Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141151) Scholes9 válasza ProEvoFan (#141150) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen, valóban szimpatikusak :) Csak sajnos kevés az ilyen fejlesztő :(

baker_: a PS4 szvsz. legjobb játéka ennyiért ajándék :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#141152) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Emberek, vettem egy Battlefield 1 Revolution Editiont használtan, de ugye benne van a kód a Premium Passhoz, beírtam a Redeem Codes-hoz és ugye kiírta, hogy "This PlayStation network card has already been used Please check your entry (WC-40372-6)"

Ezzel lehet valamit kezdeni? Ez azért is furcsa nekem, mert elvileg a webshopokba is 14 napon belül visszaküldhetsz egy terméket, na mármost ha valaki beaktiválta a kódot a webshop hogy adja el teljes termékként? :U

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#141153) FollowTheORI válasza Hopkins95 (#141152) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Semmit nem tudsz tenni vele csak visszavinni max... ha visszaveszik.
De használtan sosem fogod megkapni a kódos tartalmakat...
És sajnos szoftverre nem vonatkozik a 14 nap ha kibontod, használtnál nyilván már eleve ki van bontva.

Ha kell a teljes akkor újat kell venned.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#141154) Hopkins95 válasza FollowTheORI (#141153) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ja okés...nem akarom visszavinni, magánszemélytől vettem...végülis még így is okés, 25 Euróért vettem, most ha megveszem a Premium Passt hozzá még belefér(Tudom, épp utána árazták le PS Storeban a Revolution Editiont 20 Euróra miután megvettem ezt, de az digitális, én meg konzolra szeretem ha megvan discen). Egye fene, még kezdő vagyok ebben, legalább tudom, hogy ilyenre azért érdemes figyelni majd. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#141155) stilo18 válasza cross56 (#141132) üzenetére


stilo18
addikt

Elvileg elég ha csak kilazítod a csavarokat, utána már a helyére fog tudni pattani...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#141156) saelin válasza Hopkins95 (#141154) üzenetére


saelin
veterán

Az a vásárlás neked nem érte meg... Storeban 8-9k (volt/van) a Battlefield One és Titanfall 2 bundle. Mind a kettő fullos verzió.

Ha máskor használtan akarsz játékot venni itt kérdezd meg, hogy mi van a lemezen és mi kódban. Engem nem is az zavar hogy drágán vettél használt játékot, hanem az, hogy az a pénz nem a fejlesztőkhöz ment. :)

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#141157) penge111 válasza zsotesz81 (#141125) üzenetére


penge111
addikt

Ááá, ne is mond a God of Warban az a tüskés barlang azt hittem belerongyolom a joyt a Tv-be, tavaly pörgettem ki a PS2 és PSP-s részek HD kiadásait. Jelenleg is a GOW3-at tolom, ez már nyomokban se olyan nehéz mint a régiek, na jó a zenés minijátéknál azt hittem kitépem a hajam, soha nem játszottam ritmus játékokkal (Rock Band és társai)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#141158) vg válasza zsotesz81 (#141125) üzenetére


vg
addikt

Nem. Az is gondosan megtervezett, több száz ember munkája.

(#141159) tuki2200 válasza Hopkins95 (#141154) üzenetére


tuki2200
senior tag

Store-ba: Az anniversary bundle (Battlefield 1 premiummal + Battlefield 4 premiummal + Battlefield hardline premiummal) 8990ft

(#141160) Hopkins95 válasza saelin (#141156) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hmmm az igen jó, hát gondolkodom rajta, hogy megveszem azt inkább ezt meg eladom a neten. :))

(#141159) tuki2200 Köszi, nem könnyű eldönteni, hogy inkább ezt a Bundlet vagy a Titanfallosat vegyem akkor. :D

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#141161) marilllyo válasza Hopkins95 (#141160) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát pl. a Hardline nem ér egy fabatkát sem....
BF4 + premium... Pár napja beszéltünk róla, hogy a DLC-s mapokat kb. így képzeld el.. --> kép :DDD Csak alap mapok pörögnek.
BF1 az megy. Minden mapra találsz embert... Premium megéri mert amúgy is hátra van még egy DLC.

Titanfall 2 jelenleg is megy. Minden játékmódra találsz egy csatányi embert.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#141162) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Az elmúlt egy napban nektek minden rendben volt a PSN-el? Madden NFL 18 Ultimate Team online meccseinél folyamatosan kidob, mondván, hogy rossz az internetkapcsolatom. Ilyenkor azt is kiírja, hogy elvesztette a kapcsolatot a PSN-el. Kábellel csatlakozom az internethez.
Csak nálam fordult elő ilyen hiba, vagy nálatok is akadozott tegnap a PSN?

(#141163) Octi válasza Csabee86 (#141162) üzenetére


Octi
aktív tag

Nálam nem volt probléma.
Nézd meg a NAT beállításokat. Lehet hogy a szolgáltatód mahinált rajta valamit ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#141164) saelin válasza Hopkins95 (#141160) üzenetére


saelin
veterán

A Titanfall 2 nagyon jó! :K
Kb egy hete szereztem be és nagyon oda vagyok érte. Egy könnyed multiplayer FPS, ahol nem rageled halálra magad.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#141165) Hopkins95 válasza marilllyo (#141161) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen, a Hardlineről én is azt hallottam hogy olyan mint a Advanced Warfare, szóval skippelem.

Meg azon gondolkoztam, hogy a régi játékokkal már úgysem multiznék, a Titanfall 2-nek meg jó a kampánya is állítólag.

(#141164) saelin :K A Titanfallos csomag lesz, eldöntöttem. Ha minden igaz ma délután elpasszolom a lemezest, nemrég raktam fel, s már irt is valaki.

(#141166) FollowTheORI A Battlefield 1-el biztos sokat fogok multizni, PC-n 310 órám van most benne. :) Aztán meg szerintem a Titanfall 2-ővel is fogok felváltva online játszani, mikor milyen kedvem lesz.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#141166) FollowTheORI válasza Hopkins95 (#141160) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha nem multizol egyik se... max a TF2 önállóan.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#141167) Xaels


Xaels
félisten

Bocsi, hogy ilyen vihart kavartam a TR-rel, de látom nagyon sokan szélsőségesen értelmezik a gondom. Közel sem az eredeti TR-t akarom viszont látni (hozzáteszem az ellene felhozott hibák jelentős része az akkori technikai háttérből fakadt, ami sok kortársát is meghatározta). Számomra a játékmenet nagyon lebutult, mész előre és halomra ölsz mindenkit kérdezés nélkül, szerintem ezt sem túl változatosan (egy kis akrobatika, csapdaállítás elfért volna). A rejtett sírok meg kb. annyira vannak elrejtve mint a cukor a polcon és a bennük megoldandó feladatok is primitívek. Lehet csak a RiME beszél belőlem, ott sem voltak túl bonyolultak de változatosak és kreatívak voltak a logikai feladatok. Az egész ősi japán kultúra érdektelenségbe fulladt a végén, vártam volna egy kis több háttérsztorit, egy kis rejtély megoldást, egy emlékezetes boss harcot. Azt meg végképp nem igazán értettem, hogy mit szenvedtek ennyit Mathiasék amikor mi simán elpusztítottuk a viharfelelőst, amihez nem kellett semmi extra.

Elkezdtem sok év (még anno megjelenéskor a PC-s 11ujjas verzióval játszottam) után a Darksiders első részét. Ez mekkora állat egy HnS még mindig. A sok harc mellett azért gondolkodni is kell, de nem veszélyesen sokat. A felújítás is jól sikerült, nekem a grafika is bejön.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#141168) TazLeacher válasza Xaels (#141167) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem ugyan ilyen vesszőparipám a Resident Evil sorozat, ami a 3. részig volt az, ami. Azóta kb. egy agyatlan lövölde (egyébként nem rossz, csak nem Resi). A 7. rész visszakanyarodott a horrorhoz, de már az se olyan...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#141169) ProEvoFan válasza marilllyo (#141161) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A BF1 konkrétan annyira megy, hogy ps4en többen játszanak rajta, mint PCn és xboxon összesen...nesze neked EA access.

(#141170) bexinho23 válasza Xaels (#141167) üzenetére


bexinho23
őstag

Na ugyan így éreztem én is a TR-rel. Nagyon élveztem, nagyon hangulatos volt, de a sztori a vége felé teljesen érdektelen lett, nem volt benne igazán kihívás sem, az a néhány puzzle pedig nagyon egyszerű volt. 1.800 Ft-ot megért, de többet nem.

Más: Valaki játszik/játszott a Thief-fel? Kinek hogy tetszik? Szerintem nem sikerült olyan jóra, pedig a régi PC-s részt imádtam gyerekként. Látvány nagyon középszerű (nagyon steril), a mozgások, az MI sem a legjobb, városrészek közötti töltögetések (ajtón, kapun bemenni) egy idő után bosszantóak, a város üres/nem életteli (tudom, éjszaka van, de nagyon érződik rajta, hogy egy kis pályán vagyok).

(#141171) Hopkins95 válasza Xaels (#141167) üzenetére


Hopkins95
addikt

Egyébként én is csatlakozom, először mikor játszottam vele totál fel voltam hypeolva meg szép is volt a játék, de ahogy játszottam vele nem motivált előre a story. Volt hogy több napig el sem indítottam, aztán na mondom nézzük tovább, de nem kötött le annyira. De szerintem nem lett rossz játék, csak nem olyan egetmegváltó reboot. Ja és Larat nagyon szépen megcsinálták legalább, az kimondottan tetszik benne.
Ilyen szempontból az Uncharted jobban bejött. Nem csak a story, de az is, hogy van amikor a társaddal mész és segít neked.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#141172) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Vannak új akciók, amik mától vannak kedd hajnali egyik, de még sehol nincs róla infó.Magyar store.

[ Szerkesztve ]

(#141173) Xaels válasza ProEvoFan (#141172) üzenetére


Xaels
félisten

Telón nalam van Weekend Offer. Ark, Witcher 3, Evil Within 2, Dark Souls 3, Fallout 4 meg F1 2017

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#141174) Mr X


Mr X
veterán

Urak, kérdésem lenne. Van egy Witcher 3 GOTY lemezes verzióm. Ha megveszem store-ból a digital-t, az működni fog az eddigi mentéseimmel, vagy új játékként kellene kezdenem?

(#141175) erahurka válasza Mr X (#141174) üzenetére


erahurka
félisten

Én úgy tudom nem fognak menni a mentések.

(#141176) saelin válasza Mr X (#141174) üzenetére


saelin
veterán

Nem fog menni a mentés. Újra kell kezdeni, ami a Witcher esetében nem feltétlenül olyan rossz dolog.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#141177) erahurka válasza saelin (#141176) üzenetére


erahurka
félisten

"Újra kell kezdeni, ami a Witcher esetében nem feltétlenül olyan rossz dolog."

Én imádom a Witcher 3-at, de ha mondjuk 50 óra után újra kellett volna kezdenem mentési parák miatt, szerintem azóta se fejeztem volna be :DDD

(#141178) Mr X válasza saelin (#141176) üzenetére


Mr X
veterán

Még első végigjátszásnál vagyok, nem kezdeném rögtön újra. Így ezesetben kihagyom az akciót. Köszönöm a válaszokat.

(#141179) A`rpi válasza Mr X (#141174) üzenetére


A`rpi
addikt

"Urak, kérdésem lenne. Van egy Witcher 3 GOTY lemezes verzióm. Ha megveszem store-ból a digital-t, az működni fog az eddigi mentéseimmel, vagy új játékként kellene kezdenem?"

GOTY és a "sima" kiadás között nincsen átjárhatóság mentésügyileg.

Ha a lemezes verziód is GOTY akkor működni fog, persze ha a régió egyezik, egyéb esetben ahogy fentebb írtam nem fog menni.

(#141180) Mr X válasza A`rpi (#141179) üzenetére


Mr X
veterán

A lemezesem GOTY, és természetesen digitálisban is arra a verzióra gondoltam.

(#141181) TazLeacher válasza A`rpi (#141179) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A "régió" itt nem EU vagy nem EU, hanem a digitális verzió sorszámának egyezni kell a lemezes verzió sorszámával. Eléggé kőrbe jártam a témát, mert megszívtam, tele van az egész net ezzel a szívással.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#141182) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

USA-ban február 18-tól március 3-ig megint PS Vr leárazás lesz (200 dollár) - [link]

Gondolom EU-ban is lesz valami hasonló.

Live-Die-Respawn

(#141183) Mengele


Mengele
tag

Hi

PS4 Slim.-em van.
Ha veszek hozza New Playstation Camera 2016 -ot.
Akkor kellenek hozza a Sony PlayStation Move Motion Controller - Twin Pack?

Milyen jatekokal lehet jatszani Playstation Cameraval?
PL: Alien Isolation?

A Helpet elore is koszonom :R

(#141184) TazLeacher válasza Mengele (#141183) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Just Dance és Rabbids Invasion. Ennyi. Egyikhez sem kell move.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#141185) Jim-X válasza TazLeacher (#141184) üzenetére


Jim-X
őstag

A Rabbids Invasiont probaltad mar? 5eves gyerkoc mar el tud vele szorakozni a csaladdal?

A játék az nem játék!

(#141186) Mengele válasza TazLeacher (#141184) üzenetére


Mengele
tag

Hi

Koszi

Ez a ket jatek es ennyi?
Ez nagyon keves.

[ Szerkesztve ]

(#141187) TazLeacher válasza Jim-X (#141185) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekünk meg van. Márciusban lesz 6 a lányom jövő hónapban és nagyon szereti, akár egyedül kezeli már, a fiam 4, ő is játszik. A gond a inkább a magassággal van, ha nagyon alacsony, akkor nem érzékeli rendesen (ha ráfordítod, akkor se nagyon). Míg én tökéletesen tudok vele játszani, addig a gyerekeket néha nem érzékeli, és minél kisebb, annál inkább előjön ez. (Akcióban vettem a játékot, a Store-os ára azért kicsit borsos.)

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#141188) TazLeacher válasza Mengele (#141186) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem is vennék kamerát e miatt. Bár nekem előbb megvolt a kamera, mint a VR, de azért vettem meg e mellék a két játék mellé, mert tudtam, hogy úgyis lesz VR. (Most abba nem mennék bele, hogy végül olyan pakkot vettem, amibe volt, és bajlódhattam az eladásával...)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#141189) A`rpi válasza TazLeacher (#141181) üzenetére


A`rpi
addikt

"A "régió" itt nem EU vagy nem EU, hanem a digitális verzió sorszámának egyezni kell a lemezes verzió sorszámával. Eléggé kőrbe jártam a témát, mert megszívtam, tele van az egész net ezzel a szívással."

Igen, nem fogalmaztam pontosan, de erről van szó.

(#141190) prokxy válasza A`rpi (#141189) üzenetére


prokxy
veterán

Én 2 dolog miatt hagytam abba a W3-at...egyik alkalommal, jó 30-40 óra után a mentés off, majd mikor újrakezdtem, vhogy belecsömörlöttem...megint ugyanazon küldik, le akartam tudni gyorsan, Novigrad-nál tartok PC-n vhol, de kedvem sincs folytatni... :(
Szóval meg tudom érteni, h nem akarja elveszíteni a mentéseit. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#141191) Vezu válasza Xaels (#141173) üzenetére


Vezu
csendes tag

Valaki próbálta már az Ark: Survival evolvot? Milyen a játék? Megéri beruházni rá?

(#141192) szinimini


szinimini
senior tag

Sziasztok,

4K/UHD filmeket szeretnék lejátszani a ps-en,de még nem igazán csináltam szóval ebben kérném a tanácsotokat.
Már elkezdtem leszedni 1-2 filmet azokat,h tudom megcsinálni,h a ps4-re átkerüljenek és onnan letudjam játszani?
A későbbiekben ki esik a pc, szóval a letöltéseket egy NAS-ra tudnám megoldani és onnan akkor a ps lejátsza nekem a filmet?

Tehát szummázva azt szeretném elérni,h a későbbiekben letudjak tölteni filmet a tudjuk honnan, azokat lejátszani 4K minőségben a tv-n vagy épp bd500FHD stb stb
Ezek mellé még a pc-n lévő adatokat is tárolni akarom majd,d szerintem erre lenne a NAS, amit elérek majd akkor ps,-ről, laptop-ról,telóról stb stb ...
Ez így menni fog v vennem kéne mondjuk egy Zidoo X10-et,h onnan játszam le a filmeket?
VAgy most,h kellne megcsinálni ezt a arendszert?

Remélem azért vmennyire érthető ,h mit akarok :D

Köszi :R

(#141193) Mr X válasza prokxy (#141190) üzenetére


Mr X
veterán

Simán benne van még egy újrajátszás, de előbb az első körrel végeznék. Plusz mióta megvan a ps, csak wictherezek, lassan kipróbálnék mást is. :D

(#141194) n000rbi válasza Mengele (#141186) üzenetére


n000rbi
senior tag

Az Alien Isolation is tudja használni a kamerát, ahogy írtad, egyrészt arra, hogy ténylegesen neked kell kinézned a fedezékek mögül, a kamera pedig trackeli a mozgásodat, a másik funkciója, hogy a kamera mikrofonján keresztül az általad kibocsátott zajokra is felfigyel az alien.

[ Szerkesztve ]

(#141195) FollowTheORI válasza szinimini (#141192) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

4K/UHD filmeket nem tud lejátszani sajnos.

De egyéb filmeket, fullhd anyagot és alatta simán letjátszik NAS-ról DLNA-n keresztül pl.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#141196) szinimini válasza FollowTheORI (#141195) üzenetére


szinimini
senior tag

Köszönöm a válaszod ;)

CD-n kerresztül se megy neki?

Akkor a Zidoo X10 a megoldás eddig és a NAS nekem, ugye? :)

(#141197) prokxy válasza Mr X (#141193) üzenetére


prokxy
veterán

Benne, persze, érdekel, h mivan a kiscsajjal,stb, de most vhogy elcsábít minden más: HZD, BB, Darksiders 1-2! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#141198) FollowTheORI válasza szinimini (#141196) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

4K/UHD filmeket sehogy.

Ha ez kell, igen más kütyüt is venni kell mellé.
Ha a tévé belső lejátszója nem tudja... mert amúgy meg azis elég lehet.
Milyen 4K tévéd van, hogy nem tud 4K filmeket lejátszani?

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#141199) szinimini válasza FollowTheORI (#141198) üzenetére


szinimini
senior tag

Ejj :O

Köszönöm Uram a gyors választ :R

(#141200) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Az imént került be a GTS lemez a gépembe, de valamiért nem érzékeli hogy HDR-es kijelzőre van kötve a PS. Mi lehet a gond? :F

mire én ezt a screenshotot a telefonomra varázsoltam.. :DDD

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.