Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141101) #20844032 válasza KaitouP (#141100) üzenetére


#20844032
törölt tag

A trial&error az nem gondolkodás. Az seggelés.

(#141102) Kvelstadt válasza prokxy (#141092) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A dpad felfelé irány hpt áldoz és cserébe kapsz +5bulettet a fegyverhez.
Azt elárulom hogy puska nem sebzésre való hanem parry-re.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#141103) vg válasza TazLeacher (#141099) üzenetére


vg
addikt

Vannak azok a játékok amik neked valók, ilyenek a "Press F to Pay Respects" cuccok. Vannak a Thimbleweed Park szerű cuccok, amik nem neked valók, ott gondolkozni és keresgélni kell a pixeleken. Szerintem tedd túl magad ezen.

(#141104) erahurka válasza vg (#141103) üzenetére


erahurka
félisten

Nem tudom azért a point n click kalandjátékokban nem lehet mindenre rájönni gondolkozással. A csáposban is miket kellett már csinálni néha :DDD

(#141105) james001 válasza RangerFox (#141084) üzenetére


james001
veterán

Telltale ebben mindig béna,abban hogy stabilan futó játékokat adjanak ki :D TWD New Frontier is akadozott egy csomószor,volt hogy ki is fagyott vagy 2szer nekem. De a Wolf Among Us,Game of Thrones stb. is ugyanez. Azért ennyi játék után már kicsit jobban összeszedhetnék magukat e téren :N

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#141106) Hopkins95 válasza TazLeacher (#141088) üzenetére


Hopkins95
addikt

(#141090) saelin +1 mindkettőtöknek! Engem személy szerint nagyon fel tud cseszni az ilyen, hacsak nem olyan a játék, hogy ámulatba ejt a grafikájával és a zenével. Ezért is hagytam abba a Tomb Raider Underworldot, egyszerűen meguntam, hogy mindig megakadok és meg kell néznem egy videót hogy megyek tovább. Meg ugye ott a grafika/történet nem valami szép, szóval az sem húz előre. :F

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#141107) pulyka jocó válasza vg (#141103) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Lehet bennem van a hiba, de ez miért volt akkora botrány? 🙄

(#141108) TazLeacher válasza vg (#141103) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Látom nem esett le a lényeg. A gondolkodós játék és a "direkt szopatós játék" között van egy elég nagy szakadék. Az a játék, amihez a játékosok 80%-ának végigjátszás kell, az nem gondolkodós. Az, amihez megéri kiadni pénzért egy végigjátszás füzetet, az közel sem az a kategória, amire azt lehet mondani, hogy gondolkodós...

Imádom, hogy 1 hozzászólásból leszűrted, hogy Én milyen játékokkal játszom/játszottam az elmúlt 20 évben. Nem tudom, hogy látnok vagy, esetleg csak szimplán kötekedő troll. Bár inkább az utóbbi. Neked minden hozzászólás személyes. Nem a véleményt cáfolod, hanem az embert támadod. Képtelen vagy normál hangnemben válaszolni, ha a vélemény nem egyezik a tieddel.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#141109) TazLeacher válasza KaitouP (#141100) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Azt azért érzed, hogy ez nem normális...mármint hogy nem tudsz végigjátszás nélkül továbbjutni egy játékban. Feltételezem nem türelmetlen vagy, és 2 perc után jön ez elő. Akkor normális, hogy mondjuk fél óra után sem jössz rá valamire? Ettől le szó a játék? Attól lesz gondolkodós, hogy nem "katt-katt" mész tovább, hanem ki kell találni a megoldást, de nem úgy, hogy 40 percig rohangálsz kőrbe a képernyőn és nyomogatod az X-et, mert azt sem tudod mit kéne csinálni. A rejtvény nem attól nehéz, ha nem tudod, hogy mit kell csinálni, hanem attól, ha nehéz rájönni a megoldásra. Attól csak frusztráló lesz, ha azt sem tudod, hogy mi lenne a megoldás, közben csak nem veszel észre egy szarul elhelyezett kapcsolót, vagy épp nem tudsz felmászni/átugrani valahova, ahova kéne, de direkt lekorlátozták...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#141110) prokxy


prokxy
veterán

Menjetek inkább szobára, ne vitatkozzatok! :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#141111) tothl


tothl
addikt

A matekvizsga is szopatás, az se megy mindenkinek.. :D

(#141112) vg válasza TazLeacher (#141108) üzenetére


vg
addikt

Nincs olyan, hogy direkt szopatós játék. Nincs ilyen, nem is volt soha. Az viszont lehet, hogy mondjuk TE nem tudsz rájönni mit kell csinálni, mert mondjuk megunod ésvagy nem érted az angol szöveget,de azért az már neked szopoatós. Sőt, a trófeák is azért vannak tulajdonképpen, hogy mindent megcsinálj amit a játékkészítők gondosan elterveztek, felépítettek.

(#141113) Neoteric válasza vg (#141112) üzenetére


Neoteric
addikt

Hogy ne lenne [link]

;]

PSN: ne0teric_sAN

(#141114) Phausto válasza vg (#141112) üzenetére


Phausto
tag

Rage game-ekről hallottál már? :U
Majd ha kiplatináztad mondjuk a Super Meat Boy-t meg az összes Dark Souls-t, akkor szólj és kíváncsi lennék újra a véleményedre hogy léteznek-e szopatós játékok! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#141115) erahurka válasza Neoteric (#141113) üzenetére


erahurka
félisten

Nem kell rage game-nek lennie hogy szopatós legyen. Szerintem az is szopatós kategória, amikor a rövid kampányt úgy hosszabbítják meg, hogy baromi nehézre csinálják.

(#141116) sutyesz96 válasza Neoteric (#141113) üzenetére


sutyesz96
őstag

De retró Pdp! :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#141117) TazLeacher válasza vg (#141112) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Rendben, igazad van, én vagyok a hülye és a béna. Még szerencse, hogy csak MIATTAM adtak ki végigjátszást mondjuk a Tomb Raider-hez. (Mondjuk ez igen megtisztelő lenne, de kétlem, hogy valós) Látod, megint. Erről beszéltem. Képtelen vagy a nélkül valamiről beszélni, hogy támadj...csak úgy megy, ha közben beszólsz.

Sőt, a trófeák is azért vannak tulajdonképpen, hogy mindent megcsinálj amit a játékkészítők gondosan elterveztek, felépítettek.

Ekkora baromságot már régen olvastam. :DDD Ez különösen igaz a "Speedrun" meg a "No Dying" trófeákra. kimondottan azzal a céllal készültek, hogy a játék minden szegletét megismerd és felfedezd, amit a készítők kitaláltak. :W

Imádom, hogy ilyen örök igazságokat tudsz megfogalmazni.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#141118) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Sikerült annyi időt eltöltenem a Need for Speed Rivalssal, hogy kezdeti dühöm után megkedveltem.

Mivel most akciósak, megvettem a másik kettőt. Vagyis hármat, mert a Rivalssal együtt 3as csomagban jobban megérik a deluxe kiadások.

Rohadt jó mindkettő. Sokkal kevésbé idegesítőek, mint a Rivals. Itt nem kell újrakezdeni minden ütközés után. A sima reboot totál Underground, a Payback meg inkább hasonlít a Forza Horizonra. Nekem tetszenek, bőven megérnek ennyi pénzt.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#141119) Kvelstadt válasza Phausto (#141114) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A dark souls nem szopatós csak szigoruan büntet. Nagyon. Eddig 2 és a 3 platina. Az elsőt meg majd májusba ha jön a remaster.
A meatboy viszont tényleg dúrva.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#141120) #20844032 válasza Phausto (#141114) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ezek szórakoztató játékok. Azok mióta szopatósak?

(#141121) gianni85 válasza #20844032 (#141120) üzenetére


gianni85
veterán

Ha neked a super meat boy dark world szórakoztató... :DDD

(#141122) ujhelyiferi


ujhelyiferi
tag

Nem maradt véletlenül valakinak 5.50 béta kódja!
Megköszönnêm ha kapnék egyet privátban!

(#141123) Atomgeszi válasza Neoteric (#141113) üzenetére


Atomgeszi
veterán

[link] Akkor már a Syobon Actiont se hagyjuk ki. :D

(#141124) marilllyo válasza TazLeacher (#141117) üzenetére


marilllyo
veterán

Jogos egyébként, hogy a régi Tomb Raiderek csak a saját közönsége számára volt élvezhető. Mi annak idején benyomtuk az összes fegyver csítet és lőttük a farkasokat. De hát abban az időben az volt...azzal játszottunk. De igazán élvezni nem tudtam. Azok a fejtörők jah... ahogy írták trial&error... meg hasonlók.
Ellenben pl itt a madárnézetes 2 tomb raider játék. A temple of osiris meg a másik ami PS3-ra jött csak. Baromi jó...és baromi jó kis fejtörői vannak. Igazán élvezetes darab.
De nem rosszak az Arkham Knight Riddle fejtörői... vagy a Portal játékok sem. Na ott azért gondolkodni kell.
A speedrun és a No dying trófeák, hát igen nem ott fogod megismerni a játék minden szegletét...de ha ezek kellenek akkor ismerned kell a játék minden szegletét...

Super Meat boy?! Rémálmaimba sem. A második világig vittük el párommal de aztán elég volt. Mindketten szidtunk mindent.
Aztán persze lehet csak velünk volt a gond és mi vagyunk gyárilag idegbetegek. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#141125) zsotesz81 válasza vg (#141112) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Nem e? God of war-ban mi volt a körfűrészes szoba ahol ha egyszer nekimentél az egyik fűrésznek már b*szhattad , kezdhetted elölről. Vagy a barlang ahol a tüskék felnyársaltak ha egy 0,5 mp-t késlekedtél. Ott már én is kénytelen voltam végigjátszást nézni, mert nem tudtam eldönteni, hogy rosszul csinálok valamit vagy csak szimplán szopat a játék.

(#141126) TazLeacher válasza marilllyo (#141124) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A kis TR-ek tényleg jók, főleg co-op-ban. Portált egyszerűen imádom, de ott is a 2. rész a co-op-al tette fel az "i"-re a pontot.

de ha ezek kellenek akkor ismerned kell a játék minden szegletét...

Kivéve a sok eldugott értelmetlen helyen lévő gyűjthető sz@rságot, aminek semmi értelme, és csak azért van a pályán az a rész, hogy odabiggyesszenek valamit, mert egyébként normál játék funkciója sosincs. Vagy pl. a Resi 5 azon trófeája, hogy golyóval téríts el egy nyilat...nem is vagy vérbeli játékos, ha ez így magadtól, segítség nélkül nem jön össze. (Normál esetben egy ilyen nem esik ki egy átlagos végigjátszás altt. De valószínűleg a 10. végigjátszást követően sem. LEHET, hogy véletlenül behúzod az első sarkon, de nem attól leszel a játék minden csínját-bínját ismerő mester, mert ez összejött.) Aztán jönnek az olyan trófeák, aminek jelentős köze van a szerencséhez. Pont a napokban volt szó a MHW egyik trófeájáról. (Nem játszottam a játékkal, így lehet nem pontos.) Minden szörnyből le kell ölni egy giga nagy példányt. Igen ám, de ezeket véletlenül dobálja a játék. Sokra mész a gondolkodással meg a játékismerettel, ha nem dobja be a játék...

Valljuk be, hogy a trófeák arra vannak, hogy az erre fogékonyaknak kitolják jelentősen a játékidőt. Így tud egy 5-6 órás játék akár 30-40 órára is lekötni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#141127) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Végre rászántam magam, hogy a Pro mellé vegyek egy fülest, a külföldi tesztek átböngészése után pedig a HyperX Cloud Alpha lett a választott. Az élmény egészen megdöbbentő. Egyrészt fülessel játszani egy teljesen új szint a TV hangszóróihoz képest, a hangzása pedig valami brutálisan tiszta és gyönyörű. Játékkal és zenével is kipróbáltam, és most totál le vagyok nyűgözve. Az ára ugyan nem a legolcsóbb, de ahogy elnéztem, a már kicsit jobb minőségű gamer fülesek általában nem azok. Árban egy szintben vannak a Cloud II-vel, de az Alpha most a HyperX legújabb konstrukciója, és a tesztek szerint mindenben tovább lépett a híresen jó elődtől. Nem bántam meg, ajánlani tudom, ha valaki headset vásárlás előtt áll.

(#141128) marilllyo válasza TazLeacher (#141126) üzenetére


marilllyo
veterán

Valljuk be, hogy a trófeák arra vannak, hogy az erre fogékonyaknak kitolják jelentősen a játékidőt. Így tud egy 5-6 órás játék akár 30-40 órára is lekötni.

Ennyi...Pontosan ez a lényege. Nem kell egyébként a sátán játékszereként gondolni rá. Mert ebből az aspektusból nézve ez pozitív dolog. Én is így fogom fel. Csak olyan játéknak megyek rá a trófeáira ami tetszik is. Élvezem ha ad a játék extra kihívást és játékidőt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#141129) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Eléggé egyenfüggő lehet hogy mi szopatós és mi nehéz.
Én a crash-re pl azt mondanám hogy fele fele. Mert ugyan már csak 2 time trial kéne a platihoz (az egyik persze higy a high road) de mikor elkezdtem jáatszani vele megvolt az elszántság hogy márpedig megcsinálom, de sokszor már akkor szidtam mikor még csak láttam hogy hova és hogy kéne átugrálnom..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#141130) cross56


cross56
senior tag

Sziasztok!

Mai napon munkából hazaérve úgy gondoltam, ideje egy kicsit lazítani, játszani egy nagyon jót, úgysem volt mostanában ilyenre időm.
Már a bekapcsolásnál gondok adódtak, ugyanis nagyon ügyes ninja rúgással sikerült az asztal tetejéről lerúgnom a kontrollert ami mint a tégla csapódott neki a padlónak, ahonnét visszapattant, majd pördült is 5-6x, és ennek következtében a bal oldalán belül, a kiálló résznél benyomódott/betörött a műanyag. Szerintetek el is törött, vagy csak valami pöcök jött ki a helyéről és vissza kéne pattintani, bátorkodjak szétszedni? :)

[ Szerkesztve ]

(#141131) Kvelstadt válasza cross56 (#141130) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Dobj egy képet.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#141132) cross56 válasza Kvelstadt (#141131) üzenetére


cross56
senior tag

(#141133) 30z.Samu válasza cross56 (#141132) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az korrekt. :D Sulifixet neki. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#141134) Kvelstadt válasza cross56 (#141132) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szerintem azt helyre lehet pattintani.
Én crash közben egyszer megtekertem úgy a joyt hogy valami hasonlóan nézett ki az illesztés.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#141135) 30z.Samu válasza Kvelstadt (#141134) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én már tanultam az esetből egy régebbi balesetből kifolyólag. Ha úgy érzem megy fel a pumpa, akkor gép pihenő módba rakása után angolosan távozom a szobából jó fél órára. :D De ilyenre nem sűrűn van példa.

Sic Parvis Magna

(#141136) cross56 válasza Kvelstadt (#141134) üzenetére


cross56
senior tag

Macerás a szétszedése? Vagyis inkább szétszedés utáni összeszereléstől tartok, hogy széthullik az egész. :D

(#141137) CsonkaImo válasza cross56 (#141136) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nem olyan vészes. Youtube-on rengeteg szétszedés-összeszerelés videót találni.

(#141138) Lefty


Lefty
addikt

Konzolvilagnal 4990 volt a Bloodborne GOTY hasznaltan, de ugye naluk azok olyanok, mint az ujak. Eleg jo ar szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#141139) cross56 válasza CsonkaImo (#141137) üzenetére


cross56
senior tag

Akkor megpróbálom :D Köszi mindenkinek :)

(#141140) vg válasza TazLeacher (#141117) üzenetére


vg
addikt

Itt az a helyzet, hogy csak helyeselni tudok minden szavaddal. Bocs.

(#141141) b. válasza Kvelstadt (#141129) üzenetére


b.
félisten

ÉN 20 évvel ezelőtt magyar bajnok voltam benne az 576 versenyén, szóval nem sok ember szívott annyit tigrislovagláson mint én . :DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#141142) WaterWave válasza cross56 (#141132) üzenetére


WaterWave
veterán

akarnám se tudnám szándékosan így megtörni... kemény rúgás lehetett :DD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#141143) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Mondjuk én sosem hajtok ezekre a trófeákra, ha megkapom oké, de különösen nem érdekelnek. Nincs türelmem hozzá, hogy azért még beleöljek a játékba X órát, mert meg akarom szerezni. Mikor kidobja a trófeát, örömmel konstatálom hogy megvan, de amúgy engem hidegen hagy.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#141144) 22balu


22balu
aktív tag

Sziasztok!

Haverom belépett a profilommal a saját ps4 én és letöltötte a játékaim. De mikor én lépek be az ő profiljával az én ps4emen nem enged letölteni egy x van a letöltés helyén. Ötlet?
Össze vissza aktiváltunk meg deaktiváltuk a fiókokat és rohadtul nem értem.

(#141145) leslieke válasza Hopkins95 (#141143) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez egyéni döntés kérdése. Én például a D3 alapjáték trófeákat már begyűjtöttem, most a Necro trófeákért játszom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#141146) KaitouP válasza TazLeacher (#141109) üzenetére


KaitouP
veterán

Felesleges erről a továbbiakban vitázni, nem győzzük meg egymást.

Szó sem volt a TR esetében arról hogy összevissza rohangálsz benne megoldás nélkül, sem szarul elhelyezett kapcsolókról, vagy ilyesmikről. (Nem mondom hogy nem volt ilyen, de egyik game sem tökéletes. Jól, okosan eldugott kapcsolók, tárgyak voltak olyan helyeken, amihez kicsit többet kellett gondolkozni hogy mégis, hogyan lehet oda eljutni, megfelelően időzítve az ugrást, fordulást, stb. EZ volt a játék.

Nem az hogy fényes komptként kivilágítva, szájbarágósan megmutatja, hová vannak eldugva a dolgok. (aka TR reboot.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#141147) b. válasza KaitouP (#141146) üzenetére


b.
félisten

Egyetértek veled. Igazából a probléma a névvel van. Meghagyhatták volna azt a vonalat is, meg lehetett volna ez is esetleg más néven, vagy valami alcímmel ilyesmi)) Én mindkét csoporttal egyet tudok érteni, mindegyik verzió jó volt. A régiben valóban elégtételt jelentett egy egy akadály legyőzése és örömmámort jelentett.
AZ új meg más stílust követ. Mondjuk ennyit egy 60 kilós csaj nem tudna túlélni, csak ha élő szövet fém vázon, de hát ezért játék.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#141148) KaitouP válasza b. (#141147) üzenetére


KaitouP
veterán

Pontként* akart lenni az a kompt.

Én igazából TR név alatt nem adnék ki ilyesmit, amióta nem a Core csinálja a játékokat, azóta (leszámítva a béna AoD -ot) elég vacak produktumok jöttek ki TR név alatt, legalábbis olyanok, amilyenek nem hűek az eredetikhez.

A reboot meg egy olyan játékot másol ami meg a TR játékokat másolta, csak férfi főhőst csináltak nő helyett. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#141149) Kvelstadt válasza cross56 (#141136) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem szedtem szét. Telertem másik iranyba és visszapattant.

30z.
Voltál már úgy hogy hirtelen üt be az idrg és nincs idő kikapcsolni?
Am én se szoktam bántani de volt ehy ilyen.
Előtte legutóbb gc joyt bántottam az meg több mint tíz éve volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#141150) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ezért imádom a CD Projekt REDet.Így kell ezt csinálni és nem hülyének nézni a játékosokat :R EA meg a többi hozzá hasonlók bekaphatják.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.