Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142601) eisento


eisento
addikt

Plants Vs Zombies 3

[link]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#142602) wolf13 válasza erahurka (#142600) üzenetére


wolf13
őstag

Igen , kb annyi.

(#142603) Schweini


Schweini
tag

A márciusi PS+ játékok előtt befejeztem a Rimeot. Nem számítottam ilyen történetre. Azt hittem ez valami gyerekeknek készült ugrálós, gyűjtögetős játék.
A játék közepétől ott motoszkált bennem, hogy mi van ha nem is él a kisfiú és ez valami próba hogy eljusson mennybe, vagy ilyesmi. A megérzésem részben helyes volt, de így is szívszaggató volt a vége. A fejezetek meg végül a gyász különböző szakaszai, ahogy nézem.

(#142604) eisento


eisento
addikt

Spyro the dragon

[link]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#142605) tuki2200 válasza marilllyo (#142591) üzenetére


tuki2200
senior tag

A realisztikus abrazolas eleg 'üres' lenne :D várni jézust egy koporsoba és semmi bunosre nem gondolni.. azt hiszem regen volt valami ilyen jatek valami Never ending story vagymi, elinditottad es csak vartal, ha pedig kileptel kiirta az idot meg, h masok meddig birtak :DDD

"A népszerű elgondolás szerint a pokol a bűnös ‘halhatatlan lelkek’ számára fenntartott büntetés helye, ahová rögtön a haláluk után kerülnek, vagy a gyötrelem helye azok számára, akik az ítéletkor el lettek utasítva. Azonban a Biblia azt tanítja, hogy a pokol a sírgödör, ahová kerül minden ember halálakor.

Az eredeti héber kifejezésnek, ‘se’ól’ amely pokolnak van fordítva, jelentése a sír vagy ‘fedett hely’. Szimbolikusan a holtak hazája, ahonnan nincs visszatérés (Jób 10:21). Több példa van arra, amikor az eredeti szöveg se’ól szava gödörnek van fordítva. A Biblia modern verziója ritkán használja a pokol szót, úgy fordítja sokkal pontosabb formában, hogy gödör. Néhány példa arra, amikor a se’ól szó gödörnek van fordítva, megcáfolva a népszerű elképzelést a poklot illetően, miszerint az a bűnösök számára fenntartott örök tűz vagy büntetés helye:

- "a bűnösök...tűnjenek el a holtak hazájában" (se’ól)!" (Zsolt.31:17)) - nem fognak a nagy fájdalomtól üvölteni.

- "Isten engem kivált a holtak hazájából" (se’ól) (Zsolt.49:15)) - Dávid léleke vagy teste fel lesz támasztva a gödörből vagy pokolból. "..mert nem hagyod lelkemet a halottak birodalmában"(ApCsel 2:27).

Isten egyik alapelve, hogy a bűn büntetése a halál (Róm.6:23; 8:13; Jak.1:15). A bűn teljes megsemmisülést eredményez, nem pedig egy örökké tartó gyötrelmet (Mt.21:41; 22:7; Mk.12:9; Jak.4:12), ez oly bizonyos, mintahogy az emberek el voltak pusztítva Vízözön által (Lk.17:27,29), vagy ahogyan az izráeliták elvesztek a pusztában (1Kor.10:10). Mindezeken az alkalmakkor a bűnösök elpusztultak, nem pedig örökké tartó kínokban szenvednek. Lehetetlen tehát, hogy a bűnösök büntetése egy örökké tartó öntudatos gyötrelem és szenvedés."

(#142606) bexinho23 válasza Schweini (#142603) üzenetére


bexinho23
őstag

Engem is meglepett. Nagyon tetszett összességében. Plane hogy vegeig csak sejtesunk lehetett. De amugy en is ugy kepzeltem, hogy a mennybemenetelt kiserhetjuk vegig.

(#142607) AND1


AND1
őstag

Sziasztok!

2-3 hete a érdekes dolgot vettem észre. A PS elkezdte "felzabálni" a Wi-Fi jelet. Ilyenkor a többi eszközön szép lassan megállt az adatforgalom. Ha a minden eszközünk már a Wi-Fi-re csatlakozik és utána kapcsolom be a PS-t, akkor már a gép nem tud csatlakozni a hálózatra. Eleinte, mikor ezt nem vettem észre, a router-re gyanakodtam (hiszen, ha egy eszköz sincs a hálón, csak a PS, akkor minden OK), de most már bizonyos vagyok benne, hogy a legutóbbi PS update ludas. Ha jól emlékszem pár hete volt frissítés. Másnak nem volt ilyen tapasztalata? Kellene valamilyen beállítást megváltoztatni?

Egy régi PH-s.

(#142608) WaterWave válasza AND1 (#142607) üzenetére


WaterWave
veterán

Felzabálja a wifit jelet? nah ilyet se hallottam még
update jó pár hete volt, és én a bétás dolgokat nem is erőltetném, csak a végleges verziót használnám....
tehát ha béta van fent akkor szedd le, kb 1-2 hét és jön a végleges 5.50

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#142609) WhiteWalker válasza Schweini (#142603) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi a spoliert. :(((

(#142610) Schweini válasza WhiteWalker (#142609) üzenetére


Schweini
tag

Minek nézted meg? :))

(#142611) belan válasza judzsin (#142463) üzenetére


belan
addikt

Nem rosz de soha nem lesz egy last of us, igaz nem is annak szánták.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#142612) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Lehet hülye kérdés, de nem lehet olcsóbban szerezni 1 éves PS Plus-t? 18k-t sokallom érte.

Hálás köszönet! :R

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#142613) gyerecske válasza Carasc0 (#142612) üzenetére


gyerecske
senior tag

Le is szokták akciózni, én 13K-ért fizettem elő.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#142614) TazLeacher válasza Carasc0 (#142612) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Store?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#142615) redhunter válasza Carasc0 (#142612) üzenetére


redhunter
senior tag

Ps store-ban most 13500 ft akciósan 1 évre

PSN - RedFoxHun

(#142616) d@vee válasza belan (#142611) üzenetére


d@vee
őstag

Szerintem a The Last of Us se egy nagy durranás. A DLC-je meg egyenesen nulla játékmenet szempontjából.
Okés, 10/8-at tőlem megkap simán, de ahhoz képest, hogy sokan ránedvesednek már a címére is, én többet vártam. A túl nagy hype vonat engem is elvitt sajnos. Ha akkora elvárások nélkül esek a játéknak, tuti 10/9.

Ja

(#142617) sting2 válasza d@vee (#142616) üzenetére


sting2
addikt

Eljutottál a végéig?

Persze, nem a Youutbe-on... ;]

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#142618) vonSux válasza d@vee (#142616) üzenetére


vonSux
őstag

Nem egy nagy durranás de 8/10? :U Mi a három kedvenc ps játékod?

(#142619) oriic válasza d@vee (#142616) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Szerintem a The Last of Us se egy nagy durranás."

Pedig arra még én is 10/10-et adtam PS3-on. :D

Live-Die-Respawn

(#142620) Jim-X válasza d@vee (#142616) üzenetére


Jim-X
őstag

Tessek? Megertetted egyaltalan mirol szol az egesz? Azt, hogy a zombi szo el sem hangzik egyszer sem a tortenetben? DLC egy nulla? Az a Left Behind, ami picsogo kislanyt csinalt a legtobb (koztuk belolem is :B ) jatekosbol? Ugyanarrol beszelunk? :F :Y :W

(#142617) sting2: Jogos :DDD

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#142621) Xaels válasza d@vee (#142616) üzenetére


Xaels
félisten

Az a DLC egy nagy blama... A játék nem rossz, bár engem annyira nem húzott be mint az UC4. Túlságosan emlékeztetett a sztori 1-2 másik műre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#142622) -FLY->


-FLY->
őstag

14 nap free-re ha ráveszem most a 12hó tagságot, akkor az hozzáadódik, vagy kiváltja? Nem mintha különösebben számítana az a két hét plusz, de érdekel.

(#142623) FollowTheORI válasza -FLY-> (#142622) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen, hozzá. :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#142624) -FLY-> válasza FollowTheORI (#142623) üzenetére


-FLY->
őstag

Köszi, ha már be vagyok lépve... :)

(#142625) FhRossi


FhRossi
tag

[link]
Mi okozhatja ezt a villódzást? Kábelcsere volt, és csak ennél a játéknál csinál ilyet...

[ Szerkesztve ]

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#142626) 3L1T3 válasza FhRossi (#142625) üzenetére


3L1T3
addikt

VRAM hiba is, de akár a HDMi csatlakozó vagy kábel hibája.

Próbáld ki másik TV HDMi csatlakozóba dugva, másik HDMi vezetékkel, ha így is ez történik akkor irány garanciáztatni a gépet! :)

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#142627) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Az Ubisoft átveszi a Blue Mammoth Gaming játékokat. [link]

A legismertebb alkotásuk a Brawlhalla

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#142628) d@vee válasza Jim-X (#142620) üzenetére


d@vee
őstag

Miért ne értettem volna?
Picsogó kislányt...hát ok :D Mindenkinek más az ízlése, vagy az ingerküszöbe.

Ja

(#142629) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

arra rá lehet valahogy keresni storban, hogy csak olyan játékokat mutasson amivel coopban lehet játszani? pl mortal kombat,
de nem csak verekedőset keresnék...

(#142630) belan válasza d@vee (#142616) üzenetére


belan
addikt

Én oda vagyok érte nagyon nekem last of us meg mgs1,2,3 a játék!!Amúgy a last of us dlc nem nagy durranás az tény de alap játék az eszméletlen jó legalábbis nekem.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#142631) sultansmith válasza erahurka (#142600) üzenetére


sultansmith
senior tag

Nem hosszú, kivéve, ha 5x döntesz rosszul valahol, és véget ér a játék, mielőtt véget érne. Na akkor kezdheted elölről.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#142637) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Srácok, ti tudtok vásárolni a storeban? Épp a divisiont venném meg, de amikor mennék az order and payre akkor ez fogad: Your authentication could not be completed because of a system error. If this happens consistently, please contact your CSR.

Haveromnak is ugyanezt írja ki, kb 2 órája próbálkozunk megvenni a játékot de semmi életjel, hogy működne.

köszi!

(#142638) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Tényleg, a Detroit Become Human is kap magyar feliratot?

(#142639) Kvelstadt: :R

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#142639) Kvelstadt válasza 30z.Samu (#142638) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igen, de azt nem tudom hogy csak a magyar régiós acc vagy a többi is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#142640) Black Dragon válasza Black Dragon (#142637) üzenetére


Black Dragon
addikt

Nyilván, ahogy beírok ide egyből megjavul...:)

Közben bekapcsoltam a ps-t és tölteném le a játékot, de nyilván nem tud csatlakozni a ps networkre...: ezek szerint ma a szerverfarmokra is hó esett.

[ Szerkesztve ]

(#142641) 30z.Samu válasza Black Dragon (#142640) üzenetére


30z.Samu
félisten

Csak panaszkodni kell rá. :) Egyébként néha előfordul, hogy rosszalkodik a Store, pláne ha akció van.

Sic Parvis Magna

(#142642) Kvelstadt válasza Black Dragon (#142640) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez a megoldás. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#142645) ProEvoFan válasza Zlcsi (#142629) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nincs.
De van ez az oldal, ami elég jól összegyűjti a co-op játékokat.

(#142647) james001 válasza Schweini (#142603) üzenetére


james001
veterán

Tegnap jutottam én is a végére.
Én egyáltalán nem gondoltam hogy a fiú halott lehet,én azt hittem álmodja csak ezt az egészet vagy ilyesmi. :D Elég sötét lett a végére az biztos,csak egy "oh" hangzott el belőlem mikor ölelgette az apa a szellemgyerekét :D Szívszorító volt. :(
Mindenképp egy kiváló játék szerintem,csak kár hogy baromi sok helyen belaggol mint a fene,bár ahogy olvastam minden gépen előjön ez sajnos. Majd nekiugrok a platinának szerintem :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.