Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142851) 3L1T3 válasza Carlos Padre (#142850) üzenetére


3L1T3
addikt

Jee, hiányzott egy kis reklám! ;] :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#142852) vonSux válasza saelin (#142843) üzenetére


vonSux
őstag

Van erre valami külön beállítás? Mert én pron-n játszottam a Hellblade-el és az közelébe nem volt 50-60 fps-nek. Stabilan ketyegett 30 körül.

(#142853) 3L1T3 válasza vonSux (#142852) üzenetére


3L1T3
addikt

Ha natívan nem támogatja akkor BOOST MODE

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#142854) Nayrobi válasza Carlos Padre (#142850) üzenetére


Nayrobi
őstag

Dehogy, ez már régóta elérhető és ki is kapcsolható a beállítások között.

(#142855) vonSux válasza 3L1T3 (#142853) üzenetére


vonSux
őstag

Be volt kapcsolva. Akkor passz..

(#142856) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Az 5.50 es supersampling mode tényleg hoz még pluszt HZD-ben FHD-ben?

(#142857) vg válasza Atomgeszi (#142856) üzenetére


vg
addikt

Hát ha szereted az élsímítást, akkor az lehet plusznak nevezni.

(#142858) Kvelstadt válasza Carlos Padre (#142850) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Béta? Nekem is megjelent ez ma pedig nincs bétám.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#142859) kriszpontaz válasza Atomgeszi (#142856) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Én úgy vettem észre hogy igen. Sőt, Wolfenstein II alatt megjelent a Video beállításoknál egy plusz opció, ahol szabályozni lehet a Variable Frame Rate működését (Off, Normal, Agressive).

(#142860) saelin válasza vonSux (#142852) üzenetére


saelin
veterán

Játékon belül. Favor Performance. Azt hiszem ez az opció neve.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#142861) Atomgeszi válasza vg (#142857) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Csak azért volt nekem furcsa, mert HZD-ben alapból van supersampling mód. De akkor ez ilyen dupla ráadás most. :D

(#142862) prokxy


prokxy
veterán

Srácok, Assassin's Creed Origins vásárlástól "félek" kicsit, ha már venném, akkor a Gold-ot a store-ból, viszont:
Horizon után, nem lesz az lapos? Ki hogy látja? HZD-ben ugye robotokat kellett ölni, de azok változatosak voltak a maguk módján, itt ugyanúgy csak embereket kell vadászni.
Első pár kill biztosan érdekes lesz, csak nehogy unalomba fulladjon. A HZD-t nekem a sztori is eladta, de ahogy a gépeket le kellett vadászni, mindegyiknek más gyenge pontja volt, lehetett máshogy küzdeni, más csapdákkal, hát nem tudom...még holnapig van időm eldönteni...

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#142863) 30z.Samu válasza prokxy (#142862) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem sokat ne agyalj rajta. :)

Sic Parvis Magna

(#142864) Ronam válasza prokxy (#142862) üzenetére


Ronam
addikt

Az eddigiek közül szerintem az egyik legjobb AC volt az Origins, nekem pl jobban is tetszett, mint a Horizon. Ha jól emlékszem kb 40-50 órát toltam, és még így is kimaradt egy csomó minden. Egyáltalán nem untam a végefelé sem..

(#142865) Gery9112 válasza prokxy (#142862) üzenetére


Gery9112
őstag

Hát nézd szerintem, ha újra Horizonnal szeretnél játszani, akkor vedd meg nyugodtan az AC-t. :DD

Witcher 3. részével pedáloztak a készítők a fejlesztés közben de kb. annyi a közös a két játékban, hogy mindkettő címe tartalmaz i meg e betűt, illetve a felfedezetlen terepet kérdőjellel jelölik a térképen.

Maga a játék nagyon a mellékküldetésekre van kihegyezve és sajnos azok közül eléggé kevés sikerült változatosra (130 küldetésből 20 talán ami a főküldi). Ebből a szempontból nálam u.a. mint a Horizon mert a mellékküldetések teljesen hidegen hagytak.

A látványvilág és az ókori Egyiptom megalkotása csillagos ötös, nem véletlenül adták ki nemrég a túramódot a játékhoz. Félelmetes milyen részletességgel alkották meg a világot. Itt is pariban van a Horizonnal

Skill fa is jó, hasznos skilleket lehet megszerezni (pár skill kb. a Horizonból lett átemelve pl: ugrás közben belassul az idő mikor a nyilat kilövöd).

Amiben ez a játék szerintem gyengébb mint a Horizon az a sztori, míg ott érdekesnek hatott itt tényleg csak annyira elég, hogy A pontból el akarj jutni B pontba. Ebből a korszakból, tekintve milyen hatalmi játszmák zajlottak, sokkal de sokkal többet ki lehetett volna hozni.

Pozitívum viszont, hogy a felszerelésed fejlesztése és a felfedezés nagyon érdekes. Jó volt felfedezni a sírkamrákat, bebarangolni a piramisokat és a barlangokat.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#142866) b. válasza prokxy (#142862) üzenetére


b.
félisten

Szerintem sok szempontból változatosabb, mint HZD, bár igazából két különböző játék.ÉN, hogy őszinte legyek, kicsit untam HZD-t , nem is játszottam még végig.ACO viszont eléggé leköt, szerintem nem rossz, tisztességes iparos munka.A világ szerintem nagyon jól van benne megalkotva, de igazából a küldetések itt is tudnak eléggé egysíkúak lenni, de azért többről szól, mint öld meg ezt és azt.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#142867) prokxy


prokxy
veterán

Köszönöm mindenkinek, meg is veszem ma akkor! :) :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#142868) 3L1T3


3L1T3
addikt

Monster Hunter: World is Capcom’s best-selling game ever!

Since its launch on the 26th of January, the latest release in the monster slaying series has shipped a whopping 7.5 million copies on PlayStation 4 and Xbox One.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#142869) Nayrobi


Nayrobi
őstag


GTS vs. Real :Y

(#142870) ProEvoFan válasza Nayrobi (#142869) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:C
A generáció legjobb autóverseny játéka.
Szerintem.

(#142871) Shiro


Shiro
senior tag

Egy ilyen beltéri egység van Scart kábellel rákötve egy régi típusú TV-re

https://muholdvetel.hu/kabel-tv-belteri-egysegek/587-amiko-impulse-t2c-foldikabeles-belteri-egyseg.html

Van rajta egy HDMI csatlakozó is, amivel az új fajta monitorok, TV-k is ráköthetőek

Ha HDMI-vel rákötöm a PS4-et a beltéri egységre, az képes lesz továbbítani a képet a régi TV-re?

(#142872) 30z.Samu válasza Nayrobi (#142869) üzenetére


30z.Samu
félisten

:C Elő kéne kapni újra, nagyon elhanyagoltam szegényt. :D Mármint a GTS-t, nem rosszra gondolni. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#142873) pr0bi válasza ProEvoFan (#142870) üzenetére


pr0bi
senior tag

Ez nem is kérdés, meg amúgy is. Jelenleg minden téren a legjobb autóverseny, a fotó módra meg nincsenek szavak annyira tökéletes az egész koncepció. Már önmagában megvettem volna ha csak az lenne benne.

(#142874) Nayrobi válasza ProEvoFan (#142870) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ámen :R

(#142875) erahurka válasza ProEvoFan (#142870) üzenetére


erahurka
félisten

Lehetne, ha lennének benne pályák. :U

(#142876) saelin válasza Nayrobi (#142869) üzenetére


saelin
veterán

Az alsó a játék? A pálya tisztaságából gondolom.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#142877) Nayrobi válasza saelin (#142876) üzenetére


Nayrobi
őstag

Igen.

(#142878) erahurka válasza saelin (#142876) üzenetére


erahurka
félisten

Azt hittem a bal alsó sarokban lévő Gran Turismo logó miatt :DDD

(#142879) oriic válasza erahurka (#142878) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sírok. :DDD

Live-Die-Respawn

(#142880) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Elvileg mindjárt tölthetővé válik a Farewell című bónusz epizód a Life is Strange: Before the Storm-hoz.

<-ƘƘ->

(#142881) saelin válasza erahurka (#142878) üzenetére


saelin
veterán

Bazz, az fel sem tűnt! Pedig vagy 2 percig néztem a képet! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#142882) Jim-X válasza 30z.Samu (#142872) üzenetére


Jim-X
őstag

Mind a kettot eloveszed ujra... Dupla elvezet :DDD ;]

A játék az nem játék!

(#142883) 30z.Samu válasza Jim-X (#142882) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát..ha meglátom hogy néz ki a játék könnyen megeshet... :D ;]

Sic Parvis Magna

(#142884) erahurka válasza saelin (#142881) üzenetére


erahurka
félisten

Először nekem sem amúgy, csak most ahogy ránéztem egyből megláttam :DDD Én a kocsin lévő koszról azonosítottam az elsőt mint valós kép.

(#142885) Kvelstadt válasza erahurka (#142878) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én nem is fegyeltem a képek alatti szöveget, és azt hittem ezis ilyen milyen volt meg lett a játék.. :DD

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#142886) Kendek válasza Kendek (#142880) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Itt van hozzá a Launch Trailer, a telepítési mérete pedig 2,624 GB. Asszem ezzel most este el is leszek. :)

<-ƘƘ->

(#142887) vg válasza Kendek (#142886) üzenetére


vg
addikt

Nem tudom elképzelni magam, hogy ezzel valaha is játsszak akár 1 percet is.

(#142888) Kendek válasza vg (#142887) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Oké, most én sem fogok mégsem, mert egyszerűen nem jelenik meg a játék menüjében. Gondolom kelleni fog hozzá egy frissítés, de azt még nem tették elérhetővé.

Szerk.: Mégiscsak játszani fogok vele, mert most megérkezett az 1.05-ös update. :DDD

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#142889) marilllyo válasza vg (#142887) üzenetére


marilllyo
veterán

Valahogy én sem éltem meg azt a hype-ot amiről itt többen beszélnek.
A PS+-ban kapottat kipipáltam de... Nem tudom.
Igazából voltak nagyon klassz pillanatai...és voltak rém unalmasak is. Minden chapterben volt egy...nagyon frankó rész...de azt körülölelte másfél órányi elalszom. Főleg az utolsó chapter az nagyon időhúzás szagú volt.

De nem hibáztatom. Szerintem csak rosszkor ültem le elé.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#142890) freeknight válasza Shiro (#142871) üzenetére


freeknight
őstag

Természetesen nem, mivel a beltérin csak kimenet van, meg amúgy sem tudna konvertálni.

Sokkal speciálisabb eszköz kell neked, valami ilyesmi. Na viszont ezek az aktív digit-analóg átalakítók olyan árban mennek, hogy ennyiért már simán vehetsz egy használt monitort is, és sokkal jobban jársz, ég és föld a különbség a fullhd felbontás meg a régi analóg doboz között.

(#142891) allein


allein
addikt

Sziasztok. Adott egy 3 éves PS4, HDD-t szeretném kicserélni SSD-re. Meg lehet ezt csinálni házilag? Illetve valaki foglalkozik valaki takarítással? Ráférne.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#142892) 30z.Samu válasza allein (#142891) üzenetére


30z.Samu
félisten

Meg lehet, csak szerintem nem érdemes.

Sic Parvis Magna

(#142893) allein válasza 30z.Samu (#142892) üzenetére


allein
addikt

Melyik rész az amit nem érdemes, SSD-re cserélni a HDD-t, vagy a takarítást?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#142894) SH4D0W2011 válasza vg (#142887) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Muszáj a hozzászólásaiddal emelned a topic színvonalát? :U

(#142895) 30z.Samu válasza allein (#142893) üzenetére


30z.Samu
félisten

A HDD csere, a takarítás sosem árt. :)

Sic Parvis Magna

(#142896) -FLY->


-FLY->
őstag

Beletoltam három órát a Rime-ba, nagyon rendben van, zenei része szvsz abszolút kiemelkedő. Mindenkinek ajánlom, szerelemgyerek, érződik. Technikailag a Knack-hez hasonlóan szintén hulladék (fps problémák) . Február plus ilyen volt.

(#142897) allein válasza 30z.Samu (#142895) üzenetére


allein
addikt

Van egy 512 GB SSD-m amit :N használok, gondoltam lecserélem a HDD-t. Foglalkozik valaki takarítással?

Szerk: Egyetlen egy játékkal játszom immár 3 éve :DDD szóval hely marad bőven :K van leírás valahol, hogyan zajlik a folyamat, HDD csere SSD-re?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#142898) saelin válasza allein (#142893) üzenetére


saelin
veterán

Igaza van a fórumtársnak. Sokkal jobban megéri inkább egy sshd vagy egy nagyobb hdd, mert a hely az fontosabb, mint hogy pár másodperccel többet tölt a játék. Talán ha nagyon zavar a rendszer sebessége, akkor talán nagyon talán rakhatsz bele egyet, de ez nem pc...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#142899) RangerFox válasza allein (#142893) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én a takarítást se tartom fontosnak, ha csak nem mocsokban tartod. Több éves gépet is láttam szétszedve, alig volt benne por. (Alig = elhanyagolható, tehát ami nem befolyásolja a működését. Ilyen értelemben az újrapasztázást is feleslegesnek érzem, kb. csak saját magadat nyugtatod azzal, ha újrapasztázod, a gyári is teszi a dolgát több év után is.)

(#142900) Xaels válasza allein (#142897) üzenetére


Xaels
félisten

Ha van elfekvőben egy SSD-d, pláne ekkora, akkor tedd bele. Próbáld ki és ha nem jön be cseréld vissza vagy ha kevés a hely akkor még rádughatsz egy külső HDD-t.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.