Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137091) saelin válasza erahurka (#137070) üzenetére


saelin
veterán

Micsoda véletlen. Én előző hétvégén vittem végig és ugyan ezen a véleményen voltam. Iszonyat jót szórakoztam a játék közben, élveztem a neon és smoke képességeket (a többi kb használhatatlan szar), de a főszálon kívül tényleg nincs semmi. Ha kipucolod az ellenséges bázisokat, akkor már nem is lesz min használni az erődet... Gyakorlatilag nincs benne endgame.

Ajánlom hogy próbáld ki a First Light-ot is! Nagyon olcsó szokott lenni store-ban. Az a játék kb 2x jobb mint az alap, de sajnos talán rövidebb is sokkal. Az meg különösen vicces, hogy veled és haverokkal sem beszéltem, de mindenki a prototype és pókember játékokra asszociál. Belegondolva nem is olyan fura, hiszen a játékmenete nagyon sokban hasonlít ahhoz. Openworld, elszórt challengek és mission-ök a városban, látványos képességek/mozdulatok, nem vagy muszáj ölni stb.

Lényegében bennem is ez a játék triggerelte, hogy KELL az a spiderman játék, de nagyon.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.