Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136251) Imilenni válasza neato3loco (#136250) üzenetére


Imilenni
addikt

Alapszabály hogy mindíg nagykorúnak kell regisztrálni magad.

Press "F" to pay respects.

(#136252) WhiteWalker válasza ProEvoFan (#136247) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A ps1 lemezeim a mai napig működnek.

(#136253) Atomgeszi válasza saelin (#136246) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Divisionben sincs, ha jól rémlik, bár azzal már régen játszottam..

(#136254) RangerFox válasza neato3loco (#136250) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha már a becsületességről van szó, egy Pegi 18-as játékkal miért játszana egy 16 éves? :DDD

Amúgy most biztos, hogy az egész napos programozás utáni ingerültség beszél belőlem, de leírom (Nem csak neked címezve). Miért kell minden második nap feltenni ilyen kaliberű kérdéseket: "Hogy működik a Ps+?", "Hogy működik az Account megosztás?", "FullHD tv-m van, vegyek Pro-t vagy jó a Slim is?" stb? Nem elég az, hogy itt van egy nagyon jól összerakott összefoglaló, minden le van írva benne, képekkel illusztrálva, remekül megszerkesztve, lépésről-lépésre minden, MIINDEN. Pro/kontrák felsorolva a konzol típusokhoz, ajánlott játékok listája, stb. Nem beszélve a kismillió Youtube-os összehasonlító videókról. Plusz lehet nyugodtan használni a keresőt is a fórumon. Ha megteszed, láthatod, hogy ezeket a kérdéseket már sokan mások is feltették előtted. Mit vártok, hogy mást fogunk mondani, mint eddig? Persze, azért van a fórum, hogy segítsünk egymásnak, de őszintén, én néha már a falra mászok ezektől a kérdésektől. Egy kicsit próbáljuk már az ilyeneket. :R

[ Szerkesztve ]

(#136255) counter4


counter4
csendes tag

Sziasztok!
Black Friday idején vettem bátyámnak egy PS4 Slim 500GB modellt (amihez vettem 1TB HDD-t) karácsonyra, azóta napi szinten követem a fórumot. Nem vagyok aktív fórumozó, de szeretném megköszönni az itteni hozzászólásokat, összefoglalókat, melyek nagyon hasznosak voltak nekem, egy kezdő PS felhasználó számára. :R
Hogy az írásomnak "értelmes" tartalma is legyen szeretném megkérdezni, hogy a PS+ trial (14 nap) felhasználásának van időbeli korlátja (egy hónap, egy év)? Ha nincs, akkor nem pazaroljuk el a ZHD-re, hanem beaktiváljuk, amikor komolyabb akciók vannak, mint amilyenek decemberben is voltak.
Előre is köszi a választ!

(#136256) neato3loco válasza RangerFox (#136254) üzenetére


neato3loco
senior tag

Az összefoglalóban nem találtam, nem hiába tettem fel a kérdést és amint látod nem lett megválaszolva most se a hiba... De kösz a 30 soros üres üzenetet.. Igen engem is irritál amikor két hozzászólásonként jön a slimet vagy prot vegyek a kép csöves tvmre, de szerintem most nem olyan kérdést tettem fel ami felett el kell tekinteni, de a phtól megszokott a kioktatás mintsem a segítség nyújtás.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#136257) szzoo válasza counter4 (#136255) üzenetére


szzoo
tag

A 14 napos trial bármikor beváltható, amíg az accounton nem volt. Van 2 napos trial is. Ez utóbbival is be lehet kedvezményesen vásárolni, vagy fordulónapon aktiválva akár két havi Mouthly Games-t is be lehet húzni.

[ Szerkesztve ]

(#136258) prokxy válasza szzoo (#136257) üzenetére


prokxy
veterán

A fordulónapok fixek?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#136259) szzoo válasza prokxy (#136258) üzenetére


szzoo
tag

Igen. Minden hónap első keddje. Pontos órát nem tudok, de valamikor kora délután váltanak mindig.

(#136260) ProEvoFan válasza szzoo (#136257) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

2 napos ps+ trial?Azt honnan?

(#136261) ViktorHUN79 válasza ProEvoFan (#136260) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Én ugy tudtam előcsalogatni hogy rámentem egy játék multis részére és amikor feldobja hogy vegyek +előfizetést ,feldobta a lehetőségek között a 2 napos ingyenes + is!

[ Szerkesztve ]

(#136262) jpeetr válasza szzoo (#136259) üzenetére


jpeetr
aktív tag

14:00 :)

(#136263) slloyd válasza sting2 (#136234) üzenetére


slloyd
senior tag

Mi törtènt a Ps/tv del?

(#136265) vg válasza ProEvoFan (#136264) üzenetére


vg
addikt

Szegény Mass Effect nincs benne az első 20-ban. Jól elbántak azzal a cuccal, kb úgy mint a Star Wars filmmel.

(#136266) ProEvoFan válasza vg (#136265) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A "Loot Skywalker" 14. helyezése is meglepő.Azt hittem top5ben lesz.Új AC csak a huszadik.Érdekes.

(#136267) Scholes9 válasza FollowTheORI (#136244) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szerencsére van 4-re is :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#136268) marilllyo válasza ProEvoFan (#136266) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem benne lenne ha leszűkítenénk a listát az idén megjelent játékokra. Már csak abból kiindulva gondolom, hogy a Friendlistem 80% megvette.

Azért az durva, hogy a rocket leauge és a gta v még mindig ennyire húzócím.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#136269) erahurka


erahurka
félisten

Átvertetek srácok, ez a Batman TellTale cucc tök jó. Persze sokszor szaggat ami harc közben elég zavaró tud lenni, meg néha tényleg tök mindegy reagálok-e, de a sztori jó, és végül is az a lényeg. Mondjuk még két rész hátra van, remélem nem ott teszik tönkre az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#136270) #20844032 válasza ProEvoFan (#136266) üzenetére


#20844032
törölt tag

Attól sokkal döbbenetesebb, hogy a 20 játékba 3, max 4 single player játék fért bele(a GTAV kérdéses). 20-ból. A lost Legacy már nem fért fel. És üvöltözött mindenki, amikor kiderült, hogy az EA lelőtte a szingli SW játékot...
Én se csinálnék. Minek? :(

(#136271) kiezTe90 válasza sting2 (#136234) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Ha gondolod, (és ha ráérek és senki nem jelentkezett) vasárnap, vagy hétfő délelőtt eltudok ugrani hozzád. Én a 9. kerben lakom, kocsival egy pillat alatt ott vagyok. Írj ha gondolod.

Szerk.: PS4 pro jó, vagy sima?

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#136272) saelin válasza #20844032 (#136270) üzenetére


saelin
veterán

Elég szomorú, de tényleg az a tendencia áll fent, hogy a multis játékok kelendőbbek. Félig meddig értem is miért, hiszen rengeteg időt lehet beleölni egy többjátékos cuccba. Nekem is az Overwatch-ban van már vagy 70-80 órám és ez csak nőni fog. De egy jó single játék is megéri a pénzt, mert teljesen mást nyújt mint a netes társa. Tegyük fel ha csak többjátékos játékok lennének, akkor én biztos idegbeteg lennék. Néha nagyon stresszes tud lenni a sok competitive cicaharc, és ilyenkor kell a single játékok felé menekülni. Kikapcsolódni, lenyugodni és elfelejteni mindent. Belemerülni egy másik vilagba, egy másik személy bőrébe bújva... Ah, nem is folytatom. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#136273) ManUnited válasza ProEvoFan (#136264) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Csak a FIFA. :D Első és nyolcadik hely durva, főleg az első helyet nem hittem volna.

(#136275) zolizoli35


zolizoli35
újonc

Sziasztok .
Nem régóta van ps4-em.
Barátokkal szeretnénk F1-et játszani (2017).
Azt szeretném tudni hogy ezt a ps plus előfizetés nélkül is tudunk Lan kapcsolaton keresztűl játszani vagy nem ?És ha igen akkor leírná röviden valaki hogyan csináljuk?
Köszönettel
:R

(#136276) Neoteric válasza zolizoli35 (#136275) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem.

PSN: ne0teric_sAN

(#136277) sutyesz96 válasza erahurka (#136269) üzenetére


sutyesz96
őstag

+1 :K

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#136278) vonSux válasza saelin (#136272) üzenetére


vonSux
őstag

Hát ha azt nézem, hogy 2017-ben a Cod WWII multijába kemény 10 órácskát, a BF1 multijába meg összesen (2016 októberében jelent meg) 20 órát tettem bele és meguntam mindkettőt, viszont a Niohban 40 óránál tartok és még mindig nagyon élvezem, kijelenthetem, hogy: le van sz@rva a statisztika :D

(#136279) saelin válasza vonSux (#136278) üzenetére


saelin
veterán

Nekem is rengeteg órám van single játékokban. Remélem így is marad.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#136280) dvd24


dvd24
senior tag

Nem tudjátok véletlenül, a Gran Turismo deluxe változatához járó autókat meg lehet szerezni az alap verzióban is?

(#136281) bandiie válasza dvd24 (#136280) üzenetére


bandiie
aktív tag

Persze. Emiatt ne vedd a deluxeot. A 2 millió kredit miatt se éri meg, karrier mód végére lesz 5 milliód ha mindent aranyra csinálsz.

(#136282) S@c@


S@c@
őstag

Az igaz,hog minden kontroller egyedi serial szamos? Vagy ez urban legend? Garancia ez alapjan van?

(#136283) Oppenheimer válasza S@c@ (#136282) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Minden ami gyárból jön ki, annak van széria száma.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#136284) phgergo


phgergo
aktív tag

Gyors kerdes hatha valaki tudja, ha veszek egy 4k bluray filmet, azt a ps4pro lejatsza?

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#136285) Oppenheimer válasza phgergo (#136284) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nem játsza le sajnos.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#136286) Zanik válasza phgergo (#136284) üzenetére


Zanik
addikt

UHD BD-re gondolsz, vagy BD4K-ra (igen, van/volt olyan is)?

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#136287) Dreimus válasza phgergo (#136284) üzenetére


Dreimus
senior tag

Nem rendelkezik UHD BD lejatszoval a pro sem. Csak one s es one x kapott a tuloldalon ilyen lejatszot.

(#136288) slloyd


slloyd
senior tag

Ismèt nekiálltam az Uncharted 4 nek pár èv után. Immáron 4K Hdr-ben.
Először a Lost Legancy-t vittem vègig majd a fentebb említett rèszt pörgetem.
Már bele bele lestem eddig is de így összessègèben ismèt storyban haladva tűnik fel jobban az,hogy hatalmas grafikai tuningon esett át pro-ra az amúgy is gyönyörű játèk mióta utoljára nyomtam sima fat ps4 en (megjelenès idejèn)
Ès a story isteni minden mp èt èlvezem :)

(#136289) #68216320


#68216320
törölt tag

Ajánlanátok kormányt? Van ugyan egy Logitech Formula Force EX PC-s kormányom, de gyanítom hogy nem menne vele a PS4.

A G29 picit túlmutat a kereteimen most és amennyit használnám valószínűleg nem is érné meg nekem.

(#136290) gianni85 válasza #68216320 (#136289) üzenetére


gianni85
veterán

Mennyi a kereted?
Én Thrustmaster t150 alá nem adnám. Akkor inkább várnék a vásárlással.

(#136291) #68216320 válasza gianni85 (#136290) üzenetére


#68216320
törölt tag

Nem is inkább keret van, hanem amolyan lélektani határ. Nagyon-nagyon ritkán játszom, maga a PS4 vásárlás is lehet túlzás volt picit, de gondoltam miért ne. Még nem volt soha konzolom, gondoltam kipróbálom :)
Ezen ok miatt a lehető legolcsóbban szeretnék kormányt venni, speciális igényeim (elfordulás, stabilitás, stb.) nincsenek. Egyelőre a GTA V-öt vettem meg, kontrollerrel nagyon nehéz a vezetés számomra.
A Gran Turismo-t addig meg sem veszem, amíg nincs valami kormányom.

(#136292) airm92 válasza #68216320 (#136289) üzenetére


airm92
csendes tag

Megéri rá álldozni a G29-re, az elmény kárpotol az ára miatt :K
GTS kontrollerel is tökéletesen lehet játszani, de a kormány nyilván jobb. Én is DS4-el játszom, eddigi legjobb szimulátor játék amivel valahais játszottam. ( Első konzolom) :U

[ Szerkesztve ]

*PSN:hmate92

(#136293) #68216320 válasza airm92 (#136292) üzenetére


#68216320
törölt tag

Régen még PC-hez volt G25-öm, tudom milyen élmény. Bár ahhoz járt szekvenciális váltó is. Mint említettem nem az élmény most a lényeg, hanem az, hogy nagyon keveset játszanék, nem éri meg százezreket nyomnom rögtön a konfigba.

(#136294) TazLeacher válasza #68216320 (#136293) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor ne vegyél kormányt, ha nem az élmény a lényeg, ott a DS4. :U Én nem játszom kormánnyal, de kb. a csapból is az folyik, hogy T150 alá ne add, mert az összes többi sz@r.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#136295) #68216320 válasza TazLeacher (#136294) üzenetére


#68216320
törölt tag

Sajnálom h megkérdeztem.

(#136296) saelin válasza TazLeacher (#136294) üzenetére


saelin
veterán

Annyiszor felmerült itt ez a kormány kérdés, hogy mostmár rákerestem ezekre a termékekre. Jó borsos áruk van tényleg. :D
Néztem YouTube-on pár termékről reveiw-t és már a t150 is nagyon a határeset anyaghasználat téren. A kormány teljesen OK, de a pedál... Full műanyag, túl érzékeny a fékpedál, alig van ellenállása. Már ránézésre is egy cheap valami érzését kelti, ahogy olvasom szerencsére kompatibilis más pedálokkal is. Max cseréli az ember.

Amiket még gyorsban meglestem: T80 és G29 (ebbe nem megyek bele, sokkal drágább mint a másik kettő).
A T80 hasonló mint a t150, csak hiányzik belőle a force feedback és maga a kormány itt már gyengébb minőségű, a pedál itt is borzalmas.

Ha én most vennék kormányt, akkor mindenképpen a T150 mellett tenném le a voksom. Lehet jóval drágább mint a 80-as széria, de annyival jobb is! Egy ilyen setup-nál a kormány minősége szerintem nagyon sokat számít és ez egyértelművé teszi a választást.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#136297) Atomgeszi válasza slloyd (#136288) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Egyetértek.. Gyönyörű lett..

Az tuti, ha végre elérhető áron lesznek 4K projektorok, akkor azon ezeket mind újra végig fogom tolni. :D

Kis kiegészítés: Legacy :D

(#136298) TazLeacher válasza saelin (#136296) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én is koca-autós vagyok, olyan 20K körül még beruháznék egyre, mert jó bulinak tűnik, de az ilyen 50K+ váltó + valami állvány...ennek kb. 80-100K az alja. Teljesen megértem, aki megveszi, mert autósjáték őrült, de ilyen koca játékosoknak, mint nekem, ez nem kicsit luxuscikk.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#136299) saelin válasza TazLeacher (#136298) üzenetére


saelin
veterán

Egyértelműen drága és nem mindenki használná ki. Csak aki kormányon gondolkodik, az már biztos valamivel jobban szereti az autós játékokat mint az átlag. Nekem se helyem, se igényem nincs ilyenre. Egyetlen egy versenyzős játékom van, az pedig a Driveclub. Nem is érzek másra igényt.

Viszont aki heti több alkalommal leül autókázni, az szerintem 2-4 hónap alatt kigyűjtheti még család mellett is az árát. Legrosszabb esetben ki kell várni egy jó akciót.

Szerk:
Persze nem akarom senkinek megmondani kinek mire kellene költenie. Azt döntse el maga.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#136300) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Én most nemrég vettem G29-et, szerencsére BF akcióban. Egyet kell értenem a fórumtársakkal, egy bizonyos szinte alá nem érdemes adni. Hogyha kocaautós vagy és nem akarsz sokat költeni, akkor el kell fogadni hogy ez már úri huncutság és nem feltétlenül szükséges a játék élvezethez, ahogy sokan írták a GT Sport DS4-el is igazán élvezetes. Persze értem én hogy kormánnyal lenne igazi, én is azért vettem :) És a helyzet az hogy ha már kormány, érdemes meg legalább egy Wheel Stand Pro-t is alátenni, ami rögtön megdobja az árat. Ki kell matekozni hogy megér-e ennyi. Sajnos ha gagyi a pedál pl. az nagyon rontja az élvezetet, ha nincs FFB akkor sincs sok értelme (ez magánvélemény). Az a baj hogy sajnos PS4-hez nincs nagyon olyan kormány ami ár érték arányban bajnok lenne, a jók elég drágák (PS3-hoz a DFGT pl nagyon jó volt és nem volt nagyon drága).

Azt is vedd figyelembe hogyha kipróbálod, és nem függesz rá az élményre, bármikor eladhatod. Ha viszont bejön a feeling és tényleg csak ritkán jutsz a játékig, szó szerint évekre le fog kötni a kormány mert nem lesz annyi időd hogy megund vagy hogy kimaxold a tartalmakat.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.