Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142051) prokxy válasza erahurka (#142049) üzenetére


prokxy
veterán

Amúgy érdekes, mert van hogy 3x futok neki egy résznek, majd lerakom, 1 óra múlva simán átmegyek rajta. De kötsög a játék, viszont az lehet, h csak mi vagyunk a núbok! :D
Este megnézem, h módosítható-e a szint, de ha nem, akkor is végig fogom vinni, ha már elkezdtem, csak tovább tart. :)

(#142050) WaterWave: CS:GO-t meg a PUBG-t kihagytad! :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#142052) ProEvoFan válasza csemiubi (#142047) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Összes Lego játékot (Lego Worlds, Lego City Undercover alapmű a lego szerelmeseinek).
Ratchet & Clank, Minecraft, Rayman Legends.

(#142053) erahurka válasza prokxy (#142051) üzenetére


erahurka
félisten

Nálam ez általános, hogy fél órát görcsölök egy részen aztán kikapcsolom aznapra, másnap kb. másodjára sikerül.

(#142054) WaterWave válasza prokxy (#142051) üzenetére


WaterWave
veterán

Szakadok :DD
ww2-vel el lesz a gyerek :D
Vagy autós, vagy lövöldözős... más nem lehet :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#142055) 30z.Samu válasza prokxy (#142051) üzenetére


30z.Samu
félisten

CSGO sajnos (vagy nem sajnos) nincs PS 4-en. :(

Sic Parvis Magna

(#142056) Kvelstadt válasza erahurka (#142049) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én hardon kezdtem mert szt mondták az alatt unalmas. Na hát hogy én mit szívtam mire végigjátszottam. De az biztos hogy nem volt unalmas.
Aztán mikor végre sikerült végigjátszanom beadta a very hard fokozatot én mrg nyomtam egy close applicationt. :D
Nem az volt a baj hogy nehéz volt,hanem hogy ilyen dark soul utáni könnyed szórakozásnak terveztem.és sut hittem tényleg olysn egyszerű hogy kell a hard.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#142057) csemiubi válasza WaterWave (#142050) üzenetére


csemiubi
tag

Köszi, de ezek egyelőre apának valók ;]

Megkímélném őket ameddig lehet :)

Pap leszek az kurvaisten!

(#142058) WaterWave válasza csemiubi (#142057) üzenetére


WaterWave
veterán

ha apjuk játszik vele, akkor bizony közel a vég... de kicsik még hozzá valóban...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#142059) csemiubi válasza ProEvoFan (#142052) üzenetére


csemiubi
tag

Köszönöm! :K

Pap leszek az kurvaisten!

(#142060) Mr X válasza erahurka (#142034) üzenetére


Mr X
veterán

Később csak a bossok mechanikája nehéz. 13 fejezet van, nem hosszű játék. Bomba közben nyomd az ellenfél irányába a joy-t.

Prokxy:

Az 5 éves unokahúgom a hétvégén fejezte be a játékot. Az utolsó boss-t én nem tudtam lenyomni, ő simán leverte. :D

[ Szerkesztve ]

(#142061) zadir1 válasza csemiubi (#142047) üzenetére


zadir1
tag

Sw Battlefront 2-t nyomja nekem a gyerkőc megjelenés óta. De csak a heroes vs villains-t. Lali és Kylo Ren a nagy kedvenc :)

(#142062) Jim-X válasza WaterWave (#142058) üzenetére


Jim-X
őstag

Akkor marad a TLoU, esetleg a The Evil Within :K :DDD

A játék az nem játék!

(#142063) Peetey91 válasza Jim-X (#142062) üzenetére


Peetey91
senior tag

Vagy a GTA sorozat, az úgyis az életre nevel. :D

(#142064) prokxy válasza Mr X (#142060) üzenetére


prokxy
veterán

Ok, akkor kölcsön adom neki az accountom :DDD

Dani is 5 éves, Levi 3, viszont még csak az ugrást+ütést nyomkodják néha én meg mozgok vele! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#142065) L_ajos


L_ajos
őstag

Helyreállt a rend a ps store körül. :)

Nem tudjátok aki már rendelt tőlük hogy a Konzol Szervize digitális vásárlásról megjött a "számla" hogy megkapták a pénzt, de még a visszaigazoló emaileken kívül semmit sem küldtek.

Mennyi idő még a digitálisan vásárolt kódot megkapom? vagy írjak rájuk? :)

Ha majd valaki szeretne a későbbiekben játszani örülnék ha felvennétek PSN-en : Foxxika :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#142066) #44416768


#44416768
törölt tag

Játszik valaki 1080p monitoron ps4pro játékokkal?
Melyik monitort ajánljátok mellé?

Köszi!

(#142067) Csabee86 válasza L_ajos (#142065) üzenetére


Csabee86
senior tag

Pont szombaton írtam le szomorú tapasztalatomat velük. Bemásolom ide is neked.

"Sziasztok.

Szeretném megosztani veletek ezt a történetet. Szerdán vásároltam konzolokszervizétől digitálisan Rainbow six Siege Year 3 Passt. Digitális vásárlás, azonnal kifizettem. A weboldalon ugyebár az olvasható, hogy fizetés után már kapod is a kódot. Eltelt egy kis idő, de nem kaptam kódot. Felhívtam őket, azt válaszolták, hogy az automata küldőrendszer meghibásodott, holnap küldik a kódot. Napközben dolgoztam, este mikor ránéztem sehol a kód. Tegnap hívtam őket, azt mondták küldjek e-mailt. Megtettem. Ma reggel azt a választ kaptam, hogy hamarosan küldik a kódot. Most hívtam őket és az volt a válasz, hogy az automata küldő rendszer meghibásodása miatt ma már nem tudják küldeni. Nagyon kedvesen felajánlotta, hogy visszautalják az összeget.

Kérdem én. Ez mi? Ezek nevezik magukat szolgáltatónak? Ez volt az utolsó, hogy tőlük vásároltam.

Valaki nem menne be hozzájuk és írna be a panaszkönyvbe a nevemben?"

Az oldaluk elmondása szerint azonnal meg kell kapnod a kódot. Gondolom majd az automata küldő rendszer meghibásodására fogják ha még nem kaptad meg a kódot. Ilyen esetben a kolléga (sosem az beszél aki ezt intézi) manuálisan küldi ki a kódokat de mivel annyi kódot vettek ez eltart egy ideig.

(#142068) redhunter válasza L_ajos (#142065) üzenetére


redhunter
senior tag

Olvasd vissza a 24. napot a konzolok szervizével kapcsolatban.Ott is így járt egy fórumtárs hogy nem kapta meg a kódot.Jobb ha rájuk szólsz.Megelőzött a kolléga.

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#142069) csemiubi


csemiubi
tag

Mindenkinek köszönöm a tippet! :C Úgy látom segítségben nem lesz hiány.

Akkor most okosítsuk ki apát, (aki utoljára a Quake III arénát tolta, mielőtt bejöttek a képbe a pofátlan kis pöcsök) :DD

Tehát apa megveszi az alap vasat (mindegyhol?), gondolom ez elég egy divatjamúlt fullhd tv-re:500 GB Slim

Nem felejt el venni még egy kontrollert, hogy a másik szaros is bekapcsolódhasson.(+mégegyet ha lehet hárman is tolni. lehet?)

Aztán a játékok: bótból köll lemezt venni, (idejét múlt megoldásnak tűnik) vagy letölthető minden?

Pap leszek az kurvaisten!

(#142070) leslieke válasza csemiubi (#142069) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Letölthető.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#142071) prokxy


prokxy
veterán

Közeleg a Way Out, úgy hallottam, h elég 1 vkinek megvenni és be lehet invelni ismerőst és úgy végigtolni a játékot.
Vagy ez hibás infó? :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#142072) oriic válasza prokxy (#142071) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez valós infó. Lévén a játékban nincs single player, csak kooperatív mód.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#142073) csemiubi válasza leslieke (#142070) üzenetére


csemiubi
tag

Őrület hol tart a világ :)

És ott is ugyanolyan árak vannak, mintha a polcról veszem vagy inkább okosan előfizetek egy évre plusra és akkor járok a legjobban?

Pap leszek az kurvaisten!

(#142074) Jim-X válasza csemiubi (#142069) üzenetére


Jim-X
őstag

Nem felejt el venni még egy kontrollert, hogy a másik szaros is bekapcsolódhasson.(+mégegyet ha lehet hárman is tolni. lehet?)

Lehet 4en is tolni, de azt mar ugy hivjak gangbang :K ;]

Amugy jateka valogatja.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#142075) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Felvehetnék még pár embert innen a topikból aki tolja a GTS-t? Nem egy nagy élvezet így a kampány, hogy még a barátlistán se látok senkit. Vagy a campaign módot ennyire nem nyomja senki?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#142076) Schweini


Schweini
tag

Én csinálgatom majd, engem felvehetsz mert nekem sincs rajta senki. :))
Maccsu31

(#142077) prokxy válasza Schweini (#142076) üzenetére


prokxy
veterán

Ha a Driveclub így kihal, rajtad kívül senki nincs fent, akkor lehet én is átmegyek GT-be, de az nekem annyira pályaverseny...DC-ben azért a helyszínek, körítés nem ennyire steril. :)
Szóval felvehettek engem is. :B

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#142078) Bencus88 válasza prokxy (#142048) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor sajna passz :( én amikor lestoppoltam játék közben lattam, de az biztos csak info

Way out lehet haverral? Nem csak osztott képernyős?

[ Szerkesztve ]

(#142079) Schweini válasza prokxy (#142077) üzenetére


Schweini
tag

GT kompetitívebb, mint a Driveclub. Lehet játszani kicsit szimulátorosabban, a DC meg csak arcade. Már csak egy kormány kéne hozzá. :)

(#142080) prokxy válasza Schweini (#142079) üzenetére


prokxy
veterán

Nálam az autósál egy lényeg van, vagyis 2: ne kelljen azon pöcsölni, hogy milyen kerék dőlésszög, mekkora hasmagasság, X kör trialt nyomni mielőtt versenyzek, ne csak szalagkorlát között kelljen furikázni + kikapcsoljon akár egy maihoz hasonló agyzsibbasztó nap után. :) Külső csicsa ha van, az ok, szárny meg festés, felni módosítás, stb, de az, h bármi komolyabb technikai tudást igénylő dolog legyen benne, na az nem tud érdekelni. Menjen, gyorsan, stabilan! :DDD
Kormányom sincs, nem is kell, lehet NFS-eznem kéne! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#142081) b. válasza csemiubi (#142047) üzenetére


b.
félisten

Crash Bandicoot N Sane Trilogy :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#142082) saelin válasza #44416768 (#142066) üzenetére


saelin
veterán

Olyan húdejó monitorokat nem tudok ajánlani. Nekem egy asus vg sorozatú gamer monitorom van. 75 hz, 27" fullhd IPS, "jó" színmélység, 1 ms válaszidő és 2 HDMI bemenet. Ja, és beépített hangszóró.

Monitorban nem lehet olyan jókat ajánlani, mert elérhető áron nincs akkora különbség, max panelben, de ott sem egetverő.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#142083) pulffy válasza csemiubi (#142047) üzenetére


pulffy
őstag

Az en fiam 8 éves Overwatch/Fortnite/RB6 Sieget nyomat mostansag GTA 5 mar unja :D Minecraft Rocket League meg amit szokot, vagy velem D2 vagy Warframet , tegnap Fortniteztem vele hat mitmondjak, nekem 0-1-2 kill, neki 3-4-5 szolott lenni :DDD

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#142084) Kvelstadt válasza b. (#142081) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Biztos jó az egy 7-9 évesnek? Vagy csak én vagyok olyan béna ugrálós játékokban hogy az első résszel is küzdenem kellett?

Szerk:
Pulffy
Akkor én vagyok bamba mert azért még nem vagyok jó fortniteba sem. Mondjuk ez az első konzolos multis lövölde amit játszom, de pc-n is több mint 10éve játszottam ilyet.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#142085) prokxy válasza pulffy (#142083) üzenetére


prokxy
veterán

Nagyobbik gyerek 5, van még 2-3 évem és lenyúlja a PS-em? Nemár... :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#142086) pulffy válasza prokxy (#142085) üzenetére


pulffy
őstag

No para, veszel neki is 1et mint en es problema megoldva :DDD

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#142087) Shamat válasza sutyesz96 (#142075) üzenetére


Shamat
aktív tag

Szia. Jelölj bátran: batOtaq :R

DEAD LIKE ME

(#142088) saelin válasza csemiubi (#142069) üzenetére


saelin
veterán

Dragon Quest Builders, Plants VS Zombies Garden Warfare 2, Child of Light Easy módban, Stardew Valley (ha van türelme), Infamous Secound Son, Sky Force, Giana Sisters, Paladins, Worms, Gravity Rush, Ratchet and Clank, Journey.

Szerintem egy gyereknél nem az a lényeg hogy direkt nekik készült játékot ajánljunk, hanem hogy gore free legyen. Én lehet nem örülnék, ha ott van otthon a konzol, de én csak Minecraftot játszhatok rajta, mert apa azt mondta. Bátran mutass neki játékokat, csak ne mortal kombatot és hasonlókat! :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#142089) b. válasza Kvelstadt (#142084) üzenetére


b.
félisten

Biztos jó, nem hardcore szinten kell nyomni. :)
Egyébként sok szempontból felülmúlják már a mi képességeinket ilyen téren.Egyetértek a felettem szólóval, nem a kihívástól kell kímélni a gyereket , hanem az erőszaktól.
PVZ is nagyon jó. :K

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#142090) Jim-X válasza prokxy (#142080) üzenetére


Jim-X
őstag

Elmondanam, hogy meg az NFS-ben is kell hasmagassagot fekero eloszlast meg ilyen "aprosagokat" allitgatni :K Legalabbis ha nyerni is akarsz :DDD

A játék az nem játék!

(#142091) csemiubi válasza saelin (#142088) üzenetére


csemiubi
tag

Így gondolom én is, köszönöm! :K Hentelés ráér később...

Pap leszek az kurvaisten!

(#142092) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Akármilyen COD-ot és BF-et kapunk idén, erre mindenképp érdemes lesz odafigyelni:

Insurgency: Sandstorm trailer

Továbbra sem tudjuk mikor jelenik meg. :( (valamikor idén)

Live-Die-Respawn

(#142093) Nescafé válasza oriic (#142092) üzenetére


Nescafé
őstag

Jó lesz ez :)

 iPhone 15 Pro

(#142094) Schweini válasza prokxy (#142080) üzenetére


Schweini
tag

Gran Turismot is lehet úgy játszani, hogy kb. csak a gázt nyomod. Elég sok könnyítést be lehet állítani.

(#142095) #44416768 válasza saelin (#142082) üzenetére


#44416768
törölt tag

Köszi, 27"-ban gondoltam én is, de elég a 60Hz, a ps többet úgysem tud.

Pont ez a "problémám", hogy 60-80eFt között millió típus van, különféle panelokkal (VA, IPS), ilyen-olyan utánhúzásokkal...

(#142096) -FLY-> válasza #44416768 (#142095) üzenetére


-FLY->
őstag

4K ips-ek felé nézelődnék, lg-nek pl vannak ár/érték arányban jó megoldásai.

(#142097) sting2 válasza oriic (#142092) üzenetére


sting2
addikt

Tucat...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#142098) oriic válasza sting2 (#142097) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Siege-en kívül mondj még konzolra HC FPS-t. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#142099) SH4D0W2011 válasza #44416768 (#142095) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

A 27" FHD nem mindenkinek jön már be, mások szerint viszont ezen a méreten még nincs értelme a 4K-nak. Ha van lehetőséged, nézz meg szerintem ilyen és olyan monitorokat is.
Ugyan a kereteden kicsit felül van, de én tavaly év végén vettem egy Dell SE2716H-t, olyan 1.2 - 1.5 méterről nézem játék közben, teljesen meg vagyok vele elégedve.
Talán ezek is segíthetnek még. :) 82020, 82026, 82062-82067

(#142100) seniman


seniman
addikt

Belépek én is a klubba,ma megérkezett a slimem. :C

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.