Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137751) WaterWave válasza 3L1T3 (#137745) üzenetére


WaterWave
veterán

Polus Center még töretlen. Mondjuk azt nem tudom mekkora a forgalma, de nem lehet túl acélos, viszont ha azt nézem, hogy cirka 15 éve tuti üzemel, akkor talán nincsenek mínuszban.

Az hogy a konzolvilág átvette a hatalmat azzal erősen vitatkoznék, én pl Konzolvilág Ricsi miatt nem vásárolok ott... Az a stílus nekem abszolút nem jön be. Ez a konkrétan nem értek semmihez de a nyelvem hosszúra elér.
De van a másik véglet akik miatta vásárolnak ott. És ez így van rendjén.
Rengeteg játékbolt van, mindenki megtalálja a saját számításait. Pest előnyben:)

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#137752) Nayrobi válasza Ronam (#137749) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ha jól emlékszem, csak akkor foglalkoznak a dologgal, ha 45 nap alatt nem érkezett meg.

(#137753) Rigormortiis válasza Bad Pritt (#137744) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Miért, van, akinek tetszik, hogy pár percenként pofán rúg a játék?

Komolyan, előző generációban annyira szerettem az nfs-eket. De ez... Az hagyján, hogy fél percenként üldözni kezdenek a semmiből oda spawnolt zsaruk, de még azt a rohadt üldözős zenét se lehet kikapcsolni, mert amúgy a játék tracklistje nagyon is jó. De tényleg...nem lehet két percet nyugodtan autókázni vagy ugratózni, mert jönnek. Gta-ban nem csesztetnek ennyit... Van ember, akinek ez tetszik?

De még nem lenne akkora baj ezzel, ha nem volna ez a pénzleadós f.szság is benne. Két kanyar, egy csatt, aztán buktam is mindent.

Meg lehet, hogy már öregszem, de egyre kevésbé veszi be a gyomrom, hogy bármilyen kocsival megyek is, bármilyen hibatlanul vezessek, ugyanúgy utolérnek egy pillanat alatt easy versenyen is. Utána a hard futamot simán hozom bénázva is.

Az a legnagyobb gond ezzel az egésszel, hogy néha, fél percekre felidézi a klassszikus nfs hangulatot és 'vezetési élményt'. Csak hogy a következő pillanatban tönkre b.ssza az egészet.

Na szóval...a másik két, újabb nfs is ilyenek? :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#137754) erahurka válasza WaterWave (#137751) üzenetére


erahurka
félisten

Brutális amit a Konzol Világ véghez vitt az elmúlt években szerintem, és ezt nagyban segítette Ricsi is.

Az, hogy azért nem vásárolsz náluk mert nem szimpatikus a cég arca elég fura hozzáállás. Engem pont nem érdekel ki streamelget a nevük alatt. Ár alapján vásárolok, és normális boltokból, ilyen Kanderből meg cseh szürke importos SuperGamerből kis túlzással ingyen se kéne semmi.

(#137755) Lefty válasza 3L1T3 (#137745) üzenetére


Lefty
addikt

Valtoztatni kellett volna a strategiajukon, nem veletlen szerintem a KV sikere.

(#137756) Ronam válasza Nayrobi (#137752) üzenetére


Ronam
addikt

Köszi! Tényleg így van, most olvastam az oldalukon: "For International orders, please allow 45 days for delivery". Akkor marad a várakozás.

(#137757) Bad Pritt válasza Rigormortiis (#137753) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Rosszabbak szerintem. A legújabbat csak pár órára próbáltam ki és az alapján döntöttem el, hogy no way, szörnyű scripthalmaz minden pillanata kb.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#137758) Kvelstadt válasza Ronam (#137756) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha van türelmed akkor még te jól jártál.
Volt itt olyan aki sima lemezes játékot sem tudott rendelni mert nem küldték külföldre annak ellenére sem hogy simán súlyhatár alatt volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#137759) WaterWave válasza erahurka (#137754) üzenetére


WaterWave
veterán

Tudnék mondani minimum 3 olyan boltot akik nem szürkeimportosak, és a konzolvilág alatt vannak nem jócskán de már olyan szinten, hogy elgondolkodik az ember, hogy ott vásárolja meg.
És sok olyan reklám(reklámarc) van akik el tudják rontani az emberek közérzetét és vásárlási szokásaikat..
Ilyen Ricsike, vagy a közkedvelt Fluimucil.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#137760) Kvelstadt válasza WaterWave (#137759) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én nem vágom kik ezek de ahogy írtok róluk lehet jobb is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#137761) SH4D0W2011 válasza Ronam (#137749) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Még nekem sem érkezett meg, szintén 8.-án kaptam értesítést, hogy feladták.

(#137753) Rigormortiis Ilyen a Payback is. Én pl. a scriptelt filmes küldetéseket baromira élveztem benne, a free roam hangulatos, a soundtrack is nagyon tetszett, de a játék többi része annyira szörnyű, hogy mondjuk 5 perc ilyen élvezetes játékidőre több órányi szenvedés jut.

(#137762) FollowTheORI válasza prokxy (#137660) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Megajándékoztattam magam az Auchan-ban, szóval ha mégis beszerzitek, majd csapathatjuk valamikor mégis... :) ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#137763) underdark


underdark
aktív tag

Hi
Olyan kérdésem lenne, hogy használ-e itt valaki olyasmit, hogy BT-Jack dugós jeladót? Szomorú, hogy csak official cuccokat lehet összekapcsolni a géppel, de azért nem szeretnék venni új fejhallgatót, mert a mostanit szeretem... kérdés, hogy egyáltalán működhetnek-e ezek a cuccok? A kábeles fülhallgatóból már elegem van :O

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#137764) Bad Pritt válasza WaterWave (#137759) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mely boltok ezek?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#137765) WaterWave válasza Bad Pritt (#137764) üzenetére


WaterWave
veterán

nem fogom leírni, gamertech az egyik

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#137766) danielgalaxy válasza erahurka (#137754) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Én úgy látom, a KV kifejezetten drága, mind gépek, mind játékok téren. "Leakciózva" is többe kerül a legtöbb játék, mint jó pár egyéb, normalis konzol boltban (a storehoz képest meg aztán pláne). A kínálatuk viszont szép, csak ez a mai online világban nem sokat ér.

[ Szerkesztve ]

(#137767) nincsnév007 válasza Ronam (#137735) üzenetére


nincsnév007
őstag

Köszi:)

(#137768) Philips103


Philips103
tag

Az fasza megint bejott, hogy szar a playstation networkhoz valo csatlakozas..-.-
Nem enged fel.. most inditottam ujra routert es semmi ugyan ugy baszakszik egy szar..
Valaki valami? 5.05os frissites jott es bekavart, de mar ezt se tudom letolteni es semmit se tudok..

(#137769) hitchins válasza Philips103 (#137768) üzenetére


hitchins
őstag

Nalam megy... egyelőre

(#137770) 30z.Samu válasza Philips103 (#137768) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez még a beta szoftver vagy végleges?

Sic Parvis Magna

(#137771) oriic válasza 30z.Samu (#137770) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

5.05-ből nem volt béta. Ez csak bugfix/stability fix. Következő nagy firmware az 5.50 lesz, annak a tesztjére/bétájára lehet jelentkezni.

Live-Die-Respawn

(#137772) 30z.Samu válasza oriic (#137771) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaa, a két 5-ös megvolt, de nem voltam biztos. :) Köszi! :R

Sic Parvis Magna

(#137773) Bad Pritt válasza WaterWave (#137765) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Miért nem? Ez végre hasznos info lenne, honnan érdemes vásárolni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#137774) belan válasza Apone33 (#136514) üzenetére


belan
addikt

Nekem első rész teszet nagyon de második már nem fogot meg

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#137775) erahurka


erahurka
félisten

Bekapcsoltam most a konzolt (Slim), erre megállt egy kék hátteres ilyen Sony képernyővel. Végül kihúztam a konnektorból, visszadugtam és bekapcsoltam, majd egy rendszermeghajtó ellenőrzési képernyő fogadott, amit nem tudott lefuttatni. Kérte, hogy dugjam rá kábellel a kontrollert, aztán kiírta, hogy nem tud elindulni a konzol, úgyhogy szerváljak egy pendrive-ot az 5.03-as szoftverrel. :Y

Kikapcsoltam a gépet, megpróbáltam ismét egy indítást, ekkor megint rendszermeghajtó ellenőrzés következett, de most be tudta fejezni, és úgy tűnik a konzol is működik.

Lehetséges, hogy valami kezdi megadni magát? Járt már valaki hasonlóan? :R

Elkezdtem letölteni az 5.05-ös frissítést, de nem volt képes kiírni mennyi van még hátra, össze-vissza ugrált a letöltött adatmennyiséget jelző felirat. Végül hibára hivatkozva megszakította a letöltést. Cancel and delete, majd ismét kértem hogy szedje le, most már működött.

Nagyon vinyó hibának tűnik ez nekem, de még mindig reménykedem hogy csak valami komolyabb bug amibe belefut az ember egyszer-kétszer a gép élete folyamán :Y

[ Szerkesztve ]

(#137776) 3L1T3 válasza WaterWave (#137751) üzenetére


3L1T3
addikt

Persze ez így megy jól, ízlések és pofonok. Ettől függetlenül ő a kereskedelmi vezetője a kv-nak, így azért nagyban hozzájárult a cég növekedéséhez.

Mondjuk én pont más videósokkal vagyok úgy, hogy nem feltétlen értek egyet a véleményükkel, vagy azzal amit képviselnek, csinálnak. Viszont nem szabad elfelejteni, hogy a való életben azért teljesen más emberek. A videózás egy ilyen "műsor"

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#137777) Demizson92 válasza Bati0501 (#137642) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Igazából a WD2 is akörül van mint a másik, nem tudom melyiket vegyem :(

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#137778) slloyd


slloyd
senior tag

Hali Srácok,
Hol èrtesülhetek megbízhatóan a ps4-es játèkok megjelenèsi dátumáról?
Semmit jót nem szeretnèk kihagyni... :)

[ Szerkesztve ]

(#137779) slloyd válasza S@c@ (#137741) üzenetére


slloyd
senior tag

Yt-on nèzz meg egy Ds4 szètszerelèst .
Amúgy teljesen normális már ps1 óta mióta bejött a ds ez így van megoldva.

[ Szerkesztve ]

(#137780) Kendek válasza slloyd (#137778) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Például itt.

<-ƘƘ->

(#137781) Demizson92


Demizson92
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni, ki milyen packot ajánlana, olvastam vissza pár oldalt, PS4 a terv az tuti (már csak a topic miatt is.. :)) ) , viszont annyi sok Bundle és társai vannak....

Slim lesz szerintem, mert nincs 4k TV-m..
mennyivel erősebb és jobb a Pro , mint a slim?

köszi előre is :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#137782) zzola válasza Demizson92 (#137781) üzenetére


zzola
félisten

(#137783) Tegla80


Tegla80
addikt

Hmmm, ereztem,h valami hianyzik a mai napbol.....a jo kis ps4slimvsprokontrafhdkijelzo. :DD
Asszem jo is,h lejar a munkaido es mehet picit bf1-be csapkodni a buzoganyommal. :DDD

Sony® & PlayStation®

(#137784) Kendek válasza Demizson92 (#137781) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nyilván azt a csomagot érdemes venni amihez olyat adnak ami érdekel és tudod majd használni. Pl. ha nincs szükséged egy extra kontrollerre, akkor ne azt válaszd. Ha a kapott játékkal nem játszanál, max csak eladnád, akkor inkább azt is felejtsd el. Hasonló taktikát tudsz alkalmazni minden egyébre is amit még az egy darab konzol és kontroller mellé csomagolhatnak.

<-ƘƘ->

(#137785) zzola válasza Tegla80 (#137783) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

Később csatlakozom hozzád, remélem a játékban levághatlak! ;]

(#137786) Demizson92 válasza Tegla80 (#137783) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Azért, mert nem értek hozzá és itt kérdezek, nem feltétlenül kellene bunkózni tökös :))))))

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#137787) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Emberek, lehet a storeban PS3 játékokat is böngészni és venni, vagy csak a PS4 játékokat lehet?

(#137788) zzola válasza danielgalaxy (#137787) üzenetére


zzola
félisten

Lehet. Weben biztosan...

[ Szerkesztve ]

(#137789) Kendek válasza danielgalaxy (#137787) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én inkább pont azt nem értem, hogy a fiókommal belépve, amire egy darab PS4 van felvéve, miért kell alapértelmezetten PS3, PSP és Vita játékokat is listázni. Megérem mindig kiszedni őket, hiszen egyáltalán nem érdekelnek.

<-ƘƘ->

(#137790) danielgalaxy válasza Kendek (#137789) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Meglehetősen buta sajnos a Store meg a Library, a soronkövetkező rendszerfrissítésekre dolgozhatnának rajta, hogy funkcionalitásban kicsit felhasználóbarátabb legyen. Gondolok itt egy whislist rendszerre meg a Library rendezhetőségére. Demok és trial játékok törlés utáni végleges leirtására a címek közül pl. De a Storeban platform szerinti keresés is mehetne.

[ Szerkesztve ]

(#137791) mcwolf79 válasza Demizson92 (#137786) üzenetére


mcwolf79
veterán

Annyiban igaza van a kollégának, hogy ezt kb. 2 naponta megkèrdezi valaki. Csak vissza kell olvasni pár oldalt, és szerintem találsz választ a kérdésedre.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#137792) Demizson92 válasza mcwolf79 (#137791) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Lehet csukott szemmel olvastam, de sajnos tényleg nem találtam rá kielégítő választ, azonban a kolléga amit linkelt cikk alapján, a PRO jobban megéri, még FHD kijelző mellé is, legalábbis számomra ez jött le :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#137793) #20844032 válasza erahurka (#137775) üzenetére


#20844032
törölt tag

Vinyóhíba. Az a slim akkora egy retek konstrukció, hogy megsül benne a vinyó. Egyszer kivettem belőle, nem bírtam a kezemben tartani olyan rohadt mocskos forró volt. Volt többször nekem is adatvesztésem rajta.

(#137794) Rebell


Rebell
senior tag

Sziasztok,
próbálta már esetleg vki közületek, az eddigi closed vagy open Beta verziót? (ha volt ilyen)
Gondoltam adok neki 1 esélyt. Nekem ez új élmény lesz , mivel 20év után tértem vissza a konzolhoz.
A Játéknak vajon stílusban/Gameplayben van köze a Souls Gamek-hez?

[Monster Hunter: World Beta]

This is the beta version of Monster Hunter: World.
※This Demo is a timed content. Users will able to experience the demo during this time. 19/1 2:00AM - 22/1 1:59AM GMT.
※Above timing may shift without notice.

(#137795) belan válasza Demizson92 (#137792) üzenetére


belan
addikt

meg éri full HD tv-vel is amúgy prot venni ,2,5 3 méterről én már nem látok különbséget a full HD és 4K között

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#137796) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

A Metal Gear beta-ját van olyan aki túlélte? :D

(#137797) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Van olyan PS3 játék, ami nincs PS4-re, de nagyon jó, és még így is megérné beszerezni? Metal Gear 4 van most 1500ft alatt a storeban.

[ Szerkesztve ]

(#137798) WhiteWalker válasza #20844032 (#137793) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Azt mindenki a slimet ajánlja mert az olyan jó.

(#137799) Sefter válasza danielgalaxy (#137797) üzenetére


Sefter
veterán

Az ugye tiszta, hogy ps3 játékot nem tudsz ps4-en futtatni..?

Giinos
Nem mindenki.. :B szerintem irreális az ára...persze nem a 200eurós, mert az a reális szvsz

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#137800) lazioforever válasza Demizson92 (#137781) üzenetére


lazioforever
tag

Ez elég összetett dolog szerintem.

Én akkor vennék csak Pro-t, ha ki is tudnám használni az általa nyújtott előnyöket. Az, hogy hosszú távon jobb megoldás... szerintem nem így van. Nagyon sok olyan játék jelent meg eddig is PS4-re, amivel egy átlag játékos (napi 1-2 óra játék, szóval nem hardcore időráfordítás) nagyon, nagyon hosszú ideig el lesz. És a most megjelenő játékok is tökéletesen futnak rajta, a grafikában van eltérés. Ez se olyan eget rengető dolog, ha jobban belelendülsz a játékba, fel se tűnik szinte. :)
Összehasonlítási alapom a következő: nekem egy Slim 500Gb-os masinám van, haveromnak pedig Pro-ja. Általában Uncharted 4, Witcher 3, és természetesen a PES 2018 a közös játék tárgya az elmúlt időben. Persze próbáltam már nála Battlefield 4-et, és Gran Turismo Sport-ot. Grafikai minőségbeli plusz van a Pro javára, de a játékélményt ez nem növeli. Legalábbis számomra nem ad pluszt játék közben.

Bundle kérdés: ezt csak te tudod eldönteni. Biztos meg van már az a játék, vagy játékok, ami miatt PS4-et veszel. (pl. néztél neten gameplay videókat, hogy na, ez nekem is kelleni fog) Vagy legalább a stílus, ami közel áll hozzád. Sport, akció, kaland, horror, rpg, autós stb.
Ha találsz olyat, amihez jó áron adnak egy előbb utóbb behúzandó játékot, egyértelműen azt kell választani.
Én speciel vettem egy alap gépet, mindenféle plusz cucc nélkül, és árgus szemekkel figyelem, éppen mi van leakciózva, és hol. Anno ez nekem az 500Gb-os Slim, Witcher 3 GOTY, PES 2018, Uncharted 4 négyes beszerzése volt, és egész jó áron sikerült ezt kihozni. Ezekkel pedig az én heti játékidőmet figyelembe véve (ami heti szinten 10, max 12 órát jelent) nagyon sokáig el leszek. (fél évig biztos) És már sorakoznak a listámon a jobbnál jobb címek. :D
Komolyan mondom, 1-2 évre előre be tudnám táblázni magamat már most, hogy mit akarok végigjátszani mindenképp. És a játékok csak jönnek, jönnek, jelennek meg, nem tudom, mi lesz... konzoljáték apokalipszis. :DD
Remélem nem csak én vagyok így ezzel. :Y

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.