Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142251) prokxy válasza zzola (#142241) üzenetére


prokxy
veterán

Kiraktam má', hogy ki is vagyok valójában, nem mintha nem ismernél! :D

(#142246) kriszpontaz: hát igen, féltem is kirakni! :B :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#142252) taylordaichi válasza prokxy (#142221) üzenetére


taylordaichi
csendes tag

Én is próbálgattam YouTubeon és külföldi fórumokon is utána nézni, de sajnos konkrét megoldást nem találtam. Egyesek az UHD TV-knek tudják be a problémát, de én nem rendelkezek ilyen eszközzel. Az én tvm HD Ready egyenlőre (Navon N32TX279HD). A képfelbontás Automatikusra volt állítva a PS4-en, így átállítottam 720p-re aztán meglátjuk hat-e valamit. Amire még tudtam gondolni azaz, hogy ez a fajta tv a leírással szemben csak 1 HDMI porttal rendelkezik, így én egy HDMI elosztót használok mellé, amely 3 db eszközt enged hozzákötni a tvhez. A 2 szélső részén található meg a gépem és a PS4. Talán ez kavar be néha a másiknak. Viszont ha beválik a 720p-s felbontás akkor hagyom így :D

(#142253) FollowTheORI válasza marilllyo (#142233) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azis lehet valami Samsung + PS kombó probléma... vagy nem Samsung tévés is írta már be problémaként? :)

Nálam sem csinálja ezt eddig... igaz UHD tévén csak pár hétig használtam, most meg FHD tévén simán játszok órákig is és semmi probléma meg villogás.

Pedig full RGB 10bit meg minden rá van engedve. :)

Mondjuk itt a kolléga írta neki YUV-ban nem csinálja, szóval lehet azis hogy a tévé nem bírja a full RGB beállítást mégsem (vagy eleve nem is kéne tudja).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#142254) TazLeacher válasza Schweini (#142247) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor jól sejtettem, csak egy PS-es csoportba fura volt. Abból nem lesz. Csak egy patch-et kap, hogy támogassa a 16:9-et...kb. ennyi.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#142255) prokxy válasza FollowTheORI (#142253) üzenetére


prokxy
veterán

redditen, ismerősi körben Sony, LG is érintett.
Most nekem minden automatán van a PS-en a videokimenetnél, viszont így sűrűbben csinálja.
Vissza is rakom RGB és full-ra,mert ott ritkább. Viszont annyi "vigasztal", h másnak is van és így hátha foglalkoznak vele, egyébként nem. Ill. még az, h általában a játék elején történik,majd utána semmi. Mintha beszinkronizálna vagy mittudomén. Fura na...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#142256) KaitouP válasza taylordaichi (#142217) üzenetére


KaitouP
veterán

Ugyan ez nálam is, FAT 500 GB -s PS4 -el, de csak a kép megy el egy pillanatra a hang nem. Egyértelműen valamelyik system update -el jött ez a hiba, majd javítják.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#142257) saelin


saelin
veterán

De miért csak tv-nél jön elő ez a gond? Nem nagyon emlékszem hogy monitorosok panaszkodtak volna ilyenre.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#142258) Azazael válasza prokxy (#142255) üzenetére


Azazael
aktív tag

Nálam egyelőre a Philips UHD-n nem csinálja, minden automatán van, de lehet megnézem majd a Sony TV-n is.

(#142259) taylordaichi válasza KaitouP (#142256) üzenetére


taylordaichi
csendes tag

Nagyon remélem, mert elég idegesítő tud lenni Netflixezés közben. Játékoknál annyira nem figyeltem fel erre a hibára. A 720p-s dolog nem jött be azóta is csinálta :D Szóval együtt élek vele egyenlőre és kész :) Remélem hamarosan javítják a dolgot.

(#142260) Neoteric válasza WhiteWalker (#142238) üzenetére


Neoteric
addikt

UK profil alatt is tudsz játszani a dlc-kkel. Shadow of mordor esetében nem tudom mi helyzet. Ubisoftnak a szokása, hogy a dlck nem működnek a másik accounttal, ilyen pl a division azt hiszem.

PSN: ne0teric_sAN

(#142261) Kvelstadt válasza taylordaichi (#142259) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem is volt ilyen elsötétülés. Biztos csak véletlen egybeesés de mióta a atköltözött a tv meg a ps a szoba másik sarkába egyszer sem csinálta.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#142262) #20844032 válasza prokxy (#142255) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nekem a másik portra a pécé van dugva, a harmadikra meg a switch, egyiken sem csinálja soha. Egyszer sem. Meggyőződésem, hogy a ps4 kimeneti jelszintje szar. Fogok hozzá venni egy aktív hdmi repeatert, és meg fogom nézni avval.

(#142263) kriszpontaz válasza Kvelstadt (#142261) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Feng Shui :D

(#142264) tothl


tothl
addikt

Nekem kábel csere után még egyszer csinálta, azóta nem.

(#142265) Xaels válasza toompa (#142231) üzenetére


Xaels
félisten

El nem megy a kép, de felugrik a fejléc mint amikor bemenetet váltok és ebben sincs semmi rendszer. Az első Slim a FHD 23"-os fapad Samsung tévével nem csinálta, ez azóta van mióta a 4K TV-t használom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#142266) prokxy válasza tothl (#142264) üzenetére


prokxy
veterán

Én is cseréltem, elég jót vettem pedig, aztán pár napig jó volt, majd ugyanúgy megint előjött... :O

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#142267) AxBattler válasza toompa (#142170) üzenetére


AxBattler
félisten

Rendben, 1TB-ot célzom meg. :R

(#142187) b.
Értem, köszi! Igazából az az érdekes, hogy itthoni acc-nál ér-e hátrány? De nem...

Tudom, lerágott csont, de ezekre esetleg még valaki? :B
Mondjuk ha a The Last of Us 2-nél nem lenne nagy eltérés single+multiban, az már nekem elég lenne erre a konzolgenerációra... más játéknál nem izgatna a (számottevő) különbség Slim és Pro között.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#142268) #20844032 válasza AxBattler (#142267) üzenetére


#20844032
törölt tag

A slim tulajok majd slimet mondanak, a pro tulajok meg prot. Komolyan gondoltad, hogy ezt itt valaha meg lehet fejteni, vagy hogy van jó válasz a kérdésre? :D
A way outra meg senki nem fog tudni mondani semmit, majd ha megjelent.

(#142269) b. válasza AxBattler (#142267) üzenetére


b.
félisten

Szerintem ez az anyagi lehetőségeidtől függ. Ha nem vág földhöz a két gép közti árkülönbség ,akkor felesleges kompromisszumot kötnöd, van azért egy két játék ahol jól jöhet a pro ereje és valószínűleg egyre több lesz, esetleg a VR fele is ha kacsintgatsz később, akkor meg főleg.1 'TB alattit nem vennék.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#142270) ImACeltic válasza AxBattler (#142267) üzenetére


ImACeltic
őstag

Ahogy előttem is írták, ha a pénztárcád engedi, akkor mindenképpen Pro. Innentől, de már legalább 1 éve szinte minden játék szebb, szebb lesz és/vagy stabilabban, illetve opcionálisan gyorsabban fut Pro-n, már csak az a kérdés mennyivel. Én 1080p-s TV-hez használom a Pro-t és így is látszik, hogy részletesebbek a játékok, mint a gyengébb PS-eken.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#142271) AxBattler válasza #20844032 (#142268) üzenetére


AxBattler
félisten

A Way Out nem tűnik túl erőforrásigényesnek, inkább a The Last of Us 2 a kérdés, de az még meg sem jelent...

(#142269) b.
Kb. 30k HUF van a két gép között: az apróról +1 kontroller, +1 töltőállomás, +1 kamera, +2-3 játék... nem mindegy. Annyira azért nem szórnám a pénzt.
Évente 2-3 játékot vennék max., azokat is leárazva/használtan + a Plus-os címek.

(#142270) ImACeltic
Detto 1080p-n használnám, de mint mondtam, X360 coop játék sem zavart.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#142272) 30z.Samu válasza AxBattler (#142271) üzenetére


30z.Samu
félisten

Vagy a GoW.

Sic Parvis Magna

(#142273) Atomgeszi válasza saelin (#142257) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Már írtam, hogy nálam projektoron is előjön a gond. Cserébe az Xbox is néha bedob egy fekete képet.

Jelenleg amúgy két hete már egyszer sem jött elő.

(#142274) Jim-X válasza saelin (#142257) üzenetére


Jim-X
őstag

Nekem sony TV-m van, meg egyszen nem volt ilyen... Olyan volt az utobbi idoben, hogy a Diablo 3 kifagyott es ujra kellett inditani, de a kep meg sose ment el... :N

Keveset toltam az utobbi idoben, meg csak Paragon 426 vagyok :))

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#142275) b. válasza AxBattler (#142271) üzenetére


b.
félisten

Hát igazából akkor 30 K, mert gondolom a többit úgy is megvennéd a slimhez is. Leírták az előnyöket már többen, FHD-n is van előnye , főleg az új 5.50 -s szoftverrel fog jönni a Supersampling Mode, így élsimításként fog működni FHD tv-n.
szerintem senki nem fog / akar meggyőzni hogy mást vegyél, sőt igazából az jön le a kommentjeidből,hogy te inkább slimet akarsz . Szóval nem értem. :DDD A LOU2 meg biztos fog futni slimen is jól,de ezt senki nem tudja megjósolni neked előre, mit fog tudni felmutatni. AZ biztos, hogy az egyik legjobb stúdió csinálja, aki megmutathatja, mire képes a Pro.
Ha meg bizonytalan vagy a teljesítmény különbség miatt és fontos a játék, esetleg akarsz később VR játékokkal játszani, akkor meg megint eldőlt a dolog vegyél Pro-t, ha meg nem fontos és számít a 30 K akkor vegyél slimet :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#142276) AxBattler válasza b. (#142275) üzenetére


AxBattler
félisten

Oké, akkor ezen fölösleges tovább rugóznom, köszi! :R
Igazából azért kérdés, mert már egyre kevesebbet foglalkozom ilyesmivel, és fölösleges pénzt nem adnék ki. VR nem lesz.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#142277) WhiteWalker válasza Neoteric (#142260) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Csak azért kérdem mert valamelyik nap megvettem a Titanfall2 Ultimate kiadást digitalisa USA profil alatt, de UK profillal játszom vele és ott nem elérhetőek a DLC-k.
Ezért szeretném tudni, hogy így van e a BF1 Revolution és a Shadow of Mordorra GOTY kiadás alatt is?

(#142278) leslieke válasza Jim-X (#142274) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Diablo 3-nál időként nálam is előfordult már fagyás, még anno PS3-on is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#142279) freeknight válasza AxBattler (#142271) üzenetére


freeknight
őstag

Olyan nincs, hogy óriási különbségek legyenek egy konzolgeneráción belül. Elég nagy égés lenne a sonynak, ha a saját exkluzív címe akadozna a régebbi ps4-eken.
A pro-t a sony a 4k támogatás miatt hozta létre áthidalásként, mert messze még a ps5.
Ha van már 4k megjelenítőd vagy csak tervezel egyet beszerezni, mindenképp érdemes a pro-t választani. Fullhd-ra jó lesz a slim is.
Nyilván akinek meg pro-ja van, azt mondja kell a pro :DDD . Ez egy ilyen dolog, a grafika tényleg szebb, de mégegyszer, nagyon meglepő lenne, ha egyazon generáción belül a sony kukázná a régebbi gépeket. A konzol egyik legnagyobb előnye a pc-vel szemben, hogy nincsen gépigény, megveszed a játékot és működik.

(#142280) Tegla80 válasza freeknight (#142279) üzenetére


Tegla80
addikt

Miert van messze a ps5?
Ha egy ps4/pro jatek futtathato a ps5-on is akkor barmikor hozhato a gep.
(hisz ezen gen mar tulvan a hisztin,h jonnek felgenben a huzott gepek.....nah most erre huznak egy ps5-ot igy aki akar es futi ra a buxtarcabol az veheti. Amugy ki mibol rakna ossze egy ps5-ot ami tobb,mint a jelenlegi xox :DDD )

Sony® & PlayStation®

(#142281) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Sziasztok!
Ps4Pro-t szeretnék venni. Visszaolvasgattam a változatok terén, és látom, hogy van ez a CUH-7016B és a CUH-7116B változat. Megéri az utóbbi verziót venni? Itt ph-n találtam pár új, garis konzolt, jobb áron, mint boltban, de eddig CUH-7116B verzióból nem láttam ilyet.
Gyakorlatban 10-15k difit megéri, hogy az utóbbi verziót vegyem meg inkább boltból?
Köszi!

(#142282) 3L1T3


3L1T3
addikt

Horizon Zero Dawn shifts a whopping 7.6m copies - Best-selling new first-party franchise on PS4.

To mark the occasion, Guerrilla will tomorrow release a free Horizon Zero Dawn PS4 avatar bundle and Photo Mode theme. The bundle includes PS4 avatars of Horizon characters created by the studio, while the Photo Mode theme contains some fan-made Photo Mode snaps.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#142283) b. válasza Tegla80 (#142280) üzenetére


b.
félisten

Hát azért vannak kérdőjelek bőven. AMD 2020 ra ígéri az utolsó GCN architektúrát valószínűleg utána érkező új gen már más dizájnt fog követni, tehát éppen válthatnának akár gyártót/ beszállítót is a konzolgyártók,akár DGPU is szóba jöhetne PS5 szempontjából, vagy pedig felhős megoldásé lesz a jövő, ezt sem tartom kizártnak. KI tudja? :F ;)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#142284) saelin válasza Jim-X (#142274) üzenetére


saelin
veterán

Nem mondod? :Y

Season-t játszol? Én valahol 70-80 P levelnél járhatok és így is van már benne vagy 25-30 órám... :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#142285) Zoleee83


Zoleee83
addikt

F1 Winter test Fifa - Perez
Ha már esik a hó Barcelonában elütik az időt. :DDD
#BeBrave! #GoMCL33Alonso

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#142286) Jim-X válasza saelin (#142284) üzenetére


Jim-X
őstag

No para, csak talalni kell par jo partit Torment XIII-on, aztan nem gyozod elkolteni a paragon pontokat :D Egyelore meg itt 426-nal is brutalisan jon az XP, foleg egy Greater Rift-nel :K

A játék az nem játék!

(#142287) erahurka válasza Zoleee83 (#142285) üzenetére


erahurka
félisten

Az eddigiek alapján idén sem lesz #GoMCL33 sajnos :(

(#142288) Zoleee83 válasza erahurka (#142287) üzenetére


Zoleee83
addikt

Hát ezt miből szűrted le? :)
Első nap alig mentek, tegnap hulladék idő volt, ma meg havazik Catalunya-ban nem is köröz senki.
Teljesen jó az autó, gyors is, a motor is jó, elégedettek vele, bár az igaz hogy első nap egy rossz kerékcsavar miatt dekkoltak sokat, de a Hondától fényévekkel jobb lesz, ha idén csak egyszer is dobogón lesznek már megérte.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#142289) Kvelstadt válasza kriszpontaz (#142263) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Anyám szokott ilyeneket mondani hogy az ágy ne ott legyen mer a fengsuhi... :))

De tudjátok mit?
Mindenki akinek ilyen gondja van, pakolja át máshova a ps-t és ha megszünik a hiba mehet az összefoglalóba egy fengshui-s rész. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#142290) Schweini válasza Zoleee83 (#142288) üzenetére


Schweini
tag

Első nap a Honda sem ment rosszul. ~93 kört tettek meg kb. Ennyit a 4 év alatt nem mentek szerintem 1 motorral.
Még kár levonni bármi következtetést, főleg így hogy nem is tudnak tesztelni. Lehet jobb lett volna Bahreinbe menni? :))

(#142291) erahurka válasza Zoleee83 (#142288) üzenetére


erahurka
félisten

Első nap egy kerékcsavar miatt dekkoltak, a másodikon a kipufogó illesztése miatt.

Második nap 3. helyen végeztek hiperlággyal a lágyon futó Merci és Ferrari mögött.

A Renault folytott motorokkal kezdi az évet, és már arról beszélnek stratégiailag mikor lenne jó ellőni a motorcserés büntetést.

Közben a Torro Rosso Honda motorral már ~170 körnél jár.

Ezek nekem nem arra mutatnak hogy minden okés lenne. Persze remélem nem lesz igazam mert jó lenne már Alonsot megint dobogón látni.

(#142292) james001


james001
veterán

Plus-os játékokról még semmi hír?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#142293) 30z.Samu válasza james001 (#142292) üzenetére


30z.Samu
félisten

F1 2017 ;]

Sic Parvis Magna

(#142294) Schweini válasza 30z.Samu (#142293) üzenetére


Schweini
tag

Az jó lenne. :C Szerintem én vagyok innen egyedül aki örülne neki. :D
Elvileg 1 órán belül kiderül.

(#142295) prokxy válasza james001 (#142292) üzenetére


prokxy
veterán

Pedig fél 5 már elmúlt, kérés az időzóna ugye! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#142296) Schweini válasza prokxy (#142295) üzenetére


Schweini
tag

The March 2018 free PlayStation Plus games will be unveiled by Sony on Wednesday, February 28 at 4.30pm UK time.
Ott 1 órával korábban van.

(#142297) L_ajos


L_ajos
őstag

Sziasztok!

Ha a magyar storeból veszem meg a - The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition-t, akkor lesz benne magyar felirat? Mert a felsorolásban nem szerepel :(

[link]

Köszi a választ!

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#142298) szasanyi válasza L_ajos (#142297) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen.

(#142299) marilllyo válasza L_ajos (#142297) üzenetére


marilllyo
veterán

Ha nem S.o.S várj ezzel még picit. Oké...megéri a 14k-t de volt ez már 5-6.000-ért is.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#142300) Nayrobi


Nayrobi
őstag

March PS+
Bloodborne (PS4)
Ratchet and Clank (PS4)
Legend of Kay Anniversary (PS3)
Mighty No. 9 (PS3 and PS4)
Claire: Extended Cut (PS Vita and PS4)
Bombing Busters (PS Vita and PS4)

Jézus!!! :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.