Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137301) Gery9112 válasza Zoleee83 (#137299) üzenetére


Gery9112
őstag

Az Ori and the Blind Forest nem PS cím, ezt leszámítva hatalmas + 1 mert számomra az egyik legszebb és legjobb játék. :R

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#137302) Đusty válasza marilllyo (#137296) üzenetére


Đusty
addikt

Origins nagyon jó lett az első AC amivel jó volt játszani.

[ Szerkesztve ]

(#137303) Zoleee83 válasza Gery9112 (#137301) üzenetére


Zoleee83
addikt

Mindegyiket Xbox-on játszottam végig, ezért van benne a listában, jelenleg Ps4-en agyalok a One S mellé. :B :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#137304) Gery9112 válasza Zoleee83 (#137303) üzenetére


Gery9112
őstag

Az exkluzív címek miatt megérné. Ezen a téren számomra nem tud a Microsoft már versenyezni a Sonyval pedig X360-al kezdtem. Aztán jött az Uncharted 2 és azóta PS párti vagyok. :DDD

Az Ori volt az egyetlen cím, ami miatt elgondolkodtatott a box csak szerencsére megjelent a játék PC-n.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#137305) erahurka válasza marilllyo (#137296) üzenetére


erahurka
félisten

Igazán nagy meglepetést én csak a PS3-as érából tudok mondani: Afro Samurai. Csomó helyen lehúzták, és tényleg vannak gondjai, de engem valahogy nagyon elkapott :Y

PS4-en inkább "ingyenes" indy cuccok közül tudok említeni, a Stories: Path of Destinies nekem is tetszett, nagyon bejött a harc, de mikor platinához vagy 10x végig kellett játszani már inkább idegesített az egész. A hangulata miatt bejött a The Deadly Tower of Monsters is, ezt is PS Plus miatt próbáltam ki.

(#137306) Zoleee83 válasza Gery9112 (#137304) üzenetére


Zoleee83
addikt

Tudom hogy megérné a PS4, pláne úgy hogy semennyire sem érdekel a multiplayer, csak és kizárólag single story játékokkal, illetve multiplatform címekkel játszom.
Ami visszatart az leginkább a PS kontrollere, próbáltam már sokszor, de nem adja, folyton el akarom ejteni, a két közeli analóg nekem nem jó.
(202 cm vagyok nagy kezekkel hosszú újjakkal, amik összeakadnak :DDD)
De nem akarok flame-et kelteni nem azért vagyok itt. :N

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#137307) Bad Pritt válasza Zoleee83 (#137306) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez esetben ezt neked fejlesztik. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#137308) marilllyo válasza erahurka (#137305) üzenetére


marilllyo
veterán

platinához vagy 10x végig kellett játszani már inkább idegesített
24x :DDD

Knowledge is Power-ben Kautzky Armand a műsorvezető hangja?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#137309) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Valaki használ ilyen Hori Mini kontrollert amúgy? Most erősen azon gondolkozom, hogy a két Dualshockot eladom/ajándékozom ismerősnek és beszereznék egy Hori Onyx-ot, ha jók a visszajelzések róla és egy ilyen Hori Mini-t, ha véletlen jönne valaki kockulni.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#137310) erahurka válasza Bad Pritt (#137309) üzenetére


erahurka
félisten

Egy DS4-et mindenképp hagyj meg mert nem használhatóak teljes körűen ezek az utángyártottak. Nincs bennük sixaxis ha jól tudom.

(#137311) Đusty válasza marilllyo (#137308) üzenetére


Đusty
addikt

"platinához vagy 10x végig kellett játszani már inkább idegesített
24x :DDD"

Ennél nagyobb baromságot még nem hallottam, ez amolyan PS szokás? Pc-n még nem találkoztam ilyen brutál hülyeséggel. Egyre többet hallom, hogy értelmetlen acsik vannak PS-en.

[ Szerkesztve ]

(#137312) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Mi bajotok a HZD-vel? :F

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#137313) 30z.Samu válasza Đusty (#137302) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem is az volt az első AC, ami konkrétan elkezdett érdekelni. És nem alaptalanul, mert piszok jó játék. :)

Sic Parvis Magna

(#137314) Bad Pritt válasza erahurka (#137310) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja, az Onyx-ban nincs lightbar és jack csatlakozó (ez mondjuk nekem nem is kell), de minden másban teljes értékű kontroller a promo szerint, de azért várok teszteket.

A kicsiben nincs meg a touchbar, rezgőmotor és mozgásérzékelő ezen felül, de cserébe filléres tétel és elvileg jól össze van rakva, szóval pót/második kontrollernek lazán jó lehet. Átgondolom még a dolgot, mert mostanra már megszoktam a DS4-et, csak pont karácsonykor Xboxoztam kicsit egy Elite kontrollerrel és annyival jobban kézre áll számomra, hogy azt el se akartam hinni...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#137315) Zoleee83 válasza Bad Pritt (#137314) üzenetére


Zoleee83
addikt

Felejtős nálam a jack nélküli kontroller, az esetek 80%-ban kontrollerbe dugott fülessel játszom.
De ilyen epic failt hogykihagyni a jack-et, mert egyébként mindenben megfelelne ránézésre is kényelmes, 17k körül lesz.
Mehhh

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#137316) prokxy válasza Đusty (#137311) üzenetére


prokxy
veterán

Dehogy, ilyen PC-n is van, assignment-nek hívják őket, h told le a játékot normalon, hardon, challege módban, Diablo 3 tipikusan ilyen, de ott még a HC-val is b@sztatnak. :D

De ez olyan, hogy van aki foglalkozik velük és van aki nem. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#137317) marilllyo válasza Đusty (#137311) üzenetére


marilllyo
veterán

Nana!

Eme játék lényege, hogy a különböző döntéseid után változik a történet. Ezen játékban 24 féle képpen változhat és mind különböző befejezést kap.


Erre utal a cím : Path of Destinies... Jelen esetben ez a játék "szerves" része. Kvázi apropója.

A platinához végig kell játszanod mind. Nem sok egyébként...~30 perc egy karika. Van olyan amelyik kb. 5 perc mert rövid úton megölöd magad a döntéseddel. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#137318) szasanyi


szasanyi
félisten

Kis segítséget kérek: saját játékaimat megosztottam az öcsémmel, és én pölö a Dying Light-ban meg tudom őt invitálni coop játékra, de ő nem tud engem. Ez csak így működik vagy ő nézett el vmit?

(#137319) saelin válasza marilllyo (#137296) üzenetére


saelin
veterán

Nekem ilyen a Nier Automata, Overwatch, Stardew Valley.
Alig bírom őket letenni.

Nem idei játék, de nekem a Infamous is kellemes csalódás lett. Rövid, vannak hibái, de a játékmenet annyira olajozott... :K

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#137320) ProEvoFan válasza marilllyo (#137296) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Sniper Elite 3 sajnos visszalépés a második részhez képest.Nincsenek benne igazi távoli sniper lehetőségek.Kisebb távolságokról lehet "sznájperkodni" és ez baj.A negyedik részével nem játszottam még.

(#137321) Carlos Padre válasza Bad Pritt (#137314) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azért vedd kézbe mielőtt megveszed, attól, hogy hasonló az elrendezése a fogása lehet nagyon más. A Nacon után nekem mindig fapados érzés az xbox kontroller.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#137322) Đusty válasza marilllyo (#137317) üzenetére


Đusty
addikt

ok így már értem köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#137323) Frod válasza marilllyo (#137296) üzenetére


Frod
addikt

Most így hirtelen kettő ugrik be a közelmúltból.

Darkest Dungeon: először idegenkedtem tőle, sok helyről hallottam, hogy mennyire unfair játék, és idegileg szétvisz, de maga az art és a design számomra instant szerelem, így rávettem magam.
és igazából nem is nehéz, csak ésszel kell játszani.

MGS V: ugyanazt tudom elmondani, mint fentebb: idegenkedtem tőle. elsőre annyi jött le, hogy halál monoton, ugyanazt kell nyomni, megspékelve ilyen baromságokkal, hogyha a dobozon egy női plakát van akkor nyáladzik az ellen... amikor ingyen bezsákoltam a Plus miatt már a prológus olyat rámb*szott, hogy kerestem az államat. Azóta ilyen se veled, se nélküled, mert valóban kevés kiugróan jó pontja van a játéknak, de megvan a "csak azért is kimaxolom érzés". Már csak pár küldetés és végzek vele, 80+ óra van benne.

Do you see the white shadow?

(#137324) prokxy válasza saelin (#137319) üzenetére


prokxy
veterán

Niert tervezem megvenni, mi fogott meg benne?

btw: Rocksmith 2014 szoftver vkinek nincs itt meg, kölcsön kellene, h kipróbáljam, mennyire vagyok kezdő. :D
Ha ilyet nem lehet, akkor RIO töröld pls...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#137325) Wlac válasza marilllyo (#137296) üzenetére


Wlac
Ármester

A másik kérdésre nem akartam válaszolni, mivel nem akartam flame-et generálni, de erre szívesen. erahurka említette a Deadly Tower of Monsters-t, amit én is imádtam. A másik pozitív csalódás a Zombi (szíven PSPlus játék volt). Az egyszerűsége és nehézsége nagyon bejött. A harmadik egy frissebb játék, a Nioh. A felezős partnerem vette meg, és alapból nem kenyerem sem a Souls féle stílus, sem a keleti kultúra, de ez a játék nagyon bejön.

“The wha-"

(#137326) tothl


tothl
addikt

Sziasztok !

Szerintetek PS4 Pro vásárlásakor mennyire szempont, hogy 7116B legyen ?

[ Szerkesztve ]

(#137327) Zoleee83 válasza ProEvoFan (#137320) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nem rossz a Sniper Elite 4, viszont vannak benne idegesítő bug-ok, sokszor mikor egy Pestnyi' map-et azért kell újrajátszanod , mert a katona akit lelőttél "elfelejti" a nála lévő levelet ami ugye kell a 100% -os végigjátszáshoz.
Történet az = a nullával, de az az összes eddigi résznél is így volt.
Sokan mondták hogy a Mafia 3 azért lett rossz játék mert monoton, hát nem tudom akkor ez milyen :D.
De alapjában véve el lehet vele bohóckodni.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#137328) sutyesz96 válasza marilllyo (#137317) üzenetére


sutyesz96
őstag

Eme játék lényege, hogy a különböző döntéseid után változik a történet. Ezen játékban 24 féle képpen változhat és mind különböző befejezést kap.

Pont ilyen játékokat keresek, lehet ezzel is teszek majd egy próbát. :K

Jelenleg a mostani ingyen Telltale Batman-t nyomom, nagyon bejön így a 3. epizódnál, de nem vagyok benne biztos hogy túl nagy súllyal számítanak az egyes döntéseim. Valakinek van tapasztalata esetleg vele hogy 1-1 döntése milyen mértékben befolyásolta a sztorimenetet?

(#137239) tompa: Nekem az “új” pro modell van, és nekem is néha átmegy hiperhajtóműbe, főleg HZD alatt. :D

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#137329) toompa válasza tothl (#137326) üzenetére


toompa
őstag

Én törekednék rá. :)
Decemberben vettem,a régebbi modell lett,de bevallom hogy most az új COD alatt rendesen tud hangoskodni.
Talán az új modell egy fokkal halkabb.

(#137330) WaterWave válasza toompa (#137329) üzenetére


WaterWave
veterán

hangos vele az is, néha fel akarna repülni... de nem mindig ilyen csak mikor rakja össze online-ra a játékosokat

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#137331) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Üdv!
A PS4 Pro első USB portjai csak adatátvitelre valók? Mert oda hiába dugom a töltőkábelt, nem tölt. Csak a hátsó csatlakozón tölti a kontrollert. Elől csak a pendrive-ra reagál.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#137332) Batyops válasza mcwolf79 (#137331) üzenetére


Batyops
aktív tag

Én az elsőről szoktam tölteni a fülest meg a kontrollert is. Szóval lehet onnan is tölteni.

(#137333) toompa válasza WaterWave (#137330) üzenetére


toompa
őstag

Nekem offline hangos,de brutál már,a 7-8 pálya körül. :)

mcwolf79: Beállításokban állítsd be hogy töltsön.

[ Szerkesztve ]

(#137334) marilllyo válasza sutyesz96 (#137328) üzenetére


marilllyo
veterán

Jó hát ehhez hozzátartozik, hogy tény és való kevés pálya van. Igazán csak a pályák közötti narráció ami változik. Egyébként rettentően humoros.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#137335) WaterWave válasza toompa (#137333) üzenetére


WaterWave
veterán

5.1 ben totál elnyomja :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#137336) toompa válasza WaterWave (#137335) üzenetére


toompa
őstag

Sajnos azt már nem. :)
Eddig minden játék tűrhető volt azóta,de ez már brutál. :)
Este is játszottam,lehet hogy az is baj volt.

(#137337) saelin válasza prokxy (#137324) üzenetére


saelin
veterán

Tökre olyan a játék mintha egy Bloodborne-t, egy Devil May Cry-t és valamilyen openworld -japán- RPG-t összekevertek volna. Írták itt páran a topicban hogy jó a zenéje, de azt nem, hogy K**va Jó a zenéje! A harcrenszert nem lehet megunni, a világa nagyon hamar megfogja az embert, de olyan szinten hogy az... Ugh.
A karaktereket már az első egy órában az ember szívéhez kötik, annyira jól ki vannak dolgozva!

100%-ban ajánlom mindenkinek, aki persze nem undorodik a japán fejlesztésű játékoktól.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#137338) Frod válasza saelin (#137337) üzenetére


Frod
addikt

Egyszer lehet ránézek, de ezzel is az a bajom, hogy ez az előző generációs, x360-as grafika megöl egyszerűen, pedig csak jót hallottam róla.

Do you see the white shadow?

(#137339) penge111 válasza toompa (#137336) üzenetére


penge111
addikt

Gondolom a pro-ból is jön egy slim változat, ami már ezerrel csendesebb lesz?!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#137340) ProEvoFan válasza saelin (#137337) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tudod minek van még jó zenéje?A Gran Turismo Sportnak.Eszméletlen jó soundtracks. :K

(#137341) toompa válasza penge111 (#137339) üzenetére


toompa
őstag

Ki tudja. Elég sokféle gépet kiadtak már ebben a generációban. Lehet hogy már nem foglalkoznak ezzel.

(#137342) WaterWave válasza toompa (#137336) üzenetére


WaterWave
veterán

akkor neked valami extrahangos géped lehet

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#137343) saelin válasza ProEvoFan (#137340) üzenetére


saelin
veterán

Meló után meghallgatok egy soundtracket! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#137344) #20844032 válasza penge111 (#137339) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én nem tapasztaltam, hogy a slim egy fikarcnyival is csendesebb lenne. Sőt. Az enyém konkrétan elviselhetetlenül visított a komolyabb terhelés alatt. A proim ahhoz képest halkak. Szal ilyen slim inkább ne jöjjön. Ezek a slimek mindig ilyen olcsósított szarok voltak a playstation történelemben.

(#137345) rezy89


rezy89
tag

Üdv! Lehet nem ide való kérdésem, de hátha tud valaki segíteni... Ds4 kontroller analógja rakoncátlankodott, tegnap szétszedtem, sikerült is megcsinálni, most viszont a kör gomb egyáltalán nem működik. Szóval kisebb hibát sikeresen elmulasztottam, helyette kreáltam egy nagyobbat. Valakinek van vmilyen tapasztalata, hogy mihez sikerülhetett rosszul hozzányúlnom? Mi gondja lehet, szalagkábel probléma esetleg? Közelemben szerviz sincs, nem garis már a kontroller. Belátható távolságon belül egy értelmes bolt van ahol javitanak is ezt-azt, de ott nem foglalkoznak ilyesmivel.

(#137346) ldave válasza rezy89 (#137345) üzenetére


ldave
félisten

Jobb tippem nincs, mint egy részletes Youtube videót keresni a témában, biztos akad.

A Slime draws near! Command?

(#137347) wolf13 válasza marilllyo (#137308) üzenetére


wolf13
őstag

Azt nem tudom, hogy Kautzky Armand -e , de az biztos , ugyan az mint a Turbó dokié :D

Valahogy nem is próbáltam beazonosítani. Majd legközelebb figyelem. Egyébiránt nekem első kőrben színész, szinkronszínész. Sosem láttam műsort vezetni.

[ Szerkesztve ]

(#137348) Kvelstadt válasza sting2 (#137297) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A horizon tetszett de a többinek neki se futottam. Nem nekem készültek.

Marilllyo

Meglepetés nem nagyon volt mert amiket játszottam azokat ismertem vártam.

Talán a persona 5 volt ami olyan volt hogy tetszett de nagyon rég (több mint 10éve) nem játszottam jrpg-vel és nem véletlen. Nagyon el tudom unni a körökre osztott harcrendszert.
De ez a játék úgy behúzott ahogy arra nem számítottam.
Elveztem minden percét.. Mit percét? Minden óráját, amiből több mint 150van benne.
Ráadásul van benne ng+ és igen nagy kedvel vágok is bele, mert van benne még tennivaló és motivál is a játék még mindig!

Bad Pritt
Nekem Atoi a ps avatarom és még az is lesz kitudja meddig..

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#137349) Rigormortiis válasza Kvelstadt (#137348) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ez így van. Nem a semmiért kapta meg a legtöbb review oldalon az 'évtized jrpgje'-címet.

Én már erősen gondolkozom, hogy megvegyem a 3-at vitára (psp port).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#137350) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sony többeknek kiküldött a napokban egy email, amelyben a 2018-as PS4 címek vannak és hiányzott róla a Spider-Man. Sokan meglepődtek ezen és máris felröppent egy pletyka, hogy nem jelenik meg idén a játék. Resetera fórumon ezt egyszerűen tisztázta az egyik fejlesztő:

2018-ban jön a Spider-Man

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.