Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136301) WhiteWalker válasza saelin (#136299) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Annyival kiegészítenem hogy nem drága, a mi fizetésük /pénzünk kevés :D
Külföldön ez nem kérdés...

[ Szerkesztve ]

(#136302) LeventeV válasza NeoExDeath (#136300) üzenetére


LeventeV
senior tag

En is reg szemezem egy kormannyal es nekem is kb ez a velemenyem.
Nagyon szeretem az autos jatekokat, de en is inkabb egy komoly setupot raknek ossze. G29 akciosan baratibb aron szokott menni, de egy playseat, alvannyal kellene hozza.
Kb 200k egy ilyen osszeallitas es ez sajnos meg igy is csak kozepkategoria ahhoz kepest, hogy milyen komoly setupok vannak.

A DFGT kaliberu kormany hianya is nagyon fajo pont. Mert igy a kozepkategoriat a Thrustmaster uralja. Minden tekintetben jol jonne egy utod a Logitech-tol.

[ Szerkesztve ]

(#136303) Trash


Trash
tag

Az összefoglalóban olvastam, hogy hogyan lehet megosztani 2 gép között a ps plus előfizetést.
Egy darab gépen több account között hogy lehet megosztani? Konkrétan 3 accoun-on szeretném.

(#136304) marilllyo válasza Trash (#136303) üzenetére


marilllyo
veterán

Legyen mindegyik primary. Hozzáfértek a egymás letöltött tartalmához.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#136305) ProEvoFan válasza ViktorHUN79 (#136261) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Sajnos nekem nem jött össze, pedig most kellene egy kettő vagy 14 napos ps+ trial.

(#136306) Trash válasza marilllyo (#136304) üzenetére


Trash
tag

Köszönöm!
Leírnád még esetleg, hogy azt hol lehet beállítani?

(#136307) prokxy válasza marilllyo (#136304) üzenetére


prokxy
veterán

Ez csak letöltött játékoknál működik? Dobozossal nem?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#136308) ProEvoFan válasza prokxy (#136307) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Dobozoshoz mindig kell a lemez ha játszani akarsz.Tehát lemezes játéknál tök mindegy.

(#136309) marilllyo válasza Trash (#136306) üzenetére


marilllyo
veterán

Amikor felviszed a gépre az accot rákérdez,hogy ez lesz -é az elsődleges ps4. Alapértelmezetten igen-en van. Ha nem -re mentél volna akkor az account résznél a beállításoknál át tudod állítani.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#136310) neato3loco válasza neato3loco (#136221) üzenetére


neato3loco
senior tag

Visszatérve erre a problémára, nincs rá megoldás. Vagyis van..

Sony fórumon, egyéb gamer fórumokon utána olvastam-kérdeztem és az a tény fogadott, hogy a Sony nem talált erre a "hibára" megoldást. Ugyebár a játékokkal játszhat 18 év alatti gyerek, ha engedélyezve van neki, hogy bármilyen korosztályú játékkal játszhasson, de a PSN szépen lekorlátozza ezt és nem csak a pegi 18-as tartalmakat, hanem az összeset szinte, mint pl.: FIFA 18. Azért az kemény, hogy egy 14 éves nem játszhat online fifát, mert a PSN így dönt.

A megoldás az lett, hogy új felhasználót készítettem kamu adatokkal majd a Primary-Secondary dologgal kiküszöbölve lett a hiba, hogy ne vesszen kárba a megvásárolt FIFA 18. Így a sub-accounton lévő FIFA futtatható az új fake adatos acc.-val.

Oké, hogy ez a megoldás, de ennek nem így kéne lennie..

Mindenesetre felhívom mindenki figyelmét, hogy ne adjon meg a gyereknek valós adatokat felhasználó készítése során, mert besz*pja! ;] :R

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#136311) TazLeacher válasza WhiteWalker (#136301) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ez hülyeség. Ha egy kormányszett, ami csak egy periféria, többe kerül, mint maga a konzol, az drága. Egy német sem hülye, ő is látja, hogy 400€ egy PS4 Pro, ennyiből meg nem jön össze egy G29 + váltó meg valami stand.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#136312) Tegla80 válasza Trash (#136306) üzenetére


Tegla80
addikt

Itt a menete lepesrol lepesre.[link]

ProEvoFan
Uj accon probalod beaktivalni oket?(mar plus-al valaha rendelkezett accnal nem muxik)

neato3loco
Sok embert lattam mar itt a forumban olyan problemaval/kerdessel amit ha elotte tesz fel akkor nincs is problema. "Tanulopenz"

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#136313) ViktorHUN79 válasza Tegla80 (#136312) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Énis mintha olvastam volna ilyet, hogy csak akkor van a 2 nap free plus ha még nemvolt plus az accon. Pedig nekem nyáron volt 3hónapig plus előfizrtésem , azt még mindíg kínálgatja a 2 nap free-t ha multis részére rámegyek egy játéknak.

(#136314) WhiteWalker válasza TazLeacher (#136311) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez a hülyeség.
Ha kell megveszik. Ennyi. Nem várnak pl egy BF akcióra. :U
Mindegy hány ezer eurós keretből kell azt a kb 300at kifizetni. :U

Érdekes hogy az autókat is 4-5 évente cserélik, ott az csak egy használati tárgy...

[ Szerkesztve ]

(#136315) #20844032 válasza TazLeacher (#136298) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én is kocajátékos vagyok, és pont ezért vettem meg bf-en a t150 prot+wheelstandprot. Az a pár órám, ami hetente van egy gts-re az legalább olyan legyen, amilyennek minimálisan lennie kell. Aki ettől komolyabban tolja, az ezektől jóval komolyabbak vesz. Kb ez a g29/t150pro az entrylevel. Van pár kormány ezek alatt árban, de azokért őrültség pénzt adni. Volt nálam pár napig egy t100, ipraihulladék.

(#136316) ProEvoFan válasza Tegla80 (#136312) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Azt nem is tudtam, hogy ps+ free trialt csak egyszer lehet aktiválni.

(#136317) vg válasza WhiteWalker (#136314) üzenetére


vg
addikt

Ugyan, Németországban is vannak szegény emberek.

(#136318) PainKiller13 válasza vg (#136317) üzenetére


PainKiller13
őstag

Tanusítom, főleg az ott élő magyarok :DDD

(#136319) WhiteWalker válasza vg (#136317) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mint mindenhol :U

(#136320) crue válasza WhiteWalker (#136314) üzenetére


crue
őstag

Látom ez a tévhit még mindig dívik, hogy a németek számolatlanul szórják a pénzt mindenre, amin megakad a szemük :DD

(#136321) Zanik válasza crue (#136320) üzenetére


Zanik
addikt

Szerintem inkább fogukhoz verik a garast.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#136322) RangerFox válasza ViktorHUN79 (#136313) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A 2 napos trialt mindig odaadja, ha nincs éppen aktív előfizetésed és egy ideje nem is volt. A 14 naposat lehet csak akkor aktiválni, ha még sose voltál előfizető.

(#136323) Bati0501 válasza WhiteWalker (#136314) üzenetére


Bati0501
őstag

Ezeket honnan tudod ilyen pontosan? :U

És aki itthon keres mondjuk 300e-et az vár bf-re? Gondolom ezt is meg tudod mondani. :U

Itthon mi egy autó?
Az meg hogy ki mennyire szereti az autóját nem is tudtam, hogy nemzetiség függő. *

*: ide már nem akartam ezt a szemforgatós smileyt tenni, mert ÉN nem bírom ezt a smileyt, de tudom te szereted

(#136324) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Hardverfejlesztés helyett elgondolkodtam egy PS4 vásárlásán, elsősorban az exkluzívak miatt (pl. Dragon's Crown, Last of Us, stb.), másrészt a fejlesztés elhagyása miatt - kicsit elegem van már a PC buherálásából, egy alap Freesync-es build-et meghagyok, és mellette inkább PS4, monitoron.

Kicsit fázok a dologtól, legutóbb MegaDrive-om volt... :B
Nem is igazán tudom, hogy bejönne-e a dolog, ezért arra gondoltam, hogy apróról veszek egy alig használt Slim-et, és ha nagyon bejön a dolog, akkor valamelyik Karácsony előtt akciósan upgrade-elek egy Pro-ra, vagy később Pro Slim-re. :D
Szerintetek ez jó lenne így?

FullHD kijelzőm van, 4K biztosan nem lesz, legfeljebb a nagyon távoli jövőben.
Elsősorban single, vagy kis hardverigényű multi játékokat játszanék, semmi BF1.
PRO jelentene ez esetben bármilyen előnyt? Esetleg szebb textúrákat, részletesebb látványt mutatna még 1080p-n is?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#136325) WhiteWalker válasza Bati0501 (#136323) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mondjuk vannak ismerősök, rokonok onnan... De nem hiszem hogy ez ide tartozik és indokolni is kellene.

Aki nálunk te szerinted 300ezret keres az miért is használj pl a zenkort mikor simán megvehetne a filmeket? Nálunk minden ingyen kéne... Hagyjuk már ezt az álszent szöveget.

Az hogy mennyi smileyt használok ne akard már szabályozni. :U

Téma off

[ Szerkesztve ]

(#136327) Scholes9 válasza AxBattler (#136324) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ha van rá keret, akkor én most már Pro-t vennék. Olyan címek vannak rá, hogy simán megéri tartani egy PS4-et :) Ez az év pedig az eddigi legkomolyabb lesz szerintem :) Kb a legjobbkor vennél gépet, csak győzd majd idővel és persze pénzzel :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#136328) erahurka válasza AxBattler (#136324) üzenetére


erahurka
félisten

Ha PC-ről jössz akkor én mindenképp a Prót javasolnám. Kicsit szebb az összkép és jellemzően jobban tartják a frame rate-et a játékok. Illetve az árát is jobban fogja tartani a konzol, ha esetleg mégsem jön be talán kisebb bukóval tudsz túladni rajta mint egy Slimen.

(#136329) ProEvoFan válasza AxBattler (#136324) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Prot ajánlom én is, már csak a PCs múltad miatt is.Egy gtx 1060 6gb árából meg is van :) Nekem is kellene pct fejleszteni, de k***a drágák lettek a hardverek.

(#136330) AxBattler válasza Scholes9 (#136327) üzenetére


AxBattler
félisten

+ (#136328) erahurka
+ (#136329) ProEvoFan

Persze egyértelmű, hogy Pro jobb lenne, de most nem tudok annyi pénzt rááldozni egy kétesélyes projektre. Egyébként túl nagy igényeim nincsenek, kedvelem a pixel art-ot, pont most próbáltam a Blacklist-et 720p-ben, és egyáltalán nem fájt - nekem inkább a játékélmény a fontosabb.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#136332) #20844032 válasza AxBattler (#136330) üzenetére


#20844032
törölt tag

Kétesélyes?
Ha megtartod, megmarad a jobb. ha meg eladod, a pro-n sem buksz többet, annak nem nyomorítják az árát a régi ezeréves filléres fatek.

(#136334) Kvelstadt válasza AxBattler (#136330) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Üdv itt!
Vegyél péest!
De azért nyugtass meg hogy a mini itx marad! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#136341) prokxy


prokxy
veterán

Meglett a PS4 Pro, hogy kell kikapcsolni? :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#136343) airm92 válasza prokxy (#136341) üzenetére


airm92
csendes tag

Nyomjad le az automatát :DDD Amugy menűben fenti sor, bekapcsolás és ott választhatod a pihenő modot, vagy a kikapcsolást

[ Szerkesztve ]

*PSN:hmate92

(#136344) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Szerintem nem a Ps4 topik a legjobb helye a buszvezetők fizetésének kibeszéléséhez, így ha továbbra is nézeteltérés merülne fel az érintettek között, akkor azt kérlek privátban beszéljétek meg! :R

(#136345) gubisadam


gubisadam
aktív tag

Köszi aki linkelte a COD infinity warfare legacy edition-t. 4200 ft volt postaval a game.co.uk-rol. Ideért 5 nap alatt. Ennyit megért a két játék :)

[ Szerkesztve ]

-= Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut - i5-13500 / MSI PRO B760 / GW 2060S =-=-

(#136346) slloyd válasza AxBattler (#136324) üzenetére


slloyd
senior tag

Bizon elèg látványos a pro grafikai fölènye Fhd-n is .
(Supersampling,vagy szebb árnyèkok ,nagyobb texturák) pl.

[ Szerkesztve ]

(#136347) AxBattler válasza #20844032 (#136332) üzenetére


AxBattler
félisten

Talán Pro ára is megy majd le szép lassan... ;)

(#136334) Kvelstadt
Ja, valami biztos marad... ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#136348) #68216320


#68216320
törölt tag

Szeretném a Ps4Pro-t filmnézésre is használni. Jelenleg egy saját PC alapú (linux) szerverről a lakás különböző pontjain Raspberry3-al lehet filmeket nézni samba fájlszerveren keresztül.
Ps4 gondolom nem szereti a samba-t. Mi kell ahhoz, hogy filmeket nézhessek rajta?

(#136349) #20844032 válasza AxBattler (#136347) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az a pár hét, amíg eldöntöd, hogy ez neked járható út-e, akkora kockázatot talán nem rejt magában e tekintetben :)

(#136350) Ronam válasza gubisadam (#136345) üzenetére


Ronam
addikt

En a multkori linket nem lattam, de most hogy irtad, gyorsan berendeltem en is. Koszi! ;)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.