) Atomgeszi válasza Neoteric (#141250) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Köszi mindenkinek, de nekem nem küldi magától se a magyar se az us store sem az emaileket.. Pont most nyálaztam át még a spameket is.

Valahol be kellene állítani ezt?

(#141341) Kendek válasza Atomgeszi (#141340) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A böngészőben itt tudod bepipálni.
Notification Preferences
Yes, I would like to receive info and offers related to PlayStation® and Sony.

<-ƘƘ->

(#141342) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
Hogyan tudok a ps-ről képet feltölteni egy fb csoportba?
Én csak az idővonalra feltöltésre találtam lehetőséget.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#141343) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Valaki megvette az AC Origins-hez az első nagy DLC-t? Gondolkodom a Season Pass-on csak, csak nagyon sokallom a jelenlegi árát. Az alapjáték tetszett, ott megvan minden, a platina is. :)

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#141344) FhRossi


FhRossi
tag

Megy valakinek az IOS-n a PS4 app? Nekem : The Network connection has been hibával megáll.

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#141345) Atomgeszi válasza Kendek (#141341) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hmm..
Nekem ezek vannak:
Yes, I am interested in receiving marketing materials from Sony Interactive Entertainment (SIE). I understand I can unsubscribe at any time.

Yes, I agree to allow Sony Interactive Entertainment to share my personal information with SIE’s partners for marketing purposes. I understand I can unsubscribe at any time.

Az első be volt pipálva, de mégsem jött semmi.

(#141346) crue válasza Krisz0630 (#141343) üzenetére


crue
őstag

Én arra jutottam, hogy a season passból a 2 dlc-n kívül a többi kontent nem érdekel, úgyhogy csak magát a dlc-t vettem meg. Aztán jöhet a második is megjelenéskor.

(#141347) borbas666


borbas666
aktív tag

Battlefield 1-hez keresek jatszotarsakat.
borbas91 neven megtalaltok.

iPhone 11 64GB / PS4 Slim 1TB

(#141348) leslieke válasza FhRossi (#141344) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Most néztem, nálam megy.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#141349) Kendek válasza Atomgeszi (#141345) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy mikor megjött a magyar nyelvi támogatás, utána elkezdtek szállingózni az e-mail-ek, attól függetlenül is, hogy nálam ez eredetileg nem volt bepipálva. Most már ugyan bejelöltem, hogy kérem az értesítéseket, de nem változott semmi, ugyanúgy jönnek mint előtte. Pl. ma is; Befutottak a legfrissebb hírek a PS VR világából

<-ƘƘ->

(#141350) mastadoc1


mastadoc1
tag

Sziasztok! Abban tudnátok segíteni, hogy mit kell tennem ahhoz, hogy 2.5 külső vinyóról filmeket tudjak nézni PS4-en? ( vagy pendrive) Full hd filmek lennének, mkv kiterjesztésben. Igazából VR sisakban nézném, mert szerintem marha mozi feeling van benne. Kényelmes fotel, füles, és mintha moziban lennék. Eddig csak Youtube videókat néztem, de a saját gyűjtemény nézése lenne a cél.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.