Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141751) zzola válasza vonSux (#141745) üzenetére


zzola
félisten

Vagy az lesz, vagy a Killzone! :)

(#141752) FollowTheORI válasza zzola (#141751) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem ilyenkor mindig azt kell megnézni mi volt utóbbi időben nagyon olcsó már... abból lesz valami nagy cím. Ha tényleg nagy cím jön. :)

Azis lehet Rise of Tomb Raider lesz. :P
Vagy Titanfall 2 vagy ilyesmi, vagy Batman Arkham.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#141753) sutyesz96 válasza vonSux (#141745) üzenetére


sutyesz96
őstag

Egyébként nem tudod véletlenül, hogy jövő hónapban a Black Flag lesz-e a pluszos cím? ;]

Nem, most FarCry 4. :))

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#141754) penge111


penge111
addikt

Aki túl hangosnak találja a PS4-et az csináltasson ilyet! :))

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#141755) b.


b.
félisten

nekem első szériás PS4 pro-m van valóban kicsit hangos, főleg a Boxhoz hasonlítva,de annyira nem zavar. Szerintetek érdemes lenne boltban ráfizetésessel újra cserélnem ?( kb 40 K,de azon egy év gari is lenne)Mert olvasom , hogy van akinél az újabb típus is hangos, meg van akinél nem. Mitől függ ez a dolog?

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#141756) Rage47 válasza penge111 (#141754) üzenetére


Rage47
veterán

engem csak a bekapcsoláskor hallható csippanás idegesít.

(#141757) eisento válasza b. (#141755) üzenetére


eisento
addikt

enyem is elso szerias sztem jatektol is fugg, sot meg merem kockaztatni, hogy bizonyos jatekok is belenyulnak a venti vezerlesbe, mert pl gta online alatt alig hallani a venti hangjat se bf alatt, viszont knack 2 alatt kb turbina modba kapcsol, gtsportba is amikor bongeszem a decalsokat meg a festeseket...

esetleg pattintsd le a gep tetejet az nem jar garivesztessel es fujd ki a ventinel...

[link]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#141758) vonSux válasza b. (#141755) üzenetére


vonSux
őstag

Mindenképpen cseréld újra, fontos, hogy pörögjön a gazdaság.

(#141759) toompa válasza b. (#141755) üzenetére


toompa
őstag

Semmi különbséget nem fogsz tapasztalni. Feleslegesen ne költs rá. Játék,szobában lévő hőmérséklet és hely függő hogy mennyire hangos a géped. Ha a mostani hangos,az új géped is tök ugyanannyira lesz hangos.

(#141760) prokxy válasza v!ct0y (#141748) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem is, de már "megszoktam"...nem HDR alatt ez van, én se vagyok tökéletes, ez sem az, hát na. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#141761) pulffy válasza penge111 (#141754) üzenetére


pulffy
őstag

Az nem is PS4 .... Az egy radiator :DDD

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#141762) KaitouP válasza penge111 (#141754) üzenetére


KaitouP
veterán

Meh, túl drága megoldás.

Nem bírom tovább olvasni, mennyien bántja kis fületeket az a szörnyű, hangos zaj amit ezek az átkozott konzolok kiadnak magukból (Tényleg, miért nem maradnak teljesen csöndben gaming közepette, nem?), de itt egy igazán jó alternatíva, CSAK most, CSAK nektek!

Íme:

Kifejezetten PS zaj ellen nincs, de ha egy koncert hangossága miatt megvédi a fületeket, akkor a gép zúgását meg sem halljátok, nem? ;] :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#141763) b.


b.
félisten

eisento,toompa: Köszönöm. Akkor nem erőltetem ezt a dolgot,a tisztítást viszont hétvégén megcsinálom.

vonSux: Inkább hagyjuk...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#141764) FollowTheORI válasza pulffy (#141761) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Radeon van benne... szóval. :P :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#141765) #20844032 válasza b. (#141755) üzenetére


#20844032
törölt tag

Attól függ, hogy ez a filléres ócskaszar venti, amit a sony beszerel a gépbe épp milyen. A OneX sem attól halk, mer vízhűtés van benne, mer egyrészt nincs benne vízhűtés, másrészt meg abban is felpörög a venti ha olyanja van, de a szélzajon kívül nem hallasz konkrétan semmit. Kivétel néhány hibás darab, amiben szar a venti, és azok kb olyanok, mint a ps-ek. Vagy még hangosabbak. Halkabb venti. Ennyi lenne a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#141766) b. válasza #20844032 (#141765) üzenetére


b.
félisten

nekem sima one van, nem x, de annak sem igazán észrevehető a hangja még Halo multi alatt sem. Igaz most már 2 éves lesz, ráfér a takarítás.Mivel pro nem garis lehet ránézek erre a venti csere dologra,ha van értelmes alternatíva minőségben.ez jó ötlet. Köszi!

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#141767) danielgalaxy válasza KaitouP (#141762) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Nehogy azt hidd! Volt itt az előbb, akit még headseten keresztül is zavart a venti hangja... :D :D

Jó lenne, ha megírná, milyen headsete van, hogy olyat ne vegyünk :D

[ Szerkesztve ]

(#141768) workin


workin
senior tag

verical stand -ről mi a vélemény ? nekem kényelmesebb lenne úgy tárolni a gépet, mennyire árt / nem tesz jót neki ?
pl blue-ray lemez ki / be pakolás, használat stb.

(#141769) vonSux válasza b. (#141763) üzenetére


vonSux
őstag

Ugyan már, ne sértődj meg, csak félig-meddig trollkodtam :D Én már cseréltem puszta kíváncsiságból ps4-et (slim), és pro-ból is a másodikat használom, összességében a jelenlegi az ötödik gépem :DDD nagyjából mindig a kíváncsiság miatt vettem új konzolt, mert érdekel, hogy miben más, új.

(#141770) toompa válasza workin (#141768) üzenetére


toompa
őstag

Blu-ray.

(#141771) workin válasza toompa (#141770) üzenetére


workin
senior tag

Természetesen elnézésedet kérem a súlyos helyesírási hibáért, azonnal megfegyelmezem a telefonom, mert kijavította amit írtam. Köszönöm, hogy érdemben kommentet fűztél a kérdésemhez.

(#141772) b. válasza vonSux (#141769) üzenetére


b.
félisten

rendben, megbeszéltük. :R
Leírom azért röviden mi a gondom, csak tanulságként.Engem igazából a gari zavar, mert apróhirdetés útján vettem pár hete, és ott hirdető tavaly novemberi vásárlásnak írta, garanciával.
Fel is hívtam , megbeszéltük, satöbbi, majd mikor megkaptam a gépet akkor derült ki, hogy valóban novemberben vette, egy boltban a Camponában, ami használt gépeket is árul és 3 hó garit kapott rá.Igazat is mondott, de hát valójában átcseszett, mert alapból az ember arra gondol, hogy egy új gép, amire van még közel egy év gari. Szóval ki voltam pöccenve ,de hát neki állt feljebb, megcsapkodni meg nem akartam,+ közben a kislányom rá is kattant aznap este,Last Guardianrra bele van esve a kutyába vagy mi az :D Mindegy végső soron, de ez a fő oka, hogy esetleg cserélném, a hang számomra másodlagos, sőt igazából nem is zavar, a gari hiány annál inkább.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#141773) toompa válasza b. (#141772) üzenetére


toompa
őstag

Ha már megvetted,akkor már mindegy. Nem nagyon hallani olyan modellekről pro esetében,amik a gari idő alatt adják meg magukat. Csak ezért ne adj rá ki plusz 40ezret.

(#141774) CsonkaImo válasza workin (#141768) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Elvileg optimálisabb az olvasónak ha vízszintesen van, gyakorlatilag én a PS2-őt és az Xbox 360-at is állítva használtam és semmi bajuk nem lett. PS4 jelenleg fektetve van, de más okból kifolyólag.

(#141775) b. válasza toompa (#141773) üzenetére


b.
félisten

rendben, akkor tényleg hagyom ezt ennyibe, remélem normális tulajai voltak előttem is. Köszi!

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#141776) wolf13


wolf13
őstag

A Monster Hunter: World mennyire élvezhető egyedül? Van single része ?

A bétákról pont lecsúsztam, így csak a videók alapján keltette fel az érdeklődésemet.

(#141777) Ati.Inc válasza wolf13 (#141776) üzenetére


Ati.Inc
tag

Én teljesen egyedül játszom már 40 órám benne van,de még mindig élvezetes,alig várom hogy meló után tolhassam kicsit :) Van benne single player is.

(#141778) wolf13 válasza Ati.Inc (#141777) üzenetére


wolf13
őstag

Köszönöm.

(#141779) tuki2200


tuki2200
senior tag

Fuuu ez a Metal Gear Survive... bevan harangozva, meg ugy reklamozva h multi-coop jatek, az van bemutatva az Alpha-ba, a 2 Beta-ba is, erre megjelenik es kiderul h vegig kell jatszani a Single-t, ahhoz, hogy multizhass... pont a multi miatt lett megveve, utalom a Single jatekokat, ezt a fajta lopakodos, folyton lootolos fajtat meg plane es rakenyszeritik az embert.. nem ertem h lehetnek a fejlesztok ennyire trogerek, mar tobbszor haltam meg mint a supar marioba az evek alatt osszesen, mert ez a nyomorul szuper katona ehen hal Mission kozben, mert nem bir ki 10 percet 3 egesz sult barannyal....

[ Szerkesztve ]

(#141780) SH4D0W2011 válasza workin (#141768) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én állítva használom, stand-del, nálam is jobb(an szellőző) helyen van így. Semmi baja nem lesz semminek.

Más: Nézegettem a mostani akciókat, behúztam a Firewatch-ot, PC-n már végigtoltam egyszer valami nagyon low grafikán de nagyon szerettem, és nézegetem még a Somát és az Observert, ezekről nagyon jókat olvastam. Van még esetleg ilyesmi játék, aminek érdemes lenne utána néznem? :)

(#141781) Sefter válasza tuki2200 (#141779) üzenetére


Sefter
veterán

Ez most komoly..zabáltatni kell :Y
Mi ez tamagochi :F

Psn ID: sefter_hun

(#141782) eisento válasza Sefter (#141781) üzenetére


eisento
addikt

annak oruljunk hogy nem lesznek kanosak a katonak... :DDD :DDD :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#141783) tuki2200 válasza Sefter (#141781) üzenetére


tuki2200
senior tag

Etetni, itatni, de nincs eleg kaja a palyan direkt h "eletszeru legyen". 40-50% -os jollakotsag felett meg konkretan nem tudtam kuldetest kezdeni, mert hiaba viszed feljebb utkozben ha megtamadnak es harcolsz jobban fogy a kaja, ha lopakodsz es gugolsz akkor is... ezt ugy kell elkepzelni, hogy ha 80% alatt vagy folyamatosan csokken a damage-ed, 30% alatt meg random ossze esik a csavo meg elhomalyosul a kep... persze van krumpli farm de real life 3 ora mig megno egy termes es az is csak +15%-ot dob... ilyen foku, a storyhoz semmit nem ado szivatast jatekban meg nem tapasztaltam

[ Szerkesztve ]

(#141784) james001


james001
veterán

Mocap kosztümös kutya, óriási :DDD Úgy látszik kutya segédünk is lesz a TLoU2ben :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#141785) -FLY-> válasza workin (#141768) üzenetére


-FLY->
őstag

Gyári standot vettem meg itteni ajánlás után, pöpec, de nem alis árban van természetesen.
Könnyen bemegy a lemez és ki is jön, nem esik ki stb. Minek, mi tesz rosszat, vagy jót...létezik a gyári megoldás, tehát a sony állást foglalat az ügyben, amúgy sem örökösre tervezték. ;]
Optikai meghajtók sokkal többet kibírnak, mint egyesek gondolnák, gondolok itt a rázkódásra, hőre, stb (persze mindenből van szar, de ez ilyen).

(#141786) mrx1212


mrx1212
tag

Tervezem megvásárolni a Call of Duty®: Modern Warfare® Remastered játékot /Store/ most akciós!

Ha ezt veszem lemezen /bontatlan lemezes verzió/ :

Call of Duty Infinite Warfare Legacy Edition ez is tartalmazza a teljes értékű Modern Warfare® Remastered játékot ?

valamint a .game.co.. is megtaláltam használtan 8 font az is tartalmazhatja vagy ez kód alapján tölthető és akkor itt már nem él, tehát itt már nem fogom tudni használni?

(#141787) SH4D0W2011 válasza mrx1212 (#141786) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Az MWR ebben a kiadásban letöltőkód, szóval előfordulhat, hogy már felhasználták, ha használtan veszed. Bár akkor ha eladja a lemezt, ő sem fog tudni játszani, mert ettől függetlenül kell a játékhoz.

(#141788) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Próbálkoznék a PS4 Remote Play-el kapcsolódni a PS4-hez windows 10-en keresztül de sajnos nem sikerül nem találja a konzolt ha manuális beírom a számsort amit ad a ps4 akkor meg azt írja a gép hogy,nem lehet kapcsolódni ötletek?

(#141789) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A 400 fős Battle Royale játék (ami alapból egy 1000 fős MMO lesz) jön konzolokra is. [link]

Live-Die-Respawn

(#141790) pulffy válasza james001 (#141784) üzenetére


pulffy
őstag

Vaaagy lesznek benne kutyazombik :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#141791) KaitouP válasza oriic (#141789) üzenetére


KaitouP
veterán

Aha, kíváncsi leszek ezt konzolon hogyan fogják kivitelezni. Még az erősebb variáns gépek sem annyira erősek mint egy jobb PC.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#141792) Atomgeszi válasza SH4D0W2011 (#141787) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Igaz, nekem Xboxos verzió volt.. de abban nem letöltőkód volt.

Lemezen vettem én is használtan. És tovább is adtam gond nélkül.

(#141793) 30z.Samu válasza oriic (#141789) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez mikorra várható? Azt lehet tudni?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#141794) james001 válasza pulffy (#141790) üzenetére


james001
veterán

Vagy ő lesz a főszereplő nem Ellie ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#141795) Xaels válasza KaitouP (#141791) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem PC-n sem a High End hardvereseket célozzák meg, az elég kicsi vásárló réteg lenne és azok is durván szétszórva a régiók között.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#141796) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Kitöröltem/offba raktam pár hsz-t. Nem volt vészes, nem léptétek át a határt ;)

(#141797) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Tomb Raider film trailer.Mintha a játékkal játszanék.Kur@ajó!

(#141798) tailor74 válasza ProEvoFan (#141797) üzenetére


tailor74
őstag

Ez durva. :Y :C

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#141799) erahurka válasza ProEvoFan (#141797) üzenetére


erahurka
félisten

Ez a részlet tényleg jól néz ki de a hosszabb trailerek alapján szar lesz sajnos :(

(#141800) vg válasza erahurka (#141799) üzenetére


vg
addikt

Miért, szerinted lehet jó filmet készíteni egy kegyetlen tömeggyilkos, sírrabló nőről?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.