Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141951) freakydave85


freakydave85
újonc

Sziasztok! Olvaslak Titeket 1-2 éve, de nem szoktam ide írni, mivel anno az összefoglalóban mindent megtalálatam. Utólag is nagy köszönet érte! Most viszont van nálam is +2 db 5.50 Beta 3-as system software kód.
Jelezze légyszi, aki vitte:

1.: 6LR7 NHNA TDM9
2.: CPPP BNND DDDD

(#141952) A`rpi válasza freakydave85 (#141951) üzenetére


A`rpi
addikt

:) :R

Köszi a visszajelzést, mindig öröm az ilyen hozzászólásokat olvasni. :B

És persze köszönjük a felajánlott kulcsokat.

(#141953) b.


b.
félisten

Nem tudjátok mikor derül ki a márciusi PSN ingyen játékkínálat?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#141954) Kvelstadt válasza b. (#141953) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Elvileg március első egész hetének kedjén jön és kb egy héttel hamarabb szokott kiderülni hogy black flag és killzone. :D

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#141955) b. válasza Kvelstadt (#141954) üzenetére


b.
félisten

:R :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#141956) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Battlefield 1-ben az egyik új, naplementés-völgyes pálya nagyon odateszi magát. Azért a Dice-nak senki nem tud multi fps-ben odapakolni, ha látványról van szó.

Amúgy meg már nagyon unom az egészet, viszont ahogy ez a pálya kinéz... Az első körben szartam mindenre, csak nézelődtem :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#141957) L_ajos


L_ajos
őstag

[kép róla]

Tegnap óta nem állt helyre a vásárlás.

Support?

[ Szerkesztve ]

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#141958) pulffy válasza Kvelstadt (#141954) üzenetére


pulffy
őstag

Tippelgessünk, szerintem GOW3 ,LOU ;]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#141959) L_ajos válasza pulffy (#141958) üzenetére


L_ajos
őstag

Még egy kérdés.

Ha veszek egy ilyet ( nem akarok az akcióról lemaradni ) --> PlayStation Network Gift Card 20 EUR PSN GERMANY

Azt magyar accal be tudom regisztrálni? Mert ennél nincs odaírva hogy only germany. Vagy hol lenne érdemes gyorsan digitálisan feltöltést venni? ( persze a store-on kívül, ami nekem tegnap óta refusol :D )

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#141960) Nayrobi válasza L_ajos (#141959) üzenetére


Nayrobi
őstag

Magyar accon csak forint alapú feltöltőt tudsz felhasználni.

(#141961) TazLeacher válasza Nayrobi (#141947) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi, ez hasznos infó volt, erről még ne olvastam.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#141962) saelin válasza pulffy (#141958) üzenetére


saelin
veterán

Darksouls, bloodborne, valamelyik resident evil, batman, dying light, gravity rush 2, watchdogs és esetleg egy the order.

Ha ezek közül bármelyik bejön, akkor töltök egy lottó szelvényt még ugyan azon a napon! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#141963) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nos, lassan indul a hype. :C

Live-Die-Respawn

(#141964) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Érdekes, hogy külön nincs benne egyik gyűjtő akcióban sem, de a sima Final Fantasy XV most 5990-, Digital Premium Edition 8990-. Hu store. Hogy hogy deals fülön nincsenek benne egyik akcióban sem, csak, ha külön rájuk keresek? Lehet egy rakat játék akciós, amiről nem is tudunk?

(#141965) SH4D0W2011 válasza oriic (#141963) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Huhh, jöhetne már. Pedig én inkább CoD-os vagyok, de ha valóban 2. világháborús lesz, akkor tuti megveszem. :D

(#141966) Xaels válasza danielgalaxy (#141964) üzenetére


Xaels
félisten

Én ezért nézem a Kívánságlistám, ami érdekel azt felveszem rá és ha akció van akkor átfutom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#141967) Jim-X válasza saelin (#141962) üzenetére


Jim-X
őstag

Hali! Tegnap rendesen belecsaptam a lecsoba Dio3-al :Y ;]

A játék az nem játék!

(#141968) TazLeacher válasza Xaels (#141966) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Pont ezt akartam írni. Sosem érdekel, hogy mi van akcióban. Ott a kívánságlista, új akciókor végigfutom, és megnézem, hogy azokból mi akciós. Nem érdekel, hogy mellette még van 300 játék olcsóbban. Ami nem érdekel, az olcsóbban sem érdekel. Ami meg érdekel, az ott van a listán.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#141969) sting2 válasza TazLeacher (#141968) üzenetére


sting2
addikt

:K

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#141970) bAtt001 válasza saelin (#141962) üzenetére


bAtt001
addikt

Bloodborne ne legyen, itt van lemezesen 2 hónapja de még be sem mertem rakni a gépbe annyira félek tőle :DDD

(#141971) Kvelstadt válasza bAtt001 (#141970) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Miért ne? Ha pluszos lesz a lemezest eladhatod.
Amúgy nekem sem lenne jó mert megvan lemezen és digitálisan is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#141972) Atomgeszi válasza TazLeacher (#141968) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én azért találtam sokszor olyan játékot, ami eddig elkerülte a figyelmem és/vagy nem gondoltam volna soha, hogy akkora leárazást kap, hogy egyáltalán bedobjam a kívánságlistába. :)

(#141973) Kvelstadt válasza Atomgeszi (#141972) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na ja. Az összes ps játék ismeretével én sem rendelkezem és nem egy játékot találtam már akcióba. Sok jó kisebb vagy indie címet ami ugye nincs agyonreklámozva.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#141974) saelin válasza Jim-X (#141967) üzenetére


saelin
veterán

Nekem is meglett a lvl 70 tegnap! :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#141975) erahurka


erahurka
félisten

Azt hiszem befejeztem a Witcher 3-at. 128 óra volt, plusz amit nem számolt a játék mert mentést töltöttem vissza. Őrület hogy mennyi tartalom szorult bele. :Y

(#141976) TazLeacher válasza Atomgeszi (#141972) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem sajna nincs annyi időm, hogy mindenre rárepüljek. Célirányosan vásárolok, mert abba a bizonyos időkeretbe, amikor tudok játszani, bele kell szorítani. Ilyenkor meg inkább azzal játszok, ami kimondottan érdekel, és nem azzal, ami jó áron volt...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#141977) d@vee


d@vee
őstag

Sziasztok. A kérdésem a következő lenne. US fiókom van, ha erre előfizetem a PS Plust, gond nélkül tudok magyarból is multizni? Vagy van valami megkötés?
Illetve tegnap fejeztem be a Dishonored 2-t. Az első rész nagy kedvenc volt, többször is végigtoltam, a folytatás szintén tetszett. A Death of the Outsider DLC-t megvette valaki? Megéri? Hosszra, tartalomra gondolok.

Ja

(#141978) RangerFox válasza TazLeacher (#141976) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én is hasonlókèpp vagyok ezzel. Plusz nem akarok csalódni egy játékban. Eddig minden évben volt 6-7 olyan játék, amit vagy félbehagytam, vagy egyáltalán nem élveztem, és kb. belefáradtam ebbe a csalódásba, hogy nem azt kaptam, amit vártam egy játéktól. Pedig régebben is alaposan utánajártam minden játéknak, mielőtt megvettem volna. Így sikerült kb. 20-ra lecsökkentenem a wishlistem méretét, ami szerintem egy abszolút behozható lemaradás.

(#141979) Neoteric válasza d@vee (#141977) üzenetére


Neoteric
addikt

Mármint Magyarországról? Persze, sokan használunk a topikban US fiókot fő accountként PS Plus-szal, nincs semmi megkötés.

PSN: ne0teric_sAN

(#141980) d@vee válasza Neoteric (#141979) üzenetére


d@vee
őstag

Magyarországról, igen. Akkor jó, gondolkozom a beruházáson, lassan kacsingatok a multi felé.

Ja

(#141981) half333


half333
őstag

Üdv! Pár napja lettem figyelmes arra,hogy a hang néha néha beszaggat. Ilyennel találkozott már valaki? Mivel lehet a gond,mert 3 játéknál is észre vettem: 2 használt,1 uj.

(#141982) danielgalaxy válasza Atomgeszi (#141972) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Pontosan, így fel lehet fedezni olyan játékokat, akik eddig elkerülték a figyelmemet.

(#141983) szallasi007 válasza half333 (#141981) üzenetére


szallasi007
őstag

Battlefront 2-nel és Destiny 2 is ezt csinálja, szerintem ez feature nem bug :)

(#141984) dvd24


dvd24
senior tag

Most, hogy szép lassan lejárogatnak a PS4 pro-k garijai (mármint azoknak akik szinte egyből megvették vagy csak kicsivel megjelenés után), pasztázta már újra valaki? Szükség van e egyáltalán rá, vagy ebben nem annyira gagyi mint a sima ps4ben?

(#141985) Mr X válasza TazLeacher (#141976) üzenetére


Mr X
veterán

Nekem is marha kevés időm van, de pár játékot azért betáraztam akciósan, mondván, majd ha lesz rá időm, jól fog jönni.

(#141986) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

A Shadow Warrior játékokról mik a vélemények? Ezer éve játszottam PC-n a legelső résszel, még a hőskorban.

(#141987) Xaels válasza danielgalaxy (#141986) üzenetére


Xaels
félisten

[link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#141988) half333 válasza szallasi007 (#141983) üzenetére


half333
őstag

Jo,de hogy lehet ekkora tripp ps4-nél? Ez miota jelenség?

(#141989) danielgalaxy válasza Xaels (#141987) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Kösz, elolvastam, jó kis írás.

(#141990) james001 válasza danielgalaxy (#141986) üzenetére


james001
veterán

Az első rész nekem nagyon tetszett,igazi agyatlan hentelde. A másodikat még nem próbáltam de most láttam baromi jó áron van Store-n lehet behúzom.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#141991) Di Natale


Di Natale
aktív tag

Ha nagyon szépen megkérem, akkor valaki megtenne nekem egy szívességet?

Kíváncsi vagyok, hogy a böngészőben hogyan jelenik meg a Lichess.org és milyenek a játszmák kezelhetősége konzolon. :B

(#141992) ProEvoFan válasza Atomgeszi (#141972) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jaja, én is hasonló cipőben járok.Minap is így találtam a gyerekeknek a Cartoon Network Battle Crashers játékot. Megéri ránézni minden akcióra.

[ Szerkesztve ]

(#141993) Dzsur


Dzsur
tag

Sziasztok!Akik még játszanak BF1 multit azoktól kérdezném hogy az utolsó frissítés óta nekik is elviselhetetlen lag van vagy csak nálam van ez?!Internet rendben,ping rendben,már újra is raktam egyszer a játékot de nem változott semmi!

(#141994) saelin válasza Mr X (#141985) üzenetére


saelin
veterán

A PS5 pro-ig valahogy csak ki kell majd húzni! :D

Én legalábbis nem egyből szoktam gent váltani, hanem 1-2 évvel később. Addig legalább végig viszek mindent amit akarok, beújítok egy oled tv-vel (addigra talán lesz emberi áron) és jönnek a slim, pro gépvariánsok is. Kövi PS-ből is minimum slimet vennék.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#141995) marilllyo válasza Dzsur (#141993) üzenetére


marilllyo
veterán

Nálam nem volt gond, de ismerősöm panaszkodott, hogy ha elkezdett lőni valakit akkor nekiállt laggolni a játék.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#141996) rezy89 válasza danielgalaxy (#141986) üzenetére


rezy89
tag

Nekem megvan mind2, igaz a 2.-at még nyúzom, de eddig jobbnak tűnik mint az előd, némileg változatosabbnak hat talán. Alig bírtam letenni a minap, szóval nem rossz :)

(#141997) TazLeacher válasza saelin (#141994) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én most pont fordítva gondolkodom. Eddig így csináltam. Most úgy vagyok vele, hogy amint lesz 1-2 olyan játék PS5-re majd, ami érdekel, veszek egyet. Kicsit tele van már a szákom azzal, hogy 1-2 éves lemaradásba vagyok mindennel... :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#141998) Dzsur válasza marilllyo (#141995) üzenetére


Dzsur
tag

Na pont ugyan ez van nálam is!

(#141999) saelin válasza TazLeacher (#141997) üzenetére


saelin
veterán

Igazából ha nem multis címről van szó, akkor nem maradsz le semmiről.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#142000) Mr X válasza saelin (#141994) üzenetére


Mr X
veterán

Másfél hónapja vettem a PS4-et, sosem fogom utolérni magam. :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.