Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141901) kispistax


kispistax
tag

Segítséget szeretnék kérni. Van ez az akció az Alza-n: Gran Turismo Sport + DS4 Sport GT driver

Az érdekelne, hogy a játék ugye nem csak VR verzió? A másik az irányító már v2-es lehet? Szerepel v2 a hirdetésben, de az oldal csodálatos magyarsága miatt nem lehet tudni, mire gondoltak. Ehhez a játék verzióhoz is le lehet tölteni az új egyjátékos módot (nem tudom mi a neve, bocsi). Köszi a segítséget.

https://www.alza.hu/gran-turismo-sport-ds4-sport-gt-driver-d5119203.htm

[ Szerkesztve ]

(#141902) WaterWave válasza edari (#141900) üzenetére


WaterWave
veterán

mondjuk annyiért még paszta nélkül is jó ár :))

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#141903) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Akit esetleg érdekel.

Kickstarterre megy március 13-án az Iron Harvest című dízelpunk RTS. [link]

Live-Die-Respawn

(#141904) edari válasza WaterWave (#141902) üzenetére


edari
őstag

:K

(#141905) TazLeacher válasza james001 (#141879) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Belekerült már a VR? Én még ott tartok, hogy bele fog...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#141906) Nayrobi válasza kispistax (#141901) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nem csak vr, v2-es verzió és le lehet tölteni.

(#141907) _Flood_


_Flood_
aktív tag

Magyar nyelvű PlayLink játékok féláron:
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#141908) gangstagergo válasza juhasz22 (#141882) üzenetére


gangstagergo
senior tag

[link] Ez is akciós sok más programon kívül. Lehetséges hogy magyar verziót árulnak?

(#141909) TazLeacher válasza gangstagergo (#141908) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Csak az előtted lévő kommentet kellet volna elolvasni... :W

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#141910) _Flood_ válasza gangstagergo (#141908) üzenetére


_Flood_
aktív tag

"A játékhoz tartozó magyar nyelvű szinkron és felirat egy ingyenes patch formájában érhető el a PlayStation Networkön keresztül, melyhez szélessávú internetkapcsolat és PSN regisztráció szükséges."

(#141911) gangstagergo válasza TazLeacher (#141909) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Nem egy napi késéssel írtam kommentet hanem percekkel később. De látom habzik a szád amiatt hogy ilyen lassú vagyok.

Köszönöm _Flood_

[ Szerkesztve ]

(#141912) Kvelstadt válasza pulffy (#141895) üzenetére


Kvelstadt
veterán

BR battle passból meg shop itemekből szerintem már több pénz jött be mint a pve játék árából, szóval lehet ingyenes mert bwvétel az lesz úgyis.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#141913) Schweini válasza _Flood_ (#141907) üzenetére


Schweini
tag

Kár hogy kiszállítással már +1500-2000 forint. :( Akkor inkább megvárok egy leárazást a storeban.

(#141914) TazLeacher válasza gangstagergo (#141911) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Kérdeztél valamit, amit az előtted lévő kommentben válaszoltak meg (kérdés nélkül). Nem gyorsnak kell lenni, hanem olvasni...

Egyébként tényleg "habzik a szám". :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#141915) gangstagergo válasza TazLeacher (#141914) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Elnézést csak épp hozzám szóltak amikor írtam a kérdést :DDD

(#141916) Jim-X válasza TazLeacher (#141914) üzenetére


Jim-X
őstag

;]

A játék az nem játék!

(#141917) v!ct0y válasza Schweini (#141913) üzenetére


v!ct0y
veterán

platinumshopban is sony akció van. Ott 8000Ft felett ingyenes a kiszállítás.

(#141918) Peetey91 válasza _Flood_ (#141907) üzenetére


Peetey91
senior tag

De jó, egy KiP akcióra már régóta várok! :)

(#141919) glspeter1


glspeter1
őstag

Csak nálam lett olyan a BF1 az új DLC-vel, hogy minden ellenséges sebzésnél megakad az egész játék ?!
Így kb. játszhatatlan fos lett az egész. :((( :((

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#141920) Tegla80 válasza glspeter1 (#141919) üzenetére


Tegla80
addikt

Nalam is ilyen.....javitjak majd.

Sony® & PlayStation®

(#141921) zzola válasza glspeter1 (#141919) üzenetére


zzola
félisten

Nálam nem akad meg szerencsére...

(#141922) Jim-X


Jim-X
őstag

Egy multi jatekban (esetemben DiabloIII) hogyn tudom kikapcsolni a mikrofont a kontrolleren? :F

A játék az nem játék!

(#141923) saelin válasza Jim-X (#141922) üzenetére


saelin
veterán

PS gomb hosszan és a hang beállításoknál azt hiszem van egy csúszka, ami a miki hangerejét állítja. Húzd le csutkára.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#141924) glspeter1 válasza Tegla80 (#141920) üzenetére


glspeter1
őstag

Szuper...
Akkor addig parkoló pályára kerül eme "remek" játék. :K

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#141925) Mr X válasza juhasz22 (#141882) üzenetére


Mr X
veterán

Köszi a linket, meg is rendeltem gyorsban.

(#141926) Jim-X válasza saelin (#141923) üzenetére


Jim-X
őstag

Koszi, mindig tanul az ember :R

Tolom tovabb a season 13-at... (tudtam, higy nem kellett volna leszednem ezt a sz@rt :DDD )

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#141927) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Szeretném megosztani veletek ezt a történetet. Szerdán vásároltam konzolokszervizétől digitálisan Rainbow six Siege Year 3 Passt. Digitális vásárlás, azonnal kifizettem. A weboldalon ugyebár az olvasható, hogy fizetés után már kapod is a kódot. Eltelt egy kis idő, de nem kaptam kódot. Felhívtam őket, azt válaszolták, hogy az automata küldőrendszer meghibásodott, holnap küldik a kódot. Napközben dolgoztam, este mikor ránéztem sehol a kód. Tegnap hívtam őket, azt mondták küldjek e-mailt. Megtettem. Ma reggel azt a választ kaptam, hogy hamarosan küldik a kódot. Most hívtam őket és az volt a válasz, hogy az automata küldő rendszer meghibásodása miatt ma már nem tudják küldeni. Nagyon kedvesen felajánlotta, hogy visszautalják az összeget.

Kérdem én. Ez mi? Ezek nevezik magukat szolgáltatónak? Ez volt az utolsó, hogy tőlük vásároltam.

Valaki nem menne be hozzájuk és írna be a panaszkönyvbe a nevemben?

(#141928) james001 válasza TazLeacher (#141905) üzenetére


james001
veterán

Most nézem és tényleg nincs benne még,update history-ban még csak az előző patch van. 2018 elejét írtak megjelenésnek azt hittem már kinn van,akkor sry :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#141929) saelin válasza Jim-X (#141926) üzenetére


saelin
veterán

Ha van kedved beszállhatok én is. Rég dioztam már egy jót. Persze no voice chat! :D

Ha érdekel akkor írj privit és megbeszéljük a részleteket.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#141930) energy4ever válasza Csabee86 (#141927) üzenetére


energy4ever
addikt

Konzolokszervizevel jobb vigyazni. Panaszkonyvvel nem mesz semmire se, nem erdekli az ottani fonokot semmi sem... Hanyszor volt adougyuk is, ami miatt napokra bezartak!? Sikasztani tudnak csak, meg paraszt alkalmazottakat felvenni... Parszor jartam naluk, meg a szerviz reszlegukon. Bunko kiszolgalas, hozza nem erto emberek.
Szerk: Kozben rakerestem: Ennyit a konzolok szervizerol!

Konzolok szervizeben mikor megvettem a PSVR-t:

-PS4-hez szeretnek VR Headset-et venni.
-Mi nem arulunk VR Headset-et, csak magat a VR-t.

Nem ertette meg a gyerek, nekiallt egyre idegesebben valaszolni, majd agresziv modon kezevel hadonaszva mondogatta, hogy a Headset az amit a fuledbe dugsz, a VR az meg csak siman "HEAD"... :W :W :W Utana inkabb beletorodtem, hogy ilyeneket alkalmaznak... :(

De amugy sajnos nem csak a konzolok szervize ilyen... Rengeteg konzol boltot ismerek, de szinte kivetel nelkul vagy ritkanagy paraszt eladok vannak, vagy nem ertenek semmihez se. Nem tudom mennyi fizetest kapnak ezek az emberek, de nemhiszem, hogy megfizetik oket, hogy csak ilyet talalnak.
LEhet azt mondani ram, hogy csak en latom igy, de nem. Baratnom is jon velem, es ugyan az a velemenye neki is ezekrol az "emberekrol" mint nekem.

[ Szerkesztve ]

(#141931) erahurka válasza energy4ever (#141930) üzenetére


erahurka
félisten

Munkaerő hiány is van meg fizetni se szeretnek a munkáltatók. Plusz az állam is kifizetteti velük a nettó bért még egyszer.

Nem lehet egyszerű most kisebb céget menedzselni :(

(#141932) eisento válasza erahurka (#141931) üzenetére


eisento
addikt

majd sajnalom mar oket...

Amikor en voltam bent kb 2 eve akkora gyros talat zabaltak, hogy csoda nem tort le az asztal... 2 perc utan rakerdeztem, hogy most nyitva vagytok? erre visszaszolt a gyerek, "nem latod, hogy eszunk?" mondom jajj bocs jo etvagyat ha ebedido van es nem akartok kiszolgalni senkit zarjatok be arra az idore aztan fogtam magam es kijottem...

egyedul platinumshoppal vagyok megelegedve maximalisan. konzolvilag szolnoki uzletbe is olyan n00bok meloznak, hogy egy elorendeleses vasarlasnal nem tudtak hogy most akkor mi legyen a dlc koddal, emailt kuldtek a kozponti boltba, hogy akkor emailben kuldik vagy felirjak egy papirra... 35 perc alatt csak sikerult elintezni.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#141933) sting2 válasza eisento (#141932) üzenetére


sting2
addikt

Nekem olyan fejem van , hogy ilyen helyzetekben megkínálnak a Giros-ukból... :DDD

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#141934) jpeetr válasza Jim-X (#141926) üzenetére


jpeetr
aktív tag

én pont emiatt még nem mertem elkezdeni s13-at 😊
félek hogy abból újra egész estés gamelés lesz :)

(#141935) CsonkaImo válasza jpeetr (#141934) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Na végére értem a HZD-nek. Igényes alkotás, tetszett a story meg a játékmenet is. Látvány se volt rossz PC után, a fény-effektek különösen jól sikerültek. Kiegészítők biztosan be fogom szerezni és remélem lesz folytatása is.

Milyen címek vannak még, amik PS4-re jelentek meg először? Régebbi exkluzív címeket egyelőre nem akarom elkezdeni, nincs időm hogy bepótoljam az előzményeket.

[ Szerkesztve ]

(#141936) saelin válasza CsonkaImo (#141935) üzenetére


saelin
veterán

A Witcher és HZD a legszebb openworld játék ps4-re. Persze csak amikkel eddig játszottam. :)

Más:
Ez a steamworld dig nem magyar feliratos? Pc-n mintha az lett volna.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#141937) CsonkaImo válasza saelin (#141936) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Witcher széria is kimaradt, annak se állnék neki most. Bármi jöhet, nem kell feltétlenül openworld-nek lennie.

(#141938) Kvelstadt válasza CsonkaImo (#141937) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Bloodborne. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#141939) nincsnév007 válasza CsonkaImo (#141937) üzenetére


nincsnév007
őstag

Witchert nagyon jó érdemes kipróbálni, nagyon jó alkotás, van benne Magyar felirat, én hétfőn vettem de alig tudom abba hagyni:)

(#141940) CsonkaImo válasza nincsnév007 (#141939) üzenetére


CsonkaImo
addikt

UK fiókom van. Ha itt vásárolom, nem valószínű hogy lesz magyar felirat.

(#141941) Atomgeszi: Angliában élek, bár ha otthon járok lehet beszerzem.

[ Szerkesztve ]

(#141941) Atomgeszi válasza CsonkaImo (#141940) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Magyar profil és/vagy magyar régiós lemezes változat.

(#141942) consono válasza nincsnév007 (#141939) üzenetére


consono
nagyúr

+1

Amilyen nehezen indult a Witcherrel a kapcsolatom, annyira nem akarom most abbahagyni :) Kb. Karácsony óta tolom, van benne vagy 100 órám és a második DLC-t még épp csak elkezdtem. Mondjuk kezdek betelni vele, mire kivégzem, talán el tudom engedni...

"In God we trust. All others must bring data"

(#141943) nincsnév007 válasza CsonkaImo (#141940) üzenetére


nincsnév007
őstag

jah értem azt nem tudom:/ bár valahol mintha olvastam volna olyat hogy egyik nyelvi packban benne lenne a magyar is, de nem biztos

consono: engem első pillanatól kezdve el varázsolt a játék de rendesen :DDD azon a játékon látszik hogy foglalkoztak vele meg ahogy él a játék, én még sose láttam ilyet. egyedül csak azt bánom egyszer már végignéztem egy végigjátszását és így már egy kettő részletet tudok, de akkor még nem tudtam hogy lesz majd egy konzolom:D de ettől függetlenül nagyon jó játék. :)

[ Szerkesztve ]

(#141944) 3L1T3


3L1T3
addikt

Hónapok után újra elővettem a GTS-t. De vicc, kilöknek megint én kapom a büntetést. Arról nem beszélve, hogy drága orosz felebarátom fék tesztel az összes egyenesbe miközben kihasználom a szélárnyékot. Köszönöm elég volt újfent. :W :W :W :W

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#141945) TazLeacher válasza CsonkaImo (#141940) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem is UK profilom van, és magyar. Ami magyar Store-ban magyar, az UK-n is mind magyar, 1 kivétel van: Knowledge is Power.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#141946) -FLY-> válasza consono (#141942) üzenetére


-FLY->
őstag

Nekem lényegében a tavalyi évem jó részét betakarta, iszonyat jó a sztori, meg a játékmenet, meg az, hogy nem amcsis cucc. Nem hiszem, hogy többet előveszem, de bekerült nálam a top játékokba.

(#141947) Nayrobi válasza TazLeacher (#141945) üzenetére


Nayrobi
őstag

A Beyond se magyar uk accal.

(#141948) L_ajos


L_ajos
őstag

Sziasztok!

Tegnap még minden játékot egy pöccintésre meg tudtam venni, ma pedig ez fogad:

We've encountered an error while processing your order. Please try again later. - Paypal

ja és a bankkártyánál is kiírja hogy túl sokszor próbálkoztam ( mennyi idő múlva engedi? - sajna EGYszer valóban mellé lőtem a számnak :D )

Kártya tuti jó - kipróbáltam Steam-en és simán vásároltam.

Köszi a válaszokat :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#141949) sutyesz96 válasza 3L1T3 (#141944) üzenetére


sutyesz96
őstag

Próbálj feljebb jutni kicsit. Illetve nyomhatnánk akár többen is, multiban mindenképp nagyobb élményünk lenne, neked is, nekem is.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#141950) ProEvoFan válasza 3L1T3 (#141944) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Elég hamar feladtad :U Ma is jókat vesenyeztem.Négy pole és két győzelmem volt meg egy csomó második/harmadik hely.
A decemberi offline verseny patch miatt vettem meg a játékot, azt kb azóta tojok a gép elleni versenyzésre.Online versenyek megunhatatlanok, még ha belefutok barmokba is.Igen, vannak köcsögök, de a legtöbb baleset a bénáskodások miatt alakul azzá.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.