Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142801) #20844032 válasza Peat76 (#142800) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én eléggé kedvelem a szériát, de olyan nagyot nekem nem ütött az origin. Hogy őszinte legyek a végére eléggé untam már.

(#142802) ProEvoFan válasza prokxy (#142793) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Még annyi, ha beszippant a játék, akkor 50-60 óra játékidő garantált.
Nekem 63 órám van benne.Két challenge acsi hiányzik. Annyira bejött az orkok kivégzése, hogy voltak olyan napok, amikor csak belétem a játékba és ment ezerrel a gyilok.Semmi küldetés, csak a hent.

(#142803) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Valaki játszik még itt a Dragon Ball-al? Ma tudtam vele játszani, amióta kijött a patch, de itt valami nem volt kerek. Nekem se ment úgy, az tény, viszont ma többször elôfordult hogy pár másodperccel később adta be a támadásokat. Vagy ugye arra se volt idő, mert kihasználva “bénaságomat” támadt az ellenfél. :U A patch előtt nem tapasztaltam ilyet. :F

Sic Parvis Magna

(#142804) Kvelstadt válasza Peat76 (#142800) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én játszottam vagy 7 részével és már se egyiptom se az új harcrendszer nem volt elég érdekes hogy érdekeljen az origins.
De ja. Ha ezzel játszottam volna először biztos ütne.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#142805) TOBYMACK válasza Kvelstadt (#142804) üzenetére


TOBYMACK
tag

Lehet egy kicsit pihentetned kellett volna a szériát. :)

Piszkos krumpli, törött mogyoró, zsákodba nem való, Te áldott Télapó!

(#142806) prokxy


prokxy
veterán

Ha a Horizon complete editiont lemezt kölcsönadom, akkor az illető tud a DLC-vel is játszani?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#142807) 30z.Samu válasza prokxy (#142806) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha kóddal aktiváltad a DLC-t, akkor nem.

Sic Parvis Magna

(#142808) prokxy válasza 30z.Samu (#142807) üzenetére


prokxy
veterán

Nincs előttem a doboz, majd este, vmi kódot bepötyögtem, de hogy az DLC-t is adott vagy csak kezdeti fegyvereket, ruhát, nem emlékszem...

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#142809) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

sziasztok,az új havi ps+ játélok melyik nap jönnek?

(#142810) penge111 válasza Peat76 (#142800) üzenetére


penge111
addikt

Bazz, te az ikertestvérem vagy? :)) Én is pont 32 éve űzöm az ipart, és szintén egy "szivárványos" ZX spectrummal kezdtem anno!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#142811) redhunter válasza ViktorHUN79 (#142809) üzenetére


redhunter
senior tag

Azt hiszem 6.- án lehet őket tölteni

PSN - RedFoxHun

(#142812) Atomgeszi válasza prokxy (#142806) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Igen, rajta van a lemezen, mint a codnal az mw remaster

(#142813) Nescafé


Nescafé
őstag

sziasztok
Lenne egy kérdésem, van egy ps4-em legelső széria cuh-1004a , shadow fall volt a dobozon, ezt érdemes lenne lecseréni mondjuk ps4 pro-ra.?
Jobb lenne? nincs 4k-s tv-m.
Köszönöm

 iPhone 15 Pro

(#142814) erahurka válasza Nescafé (#142813) üzenetére


erahurka
félisten

Ha meg vagy elégedve vele akkor ne cseréld le, minek?

(#142815) Nescafé válasza erahurka (#142814) üzenetére


Nescafé
őstag

Nincs semmi bajom vele megy minden :)

 iPhone 15 Pro

(#142816) sting2 válasza Nescafé (#142813) üzenetére


sting2
addikt

Amikor már kellően hangos, amikor már csetlik, botlik a játékokkal, amikor már többször leáll, kifagy, kerreg, köhög, na akkor már lehet filózni egy esetleges cserén.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#142817) Nescafé válasza sting2 (#142816) üzenetére


Nescafé
őstag

Köszönöm

 iPhone 15 Pro

(#142818) sting2 válasza Nescafé (#142817) üzenetére


sting2
addikt

... de akkor már csak is Pro!

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#142819) leslieke válasza Nescafé (#142813) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem felesleges lenne, hacsak nincs szintén erre elköltendő pénzed feleslegesen.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#142820) Nescafé válasza leslieke (#142819) üzenetére


Nescafé
őstag

Marad ami van :)

 iPhone 15 Pro

(#142821) velka


velka
csendes tag

Sziasztok!

Nem ér röhögni:DD
Apuka vagyok és a fiamnak állítgatom 2 napja a ps4-es gépét.
1. Sajna rendes születési dátummal regitem neki, így nekem is kellett.
Ehhez kapcolódna a kérdésem. Ha a regisztrációnkat törölnénk a PS4 weboldalról(ha lehet), akkor újból tudunk ugyanarra az emilcímre regizni egy kicsit idősebbnek a fiamat?
2. Ha 18+-os játékkal akar játszani, akkkor elegendő, ha én, mint szülő egedélyezem neki a beállításokban?
3. az NFS játékot online hogy tudjuk játszani?
Frissítéseket letöltötte, multizni nem akarun, mert még csak ismerkedik és nem vettem neki előfizetést, de a story módot(ga van) csak végigjátszhatja nem?
Kiírja, hogy valami gebasz van az EA regisztrációjával.Pedig PC-n tudok játszani a BF3-al , bár ott is kétszer kell belépnem, mire beenged, mert mindig kiír valami hülyeséget:)

A 3. kérdést lehet újra felteszem, ha hétvégén megint szarakodok vele, hopgy pontosan mit ír ki:)

Segítséget előre is köszönöm.

Csöcs

(#142822) A`rpi válasza velka (#142821) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok!

Nem ér röhögni:DD
Apuka vagyok és a fiamnak állítgatom 2 napja a ps4-es gépét.
1. Sajna rendes születési dátummal regitem neki, így nekem is kellett.
Ehhez kapcolódna a kérdésem. Ha a regisztrációnkat törölnénk a PS4 weboldalról(ha lehet), akkor újból tudunk ugyanarra az emilcímre regizni egy kicsit idősebbnek a fiamat?"

Ide belépsz, itt tudod módosítani az email címet tetszőlegesen a regisztrált PSN fiókon: [link]

"2. Ha 18+-os játékkal akar játszani, akkkor elegendő, ha én, mint szülő egedélyezem neki a beállításokban?"

Regisztrálj egy olyan PSN fiókot amin bármit játszhat (18+ születési dátum), és csak olyan játékot vásárolj meg neki amivel engeded is majd játszani.

"3. az NFS játékot online hogy tudjuk játszani?
Frissítéseket letöltötte, multizni nem akarun, mert még csak ismerkedik és nem vettem neki előfizetést, de a story módot(ga van) csak végigjátszhatja nem?
Kiírja, hogy valami gebasz van az EA regisztrációjával.Pedig PC-n tudok játszani a BF3-al , bár ott is kétszer kell belépnem, mire beenged, mert mindig kiír valami hülyeséget:)"

Faék egyszerűségű a multi, csak kell hozzá Plus előfizetés, és nem árt ha +18-as regisztrált felnőtt account-ttal használjátok.

EA fiók megléte szükséges lehet, de ez sem lehet nagy akadály, csak egy valós email címet szokott kérni a rendszer.

(#142823) toompa válasza velka (#142821) üzenetére


toompa
őstag

Árpi hozzászólásához annyit hozzátennék hogy amit megadsz születési évet,az nagyon fontos,mert ha bármi történik a profillal,a support kérni fogja! Ha ezt nem tudod,akkor nem állnak veled szóba!
Tehát érdemes mondjuk a te születési évedet megadni a gyerek profilján is,mert azt nem felejted el!

(#142824) Rathrol válasza Nescafé (#142813) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Inkább játékokra vagy ps+ költsd el azt a félre rakott pénzt,semmi különbséget nemfogsz nagyon észrevenni, max grafikán az élsimítás ami 5.50 rendszerfrissítés után megkapják a pro tulajdonosok akiknek fhd tv-re van kötve a gépük, de ez nem minden játék fogja támogatni, és nincs akkora szemkápráztatás mintha 4k felbontásban játszanál (ott is nagyítóval kell keresni a különbséget). Szerintem csak akkor lenne értelme ha bedöglik a masina, vagy lesz egy nagyon jó akció pro-ra talán.

[ Szerkesztve ]

(#142825) ivcsi86


ivcsi86
tag

Írtátok sokan a Knack-et, hogy nagyon jó coop playben. Hááát... Ugye player1 teljesértékü karakter (életerő, varázslás terén), player2 pedig csak hozzá lett csapva. 2-es akkor is meghal ha az 1-es is.
Szóval így rossz szájízű a közös játék.
Knack2-ben látom már rájöttek a készítők is, ott már egyenlő karakterek vannak.

(#142826) velka válasza toompa (#142823) üzenetére


velka
csendes tag

Köszi Uraim!

Igen az én születési dátumommal akarom a fiamat regizni.
De úgy, hogy előbb törlöm a Ps regijét, amjd ugyanazzal az emilcímmel visszaregizem, de idősebbnek.

Erre a kérdésemre nem kaptam választ. Azt nem akarom, hogy az újabb regihet újabb gmailt kelljen csinálnom.

Csöcs

(#142827) toompa válasza velka (#142826) üzenetére


toompa
őstag

Emlékeim szerint nem lehet törölni profilt.
Csinálsz egy másik email címet,a mostani profilt amire nincs szükséged átrakod arra a mail címre és regizel egy újat a használatos mail címmel.
Szerintem nincs más megoldás,de a többiek kijavítanak ha nincs igazam...

(#142828) A`rpi válasza toompa (#142827) üzenetére


A`rpi
addikt

Ez a járható út. :K

(#142829) Kvelstadt válasza TOBYMACK (#142805) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az első részt vagy 3 ecvem megjelenés után játszottam. A 2. Szintén, a kiegeket megkelenéskor, a 3.részt szintén késve, a 4.résut megjelenéskor. Pihent eleget.
Meg az a mabj hogy zeldáztám és mint open eorld játék a hzd is tök üresnek tűnik a zelda óta, márpedig a hzd jobban tetszik mint sz ac:o.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#142830) caky


caky
csendes tag

Olyan kérésem lenne ha most van egy aktív 3 hónapos ps plus előfizetésem és megveszem az éveset hozzáadja a jelenlegihez?
Tehát meghosszabbodik 1 évvel vagy elveszik a mostani?

(#142831) leslieke válasza caky (#142830) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hozzáadja.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#142832) caky válasza leslieke (#142831) üzenetére


caky
csendes tag

Köszi! :)
Látom most akciós ezért szeretném meghosszabbítani.

(#142833) WaterWave válasza caky (#142830) üzenetére


WaterWave
veterán

Ha mostanin van mondjuk 54 napod, és mai nap hosszabbítod az 1 évest, akkor úgy fogod látni, hogy 365 + 54 nap a lejárati dátum.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#142834) rezy89


rezy89
tag

Üdv! Nemrég tettem fel egy kérdést a Kholat nevezetű játék kapcsán, nevezetesen hogy tartalmaz-e magyar feliratot. Tegnap az Uk store-ban rárepültem, 1500-ért akkor sem csalódtam volna hatalmasat ha véletlen nincs. De hál'istennek van benne, aki inkább a honosított játékokat részesíti előnyben és eddig kimaradt, itt a lehetőség, ennyit szerintem megér...

(#142835) erahurka válasza WaterWave (#142833) üzenetére


erahurka
félisten

És ha szökőévben vesz valaki több évre PS Plust, akkor 366+365 vagy 366+366 nap jár? :F

[ Szerkesztve ]

(#142836) Nescafé válasza redhunter (#142811) üzenetére


Nescafé
őstag

Várós , pont a héten szabin vagyok :)

 iPhone 15 Pro

(#142837) vg válasza erahurka (#142835) üzenetére


vg
addikt

Ide most képzeletben beteszem Picard facepalm képkét...

(#142838) Jim-X válasza erahurka (#142835) üzenetére


Jim-X
őstag

Igen, azert az nem mindegy! :DDD :C

A játék az nem játék!

(#142839) oriic válasza erahurka (#142835) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az éves plus 365 napot jelent, tök mindegy így, hogy szökőév van-e vagy sem. ;] :P

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#142840) xbrbiz válasza velka (#142826) üzenetére


xbrbiz
tag

Próbáld meg a gmail-es fiókodhoz tartozó második címmel. Nekem annó elfogadta simán.

Pl. velka@gmail.com helyett velka@googlemail.com. A második cím is ugyanarra az email fiókra mutat.

[ Szerkesztve ]

(#142841) erahurka válasza oriic (#142839) üzenetére


erahurka
félisten

Jó tudni. Akkor nem fogok előfizetni 365 évre, hogy legyen egy ingyen évem. :K

(#142842) Dagohun


Dagohun
tag

Üdv!
A kérdésem a következő lenne, játszik-e valaki az Armoured Warfare játékkal ps4-en. Csak mert nekem 3-4 csata után ha kilépek összeomlik a ps4. Csak a gépen lévő gombbal tudom életre kelteni és mindig lemez ellenőrzés és hiba küldés a menetrend. Már töröltem és lehúztam újra a játékot de nem változott a dolog, minden más játék tökéletesen működik. Másnál is van ilyen?

(#142843) saelin válasza Rathrol (#142824) üzenetére


saelin
veterán

Ugye tudod hogy az állításod csak félig igaz? Pro kompatibilis játékok némelyike unlockolja vagy duplázza az FPS-ed. A legjobb példa erre a Hellblade, mert ott alapgépen 28-34 között ugrál a frame és a kamera forgatása közben van rajta egy csúnya motion blur. Pro-n 54-60 FPS van és az a motion blur sokkal enyhébb mint alacsonyabb képkocka szám alatt.
De mostanában mivel játszom a Battlefield 1-el, így már ott észrevettem hogy a base géphez képest sokkal jobban tartja a 60 képkockát.

Persze vannak még páran amik simább játékélményt garantálnak, noha nem feltétlen érik el a 60-at:
Last of US Remastered, Nier, Dark Souls 3, Hitman, GT Sport, No Mans Sky és Elite Dangerous. Ezek csak azok amikről én tudok, biztos vannak még, és a jövőben egyre több ilyen lesz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#142844) Kvelstadt válasza rezy89 (#142834) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Uk storeba magyar feliratos kholat? Ez nem túl gyakori. Köszi az infót!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#142845) sutyesz96 válasza ViktorHUN79 (#142809) üzenetére


sutyesz96
őstag

Holnap.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#142846) #20844032 válasza rezy89 (#142834) üzenetére


#20844032
törölt tag

A magyar sztórban is annyi. Meg is vettem. Egy gunjackel, meg egy AC freedom cry-al egyetemben (ez utóbbi is honosított). Az egész volt háromezer :)

(#142847) Rathrol válasza saelin (#142843) üzenetére


Rathrol
aktív tag

Hát jah, de ez a kamera forgatás frame-rate drop szerintem csak direkt lehet előhozni, mert játék közben nemfogod ezt csinálni hogy ide-oda mozgatod gyorsan. :)
Bf1-ben pro tény hogy gördülékenyebb , de nagyobb robbanásnál, több karakter egy helyen egyszerre na ott a pro is elvérez. Én nem akartam lebeszélni pro vásárlásról, de 4K HDR tv erősen ajánlott hozzá ha 100% ki szeretnénk használni, azért kíváncsi leszek az idei exkluzív címekre hogy alap gépeken hogy muzsikálnak a pro képest.

(#142848) rezy89 válasza Kvelstadt (#142844) üzenetére


rezy89
tag

Mondjuk ezt a Store-os dolgot most pontosan nem tudom, mert gépet váltottam, átmásoltam mindent az újra, és a Store menürendszere máshogy néz ki mint az előzőn. Profilom maradt a régi, de az lehetséges hogy pl ha az előző tulaj magyar st-s volt akkor nekem is arra váltott át? Remélem nem mondtam f*szságot...

(#142849) Kvelstadt válasza rezy89 (#142848) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem igazán szokott uk storeba hun subos játék lenni. Ezért tartok egy hun acc-ot.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#142850) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Az új 5.50 Beta 3 firmware egyik újdonsága a promóció.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.